6 min
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
53 min
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
1 ura
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
1 ura
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
2 uri
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
2 uri
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
2 uri
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 1
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
3 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
5 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
5 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
6 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
6 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
6 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
6 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Strani: 1 2

Endimion sporočil: 10.306
[#2598101] 26.05.16 12:00
Odgovori   +    26
Eklatanten pokazatelj, kako samoregulacija preko zbornic NE deluje!!!!!!!

Ne deluje pri odvetnikih, ne deluje pri notarjih, ne deluje pri zdravnikih, ne deluje pri pizdi mili materni nikjer.
Opozarja, da ZZZS plačuje izvajalce izključno po številu opravljenih posegov in ne preverja, ali je bila operacija indicirana (potrebna), ali je bil pacient o indikaciji pravilno poučen, ali je bila pravočasna, ali je bila varna, ali je bila povezana z zapleti. Pravi pa tudi, da imamo tak sistem, v katerem izvajalci sami povzročajo povpraševanje po svojih storitvah. Njegov odziv v celoti objavljamo tukaj.
Kako za vraga naj pa zavarovalnica preverja, ali je bila neka operacija oz. poseg potrebna ali ne? Pa zato so zdravniki!
anon-294086 sporočil: 11
[#2598102] 26.05.16 12:03
Odgovori   +    1
Z dr. Zimmermann-om imamo osebne dobre izkušnje. Tudi znesek operacije (nujno potrebna operacija žil-odprte rane na obeh nogah) je bil znosen, preračunano v današje Eur bi bil cca. 300 Eur.
crt sporočil: 27.187
[#2598104] 26.05.16 12:05 · odgovor na: Endimion (#2598101)
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: crt 26.05.2016 12:10
[Endimion]
Eklatanten pokazatelj, kako samoregulacija preko zbornic NE deluje!!!!!!!

Ne deluje pri odvetnikih, ne deluje pri notarjih, ne deluje pri zdravnikih, ne deluje pri pizdi mili materni nikjer.

>Opozarja, da ZZZS plačuje izvajalce izključno po številu opravljenih posegov in ne preverja, ali je bila operacija indicirana (potrebna), ali je bil pacient o indikaciji pravilno poučen, ali je bila pravočasna, ali je bila varna, ali je bila povezana z zapleti. Pravi pa tudi, da imamo tak sistem, v katerem izvajalci sami povzročajo povpraševanje po svojih storitvah. Njegov odziv v celoti objavljamo tukaj.

Kako za vraga naj pa zavarovalnica preverja, ali je bila neka operacija oz. poseg potrebna ali ne? Pa zato so zdravniki!
gres po cesti in dobis idejo, da bi si mogoce dal naredit novo frizuro (bear with me :), pri cemer si zmenjen, da ce do tega pride, bo za frizerja dal stric.

gres k frizerju in vprasas: ej, a mislite, da rabim novo frizuro?

frizer rece: valjda da ja.

gres k stricu in vprasas: ej, a mislis, da rabim novo frizuro?

stric rece: valjda da ne.

pol se pa pejd :)

(podnapisi: oba boli kurac zate in tvojo frizuro, en bi rad dobil denar, en pa ga ne bi rad dal, ti si samo izvedbena podrobnost)
najobj sporočil: 31.920
[#2598120] 26.05.16 12:30 · odgovor na: Endimion (#2598101)
Odgovori   +    7
[Endimion]
Eklatanten pokazatelj, kako samoregulacija preko zbornic NE deluje!!!!!!!

Ne deluje pri odvetnikih, ne deluje pri notarjih, ne deluje pri zdravnikih, ne deluje pri pizdi mili materni nikjer.

>Opozarja, da ZZZS plačuje izvajalce izključno po številu opravljenih posegov in ne preverja, ali je bila operacija indicirana (potrebna), ali je bil pacient o indikaciji pravilno poučen, ali je bila pravočasna, ali je bila varna, ali je bila povezana z zapleti. Pravi pa tudi, da imamo tak sistem, v katerem izvajalci sami povzročajo povpraševanje po svojih storitvah. Njegov odziv v celoti objavljamo tukaj.

