Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finance smo ZA

Strani: 1 2 3 4 5

anon-368142 sporočil: 42
[#2569412] 17.12.15 19:00
Odgovori   +    70
Kakšno sprenevedanje.Referendum ni zaradi ljubezni in pravice do poroke.Referendum je izključno zaradi degradacije družine in posredno cele družbe.Geji naj zahtevajo vse pravice ,ki so naravne.Pravica do otroka pa ne more in ne sme biti pred otrokovimi pravicami.
Na hitro spacan zakon je potrebno zavrniti.Dovoljene ni nobene argumentirane razprave, tudi pred referendumom je bilo samo 1!!! soočenje na RTV.Poglejte na linku kaj se dogaja že sedaj,kaj nam sledi si nočem niti predstavljati v kolikor nas ne bo dovolj PROTI
nova24tv.si/aktualno...e-obvezen/
anon-318936 sporočil: 33
[#2569414] 17.12.15 19:03 · odgovor na: (#2569407)
Odgovori   +    6
Če so otroci naša prihodnost in so gayevski posvojitelji največja jeba, ki nas lahko doleti, zakaj nismo potem tega že davno zapisali v ZZZDR? Ta govori o posvojitelju v ednini in zakonca omeni zgolj kot nujo hkratne posvojitve obeh zakoncev razen seveda, ko je eden od zakoncev biološki roditelj. V 139. členu, ki je namenjen alinejam kdo posvojitelj ne more biti homoseksalec ni nikjer omenjen.
Od kje torej ta nenadna panika, ko so gayi lahko posvajali otroke že pred to novelo…vsaj zakonsko gledano…zakulisne odločitve csd-jev pa če so bile prej, bodo tudi sedaj?

Gre za poroko in sem ZA!
anon-368142 sporočil: 42
[#2569417] 17.12.15 19:08 · odgovor na: anon-318936 (#2569414)
Odgovori   +    32
Zadnja sprememba: anon-368142 17.12.2015 19:09
[0524McDON]
Če so otroci naša prihodnost in so gayevski posvojitelji največja jeba, ki nas lahko doleti, zakaj nismo potem tega že davno zapisali v ZZZDR? Ta govori o posvojitelju v ednini in zakonca omeni zgolj kot nujo hkratne posvojitve obeh zakoncev razen seveda, ko je eden od zakoncev biološki roditelj. V 139. členu, ki je namenjen alinejam kdo posvojitelj ne more biti homoseksalec ni nikjer omenjen.
Od kje torej ta nenadna panika, ko so gayi lahko posvajali otroke že pred to novelo…vsaj zakonsko gledano…zakulisne odločitve csd-jev pa če so bile prej, bodo tudi sedaj?

Gre za poroko in sem ZA!
Kakšno poroko?!!! Poročate se že sedaj lahko.
XMEST sporočil: 14
[#2569419] 17.12.15 19:15
Odgovori   +    45
lp
Ste pa pravi lisjaki tudi na Financah.A da bi pa objavili,pa ne samo VI kaj se je zgodilo na Slovakiji to pa ne aneda_!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
FIN-542579 sporočil: 498
[#2569421] 17.12.15 19:26
Odgovori   +    25
Kje v zakonu pa je govora o ljubezni?
anon-257936 sporočil: 1.306
[#2569429] 17.12.15 19:56
Odgovori   +    43
Hehehe, Čakš, a niso oltarji že iz mode? Vsaj tako pravijo.
Sploh pa - za cerkvene oltarje tale zakon ne bo veljal, tudi če bo stopil v veljavo.
:))) kere bučke :)))
Saj jih nisem brala, sem nehala že pri oltarju. Morala sem pa malo pokomentirati. Dandanes so vsi tako proti porokam, cerkvenim pa sploh. In zdaj eno revše sanja o oltarju! Ne bo nič, srček!V Cerkvi za zdaj še ne veljajo Lukčeva pravila.
Korazijan sporočil: 386
[#2569433] 17.12.15 20:09 · odgovor na: (#2569407)
Odgovori   +    1
Kje so predsodki in stereotipi do drugače mislečih?
anon-216634 sporočil: 2.252
[#2569459] 17.12.15 21:38 · odgovor na: anon-368142 (#2569412)
Odgovori   +    41
je res, da društvo lgbt z različnih proračunskih postavk na letni ravni prejme cca 850.000 € ???????

omenjeni znesek vključno s številčnimi postavkami sem zasledila na enem od forumov.

dovolj velik znesek, s katerim se lahko preseravajo na zgoraj omenjen način, organizirajo svoje parade in v neskončnost provocirajo ter opozarjajo nase.

koliko že je v sloveniji lačnih družin ?????????????
anon-237381 sporočil: 924
[#2569461] 17.12.15 21:49
Odgovori   +    39
Takšna družinska politika in odnos do družine in demografije bo čez nekaj desetletij privedla do zloma družbe. Nakar bo nastopil srednji vek.

