Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek George Clooney in slovensko krizno vodenje

Strani: 1

FIN-368181 sporočil: 2.807
[#2588943] 25.03.16 12:46
Odgovori   +    9
Empatije ne učijo na fakultetah....
najobj sporočil: 31.870
[#2588960] 25.03.16 13:43
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 25.03.2016 13:47
... Kako to, da ne razumejo temeljnih načel vodenja in komuniciranja ali ne želijo delovati v skladu z njimi? So krivi tudi njihovi profesorji s svojimi vrednotami? ...

... ne, niso krivi (samo) profesorji, krive so neoliberalne "vrednote", ki jih živimo, ki temeljijo na grožnjah in strahu in ki so se kot bumerang na še bolj krut način z bombami vrnile v Evrope ...
Veselo2012 sporočil: 474
[#2589030] 25.03.16 22:12
Odgovori   +    19
OOooo ja in jaz delam v enem takem podjetju, z enim takim embiejevcem, da ne govorim o tistih biserih iz Ekonomskega faksa. Same brihte, +- 40 letniki. Komunikacija na psu, prodaja tudi tam nekje, nas pa učijo kako se moramo obnašati, kako glasno lahko govorimo, o čem se lahko opredeljujemo,.....
anon-192115 sporočil: 95
[#2589143] 28.03.16 08:59
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-192115 28.03.2016 09:03
Če firma zaide v krizo je za to krivo vodstvo, ki bi moralo odit skupaj s prvim odpuščenim delavcem
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2589144] 28.03.16 09:01
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-317028 28.03.2016 09:02
V Slovenskih državnih podjetjih vlogo generalnega direktorja, predsednika uprave...jemljemo bolj v smislu Heglove vloge monarha, ki ni v tem, da bi o čemer koli res odločal temveč jo odigra s povsem formalno gesto, pravzaprav samo z vrhom formalne geste, dobesedno s točkastim udarcem...s postavitvijo pike na i. Odpoved pogodbe o zaposlitvi v občosti delovne zakonodaje je dobila svojo konkretnost. Generalni direktor ali predsednik uprave državnega podjetja je konkretno delo občega ali občost na delu, ki vključuje Heglov koncept falosa po domače k.rca. Kaj so k.rčeve geste v državnem podjetju? Udarec žiga in podpis. Imamo Heglovega »označevalca«, nekakšnega monarha v vlogi, ki bi jo lahko opravljal popoln bebec s k.rcem, ki sedi v veliki pisarni – simbolu norčevskega žezla...Zakaj na naših ekonomskih fakultetah (tudi pravnih) ne berejo naših filozofov kot so Zupančičeva, Dolar, Moder, Kobe, Kocijančič, Žižek, Bunta, Hajdini, Tomšič...
anon-318440 sporočil: 56
[#2589149] 28.03.16 11:51
Odgovori   +    4
"In to, da mora zaposleni hoditi v službo tudi v času odpovednega roka, je še večje diletantstvo. Če nekoga odpustiš, mu moraš dati možnost, kljub odpovednemu roku, da gre lahko nemudoma domov, če to želi."

Hahaha, odpovedni rok je ena temeljnih pravic delavca v Sloveniji, ker nasprotno odpovednega roka ni. Razen če novinar misli da bo podjetje 1 mesečno plačo požrlo zaradi čustev delavca, ki se bo rehabilitiral doma? POtem pa še odpravnina itd...
Lepo bi bilo vendar raje ne bluzite.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2589152] 28.03.16 13:05 · odgovor na: anon-318440 (#2589149)
Odgovori   +    1
[FIN-549737]
"In to, da mora zaposleni hoditi v službo tudi v času odpovednega roka, je še večje diletantstvo. Če nekoga odpustiš, mu moraš dati možnost, kljub odpovednemu roku, da gre lahko nemudoma domov, če to želi."

Hahaha, odpovedni rok je ena temeljnih pravic delavca v Sloveniji, ker nasprotno odpovednega roka ni. Razen če novinar misli da bo podjetje 1 mesečno plačo požrlo zaradi čustev delavca, ki se bo rehabilitiral doma? POtem pa še odpravnina itd...
Lepo bi bilo vendar raje ne bluzite.

Odpovedni roki v 94. členu Zakona o delovnih razmerjih:

»(3) V primeru redne odpovedi pogodbe o zaposlitvi s strani delodajalca iz poslovnega razloga ali iz razloga nesposobnosti je odpovedni rok:
– do enega leta zaposlitve pri delodajalcu 15 dni,
– od enega do dveh let zaposlitve pri delodajalcu 30 dni.
Nad dve leti zaposlitve pri delodajalcu odpovedni rok v trajanju 30 dni narašča za vsako izpolnjeno leto zaposlitve pri delodajalcu za dva dni, največ pa do 60 dni.
Nad 25 let zaposlitve pri delodajalcu je odpovedni rok 80 dni, če ni s kolektivno pogodbo na ravni dejavnosti določen drugačen odpovedni rok, vendar ne krajši kot 60 dni«.