Kako za vraga naj pa zavarovalnica preverja, ali je bila neka operacija oz. poseg potrebna ali ne? Pa zato so zdravniki!
... OK, ker pregovor, da vrana vrani ne izkljuje oči, ni glih od včeraj, se jaz medsebojnemu ščitenju riti niti slučajno ne čudim, ker so cehovska združenja glih zato nastala ... no, definitivno pa se čudim in ne razumem ljudi, ki se prostovoljno pustijo rezat v hotelskih sobah in kozmetični salonih, pa čakalne dobe gor ali dol ...
simona2 sporočil: 2.202
[#2598140] 26.05.16 13:05 · odgovor na: najobj (#2598120)
Odgovori   +    11
ne razumeš samo zato, ker se nisi valjal vsako poletje 20 let v bolečinah, ko so se ti vnele krčne žile; ne razumeš zato, ker se ti ni bilo treba na sredi poletja oblačit v debele štumfe zaradi krčnih žil, da ti je tok vroče, da bruhaš; ne razmeš zato, ker se ti ni bilo treba skrivat po stanovanjih, medtem ko so vsi drugi na plaži; ne razumeš, ker nisi zaradi krčnih žil, ki ne samo, da bolijo, ampak so tudi svinjsko grde, izoliran; in čeprav te boli kot svinja, to po slo standardih ni nujno -- moja soridnica bi tudi šla skoraj v trst - če ne bi po več kot treh letih čakanja v izoli vendarle dobila termina... skratka, jaz razumem ... ni pametno, ampak razumem.. in tip ima licenco splošnega kirurga.. ker se v slo seveda ne spremlja ne kakovosti zdravnikov, napak, ne kakovosti bolnišnic, napak itd..
anon-216634 sporočil: 2.252
[#2598148] 26.05.16 13:22
Odgovori   +    18
pa kaj vam še ni jasno ?
tale upokojena ministrantka spi na svojem delovnem mestu in skrbi, da pogodbe z dvornimi dobavitelji, ki se vlečejo že 50 let ne bi slučajno dobile konkurentov. za te dvorne dobavitelje je vedno denar, v enormnih (preplačanih !!!!!!!!!!!!!!!!) količinah, zato pa za te bajne zneske zmanjka za mnoge od nas, k plačujemo zz.
manjka vsepovsod, celo za nedolžne, majhne otroke (primer ponovne operacije nogice !!), kjer se zbirajo zamaški in prostovoljni prispevki, za staro prostato in vratno hrbtenico, pa denar in tujina nista bila problem.....................
oprostite, ampak ob pogledu na to penzionistko mi vedno postane slabo.
nisem edina.
GNOJNA BULA ZDRAVSTVA JE !
najobj sporočil: 31.920
[#2598185] 26.05.16 14:24 · odgovor na: simona2 (#2598140)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.05.2016 14:27
[simona2]
ne razumeš samo zato, ker se nisi valjal vsako poletje 20 let v bolečinah, ko so se ti vnele krčne žile; ne razumeš zato, ker se ti ni bilo treba na sredi poletja oblačit v debele štumfe zaradi krčnih žil, da ti je tok vroče, da bruhaš; ne razmeš zato, ker se ti ni bilo treba skrivat po stanovanjih, medtem ko so vsi drugi na plaži; ne razumeš, ker nisi zaradi krčnih žil, ki ne samo, da bolijo, ampak so tudi svinjsko grde, izoliran; in čeprav te boli kot svinja, to po slo standardih ni nujno -- moja soridnica bi tudi šla skoraj v trst - če ne bi po več kot treh letih čakanja v izoli vendarle dobila termina... skratka, jaz razumem ... ni pametno, ampak razumem.. in tip ima licenco splošnega kirurga.. ker se v slo seveda ne spremlja ne kakovosti zdravnikov, napak, ne kakovosti bolnišnic, napak itd..
... OK, sicer imam srečo, da teh težav zaenkrat nimam, ampak če dam na vago težave, ki si jih naštela, ali pa da mi neki mesar v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu reže po mojih nogah, ki mi jih zaradi nesterilnega okolja lahko kasneje tudi odrežejo ... jebiga, potem pač raje čakam in trpim, v vmesnem času pa seveda zdravstvu - oprosti izrazu - jebem vse po spisku ...