Ekstremisti boste harali približno enako dolgo kot je haral vojni komunizem pod Leninom in nacional socializem pod Hitlerjem, potem pa je nastopil zaton naroda.

Lahko pogledaš tudi staro Grčijo kot zgodovinski primer. Demografija je upadla, niso imeli več otrok. Nato jih je zavojeval Rim, jih pokristjanil. Zatem je prišlo ~500 let islama.
anon-309034 sporočil: 730
[#2569462] 17.12.15 21:52
Odgovori   +    44
Čestitke za odkritost in pokončno držo. Če se človek zaveda sebe in v skladu s tem tudi živi, je vreden spoštovanja.
Se pa kljub temu ne strinjam z novelo Zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih. V njem ni nikjer govora o ljubezni.
V 3. členu zakon govori o tem, da je zakonska zveza urejena skupnost dveh oseb s pomenom zasnovanja družine.
Že tu se zatakne, saj se takoj pojavijo vprašanja umetnih oploditev, nadomestnega materinstva in posvojitev. To podkrepi še 45. člen s katerim se zakonca (torej dve osebi neglede na spol) svobodno odločata o rojstvu otrok in naprej, zakoncema je dovoljena posvojitev otroka.
Tako 3. člen zakona (skupnost dveh oseb ne glede na spol) spremeni celoten zakon, saj se v večini členov omenja zakonca.
V 15. členu zakon govori o tem, kako država s sistemom vzgoje in izobraževanja pomaga zakoncem pri skladnem družinskem življenju, kar
pomeni postopno uvedbo teorije spola v izobraževalni sistem.

Če bi pri vsem skupaj šlo le za poroko, da dva človeka izrazita in zapečatita svojo ljubezen, ne bi bilo problem zakona podpreti. Gre pa za veliko več, kot to.
Zakon je bil sprejet po hitrem postopku in brez javne obravnave, prinaša pa resnično velike in temeljne spremembe, ki zahtevajo čas in tehten premislek, zato bo dobil moj glas PROTI!
anon-245530 sporočil: 154
[#2569466] 17.12.15 22:07
Odgovori   +    43
Ta članek je samo še en dokaz kako nizko je padla kvaliteta Financ in na splošno kvaliteta neodvisnega posredovanja dejstev. Upam, da se novinarji zavedate, da je vaša etična dolžnost najprej ponuditi ljudem dejstva, šele na to lahko ponudite lastni komentar. Vaš odnos je sramota za novinarstvo in žalitev za vsako inteligentno osebo.

