Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2595551] 10.05.16 14:14
Odgovori   +    9
Simona, lepo da še najprej goniš tole zgodbo. Ampak glede na odzive, ki jih dobivaš, je verjetno večji problem v šefu vlade. Kot "ustavni" pravnik, človek na najmočnejšem položaju v državi, s prehodnim sodelovanjem pri imenovanju sodnikov in ne vem kaj še vse, je zelo zaskrbljujoče kako ti odgovarja. Ker je Miro Cerar navaden šalabajzar je jasno, da okoli sebe zbira podobne šalabajzarje. A če jaz pridem na Finance, pa je tajnica osorna do mene, je to problem samo nje same, ali njenega šefa, ki to dopušča? Gre seveda za fiktiven dogodek, ampak predpostavimo, da bi se zgodil.
simona2 sporočil: 2.203
[#2595552] 10.05.16 14:23 · odgovor na: sopranos (#2595551)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: simona2 10.05.2016 14:25
jaz itak mislim, da je to problem šefa.. saj sem že včeraj napisala, da ni problem darko krašovec, problem je, da je darko krašovec generalni sekretar... in to, da je - je odločitev cerarja; saj menda - ampak tega res ne vem- če se men lažejo, jaz lažem naprej - lukšič ni sam našel krašovca, ampak mu ga je skupaj s svojo nekdanjo ženo predlagal prav cerar, danica je morala iti iz znanih razlogov, krašovca pa je cerar pač vzel k sebi; sicer pa je fajn met okoli sebe nekdanje uslužbence mnz in drugih podobnih ustanov; poskrbijo za varnost :)
najobj sporočil: 31.920
[#2595580] 10.05.16 15:52 · odgovor na: simona2 (#2595552)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2016 15:54
[simona2]
jaz itak mislim, da je to problem šefa.. saj sem že včeraj napisala, da ni problem darko krašovec, problem je, da je darko krašovec generalni sekretar... in to, da je - je odločitev cerarja; saj menda - ampak tega res ne vem- če se men lažejo, jaz lažem naprej - lukšič ni sam našel krašovca, ampak mu ga je skupaj s svojo nekdanjo ženo predlagal prav cerar, danica je morala iti iz znanih razlogov, krašovca pa je cerar pač vzel k sebi; sicer pa je fajn met okoli sebe nekdanje uslužbence mnz in drugih podobnih ustanov; poskrbijo za varnost :)
... čuj, Simona ... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...349&single si preberi, kaj sem včeraj napovedal ...

P.S.: mladi Miro Cerar je enako kot stari Miro Cerar svetovni prvak, le različni disciplini sta si izbrala za telovadbo ...
simona2 sporočil: 2.203
[#2595583] 10.05.16 15:57 · odgovor na: najobj (#2595580)
Odgovori   +    1
ne moreš iti stavit za gajbo pira, ker ni nikogar, ki bi stavil kontra..
najobj sporočil: 31.920
[#2595586] 10.05.16 16:00 · odgovor na: simona2 (#2595583)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2016 16:02
[simona2]
ne moreš iti stavit za gajbo pira, ker ni nikogar, ki bi stavil kontra..
... čuj, na totem forumu nikoli ne veš, ker če se prav spomnim, sem enkrat tukaj stavil gajbo pira, ko tudi ni bilo nobenega kontra, potem pa sem "izgubil" flašo penine, pa še sam ne vem, kako ...