P.S.: če ima tip licenco splošnega kirurga in kljub temu operira po hotelskih sobah ali kozmetičnih salonih, se jaz na njegovo licenco - še enkrat oprosti izrazu - poserjem ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2598205] 26.05.16 14:51 · odgovor na: simona2 (#2598140)
Odgovori   +    1
Pa ni v Trstu in okolici nobene normalne privat bolnišnice?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2598208] 26.05.16 14:56 · odgovor na: Endimion (#2598101)
Odgovori   +    4
[Endimion]
Eklatanten pokazatelj, kako samoregulacija preko zbornic NE deluje!!!!!!!

Ne deluje pri odvetnikih, ne deluje pri notarjih, ne deluje pri zdravnikih, ne deluje pri pizdi mili materni nikjer.
Zato pa so bile ustanovljene vse te zbornice.
In so univerze avtonomne in cerkve ločene od države.

Kot "če česa nočeš rešiti, ustanovi komisijo" ali
"če bi volitve lahko karkoli spremenile, bi bile prepovedane".
Endimion sporočil: 10.306
[#2598215] 26.05.16 15:25 · odgovor na: (#2598150)
Odgovori   +    1
Jap.. komisije in agencije, v katerih bodo zopet ždeli zdravniki...

Ker si za boga ne znam predstavljat, da bi mi zavarovalniški aktuar, ali pa finančno knjigovodski referent bil neko merilo o tem, a je operacija buulice na mojem levem jajcu res bila nujna, in upravičena, al bi blo bl pametno počakat da mi jajc sam stran odpade, ker mam itak še enega :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2598224] 26.05.16 16:04 · odgovor na: anon-216634 (#2598148)
Odgovori   +    7
[kura1a]
....................
...oprostite, ampak ob pogledu na to penzionistko mi vedno postane slabo.
nisem edina.
GNOJNA BULA ZDRAVSTVA JE !
"Dragi? A sem fejst ali grda?"
"Oboje."
"Kako to misliš?"
"Fejst grda!"
Endimion sporočil: 10.306
[#2598234] 26.05.16 17:19 · odgovor na: anon-154083 (#2598205)
Odgovori   +    8
Problem je, da se gre ZZZS dejansko ekonomiko smrti. Lani, ko so bolnice opravile lih tolko pregledov in ostalega kot je plačanih je bil v groju plus. Če bi želeli popucati vse kar je za nazaj na lager listi.. Bi bodisi zavarovalnica pokleknila al pa bi dohtarji pač delali zastonj.

Tako ustvarijo čakalno vrsto.. V upanju da del teh ki čakajo, bodisi umre al pa gre uradno samoplačniško al pa k takim mazačem.

A navkljub vsemu. Ne razumem pri bogu in satanu zakaj bi bil nekdo tako obupan da bi si dal operirati v.. Hotelski sobi???? Lepotilnem salonu?

Tu je zatajilo vse. Zzzs, zbornica, predvsem pa pacienti...
anon-383563 sporočil: 18
[#2598240] 26.05.16 17:50
Odgovori   +    3
čas vnosa: 26.05.16 13:54
Kolarjeva tudi caka v v vrsti po nekaj let, tako , kot vsi nasi politiki....
simona2 sporočil: 2.202
[#2598245] 26.05.16 18:00 · odgovor na: najobj (#2598185)
Odgovori   +    3
ja, se strinjam s tabo... ampak razumem folk, da je sel... ti si rekel, da ne razumes... sem sam probala razlozit... stiri leta, to jih je za obesit... oni pa razlagajo, kako mamo dobro zdravstvo... iin tusarjeva... me zanima - enako kot pri savi re - kje je policija... aja, ukvarjajo se s petricevo zadevo staro pet let.... in folk se vedno ne razume, da je to njihov problem... mislijo, da je problem enih drugih... in za vse placujejo... za crknt...
crt sporočil: 27.187
[#2598253] 26.05.16 18:38
Odgovori   +    5
No group of professionals meets except to conspire against the public at large. -- Mark Twain.
pobalin sporočil: 14.456
[#2598272] 26.05.16 20:16 · odgovor na: crt (#2598253)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: pobalin 26.05.2016 20:21
Včesaj sem bil še nekako pri sebi, po temle te pa v depri mogoče že šišam. Zato se mi postavlja drugačno vprašanje.

