Strani: 1 2

bigl sporočil: 18.363
[#2639875] 08.02.17 15:30
Odgovori   +    10
Njihova trditev ni točna. Lep dan.

P.S. Mogoče je pa moja: težko vzdržujejo svoj fetiš.
najobj sporočil: 31.920
[#2639894] 08.02.17 19:01
Odgovori   +    27
Zadnja sprememba: najobj 08.02.2017 19:09
... »Opažam, da nas na avtocesti nekateri za vsako ceno poskušajo prehiteti. Kot da bi njihov ego trpel ob pogledu na moj avto,« ...

... holy shit ! ... evo, jaz pa opažam, da Financarji - današnji državni praznik nikjer na Financah ni omenjen niti z besedo - tudi na Prešernov dan ne morejo iz svoje kože in da s podobnimi glupostmi ne bi nadaljevali svojo butasto samo njim razumljivo agendo o nesposobnih in favšljivih Slovenčekih ... khmm, ker samo kompletni glupan lahko izjavi in samo kompletni glupan lahko verjame, da nekdo s Cliom zaradi trpečega ega na avtocesti poskuša prehiteti Ferrarija ...

P.S.: če bi Financarji napisali, da tote super sposobne in uspešne lastnike Ferrarijev in Maseratijev na avtocesti za vsako ceno poskušajo prehiteti paraziti iz javnega sektorja ali pa - ker je danes glih Prešernov dan - paraziti iz kulture, bi bil vaš članek popoln ... aja, zakaj so isti avtomobili oziroma tovarne v "izpovedi lastnikov ferrarijev in maseratijev" in "v organizaciji Kluba lastnikov vozil Ferrari in Maserati" napisani v naslovu z malo začetnico, v podnaslovu pa z veliko začetnico, pa vejo samo slavne lektorice slovenskega jezika na Financah, ker novinarjem i.e. soavtorici članka, ki vozi Peugeot 206 in soavtorju, ki je zadovoljen lastnik Toyote Aurisa očitno nič ni jasno ...
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2639930] 09.02.17 06:18
Odgovori   +    16
Prej najbolj zvesti komunisti, danes pa lastniki Ferrarijev in Maseratijev. Prava balkanska mentaliteta.

Pa jim nisem nevoščljiv, smilijo se mi zaradi njihovege kompleksa manjvrednosti, ki ga hočejo kompenzirati z kazanjem svojega avtomobila.

Ko sem šel v pokoj, bi si ga lahko tudi sam kupil, a sem raje razdelil denar med brate in sestro, ki so bili kar precej revni in potrebni pomoči. Sam sem si zelo malo privoščil.

Nekdo, ki si je denar zaslužil z trdim delom, gotovo ne bi denarja zapravljal za take neumnosti. Jaz sem za moj denar trdo delal v tujini in tudi uničil svoje privatno življenje.

Mislim, da tudi slovenski podjetniki, kateri trdo delajo za svojo firmo, vlagajo svoj denar v firmo in ga ne trošijo za take igračke (neumnosti).

Ne rečem, da ti avtomobili niso lepi in vrhunec tehnike, a ti bolj pašejo kakim filmskim igralcem, tenisačem in podobnim ekscentričnim ljudem.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2639931] 09.02.17 06:36
Odgovori   +    7
Me zanima, kaj bi rekel en psiholog, če bi pogledal te obraze na fotografijah.
Kaj mislite, kako bi jih ocenil?
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2639935] 09.02.17 07:45 · odgovor na: (#2639932)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-202494 09.02.2017 07:49
[republican]
> [Breiva]
> Ne rečem, da ti avtomobili niso lepi in vrhunec tehnike, a ti bolj pašejo kakim filmskim igralcem, tenisačem in podobnim ekscentričnim ljudem.

A za filmske igralce, tenisače in fuzbalerje se spodobi, da dobro zaslužijo in si kupujejo Ferrarije, za podjetnike pa ne? Še posebej za slovenske podjetnike...
Sem ti že odgovoril v mojem prvem postu s tem stavkom:

Mislim, da tudi slovenski podjetniki, kateri trdo delajo za svojo firmo, vlagajo svoj denar v firmo in ga ne trošijo za take igračke (neumnosti).