P.S.: malo se hecam, da ne boš zdaj narobe razumela, da mi je žal ...
simona2 sporočil: 2.203
[#2595588] 10.05.16 16:02 · odgovor na: najobj (#2595586)
Odgovori   +    0
ja, samo to, ker si z mano :) potem veljajo posebna pravila :) samo, a to si izgubil, ali je bilo kar darilo - ne spominjam se več dobro uržaha, ampak penino smo spili :)
najobj sporočil: 31.920
[#2595591] 10.05.16 16:04 · odgovor na: simona2 (#2595588)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2016 16:05
[simona2]
ja, samo to, ker si z mano :) potem veljajo posebna pravila :) samo, a to si izgubil, ali je bilo kar darilo - ne spominjam se več dobro uržaha, ampak penino smo spili :)
... eh, na začetku je bilo prvo, ampak ker pri tebi veljajo posebna pravila, je prvo postalo drugo ...
simona2 sporočil: 2.203
[#2595597] 10.05.16 16:16 · odgovor na: najobj (#2595591)
Odgovori   +    0
drugega smo bili zelo veseli :)
pobalin sporočil: 14.456
[#2595600] 10.05.16 16:36
Odgovori   +    4
Novi izgovori vlade Mira Cerarja
Čas za nekaj reciklaže načelnega, pokončnega, pogumnega, premočrtnega, odločnega, etičnega in moralnega dr. Mira Cerarja, ki ni samo vrhunski strokovnjak in cenjen popoldanski predavatelj na osnovnih šolah, ampak je predvsem mož beseda.
Ustavni pravnik dr. Miro Cerar, ki ga je predsednik države Borut Pahor nedavno predlagal za varuha človekovih pravic, a funkcije ni sprejel, ustanavlja zavod. Informacijo je potrdil za časnik Večer, ko je dejal, da se je "skupaj z nekaterimi posamezniki različnih poklicnih sfer odločil, da oblikujejo civilnodružbeno skupino odgovornih državljanov, ki si bo prizadevala za trajnostno uspešen razvoj Slovenije". Kot je dejal, bo zavod omogočil, "da se izrazi v širšem družbenem prostoru in uresniči nekatere ideje". Poudaril je, da zavod nima ambicije, da bi prerasel v politično stranko, vsaj ne v prvem obdobju od ustanovitve.
Spomnimo, da je Cerarja v politiko vabila tudi sedanja premierka Alenka Bratušek, ko je bila v igri t. i. projektna vlada, v kateri je bil eden od kandidatov za premierja tudi Cerar. Cerar je tudi to funkcijo zavrnil. Ob zavrnitvi funkcije varuha človekovih pravic je dejal, da meni, da bo družbi bolj koristil kot profesor prava in aktivni član civilne družbe.
www.zurnal24.si/cera...nek-205710
Inkubacijska doba "civilnodružbenega" zavoda aka "prvo obdobje od ustanovitve" je trajalo dobrih 7 mesecev, kar je za razmišljujočega posvetovalca in zbiralca drugih mnenj neverjetno hitro.
Ljubljana, 9. maj 2014 – Pravnik Miro Cerar je po sinočnjem srečanju s somišljeniki potrdil, da bo njegov civilnodružbeni zavod vstopil na politični parket in se preoblikoval v politično stranko.
www.delo.si/novice/p...itiko.html
simona2 sporočil: 2.203
[#2595607] 10.05.16 17:43 · odgovor na: pobalin (#2595600)
Odgovori   +    1
a se spominjaš drnovškovega gibanja za pravičnost in razvoj
pa forum 21 - tudi neko "gibanje", ne stranka
in ja, tale cerar... gibanje in potem po pol leta stranka ...
zadnjič berem intervju s primcem v reporterju - in tudi ta dela gibanje "jeseni nameravamo pripraviti srečanje podpisnikov deklaracije, na njem bomo formalno ustanovili gibanje in izvolili vodstvo..." "kdor gre odgovorno na volitve zato da zmaga in potem prevzame odgovornost, po mojem ne sme iskati tržnih niš, ampak mora predstaviti vizijo razvoja države in družbe. to bo naredilo naše gibanje..."

