Strani: 1

crt sporočil: 27.190
[#2566010] 30.11.15 17:30 · odgovor na: (#2566004)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: crt 30.11.2015 17:32
[rename]
Je pa Tuš najlepši primer, da je metodologija Financ za lestvico "Najbogatejših 100" zgrešena.
mislim, da glavnina ciljne publike za projekt nabogatejsi slovenci niso osebe, ki jim je posebej pomembna tocnost bilance (niti karkoli od teh besed posamicno :).

(tema je po mass appealu nekako tipa "katera ima najvecje umetne joske", ob cemer nima pravega cost/benefita raziskovati, da dve pa nimata silikonskih, temvec gre za en drug material, kaksen tocno to je in a ju je treba steti kot loceno kategorijo, da bi bilo bolj prav. vsaj tako jaz to gledam kot outsider, kar se tice tega projekta. tako najbogatejsih kot umetnih josk :)
najobj sporočil: 31.920
[#2566099] 01.12.15 09:55 · odgovor na: (#2566096)
Odgovori   +    7
[rename]
Po mojem pa podcenjuješ bralce Financ.
Sem pridemo po dejstva, joške gledamo drugje :-)))
... čuj, jaz sem Črta drugače razumel, in sicer da so tovrstna tekmovanja med slovenskimi "bogataši", ki jih vsako leto navdušeno propagirajo Finance, tako zelo brez realne podlage, da so še najbolj podobna tekmovanju plastičnih joškaric, katera ima večje, nobena pa nima svojih ...
crt sporočil: 27.190
[#2566102] 01.12.15 10:08 · odgovor na: (#2566096)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: crt 01.12.2015 10:21
[rename]
Po mojem pa podcenjuješ bralce Financ.
Sem pridemo po dejstva, joške gledamo drugje :-)))
ce prides ti sem po dejstva, to se ne pomeni, da ce se tu pojavijo joske, jih ne pogledas. (pustiva zdaj ob strani to, kolko ljudje kolektivno ali posamicno dejansko iscejo dejstva in predvsem to, cemu recejo dejstvo.)

nekaj o strukturi populacije tudi v primeru, da govorimo o "poslovni publiki", pa pove ze sama zgodovina vzponov in padcev tistih ljudi, ki se v poslovnih vlogah pojavljajo na naslovnicah.

vsaj moj vtis je namrec tak, da tudi tam vidimo, da se dosti bolj spoznajo na levo kot na desno stran bilance.

(tu lahko dodas kaj pikrega o levici in desnici po svoji presoji :P )
crt sporočil: 27.190
[#2566104] 01.12.15 10:12 · odgovor na: najobj (#2566099)
Odgovori   +    3
[najobj]
... čuj, jaz sem Črta drugače razumel, in sicer da so tovrstna tekmovanja med slovenskimi "bogataši", ki jih vsako leto navdušeno propagirajo Finance, tako zelo brez realne podlage, da so še najbolj podobna tekmovanju plastičnih joškaric, katera ima večje, nobena pa nima svojih ...
tudi to. finance pa jih navduseno propagirajo zato, ker so dovolj pametne, da konja jezdijo v smer, v katero tkoaltko zeli iti. to se pac bere. torej iz normalnega koristoljublja, ne iz religiozne orientacije. vsaj tak je moj vtis. nakar potem finance mogoce malo pozirajo, da to pocnejo iz prepricanja, bralci pa malo pozirajo, da jih itak to ne zanima / se jim zdi brezveze / etc. life is a stage :)
pcs sporočil: 5.462
[#2566112] 01.12.15 10:54 · odgovor na: crt (#2566010)
Odgovori   +    0
[crt]
(tema je po mass appealu nekako tipa "katera ima najvecje umetne joske", ob cemer nima pravega cost/benefita raziskovati, da dve pa nimata silikonskih, temvec gre za en drug material, kaksen tocno to je in a ju je treba steti kot loceno kategorijo, da bi bilo bolj prav. vsaj tako jaz to gledam kot outsider, kar se tice tega projekta. tako najbogatejsih kot umetnih josk :)
Pravzaprav bi znalo to bit precej bolj brano od top lestvice najbogatejših:)

Naredite še anketo, da bodo bralci glasovali za najlepše oprsje, pa ste na konju.