Bom jaz opravil del vašega dela in vas ponudil nekaj dejstev:
- Ljubezen nima nobene zveze z zakonsko ureditvijo partnerske zveze. Poročanje istospolno usmerjenih ni noben problem in za ureditev podrobnosti glede tega ni potreben nov zakon v obliki kot je pripravljen sedaj.
- Ne razumem zakaj so "formalno pravni in socialni standardi" problem, če gre za zvezo iz ljubezni. Od kdaj pa ljubezen potrebuje potrditev države? Jaz osebno ne potrebujem države, da potrjuje mojo izbiro.
- Prenehajte enačiti ljubezen in partnersko zvezo. Partnerska zveza v večini primerov ne vsebuje prave ljubezni.
- Homoseksualnost je motnja, morda je za nekatere to dejstvo težko sprejeti, ampak gre za znanstveno dokazano dejstvo. Homoseksualnost je napaka v človeškem genomu. Vaše mnenje o tem je irelevantno, v realnosti štejejo dejstva.
+ Dva dodatna komentarja:
-- Genetska napaka seveda nikakor ni razlog za žalitve istospolno usmerjenih ali pripisovanje manjvrednosti tem osebam.
-- Čez nekaj desetletji bo naše poznavanje genoma doseglo raven, ko bo večino genetskih napak mogoče odpraviti. Istospolno usmerjenih v bližnji prihodnosti ne bo več.
- Sodobna družba ni ekvivalenten izraz napredni družbi. Prav tako večina problematike okoli istospolno usmerjenih nima nobene zveze z napredkom družbe.
- Ali se zavedate, da ste s tem ko ste označili vse nasprotnike za nevedne, s tem označili tudi ljudi kot sem jaz?
Moj odgovor: Zadržite svoje mnenje zase, v realnosti nima nobene veljave. Niste sposobni utemeljiti svoje mnenje in imate predrznost označiti druge za nevedne. V moji prisotnosti ste vi nevedni.
- Katere raziskave, kdo jih izvedel, kolikšen je bil vzorec, ali so bile uporabljene primerne znanstvene metode, ali so izvajalci raziskav uporabili primerno statistično analizo?
Kvalitetna raziskava zahteva ogromno dela in sodelovanje visoko usposobljenih oseb z vrste različnih področij. Realnost je, da večina raziskav nima potrebnega obsega in kvaliteta, ter da so izvedene s strani tako imenovanih "analitikov", ki po večini nimajo visokega znanja iz statistike. Posledica tega je, da dobimo vrsto raziskav, ki kot rezultate podajajo predvidevanja iz posploševanja. S tem ne bi bilo nič narobe, če bi šlo za zasebne raziskave, ampak gre na žalost v večini primerov za javne raziskave.
- "Zelo narobe je, da nasprotniki zakona za svoj cilj celo zlorabljajo otroke". Ali se zavedate, da ste s to izjavo obtožili več ljudi zlorabe otrok. Pazljivo, ne bodo vsi tako tolerantni do nepremišljenih žalitev, kot sem jaz.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2569467] 17.12.15 22:09
Odgovori   +    4
Mišljenje potegne konsekvence nekega srečanja z realnim, ne da bi zato padlo nazaj bodisi v diskurz Drugega in njegovo logiko smisla, na eni strani, bodisi v avtizem Enega, kjer blebetanje užitka postane krepelo, je napisala Nina Krajnik. Torej, Drugi ima za sabo Velikega Drugega, ki ve da je blebetanja vedno veliko, vsi iščejo Enega in vedno jim manjka mali »petit a«, skratka referendum odpira prostor znotraj norosti in znotraj slaboumnosti.
britovsekt sporočil: 15
[#2569474] 17.12.15 22:57
Odgovori   +    37
V Nedeljo je edini pravi odgovor PROTI. To ne pomeni da komurkoli kratimo kakršno koli pravico. Predlagani zakon je zakonodajalec z nekaj "majhnimi" spremembami spremenil v skropucalo in ne gre tukaj samo za otroka , gre za to, da se na ta način poruši osnovna celica družbe, ki jo sestavljata moški in ženska in dolgoročno temelji obstoja človeštva. Glas PROTI pomeni to, da bo pač zakonodajalec moral zavihati rokave in spisati poseben zakon in Vse kar je z njim povezano, da se tudi "drugačnim" omogočijo ugodnosti, ki jih želijo, vendar ne tistih ki so v nasprotju z osnovnimi naravnimi zakoni.
smrk sporočil: 198
[#2569485] 18.12.15 00:27
Odgovori   +    37
Zadnja sprememba: smrk 18.12.2015 00:33
Eh, najprej sem si mislil, za koji k.... se spet kresejo iskre, nisem namrec spremljal problematike ker ne berem msm medijev in anarhisticnih slo pisunov. Poleg tega so mi patolosko odvratni tako zdruzeni levaki, dvolicni slo (gej) zupnik iz Berlina kot tudi creda farskih ovc, skratka vsak, ki je sluga ideologijam, ki unicujejo clovesko druzbo.
Iz drobcev sem si ustvaril misljenje, mah, saj mi hudica noben gej noce zlesti v hlace. Zakaj bi jim branil pravico biti zaradi mene tudi morski prasicek, ce se me to tice?
Potem pa me preseneti poslovni casopis, poleg pozareporta, fokuspokusa se edini slo medij, ki mu prostovoljno placujem narocnino in objavi prazno slamo v agitprop maniri ostalih tulecih se kretenov iz msm medijev. Kot je ze nek drug comendador napisal, brez trohice znanstvenih utemeljitev, le povzetek ze itak pristranskih in evidentno rezimskih ustanov komunisticne kloake Slovenije.
Caks, nic osebnega, ampak pri gejih me trenutno moti le ena stvar. Ce je kaj narobe z vami, je to, da ste zamudili priloznost biti tiho.
Tako pa bom namesto bojkota butaste politike, zakona in referenduma zaradi drazenja naredil izjemo, sel na volisce in bil proti.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569489] 18.12.15 05:31
Odgovori   +    25
Finance smo ZA - vejerno bo treba naročnino za za časopis odpovedat, PROTI in še enkrat PROTI!
anon-330984 sporočil: 476
[#2569494] 18.12.15 06:14
Odgovori   +    29
Finance smo ZA - koliko vam pa plačajo za to?
anon-330984 sporočil: 476
[#2569495] 18.12.15 06:17
Odgovori   +    29
Če ste PROTI, pojdite v nedeljo oddat svoj glas, s seboj jih pripeljite še 5.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2569501] 18.12.15 06:42 · odgovor na: (#2569427)
Odgovori   +    24
[Petunija1]
> [0524McDON]

