Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo DiCaprio boter mladim človeškim ribicam?

Strani: 1

anon-299030 sporočil: 1.227
[#2598297] 27.05.16 06:42
Odgovori   +    6
Bom malo provokativen: "ribice in njene male zmajčke s Postojnsko jamo vred je treba "kuj" prodat tujcem, ker je ne znamo upravljat"! To bu najbrž zapisala Petra s Financ, če bi to bila njena tema, ali pa če bi razni šroti, bavčarji, kordeži upravljali z njo! Kaj pa imaš od tek kreatur? Nič posebnega, ni takoj keša, ne morem še naprej grabiti in hlastati, pa zraven še koga nategniti, v tem trenutku pa so zmajčki aktualni, zato "kuj" prodat, pol pa jagat po Snežniku in ribarit po Afriki - jebeš podjetje!

Čestitke g. Batagelj: ste primer, ki dokazuje, da ni stvar le v lastništvu v najožjem smislu besede, kot trdi večina trenutnih politikov (od osamosvojitve naprej), pač pa je stvar odnosa, vizije, dolgoročne gradnje trdnega sistema, ki bo preživel tudi manj uspešna leta, ponosa in osebnega zadovoljstva, zadovoljstva zaposlenih in ne le lastnika ali upravitelja s koncesijo.

Želim Vam, da vam ne lokalni, ne državni politiki ne bodo prišli do živega in Vam pred noge navrgli preveč polen, da bi omagali na svoji poti. Zaslužili bi si tudi upravljanje z lipicanci.
0221EF13 sporočil: 143
[#2598311] 27.05.16 08:13
Odgovori   +    1
Upam, da mu dajo še Lipico v upravljanje!
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2598325] 27.05.16 09:15 · odgovor na: 0221EF13 (#2598311)
Odgovori   +    0
[0221EF13]
Upam, da mu dajo še Lipico v upravljanje!
Jaz sem tudi na to že pomislil. Zadnjič sem bil tam na obletnici kobilarne, res dobro zrihtano, družinska vstopnina pa 20 EUR. Za to ceno gotovo ne pokrijejo stroškov. Lipica pač ni Postojnska jama, tam je 350 konj in to stane. Batagelj bi verjetno v Lipici naredil biznis, samo potem lahko pozabiš na slovenske goste.

Strani: 1