Podjetniki so v glavnem resni ljudje in vedo kaj delajo. igralci, tenisači, fuzbalerji in podobni estradniki pa so ekscentriki in takim se ni čuditi, da kupujejo take igračke. Po nekaj letih, ko so ven iz kšefta, pa jih je veliko na beraški palici.
JaniL sporočil: 166
[#2639943] 09.02.17 08:37 · odgovor na: anon-202494 (#2639930)
Odgovori   +    11
Oh, Breivik ... nisi nevoscljiv, vseeno pa napises konkretno dolg post, v katerem takoj potlacis te ljudi, ki jih seveda vecinoma ne poznas prav nic. Res za zamislit, ja.
Si je tezko skulirano priznat, da nekateri podjetniki pac kupujejo (tudi) drage avte, ker jim je to pac strast, tako kot drugi mogoce kupujejo slike???
F.ck. Get over it. Or get a shrink who will tell you how to get over it.
vrac sporočil: 11.068
[#2639945] 09.02.17 08:53
Odgovori   +    5
En v moji ulci ima Maseratija. Sicer bi pa jaz tudi kupil Ferrarija, pa ga ne kupim zato, ker bi se bal foušije (celo veselila bi me), edina ovira, da ga ne kupim je, ne boste verjeli, nimam dovolj denarja za takšno razkošje.LOL.
FIN-286788 sporočil: 123
[#2639946] 09.02.17 09:00 · odgovor na: anon-202494 (#2639935)
Odgovori   +    6
[Breiva]
> [republican]
> > [Breiva]
> > Ne rečem, da ti avtomobili niso lepi in vrhunec tehnike, a ti bolj pašejo kakim filmskim igralcem, tenisačem in podobnim ekscentričnim ljudem.
>
> A za filmske igralce, tenisače in fuzbalerje se spodobi, da dobro zaslužijo in si kupujejo Ferrarije, za podjetnike pa ne? Še posebej za slovenske podjetnike...

Sem ti že odgovoril v mojem prvem postu s tem stavkom:

Mislim, da tudi slovenski podjetniki, kateri trdo delajo za svojo firmo, vlagajo svoj denar v firmo in ga ne trošijo za take igračke (neumnosti).

Podjetniki so v glavnem resni ljudje in vedo kaj delajo. igralci, tenisači, fuzbalerji in podobni estradniki pa so ekscentriki in takim se ni čuditi, da kupujejo take igračke. Po nekaj letih, ko so ven iz kšefta, pa jih je veliko na beraški palici.

Breiva,
narobe razmišljaš. Avto si kupiš iz denarja, ki ti resnično ostane od posla. Če ti ostane veliko, si kupiš drag, dober avto, tudi najvišjega razreda. Če ti ostane malo, pa cenejši. Čisto enostavno. Če država ne bi vzela toliko, bi imelo še več podjetnikov takšne avtomobile.

Ne razumem dobro, kaj te moti, verjetno si zelo star.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2639949] 09.02.17 09:13 · odgovor na: JaniL (#2639943)
Odgovori   +    12
[JaniL]
Oh, Breivik ... nisi nevoscljiv, vseeno pa napises konkretno dolg post, v katerem takoj potlacis te ljudi, ki jih seveda vecinoma ne poznas prav nic. Res za zamislit, ja.
Si je tezko skulirano priznat, da nekateri podjetniki pac kupujejo (tudi) drage avte, ker jim je to pac strast, tako kot drugi mogoce kupujejo slike???
F.ck. Get over it. Or get a shrink who will tell you how to get over it.
Svojo inteligenco si že pokazal, ko si popačil moj nick.

Jaz še nikoli nisem popačil nobenega nicka sokomentatorjev, pa je vseeno, kakšnega so si nadeli.

Taka popačenja imen so običajna pri osnovnošolcih kateri se med seboj zmerjajo.