> Gre za poroko in sem ZA!

Tovariši, sej jaz bi vam rada verjela, ampak je težko, ker ste še nedolgo nazaj razlagali da je poroka preživel malomeščanski koncept, ki zatira in ponižuje ljudi na raven strojev za delanje otrok in ni vreden avantgarde, sedaj pa kar nenadoma takšen obrat.
10X plus.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2569504] 18.12.15 06:48
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: anon-149637 18.12.2015 06:51
Če ne bi bilo prvega dela karikature na kateri je vidno srce,bi bilo lahko razumeti,da prikazuje željo po gej ljubezni.Če je že govora o ljubezni.

Ko vidim posnetke raznih "love parad" pa bi celo z zakonom prepovedal gej parom vzgojo otrok.
Če ste ZA, pojdite v nedeljo oddat svoj glas, ker prav vsak šteje.
Seveda grem oddat svoj glas.Prav zato,ker vsak glas šteje.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2569507] 18.12.15 07:19
Odgovori   +    9
Če kdo želi prebrati moj post o tej temi, ga lahko prebere na Nova24TV.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2569510] 18.12.15 07:40 · odgovor na: anon-202494 (#2569507)
Odgovori   +    27
Zadnja sprememba: anon-202494 18.12.2015 07:46
Bliža se čas, ko mi boste zopet poslali dva računa, enega za 90,73 evra in enega za 20,17 evra in to za polletno naročnino.

Bom zelo dobro premislil, če jih bom plačal, ker brišete moje resnične zgodbe. Ne vem, če je takšen medij, ki prikriva resnico, vreden tako drage naročnine.

Pred dnevi sem vas še hvalil, zdaj pa vidim, da niste nič boljši, kot delo, dnevnik, MMC, 24-ur itd. Ne samo kar se tiče objavljanja postov, ampak tudi vsebinsko ste vedno slabši.

Lep pozdrav
Ivan Brečko
simona2 sporočil: 2.201
[#2569511] 18.12.15 07:43 · odgovor na: anon-202494 (#2569507)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: simona2 18.12.2015 07:57
Spoštovani, jaz brišem vaš post. Zato, ker sem se tako odločila. Ne verjamem, da je vaša izpoved v primerjavi s Čakševo iskrena. Niti, da je resnična. V življenju je niste nikomur povedali, zmogli pa ste toliko poguma, da jo anonimno delite na forumu Financ? Preprosto ne verjamem vam, Čakšu pa ja. Ko boste uporabili isti standard odkritosti, ko se bosto s svojo zgodbo in za svoje cilje borili enako pogumno in pošteno, potem bom razmislila, ali vam bom dala besedo. Niste v absolutno javnem prostoru in pravica do dostopa do medija ni absolutna. Lep dan.
Pa da odgovorim v istem postu še na odpoved naročnine. Seveda je vaša odločitev in pravica. Ampak, ko podjetja medijem za kazen, ker ne poročajo, kot želijo naročniki, ali pa politiki odpovedujejo naročnine, se ad absurdum in skrajno radikalno vedno postavi vprašanje, a če bi lahko, bi nas pa za kazen zastrupili? Sicer pa se vam zahvaljujem, da ste naš naročnik. četudi si premislite, srečno.
Simona Toplak
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2569515] 18.12.15 07:53 · odgovor na: simona2 (#2569511)
Odgovori   +    19
[simona2]
Spoštovani, jaz brišem vaš post. Zato, ker sem se tako odločila. Ne verjamem, da je vaša izpoved v primerjavi s Čakševo iskrena. Niti, da je resnična. V življenju je niste nikomur povedali, zmogli pa ste toliko poguma, da jo anonimno delite na forumu Financ? Preprosto ne verjamem vam, Čakšu pa ja. Ko boste uporabili isti standard odkritosti, ko se bosto s svojo zgodbo in za svoje cilje borili enako pogumno in pošteno, potem bom razmislila, ali vam bom dala besedo. Niste v absolutno javnem prostoru in pravica do dostopa do medija ni absolutna. Lep dan. Simona Toplak
Pod mojem zadnjem postom sem se podpisal z mojim celim imenom in priimkom, torej ni več anonimno, če želiš napišem še naslov zraven.

