Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2638696] 31.01.17 12:47
Odgovori   +    55
Zakaj potem rabimo AKOS, če ne zmore sankcionirati tako očitne zlorabe položaja? Da ima toliko in toliko ljudi službe, vleče plače? Pri nas je večina agencij Potemkinovih vasi. Zdi se da so tam, a v resnici so samo kulisa, da se na zunaj zdi, da je Slovenija moderna država.
anon-97339 sporočil: 531
[#2638698] 31.01.17 12:50 · odgovor na: sopranos (#2638696)
Odgovori   +    29
Tole sem poslal svojemu ponudniku, kateremu se vem je*e za naročnike
Spoštovani

Pri vas imam naročen oranžni paket po akcijski ceni 52,99 EUR vezava za 24 mesecev in dodatno VOYO.

Na spletni strani: www.zurnal24.si/zara...nek-285050 in www.t-2.net/novice/p...nem-132017
sem prebral informacijo, da nameravate podražiti pakete najbrž zaradi plačljivih programov POP TV-ja, ker ta programska hiša od 16.1.2017 dalje zahteva plačilo za svoje programe.
Če in ko nameravate to storiti, potem vam s tistim dnem takoj odpovedujem vse naročeno, saj mi najbrž oz. zagotovo zaradi kartelnega dogovora s Produkcija Plus Storitveno Podjetje D.O.O. Ljubljana
Ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov, ki jih želim oz. ne želim gledati.
Na strani www.t-2.net/novice/p...nem-132017 , je razbrati, da ne delate v dobro naročnikov oz. da delate v dobro kapitalističnih produkcijskih hiš, ki vam storitev ne plačujejo
In da svojim naročnikom, ki vaše storitve plačujemo ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov oz. ste se raje odločili, da boste delali v škodo svojih naročnikov, ki vaše storitve plačujemo in svojim
naročnikom vsilili programe, ki jih naročniki ne želimo ne plačevati ne gledati.

Oranžni paket sem vzel in ga še naprej pričakujem po akcijski ceni 52,99 EUR za vezavo 24 mesecev in tudi po končani vezavi nisem pripravljen plačati več kot je bila polna cena paketa ob sklenitvi to je 59,99 EUR

Prosim, da me o odločitvi pravočasno obvestite oziroma mi omogočite, da prosto izberem tiste programe, ki jih želim gledati in plačevati in ne tiste, za katere ste se vi odločili izsiliti naročnike, da sklenem pogodbeno razmerje z drugim ponudnikom internetnih storitev.

Sicer ne pričakujem naivno, da boste ugodili mojim zahtevam, ker ste se najbrž že odločili, da ne boste delali v korist svojih naročnikov in če ste se tako odločili, potem mi prosim ne pišite nepotrebnih razlag in zavajanj, enostavno napišite, da vam ni za moj denar in sporočite datum s katerim boste prenehali ponujati svoje storitve po ceni, kot smo se sporazumeli v pogodbi.

www.pravapeticija.co...in_a_kanal
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2638700] 31.01.17 12:53 · odgovor na: anon-97339 (#2638698)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: tilenrexi 31.01.2017 12:53
Zate velja podpisana pogodba in sankcije skladno s pogodbo. Enako velja za ponudnika. Porabil si veliko energije, ki je šla v nič.
sopranos sporočil: 11.404
[#2638712] 31.01.17 13:04 · odgovor na: (#2638702)
Odgovori   +    38
[rename]
Naročnik lahko odpove naročnino brez posledic,če ponudnik spremeni pogoje.
Ja, a pri kartelnem dogovoru, kot gre v tem primeru, uporabnik pravzaprav nima izbire. Če hoče še naprej spremljati televizijske kanale preko IP TV druge možnosti nima.

Lahko samo prekine naročnino in izbere recimo samo internetno povezavo, ali pa se sprijazni s tem izsiljevanjem. Če se bodo ljudje preveč odločali za prvo možnost, bodo verjetno ponudniki dvignili še naročnino za internetno povezavo.