Odpovedne roke bi morali skrajšati, sicer se odpovedni roki že zdaj lahko sporazumno skrajšajo ob plačilu nedefinirane odškodnine...res pa je, da delavec dobi pravice iz naslova brezposelnosti šele po poteku zakonskega odpovednega roka, seveda pod pogojem, da se pravočasno prijavi na zavod za zaposlovanje.
MF-546559 sporočil: 61
[#2589157] 28.03.16 16:14
Odgovori   +    3
Za vodenje slovenskih podjetij v državni lasti očitno niso potrebne poklicne vrednote ampak le dejstvo, da je določena oseba "iz naših vrst". Vse ostalo se bodo že sproti naučili, da bodo le dovolj poslušni.
anon-93129 sporočil: 2.117
[#2589193] 29.03.16 06:28
Odgovori   +    6
Res nenavadno izgleda, ko podjetja zahtevajo od zaposlenih lojalnost , obratno pa ni nikjer ne duha ne sluha o lojalnosti podjetja do zaposlenih. To še najbolj velja za podjetja naših in ne zunanjih "neoliberalcev". To sklicevanje naših na one grde tam je kot, ko tat kriči "ujemite tatu" in kaže tja nekam stran.
Problem je, ker je naša zakonodaja pisana za JU, za specifično manjšino, ki sedaj diktira vse, veljati mora za vse, tudi za gospodarstvo. Namesto, da bi bila zakonodaja nad JU, bolj splošna in bolj odprta in prilagodljiva, za JU pa bi bil potem pravilnik, ki precizira odnose na specifiko JU, gospodarstvo pa tudi svoj.
Saj nisem strokovnjak, vidim pa s kilometra, da potem tako z lahkoto tudi strokovnjaki trdijo, da dobičkanosnost ni osnova, da je vseeno kako in kaj se dela, samo da imajo nekateri protežirani prednost na račun drugih. Politiki na primer na račun našega državnega denarja. Na koncu pa mora ugotoviti, da tako ne gre v nedogled in mora crkniti ali podariti nekomu, ki bo iz tega poskusil delati korektno in rešiti potapljajoči voz.
Vzrok in posledica sta povsem izmaličeni, verjetno namerno. Sami sebi pa seveda ne bodo spodmikali udobnega stočlka na katerem sedijo in nas vodijo za nos. So "prepomembni".
peterfrankl sporočil: 434
[#2589243] 29.03.16 11:01 · odgovor na: anon-318440 (#2589149)
Odgovori   +    2
Ne vem, kaj je tu smešnega - ne razumem "hahaha". Če podjetje delavca odpusti, po navadi gre za poslovne razloge, potem nima smisla, da od njega zahteva, da dela še en mesec, ker nič pametnega tedaj ne naredi, bolje je, da se rehabilitira doma, če odpuščeni delavec mora še vedno hoditi v službo, potem tudi njegovi sodelavci imajo svoje mnenje o delodajalcu ... Ja, bolj koristno je, da podjetje "da" tisto plačo. Seveda pa lahko menite drugače :-)
Lep pozdrav,
Peter
anon-308829 sporočil: 36
[#2589253] 29.03.16 11:17
Odgovori   +    3
čas vnosa: 28.03.16 17:36
Najprej Japonska, potem pa še Zahod, so se raje obrnili na Deminga in Taylorju obrnili hrbet; pri nas pa obratno.
Bom še jaz dodal Deminga in podobne:

"Kako to, da ne razumejo temeljnih načel vodenja..."
Deming’s First Theorem: Nobody gives a hoot about profit — sustained profit — if we did we would operate as a system.
- William E. Deming

"je zagrozila s tožbo oziroma jim zapovedala, naj delajo tisto, kar jim veleva zakon - in to v birokratskem grozilnem dopisu."
People don’t go to Toyota to ‘work’ they go there to ‘think’” – Taiichi Ohno

"Diletantsko je, če se v podjetju odpuščanja lotevajo tako, da zaposlene po telefonu pozovejo, naj pridejo v kadrovsko službo, in jim potem tam izročijo odpoved."
Managers talk about getting rid of deadwood, but there are only two possible explanations of why the dead wood exists: 1) You hired deadwood in the first place, or, 2) you hired live wood, and then you killed it.
- William E. Deming

"...če javno poveš, da njegovo poslanstvo ni dobiček, tega tudi nikoli ne bo ustvarjalo."
Deming’s Second Theorem: We are ruined by people doing their best without knowledge. There is no substitute for knowledge. Without theory there are no questions, without questions, there is no learning.
- William E. Deming

