27 min
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
42 min
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
1 ura
Najbolj brani članki danes
2 uri
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
3 ure
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
4 ure
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
4 ure
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
4 ure
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
4 ure
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
5 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
5 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
5 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
5 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
5 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
6 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
6 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
7 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
8 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
8 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
8 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2569372] 17.12.15 16:34
Odgovori   +    7
Nihče nam nič ne more mi se imamo radi, radi, radi, radi, mi se imamo radi, radi prav zares. Zakaj se ne bi imeli radi, radi, radi, zakaj se ne bi imeli radi prav zares...
anon-383849 sporočil: 357
[#2569389] 17.12.15 17:36 · odgovor na: (#2569373)
Odgovori   +    6
[Oscilious]
Se vidi da je gospodarski minister prej bil v branži prodajanja tople vode. S temle dopiskom bi lahko imel podlago za napredovanje v funkcijo uparjevanja in prodajo megle, ampak je tam že huda konkurence z Mirotom na čelu.

A mislite da so to na ministrstvu pisali z resnimi obrazi, al so se morali vmes ustaviti od smejanja kakšne gluposti lahko napišeš pod grb in glavo uradnega dokumenta ministrstva?
Tale Zdravko ima pravi priimek............Počival-šek....če bi ga vprašal kaj je dobrega naredil za gopspodarstvo bi bil odgovor ????
0513ANITO sporočil: 10.823
[#2569392] 17.12.15 17:39 · odgovor na: (#2569373)
Odgovori   +    2
[Oscilious]
Se vidi da je gospodarski minister prej bil v branži prodajanja tople vode. S temle dopiskom bi lahko imel podlago za napredovanje v funkcijo uparjevanja in prodajo megle, ampak je tam že huda konkurence z Mirotom na čelu.

A mislite da so to na ministrstvu pisali z resnimi obrazi, al so se morali vmes ustaviti od smejanja kakšne gluposti lahko napišeš pod grb in glavo uradnega dokumenta ministrstva?
Če mene vprašaš za mnenje, je voda v Termah Olimje premrzla. Razen v Orhideliji, ki je pa draga kot žafran.
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2569394] 17.12.15 17:55
Odgovori   +    6
Citat:
Predvsem pa Polzela potrebuje trg in izdelke, ki bi jih lahko prodajala, da bi preživela. Tega pa nima, zato je državno reševanje nesmiselno.

Zadetek v črno. Dejansko Polzela nima izdelkov, ki bi jih lahko prodajala. NPR: kvaliteta moških nogavic je tako, kot je bila v trdem komunizmu na Češkem. Enkrat, leta 1988 ali 89, sem tam moral kupiti nogavice, ker sem jih pozabil doma in sem bil službeno tam več dni. Kvaliteta je bila porazna, imele so rob pri prstih in rezultat je bil vse polno žuljev in odtiskov na prstih. Lani sem kupil ene nogavice od Polzele, jih prinesel domov, probal in vrgel v koš za smeti. Bile so podobne tistim, ki sem jih kupil na Češkem.

Za ženske nogavice pa ne vem, kake kvalitete so im kakšne je cena.

Me zanima, če bi Počivalšek dal subvencijo tudi privatnemu podjetju, ki boi se znašlo v podobnem položaju.

Tovarna nogavic ima "tudi pomembne družbene učinke"?

A so ti padli z lune (morda iz Meseca)?
anon-383741 sporočil: 2
[#2569706] 18.12.15 14:31 · odgovor na: anon-202494 (#2569394)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.12.15 14:21
..ŽENSKE NOGAVICE...slaba kvalitete..ženske pravijo kot bi dale žakelj na nogo..razen tistih ki jih delajo za FALKE...tisto je drug material...in seveda tudi na otip boljše....cena..absolutno az 40 % predrage v trgovinah....

Strani: 1