POP TV je malo zagrozil vladi, in vlada je počepnila. Kar je logično, saj sociopati nimajo želje boriti se z močnimi playerji. Raje se izživljajo nad nemočnimi državljani.
Froc sporočil: 2.003
[#2638722] 31.01.17 13:28
Odgovori   +    10
In na drugi strani RTV kar na elektro priključku obračunava svojo tarifo. Pokvarjene države in sistemov v njej. Tako lepo zopet drug drugemu roko umijejo in niti pisnejo ne eden proti drugemu. Saj bo folk vse poplačal.
Kateri ponudnik ni in ne bo povečal cene? Pri katerem ponudniku bom lahko izbral katere programe bom gledal in plačal (brez osnovne sheme)? Če imam samo internetno TV, kako se rešim RTVja in njihovega štrom izuma?
0730ULtra3 sporočil: 1.464
[#2638746] 31.01.17 14:05 · odgovor na: sopranos (#2638712)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: 0730ULtra3 31.01.2017 14:05
sopranos
Lahko samo prekine naročnino in izbere recimo samo internetno povezavo, ali pa se sprijazni s tem izsiljevanjem


Poleg tega, kar je potrebno povedati je to, da so paketi zgolj z dostopom do interneta, dražji ter ponujajo počasnejše povezave.

Tukaj je lepo opisana situacija
tehnozvezdje.si/mora...v-trojcku/

bistvo te objave

V »trojčku« za 66 evrov, ki ima vključene skoraj vse televizijske opcije, dobi naročnik internetno hitrost 220/6 Mb/s. Če hoče naročiti samo internet, brez televizije in telefonije, je najhitrejši paket, ki mu ga Telemach proda, 120/10 megabitov. Za 73 evrov na mesec! Za še vedno dragih 30,50 evrov na mesec je hitrost 20/2. Dragih pravim zato, ker trojček za 46 evrov ponuja hitrost 70/2. Povsem enaka situacija je pri ostalih operaterjih. Pri Telekomu se prav tako začne šele pri 30 evrih za nižje hitrosti kot v trojčkih. Simobil (Amis), ki »trojko« z internetom do 15 megabitov prodaja za 22 evrov, vam za enako ceno proda samostojni internet s svetlobno hitrostjo 2 Mbs/384 Kbs. Pri T-2 pa je v paketu oranžni diamant za 60 evrov (oz. akcijskih 53) hitrost interneta do 300 Mb/s, posebej pa naročnik za skoraj enak mesečni znesek lahko dobi sto megabitov (resda v obe smeri, a vseeno).
0730ULtra3 sporočil: 1.464
[#2638777] 31.01.17 14:49 · odgovor na: (#2638754)
Odgovori   +    25
Zadnja sprememba: 0730ULtra3 31.01.2017 14:51
To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.
najobj sporočil: 31.906
[#2638789] 31.01.17 15:31 · odgovor na: 0730ULtra3 (#2638777)
Odgovori   +    1
[0730ULtra3]
To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.
... čuj, pa si ti ziher, da tisto "gnojilo" vsem ljudem tako smrdi kot tebi ? ... khmm, ker bi ga bolj težko tudi v Sparu, Lidlu in Hoferju hoteli prodajat, če bi res vsem tako smrdelo kot tebi ...

P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
sopranos sporočil: 11.404
[#2638793] 31.01.17 15:58 · odgovor na: najobj (#2638789)
Odgovori   +    17
[najobj]
> [0730ULtra3]
> To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.

... čuj, pa si ti ziher, da tisto "gnojilo" vsem ljudem tako smrdi kot tebi ? ... khmm, ker bi ga bolj težko tudi v Sparu, Lidlu in Hoferju hoteli prodajat, če bi res vsem tako smrdelo kot tebi ...

P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
In zato ker tebi "diši", se ti zdi prav, da ga "vohajo" tudi vsi ostali. Pravi demokrat.