Če Zimmernanna na podlagi novinarskega poročanja primerjam z Mengelejem, s kom so potem primerljivi tisti, ki so za vse to vedeli, a so mižali, molčali in držali roke na ušesih?
FIN-454644 sporočil: 10.890
[#2598537] 28.05.16 14:32 · odgovor na: simona2 (#2598140)
Odgovori   +    3
Ce imas krcne zile, si ze mnogo denarja vplacal. Mladi krcnih zil naceloma nimajo. Torej: pare na sunce. A veste, zakaj imamo falkona? Ker so Titovi omladinci hoteli malemu titeku Drnovsku omogociti zdravljenje raka v Ameriki. Ker nasi niso dovolj dobri. Imamo veliko stevilo brezposelnih zdravnikov, zaposljujemo pa birice. Da nas jebejo u glavo. Gnar nazaj, alpa dohtarja. Takoj
FIN-454644 sporočil: 10.890
[#2598542] 28.05.16 16:17 · odgovor na: pobalin (#2598272)
Odgovori   +    1
Kadar vidim na TV to novinarko, se spomnim stare mame: TAZACAHNANIH SE BOJ. Namen je: dol z zassebnimi ambulantami. Da se bodo vampirji se naprej napajali na javnem. VAMPIRJI.
anon-184116 sporočil: 255
[#2598544] 28.05.16 16:24 · odgovor na: simona2 (#2598140)
Odgovori   +    3
[simona2]
ne razumeš samo zato, ker se nisi valjal vsako poletje 20 let v bolečinah, ko so se ti vnele krčne žile; ne razumeš zato, ker se ti ni bilo treba na sredi poletja oblačit v debele štumfe zaradi krčnih žil, da ti je tok vroče, da bruhaš; ne razmeš zato, ker se ti ni bilo treba skrivat po stanovanjih, medtem ko so vsi drugi na plaži; ne razumeš, ker nisi zaradi krčnih žil, ki ne samo, da bolijo, ampak so tudi svinjsko grde, izoliran; in čeprav te boli kot svinja, to po slo standardih ni nujno -- moja soridnica bi tudi šla skoraj v trst - če ne bi po več kot treh letih čakanja v izoli vendarle dobila termina... skratka, jaz razumem ... ni pametno, ampak razumem.. in tip ima licenco splošnega kirurga.. ker se v slo seveda ne spremlja ne kakovosti zdravnikov, napak, ne kakovosti bolnišnic, napak itd..
Tale zapis me sili na bruhanje, ker se v Sloveniji ne spremlja, ne ocenjuje in ne kontrolira niti polpismenosti novinarjev; ter se take neprofesonalne pokveke celo postavlja na vodilna mesta.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2598566] 29.05.16 12:48 · odgovor na: pobalin (#2598272)
Odgovori   +    3
[pobalin]
Včesaj sem bil še nekako pri sebi, po temle te pa v depri mogoče že šišam. Zato se mi postavlja drugačno vprašanje.

Če Zimmernanna na podlagi novinarskega poročanja primerjam z Mengelejem, s kom so potem primerljivi tisti, ki so za vse to vedeli, a so mižali, molčali in držali roke na ušesih?
ti lahko se en drug aspekt zgodbe podam, ki se pa meni osebno zdi pravtako nagnusen - namrec kako je to mozno, da je doticni moz dobil samo v enem letu 400K € iz nase "skupne" blagajne, ko ti lahko povem, da na stajerskem koncu pacientom moje osebne zdravnice se cisto vse zahtevke za povracilo stroskov operacij krcnih zil v Avstriji na ZZZS zavrnili? Zakaj je doticni gospod "izven konkurence", zakaj ne more slovenski kirurg v Sloveniji v svojem "prostem casu" opravit teh operacij in pacient zahtevat povracilo stroskov kot doticni "mesar" ?

LpA
pobalin sporočil: 14.456
[#2598580] 29.05.16 19:46 · odgovor na: bobek13 (#2598566)
Odgovori   +    4
[bobek13]
Zakaj je doticni gospod "izven konkurence",
On je očitno v konkurenci. Tisti ostali so očitno izven. Tako je to, če načeluje kolar, izvaja pa tesar.
153 sporočil: 9.333
[#2598584] 29.05.16 21:42
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 153 29.05.2016 21:47
Je vsak pošten nadzor odvečen,
kakor kdo hoče naj bo osrečen, je
oškodovanec le primer, ponesrečen,
za preživetje politik(ant)ov večen ?