"zato je komuniciranje vrednot, poslanstva, dajanje zgleda, odpuščanje in najemanje sodelavcev, večno dovajanje sveže krvi in idej za nove posle še toliko bolj običajno delo."
Management's job is optimization of the whole system.
- William E. Deming
najobj sporočil: 31.870
[#2589293] 29.03.16 13:20 · odgovor na: peterfrankl (#2589243)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2016 13:22
[peterfrankl]
Ne vem, kaj je tu smešnega - ne razumem "hahaha". Če podjetje delavca odpusti, po navadi gre za poslovne razloge, potem nima smisla, da od njega zahteva, da dela še en mesec, ker nič pametnega tedaj ne naredi, bolje je, da se rehabilitira doma, če odpuščeni delavec mora še vedno hoditi v službo, potem tudi njegovi sodelavci imajo svoje mnenje o delodajalcu ... Ja, bolj koristno je, da podjetje "da" tisto plačo. Seveda pa lahko menite drugače :-)
Lep pozdrav,
Peter
... čuj, jaz sicer onega "hahaha" tudi ne razumem preveč, mi je pa smešno, ker si ti namen odpovednega roka obrnil na glavo ... jebiga, v normalnem svetu je odpovedni rok namenjen predaji dela drugemu delavcu, ko delavec zapusti delodajalca in brez izmenjave znanja o delu ne gre, ker je zaradi tega delovni proces ogrožen, če se celo ne ustavi ...
peterfrankl sporočil: 434
[#2589538] 30.03.16 13:55 · odgovor na: najobj (#2589293)
Odgovori   +    0
Se strinjam. A hkrati ne. V praksi lahko znanje, ki ga podjetje ne rabi, zakaj bi sicer odpuscalo, oziroma ga ima dovolj pri drugih zaposlenih, nadomesti takoj ali v nekaj dneh, maks. Ni razloga, da odpuscene maltretiras, s tem si delas samo skodo.
GV-3786 sporočil: 234
[#2589580] 30.03.16 15:20
Odgovori   +    0
Delo s kadri je naloga vodje in ne kadrovske službe. Kadrovska je lahko strokovna podpora in ne nosilec motivacije zaposlenih. Kadrovska ne more vedeti kaj zaposleni dela, Vodja mora vedeti!
Maks Tajnikar=Lost in theorethical world of "Makizm"!
Eden od mojih šefov je bil popoln kadreovski idiot! Vsa napredovanja in povišice sem dobil po telefonu s strani kadrovske kjer sem podpisal dodatek k pogodbi ali novo pogodbo! Sedel sem dvoje vrat stran od njega in tri nadstropja stran od kadrovske.
Če bi me poklical v pisarno in se za 5 minut vsedel ponudil kavo ter me pohvalil in rekel: "hvala za prizadevnost, zato ti ponujam povišico,...." bi letel od veselja in zagnanosti, tako pa je zapravil eno od odličnih priložnosti za motivacijo in dobro počutje zaposlenih ter njihovo usmerjnje k ciljem družbe.
najobj sporočil: 31.870
[#2589586] 30.03.16 15:32 · odgovor na: peterfrankl (#2589538)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.03.2016 15:32
[peterfrankl]
Se strinjam. A hkrati ne. V praksi lahko znanje, ki ga podjetje ne rabi, zakaj bi sicer odpuscalo, oziroma ga ima dovolj pri drugih zaposlenih, nadomesti takoj ali v nekaj dneh, maks. Ni razloga, da odpuscene maltretiras, s tem si delas samo skodo.
... eh, saj midva se razumeva, le da jaz ne razumem, da se odpovedni rok zdaj sploh več ne razume, kot je bil razumljen na začetku, ker je bil samo zato v zakon tudi zapisan ... ja, ampak v totem narobe svetu, jaz še marsikaj ne razumem več in mi je pravzaprav edina tolažba, da očitno www.finance.si/88430...kutni-fazi tudi Tadej ne razume več kaj dosti, pa je Tadej bister dečko ...
anon-367772 sporočil: 3
[#2590198] 03.04.16 18:59
Odgovori   +    0
Zares balkansko obnasanje, me ne preseneca zakaj potem takem maldi zapuscajo Slovenijo, jaz pravim naj gredo, ker itak v Sloveniji ne znajo cenit izkusenj maldih, predvsem takih kot sem jaz ko smo gulili izkusnje na tovornih ladjah, tankerjih, in krizarkah, zato sem se odlocil tudi jaz zapustit liberalno,gnilo Slovenijo, in sedaj, imam svoj biznis z zeno, res, takisni ljudje si ne zasluzijo in niso vredni pol picke hladne vode, ce povem po domace... Mladi, pojdite v svet, pojdite v Evropo, bolje se vam bo godilo, kot pa doma v tej se zmeraj socialni, komunisticni Slovenijo, ki jo vodijo Jansa, Cerar(ki se prevec ukkvarja sam s seboj), Pahor, ki ni zmozen dobit niti za $100 mio vrednih pogodb od Irana, kjer je nedavno bila celotna delegacija, ko je Rhounai prisel v Evropo po podpisu nuklearnega sporazuma z ZDA, je samo v Italiji, Franciji in VB podpisal z AirBusom narocilo 70 novil letal, kjer je Boeing pricakoval velio narocilo, ampak so jih Iranci zajebal in sli k Airbusu, glede na to da zdaj na veliko zapravljajo ker so jim sprostili $150 milijard.Slovenija je podpisala neki jebeni memorandum, in to je vse kar so dobili, ker ne znajo vodit biznisa, niso odlocni... nikoli ne bodo.

Strani: 1