Mene to spominja na tisti slavni Fordov T model. Lahko si ga kupl v kateri koli barvi, dokler je bila to črna. :)
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2638798] 31.01.17 16:48 · odgovor na: najobj (#2638789)
Odgovori   +    6
P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
Ko zajameš vonj fuzbala,predvsem kar zadeva komentiranje, z zelo malo nadležnih "kratkih pavz", preko sat programa,pa spet ugotoviš,da zelo smrdi.Proplusovo seveda.
najobj sporočil: 31.906
[#2638799] 31.01.17 16:55 · odgovor na: sopranos (#2638793)
Odgovori   +    0
[sopranos]
> [najobj]
> > [0730ULtra3]
> > To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.
> ... čuj, pa si ti ziher, da tisto "gnojilo" vsem ljudem tako smrdi kot tebi ? ... khmm, ker bi ga bolj težko tudi v Sparu, Lidlu in Hoferju hoteli prodajat, če bi res vsem tako smrdelo kot tebi ...
>
> P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
In zato ker tebi "diši", se ti zdi prav, da ga "vohajo" tudi vsi ostali. Pravi demokrat.

Mene to spominja na tisti slavni Fordov T model. Lahko si ga kupl v kateri koli barvi, dokler je bila to črna. :)
... čuj, kje pa si ti to prebral ? ...

P.S.: če bi Proplusovo "gnojilo" vsem tako zelo smrdelo, ga ne bi prodajali niti v Mercatorju, ko je bil še "slovenski", kaj šele v "tujih" Sparu, Lidlu in Hoferju ... evo, mene to spominja, kako se vsi pridušajo, da noben ne gleda Kmetije in ostalega podobnega Proplusovega sranja, vsi pa poznajo glavne "igralce" in se seveda zmrdujejo, češ kako so zanič ...
najobj sporočil: 31.906
[#2638800] 31.01.17 17:03 · odgovor na: anon-149637 (#2638798)
Odgovori   +    2
[rosom]
>P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
Ko zajameš vonj fuzbala,predvsem kar zadeva komentiranje, z zelo malo nadležnih "kratkih pavz", preko sat programa,pa spet ugotoviš,da zelo smrdi.Proplusovo seveda.
... eh, če hočem gledat, kako Maribor gazi po Olimpiji, pač moram malo potrpet, ker drugje slovenske lige ne prenašajo, jebiga ...

P.S.: če že leta trpim ob šmrkanju Stareta, jokanju Milovanoviča, kričanju Lavrenčiča in kaj je še večnih komentatorskih "zvezd" na RTV Slovenija, potem trpljenje ob Proplusovih komentatorjih sploh ni tako hudo ...
murje sporočil: 5.120
[#2638802] 31.01.17 17:16
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: murje 31.01.2017 17:24
PAKETNA INDUSTRIJA

Paketi v bančništvu, paketi v zavarovalništvu, paketi v trgovskih centrih, paketi na pošti, vse to je paketno paketiranje v smislu, kako potrošnikom pobrati navidezno manj denarja, a dejansko še več denarja. Načrtno zavajanje je mnogo preblaga beseda, saj se vse te dejavnosti poslužujejo raznoraznih dobro plačanih "akademij", ki svetujejo, kako z leporečenjem, seveda z nasmeškom, iz potencialnih strank in potrošnikov "izbezati" čim več denarja.
Za svoje gospodarje in še njihove gospodarje.
Že tako ali tako so iz programov na RTVSLO in POPTV izpadli prenosi dirk Formule 1, tako, da je tudi to višek arogance in plačanega brezbrižništva, morda bo s prihodom Liberty Media in ameriškim nakupom Formule 1, le kaj drugače.
Zvezo potrošnikov so tako izničili, že s tem, da so ji odrezali velik del sredstev in jo naredili, tako, kot šolsko reformo, za brezzobega tigra. V Italiji bi ljudje že bili na ulicah.
Peticijo sem že podpisal, pri tem gre še povedati, da je bilo rečeno, da povezanih poslov v Sloveniji ni. Če bi to naredili v Italiji, bi polovico državljanov odpovedalo njihove programe. Sedaj so pri njih imenovali posebnega izvedenca finančne stroke, za banke in zavarovalnice, ki obravnava škodljive pogodbe in zavajanja, z avtorizacijo povzročene škode do 500.000€.
0126Bacis sporočil: 3.025
[#2638804] 31.01.17 17:23
Odgovori   +    13
Po moje pa je POP TV dobil politično soglasje SMC & Co.
So jim POPovci povedali, da bodo brez "paketa" bolj poštene novice :=)

