Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2641015] 16.02.17 20:30
Odgovori   +    4
Saj smo kar zadovoljni, bili bi še bolj, če župana sploh ne bi imeli.
tasilo sporočil: 9.830
[#2641020] 16.02.17 21:43
Odgovori   +    10
(X) Kako pa vi živite? JAVITE svoje mnenje.

Kako da živim?! Zelo zoprn sem. Na živce mi gredo rovtarski pisuni, ki ne znajo slovensko. Za vsako traparijo bi jim odbil 10 evrov od plače. Res, zoprn sem. Rovtarji pa še bolj.

LP, Hanibal Lector
anon-78175 sporočil: 834
[#2641031] 17.02.17 07:47
Odgovori   +    2
Zelo sem žalosten, ker bivam v svoji občini. Če poslušam mojega župana je moja občina "obsojena na jug te lepe države, državne institucije nas pozabljajo ion ukinjajo svoje izpostave, ministri se nas izogibajo in niti ne obljubljajo več kaj nam bodo v občino prinesli, jedrska ne da dovolj denarja za nadomestilo, HE na Savi nam kradejo najboljšo plodno zemljo za akumulacije in je nočejo nameniti za gradnjo niti male , Majcene lakirnice za vsaj 30 delovnih mest, kje pa je šele tovarna električnih avtomobilov s 3000 delovnimi mesti, ki bi jih lahko prodajali v lepo sosednjo, ....., našo občino nepovabljeni obiskujejo begunci, ki nas poseljujejo, delajo škodo, jemljejo delovna mesta in socialne pravice, tuji investitorji ne vlagajo v mojo občino, največja zadruga v ranjki državi je še vedno v stečaju /20 let/, ne bomo imeli tovarne robotov, občani postajamo roboti, brezposelnost zmanjšujemo po sterankarski liniji, elektriko nam bodo tudi podražali čeprav smo v najbolj energetski regiji, turisti našo občino obiščejo samo enkrat, se ne vračajio, je ne priporočajo, vseeno turizem v moji občini raste, stolpa ne bomo gradili, ker gaimamo že 100 let, tudi pivskih pip ne bomo inštalirali, ker imamo vina in posledic vina v naši očini dovolj, pa še in še se dogaja, pa zato tudi župana na volitvah ne bomo menjali, ker bi se utegnilo potem res kaj dogajati ... "
V naši občini res nismo srečni kot v kakšni gorenjski občini, smo pa jako zadovoljni s tem kar nimamo. Beseda SREČEN v svoji občini je oddaljena nekje v leto 2050, ko bom po statistiki že 20 let v nebesih ... n
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2641036] 17.02.17 08:22
Odgovori   +    3
Pa kak te naj boš srečen v občini, iz kere so v prestolnico odvlekli vse, kar je bilo kaj vredno. Zaj še za aerodrom nočejo dat dovolenje, dokler jim podrobno ne opišejo, kaj bodo delali. Če bi se še od tega dalo kaj speljat v močvirje. Dobli smo neke lopofske župane, ki so iz žepof naroda hotli pobrat še zadnje fičnike za neke prometne prekrške. Ko je občanom pokno film in so se uprli, pa jim je minister brez..... poslal do zob oboroženo policijo s helikoperi vred, da jih potamani. Lukna v občinskem proračunu je večja od Postojnske jame. Kam je zgino dnar, pa nihče ne ve. Te pa bodi srečen! Zaj edino da v soboto natučemo zelene v nogometi, te bo vredi!
pobalin sporočil: 14.456
[#2641068] 17.02.17 12:01 · odgovor na: anon-78175 (#2641031)
Odgovori   +    0
[urban01]
Če poslušam mojega župana je moja občina "obsojena na jug te lepe države, državne institucije nas pozabljajo ion ukinjajo svoje izpostave,
Da ne boš mislil, da gre za slovensko oblastno zaroto proti vaši in podobnim občinam. Britanci praktično nimajo več fizičnega dostopa do davčnih uradnikov, ker so vse urade zaprli. Kraljičina davkarija, ki je že nekaj let v stalni reformaciji, ordinira samo še na daljavo, elektronsko in telefonsko. Kako so to sprejeli stari ljudje, ne vem, najbrž pa jim ni lahko.
anon-379388 sporočil: 44
[#2641167] 18.02.17 06:06
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.02.17 22:03
Glede na življenske situacije je ODGOVOR ZELO JASEN seveda bi se preselila prvo ker ni nobene ugodnosti drugo ker je najemnina stanovanja ogromna in poleg tega ni sploh stanovanje vredno take cene kiro se za njega plačuje da ne omenimo da tudi za vse važne opravke treba iti v KOPER je bolje se tam tudi preselit a kaj ko so stanovanja draga tudi tam in nimamo vsi možnosti odkupit saj je cena nad 100.000 evrov in če nisi FINANČNO PODPRT JE NEMOGOČE NITI MISLIT NEKAJ TAKEGA glede na situacijo da je država sodelovala v tem da nimamo možnosti ni to nič čudnega saj kaj lahko narediš ko ti UKRADEJO DELNICE OZIROMA NJIHOV DOBIČEK TO VELJA ZA MERCATO IN TI ZABIJAJO DAVKE KAJ LAHKO NAREDIŠ MORAŠ TRPET POMANKANJE IN ŽIVET KOD ŽIVIŠ IN MOLIT DA NE PRISTANEŠ NA CESTI KO KLOŠAR.
anon-379388 sporočil: 44
[#2645265] 20.03.17 06:50 · odgovor na: anon-317028 (#2641015)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.03.17 01:08
Nikakor nismo zadoviljni saj smo obcino dobili samo zato da si zupan polni zepe in da prepreci da smo pod drugo obcino ki nam je vsaj nudila nekaj dobrih pogojev da se razvijamo a zdaj nimamo nic samo zupana ki si na racun obcine polne zepe in veliko voljo da gremo pod obcino ki nam je dajala pogoje za razvoj to je nas KOPER ki nam je omogocal razvoj ne pa ta nasa obcina ki samo hoce denar za zupana

Strani: 1