Sodražan
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2598641] 30.05.16 12:14
Odgovori   +    1
Ministrica Kolarjeva, še mirno spite?
Spim še kar v redu, hvala. Malček me ponoči pritisne na vodo, ko se mi sanja o kolapsiranem zdravstvu, drugače pa super.
Z lepimi pozdravi,
Milojka Kolar, ministrica
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2598645] 30.05.16 12:38 · odgovor na: najobj (#2598185)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [simona2]
> ne razumeš samo zato, ker se nisi valjal vsako poletje 20 let v bolečinah, ko so se ti vnele krčne žile...

... OK, sicer imam srečo, da teh težav zaenkrat nimam, ampak če dam na vago težave, ki si jih naštela, ali pa da mi neki mesar v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu reže po mojih nogah, ki mi jih zaradi nesterilnega okolja lahko kasneje tudi odrežejo ... jebiga, potem pač raje čakam in trpim, v vmesnem času pa seveda zdravstvu - oprosti izrazu - jebem vse po spisku ...
Najobj, točno tako, ker nisi takih težav še imel. Poudarek je na še. Ko boš imel neznosne bolečine, še 1x preberi, kar si napisal, potem pa premisli. Ne razumeš, da je eno pisat nekaj pri zdravi pameti, ko si kolikor tolikor v redu, povsem nekaj drugega pa so neznosne bolečine. Verjemi mi in to ti govorim iz prve roke, da ob neznosnih bolečinah začnejo delovati možgani drugače. In ker tega še nisi doživel, pač tega ne veš in pišeš z racionalnim razmišljanjem. Jaz sem imel hernio 1 leto in zadnje 3 mesece sem bil na robu blaznosti. Večkrat na teden sem hodil po šus zgolj in samo zato, da sem lahko kakšno uro zaspal, bolečine so bile kolikor toliko znosne samo, če sem stal. Včasih sem od izčrpanosti zadremal za kakšne pol ure. In zdravniki me niso hoteli dati na magnetno, za antibolečine ni bil problem, dobim kolikor hočem, magnetne pa za živo glavo ne. In na koncu, ko sem prijateljici, ki dela v zdravstvu potožil, da ali bom nekoga fental in to dobesedno ali pa bom fental sebe, je preko zvez uspela dobiti magnetno, v enem tednu oz. 7-ih dneh in to na redno napotnico. Vmes, preden sem dobil izvide, sem zadeve po spletu neverjetnih naključij uspel rešiti. Ko pa sem dobil CD in šel z njim k ortopedu (ko sem bil že poštiman), je pa samo izbulil oči. Seveda sem si v tem času že malo zjebal živec, tako da prste na nogi pogosto čutim. Toliko o našem zdravstvu. da ne govorim o tem, kako so trpeli najbližji. Skratka, zavoženo je do konca in potreben bi bil reset tako, da se vse polije z bencinom in štarta na novo. In ta začetek bi moral biti tak, da bi nekdo z gorjačo stal zraven...
najobj sporočil: 31.920
[#2598855] 31.05.16 15:30 · odgovor na: anon-106712 (#2598645)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 31.05.2016 15:33
[Smudlek]
> [najobj]
> > [simona2]
> > ne razumeš samo zato, ker se nisi valjal vsako poletje 20 let v bolečinah, ko so se ti vnele krčne žile...
>
> ... OK, sicer imam srečo, da teh težav zaenkrat nimam, ampak če dam na vago težave, ki si jih naštela, ali pa da mi neki mesar v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu reže po mojih nogah, ki mi jih zaradi nesterilnega okolja lahko kasneje tudi odrežejo ... jebiga, potem pač raje čakam in trpim, v vmesnem času pa seveda zdravstvu - oprosti izrazu - jebem vse po spisku ...