Volili ste, poslušajte (in plačujte).
0329Softb sporočil: 3.757
[#2638808] 31.01.17 17:53
Odgovori   +    10
V bistvu smo to sranje plačevali že do sedaj preko reklam državnih "firm". Recimo Darsove so bile naravnost tragikomične. Če jih sam ne bi videl, bi se po Sloveniji verjetno vozil po cestah Darsove konkurence.
anon-10316 sporočil: 621
[#2638810] 31.01.17 18:11 · odgovor na: najobj (#2638800)
Odgovori   +    9
čas vnosa: 31.01.17 17:19
Kolektivno odpovedati naročnine , pa da jih vidimo !!!
drugmirko sporočil: 1.301
[#2638822] 31.01.17 19:00
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: drugmirko 31.01.2017 19:05
e, ja... sicer vem, da vas bo to raz*izdlo (btw., tudi meni gre orenk v nos, da mi bodo -moj ponudnik sicer še ne, vendar dvomim, da bo ostal edini brez podražitve- to zaračunali) ampak... kot zmeraj je možnih več pogledov na "resnico".
ta drugi pogled se mi je razkril prav te dni, ko sem spraševal kaj bo s položnico in tečnaril o tem, da "kaj nam bo ta nova digitalna in odkodiraj proti plačilu doba", če si sam ne morem izbrat kaj želim gledat (in to tudi plačam) namesto, da mi tlačijo v paket nebroj kitajskih, šiptarskih, "fashion", "lifestyle" in podobnih kanalov, katerih nimam ne potrebe ne želje gledat! kaj šele plačevat... kdaj da bo to možno, ker tehnično je že povsem izvedljivo...
pa mi je model za ponudnikovim "šankom" rezignirano reku -da najvrjetneje nikoli! ...ker se kabelski ponudniki, s ponudniki programov, za dosego sprejemljivih nadomestil pogajajo "paketno"! ta "paket" takšna "baza" in takšno nadomestilo, oni paket onaka "baza" in posledično, cekini zanj.... in da se s Pro Plusom do sedaj niso pogajali nič, ampak so jih preprosto "odkantali" z argumentom, da jim ne bodo plačali nič, ker je njihov program zastojn dosegljiv "po luftu"! in, da so lahko v "ponudbenem paketu", če želijo (kar so seveda že zaradi oglaševalcev želeli)!
no, zdej jih "v luftu" ni več in Pro Plus se lahko tako, kot FOX, HBO, NG, Cinestar in ostali, pogaja za "nadomestilo" ... in profitne družbe, kakršni so ponudniki kabelskih storitev, se seveda ne bodo šli "socialne ustanove" in nam ne zaračunali nekaj, kar odžira njihov dobiček... to je najbrž vsem, še posebej na "finacarskem" forumu jasno...

bi bilo pa FER, če bi ti isti kabelski ponudniki (že zaradi spremembe pogodbenega razmerja) ponudili enak paket po nespremnjeni ceni brez Pro Plusovih kanalov in podražanega z njimi... pa da vidimo, kdo bo "popustil" prej... jaz, ki kmetij, raket pod kozolci, masterchefov, talentov in podobnih "presežkov današnjega TV programa ne gledam ali Pro Plus, ki bi mogoče res tvegal resno znižanje baze gledalcev in s tem upad oglaševalskih prihodkov (ki so, če smo čist iskreni, najbrž že tako uborni, saj non-stop vrtijo istih 5 reklam)!
murje sporočil: 5.120
[#2638926] 01.02.17 13:29
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: murje 01.02.2017 13:37
FORMULA 1