A si ti že končal osnovno šolo?
artEdge sporočil: 111
[#2639950] 09.02.17 09:19 · odgovor na: JaniL (#2639943)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: artEdge 09.02.2017 09:33
Zanimivo,meni se zdite bolj nevoscljivi tisti ki tolcete sedaj po Breviji, pac vsak ima svoj pogled na stvari in to je to, eni dajo vse na avto drugi v hiso tretji za potovanja ali pa preprosto ga raje razdajo. Vsak ima svoje veselje, nevem kaj se palite na nekoga ki bi si ocitno tak avto lahko kupil pa ga ne, eni bi ga pa imeli pa ga ne morete, potem je pa on nevoscljiv. Sami pametni tle.
JaniL sporočil: 166
[#2639961] 09.02.17 10:11 · odgovor na: anon-202494 (#2639949)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: JaniL 09.02.2017 10:15
No, tole si pa dojel, zakaj sem popacil tvoj nick, cestitam. Hotel sem ti pokazat, da ti delas isto, samo z veliko vec stavki. Torej, da hoces potlacit nekoga, ki ga ne poznas in moras takoj neke svoje nauke rinit zraven.
Ne se, ravno koncujem, trudim se z naravo in druzbo, pa ne gre in ne gre. :-D
Res si shrink candidate No. 1. :-D
Si ze pokazal s tistim medklicem, "da bi si ti seveda lahko kupil ferrarija, a si rajsi razdelil in unicil privat lajf" ... F.ck, kdo to napise v en post naenkrat .. :-D
Ce ze ti obzalujes nekaj pomembnih odlocitev v zivljenju, vsaj ne prenasaj svojih frustracij na forum. Nekateri jih pac nimajo oz. enostavno kupijo ferrarija, ker jim je to vsec - brez slabe vesti in frustracij, da se morajo komu kaj odkupit.
@art. - ti pa ocitno se tega ne razumes, kaj kdo zagovarja ... :-D
anon-266193 sporočil: 15
[#2639973] 09.02.17 10:58 · odgovor na: JaniL (#2639961)
Odgovori   +    12
Bi dodal samo nekaj, kar bi naj bila rdeča nit takih in drugačnih komentarjev tukaj:


Ne vem, kako to, da imajo eni tako silno željo, čas in energijo drugim deliti nasvete, kako naj trošijo in zapravljajo denar in kako naj ga ne. Kaj vas pa to briga? Vsak živ človek je verjetno že kdaj v življenju kaj denarja zapravil tudi za kakšno neumnost. Pa kaj? A vas res tako briga, kaj drugi delajo s SVOJIM denarjem? Dokler ga vam niso ukradli, dokler vašega ne jemljejo, dokler ga zaslužijo vsaj približno pošteno, jim to privoščite in se ne vtikujte v to. Pojdite raje služit, trošit ali zapravljat svoj denar, če vas je volja.

In ne vem, zakaj bi naj bili Ferrariji ali Porscheji ali katerikoli pregrešno dragi avtomobili tako velika neumnost? So pač hrana za dušo enim, hrana za zavist drugim, morda tudi motivacija tretjim. Če takšen avtomobil imaš dovolj dolgo, lahko postane celo donosna naložba...


LP
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2639974] 09.02.17 11:04 · odgovor na: JaniL (#2639961)
Odgovori   +    5
[JaniL]
No, tole si pa dojel, zakaj sem popacil tvoj nick, cestitam. Hotel sem ti pokazat, da ti delas isto, samo z veliko vec stavki. Torej, da hoces potlacit nekoga, ki ga ne poznas in moras takoj neke svoje nauke rinit zraven.
Ne se, ravno koncujem, trudim se z naravo in druzbo, pa ne gre in ne gre. :-D
Res si shrink candidate No. 1. :-D
Si ze pokazal s tistim medklicem, "da bi si ti seveda lahko kupil ferrarija, a si rajsi razdelil in unicil privat lajf" ... F.ck, kdo to napise v en post naenkrat .. :-D
Ce ze ti obzalujes nekaj pomembnih odlocitev v zivljenju, vsaj ne prenasaj svojih frustracij na forum. Nekateri jih pac nimajo oz. enostavno kupijo ferrarija, ker jim je to vsec - brez slabe vesti in frustracij, da se morajo komu kaj odkupit.
@art. - ti pa ocitno se tega ne razumes, kaj kdo zagovarja ... :-D
Če ne bi obvladal slovenskega jezika do te mere,da lahko napišeš komentar take vsebine, bi upravičeno sklepal,da si "fuzbalist",ki ga nervira,če ga kdo prehiti.Kjerkoli,ne samo na cesti.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2639977] 09.02.17 11:11 · odgovor na: (#2639853)
Odgovori   +    5
To veliko pove o karakterju Slovencev.
Katerih?Tistih,ki bi radi prehiteli ali tistih,ki ne prenesejo,da jih kdo prehiti?
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2639979] 09.02.17 11:16
Odgovori   +    2
Hostese so bile primerno decentno urejene. V ozadju je bila vitrina z rolexi.
Če se že lastniki sami nočejo izpostavljati,bi lahko za tako pomemben članek vsaj kakšno hosteso posadili na havbo.
anon-182381 sporočil: 8
[#2639986] 09.02.17 12:11
Odgovori   +    1
4 slika je zmagovalna! Verjetno predstavlja predsednika kluba Ferarri in kluba Meserati, kako družno režeta torto? :-)
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2639989] 09.02.17 12:32
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-226535 09.02.2017 12:36
najbolj zanimivo je gledat slike teh slovenskih "ljubiteljev kakovostnega zivljenja in perfektnih oblik" kako so neurejeni in brez vsakrsnega smisla za estetiko, pri cemer je slika 4 dobesedno sokantna. prava antropoloska poslastica! vsi povrsti izgledajo kot kmetavzarji, razen enega. vec kot ocitno je tudi da svoje "strasti do lepega" niso najprej potesili pri zobozdravniku. klavrno. bi ze pricakoval, da vsaj po 25+ letih konca komunizma nebi vec bilo tako ocitnih razlik med njimi in njihovimi zahodnimi vzorniki.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2639992] 09.02.17 12:45 · odgovor na: JaniL (#2639961)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-202494 09.02.2017 12:49
Vidim, da še nisi odrasel, zato zaključujem debato s tabo.
F..k off! Da ti odgovorim v tvojem stilu.

