18 min
Ko se upokoji vodja gradnje
48 min
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier 2
1 ura
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
1 ura
DZU vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
2 uri
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
3 ure
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
3 ure
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
4 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
4 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
7 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
7 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
7 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)

Strani: 1

Jaka1955 sporočil: 660
[#2582824] 21.02.16 23:05
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: Jaka1955 21.02.2016 23:09
kaj komplicirajo, če kupec naknadno plača z gotovino? Izpolnijo UPN s podatki kupca in ga vplačajo na pošti ali banki, pa bo plačilo prejeto na TRR.
Upajmo, da bodo kmalu volitve in bodo tile tepci odleteli v zgodovino in prišli "normalni", ki bodo ukinili to birokratsko neumnost. Volim vsako stranko, ki bo to obljubila v svojem programu!
Škodljivega bramorja pa za večno odstranit iz vsakršnih funkcij povezanih z denarjem in gospodarstvom.
slotrade sporočil: 361
[#2582985] 22.02.16 15:24
Odgovori   +    1
..ja problém je v detajlih.Ker se mi je mudilo odpremiti 1 žel.cisterno iz ČR v SLO,stari logist mi šel v prisilko,z novim/SLO firma/ pa nisem še imel pogodbe in je zahteval predplačilo...šlo je za ušivih cca 1000 eur in zaradi nujnosti sem hotel plačati v gotovini.Računovodja me je poslal v banko z fakturo....obredel sem jih 4 i nobena ni hotela sprejeti denarjaČE NISEM NJIHOV KOMITENT???!!!...na koncu se me je računovodja Intereurope usmilil in sem lahko potrdilu vplačal gotovino in nujna pošiljka bila lahko takoj odpremljena/slučajno in na srečo sem bil v Ljubljani???!!!/
Pa še ena kratka "cvetka" iz Slovenske bogate prakse lovljenja kurjih tatov/ki to niti niso/:
prijatelj -diplomat je preko banke iz Prage poslal soprogi v Lj.2500.-eur.Soproga je bila na NLBju v Lj. kar nekaj časa "zasliševana...kaj je to ze endenar iz tujine?!"
/pošiljatel in prejemnik z enakim priimkom!!!/
Na tem istem NLBju pa se ni nihče vprašal kakšno blago se v miljonih plačuje na Ciper,Liechtenstein,Monaco,Delaware s strani tajkunov/...to so vendar "naši"/??






Tole bi rad poslal Mramorju in njegovim pametnjakovičem....

Strani: 1