Najobj, točno tako, ker nisi takih težav še imel. Poudarek je na še. Ko boš imel neznosne bolečine, še 1x preberi, kar si napisal, potem pa premisli. Ne razumeš, da je eno pisat nekaj pri zdravi pameti, ko si kolikor tolikor v redu, povsem nekaj drugega pa so neznosne bolečine. Verjemi mi in to ti govorim iz prve roke, da ob neznosnih bolečinah začnejo delovati možgani drugače. In ker tega še nisi doživel, pač tega ne veš in pišeš z racionalnim razmišljanjem. Jaz sem imel hernio 1 leto in zadnje 3 mesece sem bil na robu blaznosti. Večkrat na teden sem hodil po šus zgolj in samo zato, da sem lahko kakšno uro zaspal, bolečine so bile kolikor toliko znosne samo, če sem stal. Včasih sem od izčrpanosti zadremal za kakšne pol ure. In zdravniki me niso hoteli dati na magnetno, za antibolečine ni bil problem, dobim kolikor hočem, magnetne pa za živo glavo ne. In na koncu, ko sem prijateljici, ki dela v zdravstvu potožil, da ali bom nekoga fental in to dobesedno ali pa bom fental sebe, je preko zvez uspela dobiti magnetno, v enem tednu oz. 7-ih dneh in to na redno napotnico. Vmes, preden sem dobil izvide, sem zadeve po spletu neverjetnih naključij uspel rešiti. Ko pa sem dobil CD in šel z njim k ortopedu (ko sem bil že poštiman), je pa samo izbulil oči. Seveda sem si v tem času že malo zjebal živec, tako da prste na nogi pogosto čutim. Toliko o našem zdravstvu. da ne govorim o tem, kako so trpeli najbližji. Skratka, zavoženo je do konca in potreben bi bil reset tako, da se vse polije z bencinom in štarta na novo. In ta začetek bi moral biti tak, da bi nekdo z gorjačo stal zraven...
... čuj, o bolečinah ti verjamem, ampak jaz pišem, da ne razumem ljudi, ki so totemu mesarju plačevali, da jih je mesaril v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu, namesto da bi - če že morajo - plačevali, da bi jih zdravnik operiral v bolnici ...
jsvetlin sporočil: 54
[#2599042] 01.06.16 11:36 · odgovor na: najobj (#2598185)
Odgovori   +    0
Bolnišnice so precej daleč od sterilnosti. Za ambulantne posege bi bil jaz povsem zadovoljen z ambulanto, ki si ne deli hodnika in osebja z infektivnimi bolniki.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2599060] 01.06.16 12:13 · odgovor na: najobj (#2598855)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, o bolečinah ti verjamem, ampak jaz pišem, da ne razumem ljudi, ki so totemu mesarju plačevali, da jih je mesaril v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu, namesto da bi - če že morajo - plačevali, da bi jih zdravnik operiral v bolnici ...
Pa saj jih je operiral zdravnik. Ne vem pa, zakaj so raje izbrali čudne kraje, namesto bolnice. Morda cena, morda hitrost operacije, morda...
najobj sporočil: 31.920
[#2599102] 01.06.16 14:22 · odgovor na: jsvetlin (#2599042)
Odgovori   +    0
[jsvetlin]
Bolnišnice so precej daleč od sterilnosti. Za ambulantne posege bi bil jaz povsem zadovoljen z ambulanto, ki si ne deli hodnika in osebja z infektivnimi bolniki.
... no, potem pa je toti dottore Zimmermann pravi naslov za tebe ...

P.S.: sterilnost operacijske sobe v UKC verjetno ni enaka sterilnosti hotelske sobe ali kozmetičnega salona ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2599494] 03.06.16 12:07 · odgovor na: najobj (#2598855)
Odgovori   +    2
[najobj]
... čuj, o bolečinah ti verjamem, ampak jaz pišem, da ne razumem ljudi, ki so totemu mesarju plačevali, da jih je mesaril v hotelski sobi ali kozmetičnemu salonu, namesto da bi - če že morajo - plačevali, da bi jih zdravnik operiral v bolnici ...
To je pač nivo revščine, neznanja in stisk v Sloveniji, zgodbi o uspehu.
jsvetlin sporočil: 54
[#2600468] 08.06.16 21:58 · odgovor na: najobj (#2599102)
Odgovori   +    2
Ne vem. Sem slišal za bolnišnične okužbe tudi na ukc, niso imuni na to.

Strani: 1 2