Ali po slovensko: Bolj drek mešaš, bolj smrdi.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2640000] 09.02.17 13:20 · odgovor na: (#2639994)
Odgovori   +    2
ne vem zakaj pravis, da jih ponizujem. samo objektivno oceno stanja sem naredil. se s cim kar sem napisal ne strinjas? tezko bo, ker slike so dovolj zgovorne.

ce se kaj bolje pocutim? ne prevec, ker me se vedno jezi, da moram s takimi pasos delit. se mi je pac ze zgodilo, da me je moralo biti sram pred tujci v druzbi ene par takih. precej travmaticna zadeva, vsaj zame. zato sem tudi clanek odprl. iz cistega antropoloskega firbca, da vidim koliko ce sploh kaj napredujejo v mali dezelici.

kar pa se tice avtomobilov samih, se mene to niti najmanj ne tice in je njihova stvar. tudi sam namrec zapravljam za drage igracke.
vrac sporočil: 11.068
[#2640003] 09.02.17 13:29 · odgovor na: anon-226535 (#2639989)
Odgovori   +    1
[prec]
najbolj zanimivo je gledat slike teh slovenskih "ljubiteljev kakovostnega zivljenja in perfektnih oblik" kako so neurejeni in brez vsakrsnega smisla za estetiko, pri cemer je slika 4 dobesedno sokantna. prava antropoloska poslastica! vsi povrsti izgledajo kot kmetavzarji, razen enega. vec kot ocitno je tudi da svoje "strasti do lepega" niso najprej potesili pri zobozdravniku. klavrno. bi ze pricakoval, da vsaj po 25+ letih konca komunizma nebi vec bilo tako ocitnih razlik med njimi in njihovimi zahodnimi vzorniki.
prec, ne delaj se preveč pametnega. Ko si si že spustil na tako nizek nivo; desni na sliki (za drugega nisem prepričan) ima vsaj svoje zobe, kar za tebe, kakršen dolg jezik imaš, nisem popolnoma prepričan.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2640012] 09.02.17 13:49 · odgovor na: vrac (#2640003)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-226535 09.02.2017 13:54
nizek nivo:)

ne vem zakaj nizek nivo, ce pokomentiram njihov smisel za estetiko. saj sami pravijo, da so "ljubitelji lepega in dobrih oblik". ja, eden od problemov obeh teh dveh gojzarjev ja ravno ta, da imata svoje zobe:) poleg mehanika za hardver jima svetujem ,da skesirata tudi za mehanika zob.

ampak, ko ze imas jedke opazke do mene, naj jih jaz imam tudi do tebe: tvoj jedek ad hominem nivo je najbrz posledica tega, da si se v mojem postu tudi sam prepoznal:)
vrac sporočil: 11.068
[#2640017] 09.02.17 13:55 · odgovor na: anon-226535 (#2640012)
Odgovori   +    1
[prec]
nizek nivo:)

ne vem zakaj nizek nivo, ce pokomentiram njihov smisel za estetiko. saj sami pravijo, da so "ljubitelji lepega in dobrih oblik". ja, eden od problemov obeh teh dveh gojzarjev ja ravno ta, da imata svoje zobe:) poleg mehanika za hardver jima svetujem ,da skesirata tudi za mehanika zob.

