Strani: 1

anon-344601 sporočil: 148
[#2635493] 10.01.17 14:37
Odgovori   +    7
Ali prispevek s tako vsebino res sodi v Finance ??
BlazVo sporočil: 2.599
[#2635501] 10.01.17 15:14
Odgovori   +    11
Skratka, naše zdravstvo je skoraj najboljše.

A je sploh kdo dvomil :-)
simona2 sporočil: 2.201
[#2635503] 10.01.17 15:35 · odgovor na: BlazVo (#2635501)
Odgovori   +    9
a to si razbral iz članka...

ker jaz se razbrala, da je z gripo ta hip upravljati podobno nemogoče in brez smisla, kot je nemogoče, da Dars počisti 60 cm snega z avtoceste ob tem, ko mede kot svinja.... da pa je razumno pričakovati, da bo Dars sposoben pravočasno očistiti 10 cm z avtoceste in izločati kamione, ko samo malo sneži...

razumela sem tudi tako, da folk pač nima kej penit, če so izredne snežne razmere z metrom snega v dveh urah, pa da ceste niso spucane, da pa lahko še kako peni, če je normalno sneženje in ceste niso spucane... gripa in viroze so trenutno nenormalne razmere -... in je pač šit in bo šit tri tedne... in ko grem nenormalne razmere dojemati kot normalne, ponavadi avtoceste trikrat preplačam... eee
bc123a sporočil: 48.253
[#2635517] 10.01.17 18:53 · odgovor na: simona2 (#2635503)
Odgovori   +    7
[simona2]
a to si razbral iz članka...

ker jaz se razbrala, da je z gripo ta hip upravljati podobno nemogoče in brez smisla, kot je nemogoče, da Dars počisti 60 cm snega z avtoceste ob tem, ko mede kot svinja.... da pa je razumno pričakovati, da bo Dars sposoben pravočasno očistiti 10 cm z avtoceste in izločati kamione, ko samo malo sneži...

razumela sem tudi tako, da folk pač nima kej penit, če so izredne snežne razmere z metrom snega v dveh urah, pa da ceste niso spucane, da pa lahko še kako peni, če je normalno sneženje in ceste niso spucane... gripa in viroze so trenutno nenormalne razmere -... in je pač šit in bo šit tri tedne... in ko grem nenormalne razmere dojemati kot normalne, ponavadi avtoceste trikrat preplačam... eee
No, fajn, "polarni" mraz bo popucal z lubadarji, gripa pa z lunatiki ki se pridusajo, da so cepiva zarota farmacevtske industrije. Vedno tezje je najti kvote za skupinska cepljenja proti gripi...

Gre pa za cisto normalno zimo izpred 30 let.

Strani: 1