Zgodba je popolnoma resnična, nisem iz take branže, kot si ti, ki dnevno lažete, jaz govorim resnico. Če bi bil pisatelj, bi iz te zgodbe napisal cel roman.

Lep pozdrav
Ivan Brečko, Trzin
anon-330984 sporočil: 476
[#2569516] 18.12.15 07:53 · odgovor na: simona2 (#2569511)
Odgovori   +    35
Zadnja sprememba: anon-330984 18.12.2015 07:55
[simona2]
Spoštovani, jaz brišem vaš post. Zato, ker sem se tako odločila. Ne verjamem, da je vaša izpoved v primerjavi s Čakševo iskrena. Niti, da je resnična. V življenju je niste nikomur povedali, zmogli pa ste toliko poguma, da jo anonimno delite na forumu Financ? Preprosto ne verjamem vam, Čakšu pa ja. Ko boste uporabili isti standard odkritosti, ko se bosto s svojo zgodbo in za svoje cilje borili enako pogumno in pošteno, potem bom razmislila, ali vam bom dala besedo. Niste v absolutno javnem prostoru in pravica do dostopa do medija ni absolutna. Lep dan. Simona Toplak
Vaša pravica je brisati mnenja svojih naročnikov, naročniki pa imamo pravico odpovedati naročnino in ne finančno podpirati medija, ki širi LGBT propagando!
simona2 sporočil: 2.201
[#2569518] 18.12.15 07:59 · odgovor na: anon-202494 (#2569515)
Odgovori   +    2
Ni le težava v podpisu. lps
crt sporočil: 27.164
[#2569519] 18.12.15 08:00 · odgovor na: anon-202494 (#2569510)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: crt 18.12.2015 08:01
[Breiva]
Bliža se čas, ko mi boste zopet poslali dva računa, enega za 90,73 evra in enega za 20,17 evra.

Bom zelo dobro premislil, če jih bom plačal, ker brišete moje resnične zgodbe. Ne vem, če je takšen medij, ki prikriva resnico, vreden tako drage naročnine.

Pred dnevi sem vas še hvalil, zdaj pa vidim, da niste nič boljši, kot delo, dnevnik, MMC, 24-ur itd. Ne samo kar se tiče objavljanja postov, ampak tudi vsebinsko ste vedno slabši.
in to vse v nekaj dneh :)

no, greva po vrsti.

v brisanih postih vidim, da znova klices gustla in mene.

gustl je na dopustu, jaz sem, kot sem ti ze veckrat povedal, nazadnje kaj brisal od kogarkoli cirka leto nazaj. forumskih adminov pa je vec kot le midva in vsak dela po svoji pameti, kar sem tudi ze veckrat omenil.

osebno podpiram odlocitev vsakogar, ki se danes pridusa, da bo zato, ker mu ne ugajajo mnenjski clanki na financah, odpovedal finance in/ali sploh prenehal obiskovati stran.

baje se je nekaj ljudi, ki sami sebe promovirajo kot desne in niso vec pisci na tem forumu, naslo na novatvju in so tam srecni. namesto da bi se naprej tarnali, kaka groza da se jim dogaja, in to kao grozo se naprej prenasali, so poskusili drugje. to je super. kaj bi lahko bilo bolj normalnega.

ker ce je zanj nevzdrzno, cemu potem vztrajati, ce clovek ni mazohist. da bi kdorkoli hodil za komerkoli in klical neee, daj no, ne it.... pa tudi ni realno.

v brisanih postih vidim, da povrhu tudi prav mene sprasujes, ali sem ZA, pa naj ti odgovorim se na to vprasanje.