ampak, ko ze imas jedke opazke do mene, naj jih jaz imam tudi do tebe: tvoj jedek ad hominem nivo je najbrz posledica tega, da si se v mojem postu tudi sam prepoznal:)
Sploh ne, imam kar lepe, bele zobe.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2640042] 09.02.17 14:42 · odgovor na: (#2640035)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-226535 09.02.2017 14:53
no, glede na to,da te je ravno tisti (popolnoma nebistven) stavek ocitno tako osebno prizadel, da si speljal mojo temo drugam, sklepam, da si se tudi ti prepoznal v mojih postih. mojih postih, ki so bili-poudarjam-(ce razumes slovesnko in si funkcionalno pismen) namenjeni tistim kmetavzarjem brez smisla za estetiko, ki so NA FOTOGRAFIJAH, in ki poudarjajo kako ljubijo lepoto in lepe oblike, ne TEBI. zdaj, ce si tudi sam take vrste kmetavzar, mi je zal zate in ti lahko edino svetujem obisk zobozdravnika.

ampak, da se vrnem k vsebini mojega posta: se slucajno s cem, ker sem napisal v prvem postu ne strinjas? ce ja, povej s cim tocno, ce ne utihni, ker ni treba replicirat, ce si se pocutil uzaljen zaradi posta, ki ni bil namenjen tebi in te je nehote opisal.

upam, da si funkcionalno dovolj pismen, da si dobro razumel ta post. dvakrat ga preberi, ce bo treba. okej?
Vinci sporočil: 5.933
[#2640054] 09.02.17 15:15
Odgovori   +    6
Samo zaradi komentarjev sem odprl ta članek :)

Meni je vseeno, kaj kdo vozi, ker me avti ne ganejo kaj preveč, vseeno pa po 15 letih v poslu lahko rečem, da se korelacija med slabimi plačniki in avti povišuje z vrednostjo avta direktorja. Ni to pravilo, ampak v splošnem si moram bolj lomit zobe pri ljudeh, ki vozijo dražje avte. Zmeraj se sam pri sebi jezim, da mi nekdo, ki vozi avto za 200k, ne privošči dobička in zmeraj išče, kako bi čim manj (najraje nič) in čim kasneje plačal, ampak najbrž ravno zato ima avto za 200k, ali kaj jaz vem.
anon-182381 sporočil: 8
[#2640062] 09.02.17 15:34
Odgovori   +    1
Enkrat nehajte z to fušijo med slovenci in pejte delat malo ven, da boste videli, da ni nič drugače.
Če je nekdo pošteno prislužil in se ne kiči z pavjim perjem, mu ne v tujini ne v Sloveniji ni nihče fovš.

Izi Login je kdo fovš? Jaz niti najmanj. Po Cipru se vozi z Capturjem. To je njena izjava:

"Na Cipru vozim renaulta capture. Všeč mi je range rover evoque. Kupiš si ga, saj si ga lahko, mi pravijo. Enkrat na teden se peljem v mesto na biotržnico ali pa še to ne. In zato naj imam evoqua? Ne. Ne potrebujem ga, to je stran metanje denarja ...
(vir: Ona Plus)"
(Tako Iza Login, zdaj že nekdanja lastnica družbe Outfit7, ki jo je z možem konec lanskega leta za eno milijardo evrov prodala Kitajcem, o svojem odnosu do avtomobilov in stran metanju denarja.)

Pametna ženska. Kapo dol.
anon-182381 sporočil: 8
[#2640070] 09.02.17 16:17 · odgovor na: (#2640064)
Odgovori   +    2
[republican]
> [andrej134]
> Pametna ženska. Kapo dol.

A če bi se namesto s Capturjem vozila z Range Roverjem ali s Ferrarijem, bi ji dal tudi kapo dol? Ali bi rekel, da je koza!?
Ženska je z partnerjem Samotom ustanovila firmo, ki jo je prodala Kitajcem za 1.000 milijonov dolarjev.

Očitno si tako nadrkan sam v sebe (to dokazujejo tvoji posti), da lahko taki ženski rečeš koza?

Brez zveze debatirati naprej z takim vase zaverovanim egističnim človekom z obilnim majnvrednostnim komplesom.

