Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2576867] 23.01.16 09:16
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-317028 23.01.2016 09:24
Kakšen bi bil danes Acroni, če bi v nadzornem svetu sedela kakšna neffatova, jamnik, križanič, tajnikar, štrukelj, erjavčevi izbranci, mesi, pavliči, čegevare, hanžki...? Kaj bi bilo, če bi poslovno politiko vodil dragonja? Zanimivo bi bilo izvedeti koliko ekonomskih študij se sedanji lastniki Acronija naročili pri Tekavčičevi, Križaniču...in pri drugih "mojstrih" iz ugledne EF?
pobalin sporočil: 14.456
[#2576877] 23.01.16 10:06 · odgovor na: anon-317028 (#2576867)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Kakšen bi bil danes Acroni, če bi v nadzornem svetu sedela kakšna neffatova, jamnik, križanič, tajnikar, štrukelj, erjavčevi izbranci, mesi, pavliči, čegevare, hanžki...? Kaj bi bilo, če bi poslovno politiko vodil dragonja?
Ne vem. Vem pa, da je lastnik Acronija firma SIJ d.d., ki je v 25% lasti države. V tej Slovenski industriji jekla (in perutnine) imajo direktorja za korporativno komuniciranje, ki je istočasno še član nadzornega sveta te iste firme. Meni je to malo čudno. Najbrž zato, ker sem jaz precej čuden.
www.sij.si/sl/druzba...vo-druzbe/
www.sij.si/sl/druzba...orni-svet/

Ko si že pri Erjavčevih izbrancih... A ne bi bilo hecno, če bi bil tale direktor Acronija Blaž Jasnič v sorodu z večnim funkcionarjem ZSMS, športa, Desusa itn. Ljubom Jasničem? O tem ne bi razglabljali, dokler firma posluje v redu, v primeru težav bi pa taka povezava kaj hitro postala hud kamen javne spotike.

Za konec pa menim, da bi bilo zelo smotrno snop bivših šolskih ministrov in politično gospodarskih demagogov temeljito izprašati, kako je možno tole:
Želeli bi si predvsem metalurgov, ki pa jih v Sloveniji trenutno ni dovolj na razpolago, saj so slovenske šole pred 20 leti ukinile program za metalurškega tehnika.

Strani: 1