najprej naj ti povem, da imam tudi sam izkusnjo z agresivno homoseksualno osebo, ki pa se tako kot pri tebi ni hudo koncala.

pa greva zdaj k referendumu.

ce bi zakon govoril izkljucno o porokah, sem absolutno za.

glede otrok v homo vs. hetero druzinah nimam jasnega mnenja. skusal sem se pouciti iz tujih studij na temo razvoja in vloge v skupini/druzbi v enem in drugem primeru in prisel do sklepa, da ni jasnega signala. zato se glede tega ne znam odlociti.

ker imam samo moznost biti za ali proti obojemu hkrati, zal ne morem izbrati nic od tega, zato se referenduma ne bom udelezil.

ni potrebe, da mi kdorkoli zdaj na to odgovarja, ces ce se ne udelezis, to pomeni, da si avtomaticno izbral karkoli ze. ker drugace kot skladno s svojim mnenjem o tematiki ne mislim ravnati.

lgbt skupnosti pa predlagam, da pri trudu za povecanje svojih pravic v prihodnje dela bolj po korakih, ker je taksno pakiranje, kot je zdaj, po moje cisti takticni fail in bo tako rekoc krivda predlagatelja zakona - njegove po nemarnem ali namernem napacne presoje terena in nepotrebnega stopnjevanja - ce zakon pade.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569521] 18.12.15 08:02 · odgovor na: simona2 (#2569511)
Odgovori   +    28
Zadnja sprememba: anon-330984 18.12.2015 08:02
Pa da odgovorim v istem postu še na odpoved naročnine. Seveda je vaša odločitev in pravica. Ampak, ko podjetja medijem za kazen, ker ne poročajo, kot želijo naročniki, ali pa politiki odpovedujejo naročnine, se ad absurdum in skrajno radikalno vedno postavi vprašanje, a če bi lahko, bi nas pa za kazen zastrupili? Sicer pa se vam zahvaljujem, da ste naš naročnik. četudi si premislite, srečno.
Simona Toplak
Po mnenju Dobovška je LGBT lobi eden najmočnejših v Sloveniji, tako, da vas moja odpoved naročnine sigurno ne bo prizadela, saj boste bogato nagrajeni s strani LGBT lobija.

LP
crt sporočil: 27.164
[#2569522] 18.12.15 08:03 · odgovor na: anon-330984 (#2569516)
Odgovori   +    3
[FIN-557341]
Vaša pravica je brisati mnenja svojih naročnikov, naročniki pa imamo pravico odpovedati naročnino in ne finančno podpirati medija, ki širi LGBT propagando!
absolutno. in ce doticni tega ne naredijo, bi lahko se kdo rekel, da so navadni pozerji.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569524] 18.12.15 08:06 · odgovor na: crt (#2569522)
Odgovori   +    13
[crt]
> [FIN-557341]
> Vaša pravica je brisati mnenja svojih naročnikov, naročniki pa imamo pravico odpovedati naročnino in ne finančno podpirati medija, ki širi LGBT propagando!

absolutno. in ce doticni tega ne naredijo, bi lahko se kdo rekel, da so navadni pozerji.
Ma se strinjam, mogoče bi morali uvesti politiko nasprotnikov zakona, kjer naj bi vsak na referendum pripeljal še 5 podpornikov.

Vsak ki odpove Finance naj jin še pet nagovori naj storijo enako:-)
anon-330984 sporočil: 476
[#2569525] 18.12.15 08:08 · odgovor na: crt (#2569519)
Odgovori   +    23
Zadnja sprememba: anon-330984 18.12.2015 08:09

baje se je nekaj ljudi, ki sami sebe promovirajo kot desne in niso vec pisci na tem forumu, naslo na novatvju in so tam srecni. namesto da bi se naprej tarnali, kaka groza da se jim dogaja, in to kao grozo se naprej prenasali, so poskusili drugje. to je super. kaj bi lahko bilo bolj normalnega.

ker ce je zanj nevzdrzno, cemu potem vztrajati, ce clovek ni mazohist. da bi kdorkoli hodil za komerkoli in klical neee, daj no, ne it.... pa tudi ni realno.
Koliko časa imam plačano naročnino vam bom še težil, potem pa res ne več, boste našli boljše občinstvo. Bo pač treba zamenjati ljudstvo.

Strani: 1 2 3 4 5