Žalostno, da nobena televizijska družba v Sloveniji žal ne zmore predvajati prenosov dirk Formule 1, saj smo se po mnogo letih vrnili pravzaprav nazaj v kameno dobo in sedaj še s podražitvami povrhu.
Medtem, ko si moderne televizijske hiše po svetu trudijo za svoje gledalce in potrošnike, pa si naše privoščijo takšne oddaje in "z njihove strani vsiljene" programske sheme, ki imajo za cilj skorajda že "poneumljanje" gledalcev in potrošnikov. Medtem, ko širom po Sloveniji propada kulturna dejavnost, pa si televizijske postaje privoščijo na tem kulturnem področju dobesedno razmetavanje denarja, ki ga v končni fazi vedno bolj plačujemo gledalci. Njihova medsebojna konkurenčnost je v zadnem obdobju že prestopila vse meje dobrega okusa, saj gredo namesto v dobrobit že v škodo gledalcev. Pri vseh poplavah potrošniških vsebin, primanjkuje veliko kvalitetnega programa, zaradi katerega moramo vedno bolj posegati po tujih programih, ki se znajo vsaj približati gledalcu in plačniku programa. Žal je to nerazumevanje do avtomobilskega športa privedlo do tega, da so ukinili tudi prenose dirk Formule 1, kar je nerazumljivo in nedojemljivo. Medtem, ko se druge televizijske hiše trudijo, da bo prikazale vedno več dodatnih vsebin prenosa vse bolj kvalitetnejših dirk, tukaj govorimo že o profesionalcih ter bivših dirkačih, ki komentirajo posamezne dirke, si pri nas privoščijo dobesedno "prisilni" mrk.
Zato se moramo ljubitelji avtomobilskih dirk, znajti po svojih (z)možnostih, da sploh lahko gledamo prenose pri sosednjih, bodisi italijanskih Sky in Rai , avstrijških ORF1 ali nemških televizijah RTL, a pri temu še vedno plačujemo vedno dražje programe doma v Sloveniji in razno raznim slovenskim operaterjem.
Zato, hvala lepa vsem tistim, ki so sodelovali in sodelujejo pri takšnih nerazumnih odločitvah, saj se bo to odrazilo tudi pri gledanosti in bojkotu drugih programov, vsaj z moje strani bo tako!

SPOROČILO TELEKOM - 1.del:

v Telekomu Slovenije se zavedamo, da temnitev programov v času športnih prenosov ni prijetna. Vendar pa je v zadnjem obdobju postalo že običajno. Lastniki pravic lahko temnitev zahtevajo skladno z obstoječo zakonodajo, mi pa moramo zahtevo upoštevati - druge možnosti žal nimamo. Pri tem vedno temnimo izključno na zahtevo lastnika pravic, nikoli ne temnimo sami od sebe. Prav tako temnimo zgolj in natanko le tiste programe, za katere prejmemo zahtevo, in sicer v času, ki je zahtevan.
Sporočam vam tudi, da programi Sky za slovensko tržišče žal niso na voljo.
Center za pomoč uporabnikom

RAI 2

Prvič v letu 2016 se je pripetilo, da na RAI 2 ob dirki Formule 1 za Veliko nagrado Meksika, program ob prenosu dirke ni bil zatemnjen.
Ali bo to postala stalna praksa, pa bomo še videli in seveda poročali.


PRENOSI DIRK FORMULE 1 - 2017

* 26.marca - VN Australije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 9.aprila - VN Kitajske - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 16.aprila - VN Bahraina - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 30.aprila - VN Russije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 14.maja - VN Španije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 28.maja - VN Monaco - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 11.junija - VN Kanade - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 25.junija - VN Azerbajdžana - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 9.julija - VN Austrije - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 16.julija - VN Velike Britanije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 30.julija - VN Madžarske - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 27.avgusta - VN Belgije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 3.septembra - VN Italije - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 17.septembra - VN Singapura - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 1.oktobra - VN Malezije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 8.oktobra - VN Japonske - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 22.oktobra - VN ZDA - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 29.oktobra - VN Meksika - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
* 12.novembra - VN Brasilije - Ekskluziva SKY - Kasnejši prenos RAI
* 26.novembra - VN Abu Dhabi - Direktni prenos SKY - Direktni prenos RAI
autosprint.corriered...iretta_tv/
kzupanc sporočil: 10.518
[#2639085] 02.02.17 14:11 · odgovor na: najobj (#2638789)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [0730ULtra3]
> To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.

