Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Po enega inšpektorja v vsako familijo!

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2642001] 24.02.17 15:37
Odgovori   +    43
En cel kup enih parazitov, ki imajo nalogo, da jebejo ljudi v glavo. Vse po črki zakona. Za vejico te jebemo zaradi črke zakona. V bankrot te bomo sprabili zaradi črke zakona. Briga nas ali je zadeva smiselna ali ne, mi te bomo poj**** po črki zakona.

Jupi. In bolj kot delajo, več škode in problemov naredijo.
0430ABAKU sporočil: 1.782
[#2642003] 24.02.17 15:42
Odgovori   +    18
Po enega inšpektorja v vsako familijo!
To smo na svetu že videli: STASI
Saj bi radi vse kot Nemci ...
slovenecnb1 sporočil: 5.623
[#2642007] 24.02.17 16:02
Odgovori   +    29
Žalostno toda resnično ampak enkrat bo počilo in to hudo.........samo takrat bo prepozno. Kdaj pa bomo mi ki zalagamo vso to jebalico njih popvprašali zakaj TEŠ 6, kje je 20 miljard tajkunskega denarja, kje so Bavčer in kompanjoni grobarji slovenske lastnine kdo bo pa te makro lopovščine inšekciral..............škoda sploh v tej vukojebini kar koli delat kot je rekel Brajdič, sociala pa nočno delo pa nam nič ne morejo.
QRK sporočil: 2.505
[#2642064] 25.02.17 12:12
Odgovori   +    13
NI za prehvaliti!

Naša zakonodaja se je razrastla kot plevel. Mislim, da ga ni junaka, ki bi vedel kaj imamao vse zapisano. Iz Yuge smo podedovali vse Samoupravne spore z razumom in jih nadgradili z kao evropskimi.

Zakonodaja bi morala biti razumjena povprečnemu Slovencu. To ni več mogoče doseči.

Uradno nismo mogli nadaljevati s špiclji UDBE. Neuradno pa so preko znancev CK in Foruma 21 pokradli Slovenijo.

Prva kraja- Denacionalizacija,
Druga - Koržetov sklad,
Tretja - Tajkunizacija,
Četrta - Dve kraji bank,
Peta - Sanacija bank,
Šesta - Slaba banka,
Sedma - Prepis delnic iz KDD na račune,
Osma - SDH in korporativno upravljanje,
Deveta - Javni sektor in
Desta - Davčna politika....


Nehal sem pri 10. Komunističnih zapovedih. Morda so inšpektorji enajsta.

Pa lep pusten dan želim!
0329Softb sporočil: 3.757
[#2642089] 25.02.17 15:10 · odgovor na: slovenecnb1 (#2642007)
Odgovori   +    4
[slovenecnb1]
Žalostno toda resnično ampak enkrat bo počilo in to hudo.
Ampak ni prav, da bo zaradi tega počilo, ker s(m)o za vse krivi ravno tisti, ki bi "pokali". Mi si sami nastavljamo zakonodajalce.
V vseh sestavah parlamenta je razmerje pos(r/l)ancev, ki prihajajo iz JS ali državnih firm proti tistim, ki prihajajo iz pravega realnega sektorja, vsaj 80:10 v prid teh iz risank, ki z realnim življenjem nimajo pravega stika. Drugega, kot zblojeno, zbirokratizirano in neživljensko zakonodajo takšni predstavniki ljudstva niti ne zmorejo niti nočejo sprejemati.
anon-344601 sporočil: 148
[#2642192] 27.02.17 09:17
Odgovori   +    1
Mislim, da je zadnji odstavek bistvo problema. Ta ugotovitev je povsem točna. Kako se začne? Najprej medijska pozornost (npr. solata iz tržaške tržnice se na koprski tržnici prodaja kot slovenska). Kvazi kmeticam je težko dokazati, da solata ni z njene kmetije, saj je nekaj dejansko ima posajene. Minister pripravi nov predpis, ki od kmetov zahteva dodatno dnevno vodenje evidenc pridelave in prodaje te solate. Predpiše sankcija za nevodenje evidenc. Nadzor vodenja evidenc je lahak in nedvoumen. Pri tem ne more biti sprenevedanja (solata je ni z moje kmetije). Birokratska zanka je sklenjena. To se dogaja na vseh področjih.
Za tiste, ki tako strupeno komentirate delo inšpektorjev pa še dve resnici:

1. Nihče ne mara policajev, redarjev in inšpektorjev, ne poznam nikogar, ki bi hotel živeti v državi brez teh organov.
2. Policaj, inšpektor in redar so vedno tam in takrat, kjer in ko jih po mojem mišljenju ni potrebno in nikoli tam in takrat, ko bi po mojem mišljenju morali biti.

Strani: 1