1 min
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
16 min
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
45 min
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
51 min
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
2 uri
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
2 uri
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
2 uri
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
3 ure
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
3 ure
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
3 ure
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
4 ure
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
5 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
5 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
5 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)
6 ur
Citroën razkriva sedemsedežni SUV C3 aircross
6 ur
V Petrolu bodo predlagali 1,8 evra dividende bruto, več kot lani
6 ur
Praznik narave v Izoli
7 ur
Izrael raketiral Iran, nafta skočila na 90 dolarjev 9

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2584209] 27.02.16 16:49
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-317028 27.02.2016 17:08
Madžari v svoji narodni banki imajo forint, svoj denar in imajo kaj za čuvati, tudi z orožjem, mi pa v Banki Slovenije nimamo ničesar, tam ni nič, je le praznina, praznota, vlada nekakšno brezumno stanje s kopico viceguvernerjev in direktorjev z nekakšnimi vakumskimi funkcijami. Banka Slovenije je kot program Linux, Ubuntu...za katerega se niti virusa ne splača napisati. Če bi Banko Slovenije ugrabili vesoljci mi niti opazili ne bi, mogoče pa bi, ker bi manj laži in kriminala imeli, kajti zgodovina Banke Slovenije je kriminalka filozofije in niča.
gensi sporočil: 459
[#2584215] 27.02.16 17:31 · odgovor na: anon-317028 (#2584209)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Madžari v svoji narodni banki imajo forint, svoj denar in imajo kaj za čuvati, tudi z orožjem, mi pa v Banki Slovenije nimamo ničesar, tam ni nič, je le praznina, praznota, vlada nekakšno brezumno stanje s kopico viceguvernerjev in direktorjev z nekakšnimi vakumskimi funkcijami. Banka Slovenije je kot program Linux, Ubuntu...za katerega se niti virusa ne splača napisati. Če bi Banko Slovenije ugrabili vesoljci mi niti opazili ne bi, mogoče pa bi, ker bi manj laži in kriminala imeli, kajti zgodovina Banke Slovenije je kriminalka filozofije in niča.
Linux je zakon! Ljudje se jezijo na Linux, a pojma nimajo kaj govorijo.
Če ti ni všeč Ubuntu, preizkusi katero izmed drugih distribucuij - npr. Mint. :)
crt sporočil: 27.171
[#2584216] 27.02.16 17:42 · odgovor na: anon-317028 (#2584209)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 27.02.2016 17:45
[FIN-311684]
Banka Slovenije je kot program Linux, Ubuntu...za katerega se niti virusa ne splača napisati.
wtf :)))

super bi bilo, ce bi imela bs taksen cost, kaj sele taksen benefit kot linux...

p: linux na serverjih zadnjih 20 let, linux na portablu zadnjih nekaj let, odkar so se razpasle desktop-friendly distribucije.
bc123a sporočil: 48.253
[#2584218] 27.02.16 17:52 · odgovor na: crt (#2584216)
Odgovori   +    1
[crt]
> [FIN-311684]
> Banka Slovenije je kot program Linux, Ubuntu...za katerega se niti virusa ne splača napisati.

wtf :)))

super bi bilo, ce bi imela bs taksen cost, kaj sele taksen benefit kot linux...

p: linux na serverjih zadnjih 20 let, linux na portablu zadnjih nekaj let, odkar so se razpasle desktop-friendly distribucije.
Ce clovek niti razlike med operacijskim sistemom in programom ne pozna, potem je seveda nepresenetljivo da nima pojma, da unix-based operacijski sistemi, including linux, poganjajo bistveno vecji delez hardverja kot Windows.

Najbolj eksoticna naprava, za katero vem da jo poganja linux, je bila ena elektricna pumpa :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2584234] 27.02.16 19:02 · odgovor na: bc123a (#2584218)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-317028 27.02.2016 19:14
[bc123a]
> [crt]
> > [FIN-311684]
> > Banka Slovenije je kot program Linux, Ubuntu...za katerega se niti virusa ne splača napisati.
>
> wtf :)))
>
> super bi bilo, ce bi imela bs taksen cost, kaj sele taksen benefit kot linux...
>
> p: linux na serverjih zadnjih 20 let, linux na portablu zadnjih nekaj let, odkar so se razpasle desktop-friendly distribucije.

Ce clovek niti razlike med operacijskim sistemom in programom ne pozna, potem je seveda nepresenetljivo da nima pojma, da unix-based operacijski sistemi, including linux, poganjajo bistveno vecji delez hardverja kot Windows.

Najbolj eksoticna naprava, za katero vem da jo poganja linux, je bila ena elektricna pumpa :)
Linux, Ubuntu, Mint, LibreOffice, OpenOffce...uporablja zelo malo uporabnikov in se piscem virusnih programov ne izplača niti virusev napisati. V mojem podjetju Microsoft Office že zdavnaj ne uporabljamo več, niti v oblaku...Licenc ne plačujemo, nekaj evrov vendar linuxu nakažemo. Windows 10 se kar vsiljuje, namestili ga še vedno nismo...kajti Linux poganja veliko tega le "sudote" moraš pogruntati..Krščen matiček, kaj se dogaja v tem svetu, leta 1974 sem na faksu imel izpit iz "šiberja", pripomočka za računanje podobnega ravnilu...na drugem faksu pa sem študiral Habermasa...
bc123a sporočil: 48.253
[#2584235] 27.02.16 19:03 · odgovor na: anon-317028 (#2584234)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
Linux, Ubuntu, Mint, LibreOffice, OpenOffce...uporablja zelo malo uporabnikov in se piscem virusnih programov ne izplača niti virusev napisati. V mojem podjetju Microsoft Office že zdavnaj ne uporabljamo več, niti v oblaku...Licenc ne plačujemo, nekaj evrov vendar linuxu nakažemo. Windows 10 se kar vsiljuje, namestili ga še vedno nismo...
Da je Android v bistvu Linux, to ves? Da sta iOS in MacOs v bistvu Unixa?

Strani: 1