Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2644922] 16.03.17 20:32
Odgovori   +    1
No, sedaj pa nagradno vprašanje, kako lahko nekdo prijavi naslov podjetja na nepremičnini, ki je v lasti recimo Hete?

Ko sem jaz hotel spremeniti naslov podjetja, mi tega niso dopustili, čeprav sem jim prinesel kopijo notarsko overjene najemne pogodbe. Šele ko je direktor podjetja podal izjavo, s katero je izrecno dovolil, da se to naredi, so mi to dopustili.

Kako torej lahko Gajšek na tem naslovu ustanavlja in prijavlja nova podjetja meni ni znano. Morda je posredi spet korupcija.
PK-Solnp sporočil: 136
[#2644933] 17.03.17 06:25 · odgovor na: sopranos (#2644922)
Odgovori   +    0
Bravo,hvala bogu so še taki z zdravo kmečko logiko. Firme, ki so v prostorih,ki jih je od Metalke Trgovine d.d. kupila Heta in je na njih vpisana kot lastnik,so bile v teh prostorih že prej ali pa je Hypo leasing dal soglasje. Drf plus v stečaju, na katerega glasi izvršba, ni bil nikoli posestnik teh prostorov, na kar je bil izvršitelj izrecno opozorjen že pri prvem poskusu deložacije na Dan žena. Gajšek bi mu takrat težko karkoli preprečil, saj se je šele v soboto vrnil v Evropo po več kot dveh mesecih. Firma Facig, ki so jo včeraj nezakonito deložirali, je v teh prostorih in tem naslovu od 2002,njeni zaposleni vodijo računovodstvo za več kot 15 družb, tudi za več družb iz tujine, včeraj pa so jih v spremstvu policije odpeljali ven, brez možnosti,da bi karkoli vzeli sabo, in sedaj pred izdelavo bilance tudi odnesli vso poslovno dokumentacijo teh družb neznano kam, torej je šlo za čisto krajo osnovnih sredstev in dokumentacije družb, ki so mirni posestniki že vrsto let, še preden je Hypo leasing sploh kupil te prostore. Izvršitelj se ni hotel z nikomer pogovarjati, izjavil je le, da to ni njegov problem, saj bi moral posestnike obvestiti stečajni upravitelj kot zastopnik dolžnika.

Strani: 1