Lp,
M
crt sporočil: 27.190
[#2566114] 01.12.15 10:57 · odgovor na: pcs (#2566112)
Odgovori   +    4
[pcs]
Pravzaprav bi znalo to bit precej bolj brano od top lestvice najbogatejših:)
Naredite še anketo, da bodo bralci glasovali za najlepše oprsje, pa ste na konju.
lej, jaz navijam za vse to in se za poslovni dating site, pa ta grdavs od gustla nic ne trza...
Gustl sporočil: 13.629
[#2566115] 01.12.15 11:04 · odgovor na: crt (#2566114)
Odgovori   +    6
[crt]
> [pcs]
> Pravzaprav bi znalo to bit precej bolj brano od top lestvice najbogatejših:)
> Naredite še anketo, da bodo bralci glasovali za najlepše oprsje, pa ste na konju.

lej, jaz navijam za vse to in se za poslovni dating site, pa ta grdavs od gustla nic ne trza...
2011 :) forum.finance.si/?m=...909&single

Copy/Paste

Bi dal sliko silikonske joskarce pa pripis: Borznica Maja svari - trg je prenapihnjen

...sliko gospodicne v mrezastih nogavicah: Davcna svetovalka Vesna opozarja - zakonodaja je luknjasta...

...domino z bicem: Dacarka Anita opominja, rok za oddajo DDV je jutri...
pcs sporočil: 5.462
[#2566126] 01.12.15 11:44 · odgovor na: Gustl (#2566115)
Odgovori   +    3
[Gustl]

2011 :) forum.finance.si/?m=...909&single

Copy/Paste

Bi dal sliko silikonske joskarce pa pripis: Borznica Maja svari - trg je prenapihnjen

...sliko gospodicne v mrezastih nogavicah: Davcna svetovalka Vesna opozarja - zakonodaja je luknjasta...

...domino z bicem: Dacarka Anita opominja, rok za oddajo DDV je jutri...
Bring it on :)

Lp,
M
pcs sporočil: 5.462
[#2566130] 01.12.15 11:50 · odgovor na: Gustl (#2566115)
Odgovori   +    7
[Gustl]
> [crt]
> > [pcs]
> > Pravzaprav bi znalo to bit precej bolj brano od top lestvice najbogatejših:)
> > Naredite še anketo, da bodo bralci glasovali za najlepše oprsje, pa ste na konju.
>
> lej, jaz navijam za vse to in se za poslovni dating site, pa ta grdavs od gustla nic ne trza...

2011 :) forum.finance.si/?m=...909&single

Copy/Paste

Bi dal sliko silikonske joskarce pa pripis: Borznica Maja svari - trg je prenapihnjen

...sliko gospodicne v mrezastih nogavicah: Davcna svetovalka Vesna opozarja - zakonodaja je luknjasta...

...domino z bicem: Dacarka Anita opominja, rok za oddajo DDV je jutri...
Močno poraščena deklina: Kosmati dobiček presegel vsa pričakovanja

Lp,
M
najobj sporočil: 31.920
[#2566158] 01.12.15 13:54 · odgovor na: crt (#2566104)
Odgovori   +    2
[crt]
> [najobj]
> ... čuj, jaz sem Črta drugače razumel, in sicer da so tovrstna tekmovanja med slovenskimi "bogataši", ki jih vsako leto navdušeno propagirajo Finance, tako zelo brez realne podlage, da so še najbolj podobna tekmovanju plastičnih joškaric, katera ima večje, nobena pa nima svojih ...
tudi to. finance pa jih navduseno propagirajo zato, ker so dovolj pametne, da konja jezdijo v smer, v katero tkoaltko zeli iti. to se pac bere. torej iz normalnega koristoljublja, ne iz religiozne orientacije. vsaj tak je moj vtis. nakar potem finance mogoce malo pozirajo, da to pocnejo iz prepricanja, bralci pa malo pozirajo, da jih itak to ne zanima / se jim zdi brezveze / etc. life is a stage :)
... ja, to itak ...

P.S.: na odrskih deskah Financ se dogajajo vse sorte predstave, tako včasih ne vem, kdo na Financah je glumac in kdo glumač ...

Strani: 1