Strani: 1

najobj sporočil: 31.869
[#2629135] 25.11.16 15:13
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.11.2016 15:15
... Anonimna pevka Jana Burčevska je zmagala na izboru za predstavnico Makedonije na naslednjem tekmovanju za popevko Eurovizije. A se je na twitterju iz Francije oglasil Makedonec, ki je vprašal, ali je pri izboru pomagal oče zmagovalke, ki je sicer desna roka ameriškega veleposlanika v Skopju. Takoj po tem zapisu je bil njegov twitter račun blokiran. ...

... čuj, Novica ... evo, ampak če mene kaj vprašaš, bodo Američani blokirali tudi Finance, če boš zganjal tako perfidno protiameriško propagando ...

P.S.: "Sretna je okolnost da su se SAD vratile u Makedoniju, nakon povlačenja poslije rješavanja kosovske krize. Reagiranje SAD-a postaje sve intenzivnije, jer sistem autoritarnog populizma, koji je uspostavljen u Makedoniji nije moguće srušiti korištenjem regularnih demokratskih institucija" so za avtoritarno pop muziko v Makedoniji preroške besede, ki jih je zadnjič napisal oni vaš stručko Zijad Bećirović ...
novica sporočil: 5.397
[#2629137] 25.11.16 15:25 · odgovor na: najobj (#2629135)
Odgovori   +    0
[najobj]
... Anonimna pevka Jana Burčevska je zmagala na izboru za predstavnico Makedonije na naslednjem tekmovanju za popevko Eurovizije. A se je na twitterju iz Francije oglasil Makedonec, ki je vprašal, ali je pri izboru pomagal oče zmagovalke, ki je sicer desna roka ameriškega veleposlanika v Skopju. Takoj po tem zapisu je bil njegov twitter račun blokiran. ...

... čuj, Novica ... evo, ampak če mene kaj vprašaš, bodo Američani blokirali tudi Finance, če boš zganjal tako perfidno protiameriško propagando ...

P.S.: "Sretna je okolnost da su se SAD vratile u Makedoniju, nakon povlačenja poslije rješavanja kosovske krize. Reagiranje SAD-a postaje sve intenzivnije, jer sistem autoritarnog populizma, koji je uspostavljen u Makedoniji nije moguće srušiti korištenjem regularnih demokratskih institucija" so za avtoritarno pop muziko v Makedoniji preroške besede, ki jih je zadnjič napisal oni vaš stručko Zijad Bećirović ...
poslušaj, meni je za evrovizijo vseeno. me pa vedno zabavajo takšne in drugačne balkanske smicalice. in to zabavo rad delim s publiko, če je le mogoče. nikakor pa se ne slepim, da so ljudje iz drugih, navidez bolj uglajenih okolij, kaj manj izurjeni v omenjenih balkanskih veščinah.
novica
najobj sporočil: 31.869
[#2629141] 25.11.16 15:32 · odgovor na: novica (#2629137)
Odgovori   +    0
[novica]
> [najobj]
> ... Anonimna pevka Jana Burčevska je zmagala na izboru za predstavnico Makedonije na naslednjem tekmovanju za popevko Eurovizije. A se je na twitterju iz Francije oglasil Makedonec, ki je vprašal, ali je pri izboru pomagal oče zmagovalke, ki je sicer desna roka ameriškega veleposlanika v Skopju. Takoj po tem zapisu je bil njegov twitter račun blokiran. ...
>
> ... čuj, Novica ... evo, ampak če mene kaj vprašaš, bodo Američani blokirali tudi Finance, če boš zganjal tako perfidno protiameriško propagando ...
>
> P.S.: "Sretna je okolnost da su se SAD vratile u Makedoniju, nakon povlačenja poslije rješavanja kosovske krize. Reagiranje SAD-a postaje sve intenzivnije, jer sistem autoritarnog populizma, koji je uspostavljen u Makedoniji nije moguće srušiti korištenjem regularnih demokratskih institucija" so za avtoritarno pop muziko v Makedoniji preroške besede, ki jih je zadnjič napisal oni vaš stručko Zijad Bećirović ...
poslušaj, meni je za evrovizijo vseeno. me pa vedno zabavajo takšne in drugačne balkanske smicalice. in to zabavo rad delim s publiko, če je le mogoče. nikakor pa se ne slepim, da so ljudje iz drugih, navidez bolj uglajenih okolij, kaj manj izurjeni v omenjenih balkanskih veščinah.
novica
... eh, bolj ko gledam po totih bolj uglajenih okoljih, bolj imam občutek, da smo se Balkanci pri njih naučili naših smicalic ...
novica sporočil: 5.397
[#2629145] 25.11.16 15:53 · odgovor na: najobj (#2629141)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... Anonimna pevka Jana Burčevska je zmagala na izboru za predstavnico Makedonije na naslednjem tekmovanju za popevko Eurovizije. A se je na twitterju iz Francije oglasil Makedonec, ki je vprašal, ali je pri izboru pomagal oče zmagovalke, ki je sicer desna roka ameriškega veleposlanika v Skopju. Takoj po tem zapisu je bil njegov twitter račun blokiran. ...
> >
> > ... čuj, Novica ... evo, ampak če mene kaj vprašaš, bodo Američani blokirali tudi Finance, če boš zganjal tako perfidno protiameriško propagando ...
> >
> > P.S.: "Sretna je okolnost da su se SAD vratile u Makedoniju, nakon povlačenja poslije rješavanja kosovske krize. Reagiranje SAD-a postaje sve intenzivnije, jer sistem autoritarnog populizma, koji je uspostavljen u Makedoniji nije moguće srušiti korištenjem regularnih demokratskih institucija" so za avtoritarno pop muziko v Makedoniji preroške besede, ki jih je zadnjič napisal oni vaš stručko Zijad Bećirović ...

> poslušaj, meni je za evrovizijo vseeno. me pa vedno zabavajo takšne in drugačne balkanske smicalice. in to zabavo rad delim s publiko, če je le mogoče. nikakor pa se ne slepim, da so ljudje iz drugih, navidez bolj uglajenih okolij, kaj manj izurjeni v omenjenih balkanskih veščinah.
> novica

... eh, bolj ko gledam po totih bolj uglajenih okoljih, bolj imam občutek, da smo se Balkanci pri njih naučili naših smicalic ...
v tem kontekstu se vedno spomnim na še kako aktualno, preprosto in inovativno rešitev, imenovano bugarski voz. super ideja, kako demokracijo obrniti, da deluje tebi v prid. :) sr.wikipedia.org/sr-...0%BE%D0%B7
novica

Strani: 1