na volitve ne moreš z gibanjem, ampak z ustanovljeno politično stranko, samo tako lahko prevzameš odgovornost ... gibanje je tržna niša... recimo sindikalno gibanje ... ne vem, samo razmišljam.. in to ravno iz miljeja, ki sindikatom očita, zakaj se gredo političen - ne pa interesni boj - in da če se gredo politični boj in če hočejo vladati državi, naj ustanovijo stranko in gredo na volitve... ne pa, da so čez sindikalno gibanje ugrabili državo...
pobalin sporočil: 14.456
[#2595618] 10.05.16 18:30 · odgovor na: simona2 (#2595607)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: pobalin 10.05.2016 18:40
[simona2]
a se spominjaš drnovškovega gibanja za pravičnost in razvoj, pa forum 21 - tudi neko "gibanje", ne stranka, in ja, tale cerar... gibanje in potem po pol leta stranka ...
Zame se je šarada začela s pentagramom družbenopolitičnih organizacij, ki so bile nadomestek političnih strank in enoumni temelj SFRJ. Če se prav spomnim, so to bile ZK, ZSMS, SZDL, ZS in ZB. Potem so se eni šli politko z Novo revijo, tudi Odborom za človekove pravice itn. Šele kmetje so bili dovolj konkretni, da so rekli bobu bob in ustanovili stranko. Jasno, saj bob pridela kmet, ne pa prehodni agitatorji, wannabe ali kripto funkcionarji.
na volitve ne moreš z gibanjem, ampak z ustanovljeno politično stranko, samo tako lahko prevzameš odgovornost ... gibanje je tržna niša... recimo sindikalno gibanje ... ne vem, samo razmišljam.. in to ravno iz miljeja, ki sindikatom očita, zakaj se gredo političen - ne pa interesni boj - in da če se gredo politični boj in če hočejo vladati državi, naj ustanovijo stranko in gredo na volitve... ne pa, da so čez sindikalno gibanje ugrabili državo...
Na te preobrazbe je treba gledati s filozofskim humorjem in ob uporabi nekaj abstrakcije poiskati primerjave v naravoslovju. Spodnji citat z wikipedije se deželnim političnim prekucijam kar poda. Presojo o lepoti/koristnosti metulja SMC in podobnih prepuščam presoji volivcev. :-)
Buba je stopnja v razvoju tistih žuželk, ki gredo v prehodu med ličinko in odraslo živaljo skozi proces popolne preobrazbe. V tem stadiju se v ličinki, ki je črvaste oblike, zgodijo obsežne spremembe telesne zgradbe; nekateri organski sistemi (npr. živčevje) se lahko popolnoma razgradijo in vzpostavijo na novo. Pri tem procesu igra veliko vlogo nadzorovana celična smrt. Ker gre za popolno rekonstrukcijo telesa, je žuželka v tej fazi največkrat negibljiva ali zelo omejeno gibljiva.
sl.wikipedia.org/wiki/Buba
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2595639] 10.05.16 23:21 · odgovor na: simona2 (#2595552)
Odgovori   +    0
[simona2]
jaz itak mislim, da je to problem šefa.. saj sem že včeraj napisala, da ni problem darko krašovec, problem je, da je darko krašovec generalni sekretar... in to, da je - je odločitev cerarja; saj menda - ampak tega res ne vem- če se men lažejo, jaz lažem naprej - lukšič ni sam našel krašovca, ampak mu ga je skupaj s svojo nekdanjo ženo predlagal prav cerar, danica je morala iti iz znanih razlogov, krašovca pa je cerar pač vzel k sebi; sicer pa je fajn met okoli sebe nekdanje uslužbence mnz in drugih podobnih ustanov; poskrbijo za varnost :)
aha,....
...problem šefa!?

Da crkneš od smeha. To je problem Butal. In Njenih "pametnih" omrežij. Za tiste, ki verjamejo v pravljice pa še murgelskih škratov in stricov iz oblakov.

Vi svizci, sedte pa na cvetličnih lončkih. :))

www.dnevnik.si/10427...zeleznicam

Strani: 1