50 min
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec!
2 uri
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
2 uri
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
3 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
3 ure
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
4 ure
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
5 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
5 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
5 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
5 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
6 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
6 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
6 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
7 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
7 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
7 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 6
9 ur
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
9 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1

Strani: 1

anon-230978 sporočil: 62
[#2608327] 18.07.16 10:38
Odgovori   +    6
Pa dobr, a ne morete pusti človeka pri miru. Naj dela z denarjem kar hoče, če se bo zapletel bodo pač delničarji ppokrivali izgubo (upam), če bo pa uspel pol bo pa car. Vidva novinarja se raje posvetita NLB, BS, tam kjer je najbolj gnilo. DS pa samo opazujta (brez foušije prosim) privoščite ji uspeh, seveda če znata.
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2608332] 18.07.16 11:05 · odgovor na: anon-230978 (#2608327)
Odgovori   +    3
[Bihladen]
Pa dobr, a ne morete pusti človeka pri miru. Naj dela z denarjem kar hoče, če se bo zapletel bodo pač delničarji ppokrivali izgubo (upam), če bo pa uspel pol bo pa car. Vidva novinarja se raje posvetita NLB, BS, tam kjer je najbolj gnilo. DS pa samo opazujta (brez foušije prosim) privoščite ji uspeh, seveda če znata.
Skrbi me, da ne bo ostalo samo pri delničarjih. Tebe me? Je tako velika kot Probanko pred karambolom.
anon-230978 sporočil: 62
[#2608336] 18.07.16 11:16 · odgovor na: anon-49383 (#2608332)
Odgovori   +    5
Seveda mi ni vseeno, čeprav upam, da se zgodba ne bo ponovila (pa nisem naivčina). Vsekakor je pravilno, da se mu gleda pod prste, ampak človek dobi občutek kot, da imate kar naročeno, da blazno na veliko in pompozno pišete o njem in banki. A ne maramo uspešnih bank, a mogoče ni pravi????, pa sej so sindikati večinski lastniki, ki so vsi rdeči. BTW moje mišljenje, če so lastniki ( t.j. sindikati) znali pokasirat dobiček preko dividend, potem bodo lahko tudi kej prispeval, če bo izguba, A ni tko oz. tako bi moralo biti.
pelle sporočil: 737
[#2608345] 18.07.16 11:50 · odgovor na: anon-49383 (#2608332)
Odgovori   +    9
[janeztomazic]
> [Bihladen]
> Pa dobr, a ne morete pusti človeka pri miru. Naj dela z denarjem kar hoče, če se bo zapletel bodo pač delničarji ppokrivali izgubo (upam), če bo pa uspel pol bo pa car. Vidva novinarja se raje posvetita NLB, BS, tam kjer je najbolj gnilo. DS pa samo opazujta (brez foušije prosim) privoščite ji uspeh, seveda če znata.

Skrbi me, da ne bo ostalo samo pri delničarjih. Tebe me? Je tako velika kot Probanko pred karambolom.
Verjetno vam noben ne bo očital skrb, vendar ali ste sposobni navesti kakršenkoli "hard fact", da je kaj narobe? Edino kar je, je da se mora dokapitalizirati do 30.09.2016, da bo izpolnil zahtevo po dokapitalizaciji. Dokapitalizacija pa je potrebna, ker veča obseg poslovanja. Ker so stranke zadovoljne z njimi.

Zdaj pa si pojdite prebrati svoje članke, kjer neprestano insinuirate in kličete vse žive, da ga naj ustavijo.
Edina logična razlaga je, da ga izsiljujete, da bo plačal oglas v vašem časopisu.
Nelogična razlaga pa je, da ste babe v uredništvu mal živčne in gre za osebno vendeto.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2608350] 18.07.16 12:05 · odgovor na: anon-230978 (#2608327)
Odgovori   +    5
[Bihladen]
Pa dobr, a ne morete pusti človeka pri miru. Naj dela z denarjem kar hoče, če se bo zapletel bodo pač delničarji ppokrivali izgubo (upam), če bo pa uspel pol bo pa car. Vidva novinarja se raje posvetita NLB, BS, tam kjer je najbolj gnilo. DS pa samo opazujta (brez foušije prosim) privoščite ji uspeh, seveda če znata.
Dobr, a ti ločiš med banko (depozitno ustanovo z garantiranimi depoziti) in investicijskim skladom ??

Če ima licenco za eno, ne more počet drugega.
0221EF13 sporočil: 143
[#2608354] 18.07.16 12:38 · odgovor na: anon-230978 (#2608327)
Odgovori   +    1
Mogoče zato, ker so lastniki sindikati in ne zlobni tujci. In so vidl potencial, d še malo več zaslužijo. In se grejo novo rundo. Na konc bodo pa že nekako - beri, če bo dobiček bo fajn, drugače bo pa zadeva rešena s pomočjo zaposlenih zunaj JU.
anon-230978 sporočil: 62
[#2608436] 18.07.16 22:36 · odgovor na: BlazVo (#2608350)
Odgovori   +    0
A ko so pa banke podaljevale kredite (vse tako počez, sam da si bil naš) je blo pa Ok. To pa ni bila investicija!!! pri kateri se nič ne zasluži, ne ampak ker so depozitna ustanova z garantiranimi donosi, je bil to kredit. Temu se lahko reče kakor koli, denar so vlagali. Enim se ni povrnil enim se pa bo ( upam)

Strani: 1