Za računalnikom so vse, v resnici pa taki kot tistili gor na sliki ... oziroma kot smo že ugotovili, smo ti stopili na žulj ... ker si tudi ti med njimi.
Vinci sporočil: 5.933
[#2640081] 09.02.17 16:23 · odgovor na: (#2640068)
Odgovori   +    5
[republican]
> [andrej134]
> Enkrat nehajte z to fušijo med slovenci in pejte delat malo ven, da boste videli, da ni nič drugače.

Kje si pa že bil, da lahko to trdiš? Jaz ti lahko povem, da v ZDA ni niti približno takšne fovšije, kot v Sloveniji.
Meni se ne zdi tako. Sem živel tam, pa se mi je zdelo isto.

Razlika se po moje kaže samo v odnosu do bogatstva - kako je nekdo prišel do bogatstva. Če izvzamemo investicijske bančnike, ki jih povsod dojemajo kot lopove, se v ZDA v glavnem dojema, da so ljudje obogateli s poštenim delom, ker je splošno prepričanje, da je to možno. V Sloveniji pa je splošno prepričanje, da se s poštenim delom ne da obogateti, zato so bogataši lopovi.

Če domnevaš, da v dragem avto sedi lopov, to ni nevoščljivost. :)
Vinci sporočil: 5.933
[#2640084] 09.02.17 16:31 · odgovor na: anon-182381 (#2640070)
Odgovori   +    5
[andrej134]
> [republican]
> > [andrej134]
> > Pametna ženska. Kapo dol.
>
> A če bi se namesto s Capturjem vozila z Range Roverjem ali s Ferrarijem, bi ji dal tudi kapo dol? Ali bi rekel, da je koza!?

Ženska je z partnerjem Samotom ustanovila firmo, ki jo je prodala Kitajcem za 1.000 milijonov dolarjev.

Očitno si tako nadrkan sam v sebe (to dokazujejo tvoji posti), da lahko taki ženski rečeš koza?

Brez zveze debatirati naprej z takim vase zaverovanim egističnim človekom z obilnim majnvrednostnim komplesom.

Za računalnikom so vse, v resnici pa taki kot tistili gor na sliki ... oziroma kot smo že ugotovili, smo ti stopili na žulj ... ker si tudi ti med njimi.
Ok, ti zdaj tule tudi hliniš neko občutljivo rožico. Ni povedal, da je koza, samo dvomi v tvojo iskrenost. Če bi se Iza vozila na biotržnico s Ferrarijem, bi jo Slovenci dojemali kot kozo, pa je to res blaga beseda, ker Slovenec premore še bistveno več sovraštva.
blink sporočil: 3.523
[#2640099] 09.02.17 18:07
Odgovori   +    3
"Izpoved lastnikov ferrarijev in maseratijev: 'V Sloveniji želi vsak dirkati z nami'"

Jaz niti malo. Prav patetični se mi zdijo, da si morajo bildati ego z nakupom tega pleha v stilu arabskih šejkov. Zanimivo, da Izi Login ali Warren Buffetu ki po premoženju posekata vse te vaške frajerje, niti na misel ne pride nakup super športnega avta.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2640103] 09.02.17 18:24 · odgovor na: blink (#2640099)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-202494 09.02.2017 18:37
[blink]
"Izpoved lastnikov ferrarijev in maseratijev: 'V Sloveniji želi vsak dirkati z nami'"

Jaz niti malo. Prav patetični se mi zdijo, da si morajo bildati ego z nakupom tega pleha v stilu arabskih šejkov. Zanimivo, da Izi Login ali Warren Buffetu ki po premoženju posekata vse te vaške frajerje, niti na misel ne pride nakup super športnega avta.
Se popolnoma strinjam s tabo.
V mojem prvem postu sem tudi napisal, da jim nisem nevoščljiv, ker bi si lahko, predno sem razdelil denar med sorodnike, tudi sam kupil Ferrarija.

Meni je šlo le za to, kakšen miselni in človeški profil imajo ti ljudje. Rad bi slišal kako mnenje psihologa, ker me prav zanima .

Moj sorodnik v Avstriji je precej velik podjetnik in vozi Porsche Carero (že od leta 1970), pa je čisto normalen človek. Samo on izhaja iz bogate familije, ki je gradila bogastvo skoraj celo stoletje. In to je nekaj povsem drugega, kot pa naši neo-bogataši, ki so obogateli v kratkem času s prevarami. Akrapovič in Boscarol sta nekaj povsem drugega in ne vem, če imata take zverine (Akrapovič mogoče ima že zaradi njegove dejavnosti).

Strani: 1 2