... čuj, pa si ti ziher, da tisto "gnojilo" vsem ljudem tako smrdi kot tebi ? ... khmm, ker bi ga bolj težko tudi v Sparu, Lidlu in Hoferju hoteli prodajat, če bi res vsem tako smrdelo kot tebi ...

P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
Aja po fuzbalu diši ? :) Hahaha :))) S emi je zdelo, da nič njihovega ne more dišati. Fuzbal pa ni čisto nič njihov. A takrat se pa niste pritoževali, ko so ga dali Kanalu A (POP Tv-ju), namesto da bi osnovne športne dogodke prenašali na nacionalki? Več TV v Sloveniji ne more resno živeti, je premajhna.
najobj sporočil: 31.906
[#2639087] 02.02.17 14:25 · odgovor na: kzupanc (#2639085)
Odgovori   +    0
[kzupanc]
> [najobj]
> > [0730ULtra3]
> > To je že res, ampak ko bi Mercator nekega dne od mene zahteval, da moram poleg vseh štirih izdelkov kupiti še neko gnojilo (ki ga ne rabim in mi samo smrdi) za višjo ceno kot prej, in bi isto prakso začel izvajati tudi v Sprau, Lidlu in Hoferju... takrat se pa stvari konkretno spremenijo.
>
> ... čuj, pa si ti ziher, da tisto "gnojilo" vsem ljudem tako smrdi kot tebi ? ... khmm, ker bi ga bolj težko tudi v Sparu, Lidlu in Hoferju hoteli prodajat, če bi res vsem tako smrdelo kot tebi ...
>
> P.S.: meni Proplusovo "gnojilo" ne smrdi, ampak mi diši po fuzbalu ...
Aja po fuzbalu diši ? :) Hahaha :))) S emi je zdelo, da nič njihovega ne more dišati. Fuzbal pa ni čisto nič njihov. A takrat se pa niste pritoževali, ko so ga dali Kanalu A (POP Tv-ju), namesto da bi osnovne športne dogodke prenašali na nacionalki? Več TV v Sloveniji ne more resno živeti, je premajhna.
... čuj, pravice do prenosov športnih tekmovanj se mastno plačajo in Proplusovci so jih plačali ... evo, če pa mi ne verjameš na besedo, vprašaj mojstre na IOC, FIFA ali UEFA, od kod jim "njihove" milijarde ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2639092] 02.02.17 14:41 · odgovor na: drugmirko (#2638822)
Odgovori   +    2
[drugmirko]
pa mi je model za ponudnikovim "šankom" rezignirano reku -da najvrjetneje nikoli! ...ker se kabelski ponudniki, s ponudniki programov, za dosego sprejemljivih nadomestil pogajajo "paketno"! ta "paket" takšna "baza" in takšno nadomestilo, oni paket onaka "baza" in posledično, cekini zanj.... in da se s Pro Plusom do sedaj niso pogajali nič, ampak so jih preprosto "odkantali" z argumentom, da jim ne bodo plačali nič, ker je njihov program zastojn dosegljiv "po luftu"! in, da so lahko v "ponudbenem paketu", če želijo (kar so seveda že zaradi oglaševalcev želeli)!
no, zdej jih "v luftu" ni več in Pro Plus se lahko tako, kot FOX, HBO, NG, Cinestar in ostali, pogaja za "nadomestilo" ...
To sploh ni sporno.

Sporno je, da tako kot vsi omenjeni ne obstaja osnovni paket brez PopTVja in njegove krame.
anon-177877 sporočil: 91
[#2639119] 02.02.17 18:07
Odgovori   +    4
Moj odgovor izsiljevalcem je bila odpoved TV pri Amisu s 1.3.2017. Evo vam 3 eur s prstom v r...
anon-100728 sporočil: 312
[#2639314] 04.02.17 08:38
Odgovori   +    0
Pametna poteza Telemacha.POP TV in A kanal ostaneta za isto ceno.Zbral sem tapravega ponudnika!.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2639345] 04.02.17 12:42 · odgovor na: anon-100728 (#2639314)
Odgovori   +    0

Strani: 1