Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2635172] 06.01.17 20:35
Odgovori   +    8
Tradicionalne populiste je na smrt strah populizma.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2635182] 07.01.17 03:24
Odgovori   +    11
Cerar je danes bluzil, da smo dobili nov zalet in lahko popuščamo javnem sektorju, seveda ni pa omenil, da v času tega »zaleta« nismo zmanjšali javni dolg niti za evro, kvečjemu ga bomo do konca njegovega mandata spravili na vsaj 35-36 milijard. Cerar bo dal lep zalet za nazaj!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2635184] 07.01.17 03:49
Odgovori   +    7
Cerarjeva Slovenija je polna agencij, javnih zavodov, bolnišnic in paradržavnih ustanov, kjer si samopašni direktorji zamišljajo, da so nad zakonom, da je institucija njihova zasebna last in da zato lahko počnejo vse, kar si zamislijo...piše na Portal Plus: www.portalplus.si/19...lenc-akos/
DrDre sporočil: 346
[#2635311] 09.01.17 08:21
Odgovori   +    3
ANGELA MERKEL
Zadnji evropski up?

Spominja me na Clintonovo .... v smislu jaz ali nobeden ....

Še dve bombi ali pa kamijona pred volitvami pa je ne bo več ...in kdo bo namesto nje ...nemški Trump ...no tega smo 60+ let nazaj že videli...
GV-0633 sporočil: 508
[#2635630] 11.01.17 18:09
Odgovori   +    2
Za Slovence je bolj važno kaj in kako nas davkoplačevalce ravba vlada s pomočjo svojih suport finančnih in gospodarskih družb. Ravno sem gledal in poslušal na tretjem programu sejo parlamentarnega odbora za finance katere predmet je poročilo o delu DUTB za leto 2015. Ne moreš verjeti, kako arogantno nič ne odgovarjajo, ne predstavniki vlade ne DUTB. Imre baloh celo podučuje poslance, da bo mogoče dal odgovore, če bo dobil pisno zahtevo. med vrsticami med vprašanji in pomankljivimi odgovori lahko zaključiš, da je dejansko največji lopov vlada, ki sprejema usmeritve in sklepe in s pomočjo DUTB na dbelo veriži. Po pravici povem, da me je zadeva čisto znervirala, ker se točno vidi, da je kraja in manipulacija sistemska. Zato tudi mora politika imeti trdo v rokah sodišča in tožiljstva, da jih slučajno kdo ne zmoti pri teh črnih rabotah. Smo hujši kot vsaka banan država. Reveže vlada drži toliko nad vodo, da ne crknejo in ne gredo z vilami in grabljami nadnje, da lahko grabijo in grabijo. Res so potrebne korenite spremembe. Za cerarja, moralno pokveko, ki sedi navrhu tega sistemma in nam je obljubljal enake kriterije in pošteno delo, pa imam samo eno željo, ki jo upam javno napisati, sigurno pa se bo po smrti pridružil v peklu znanim osebam iz svetovne zgodovine.

Strani: 1