Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V TRENDIH: Nova funkcionalnost stanovanja

Strani: 1

jezst sporočil: 4.758
[#2552445] 28.09.15 15:02
Odgovori   +    1
FAQ, za tole sem žeton porabil...
bc123a sporočil: 48.253
[#2552450] 28.09.15 15:11
Odgovori   +    2
Največje spremembe v današnjem času so se spet zgodile v kuhinji, tudi zato, ker dnevne in nočne dejavnosti niso več ločene. Kuhinja, jedilnica in dnevna soba so se združile v en prostor, saj je postalo kuhanje družinsko opravilo.
Ja, ker ni lepsega kot vohati v kavc zavlecen vonj prazene cebule, ko gledas teve zvecer, po tistem ko si cez dan kuhal golaz.

Prodajajte te pravljice komu drugemu. V kuhinji, ki ni locena od dnevne sobe, se ponavadi kaj dosti ne kuha, ampak se je domov naroceno ali hitro pripravljeno hrano. Tako je kuhinja tudi vedno cista in pripravljena za razkazovanje zavistnim gostom.

A ne?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2552569] 29.09.15 08:06 · odgovor na: jezst (#2552445)
Odgovori   +    0
[jezst]
FAQ, za tole sem žeton porabil...
Ali nisi dobil nobene ideje, da bi kaj podrl in marsikaj vrgel v smeti? Ko gledam oddajo obsedeni zbiralci (smeti), takoj dobim sunek, da moram vsaj nekaj zavreči.

Hudič pa je, da pri nas marsikateri izvajalec takih del meni, da mora za nekaj ur dela zaslužiti vsaj za drage letne počitnice, če ne že kar za celi avto. Država pa pridno asistira, saj pridne obdavčuje do onemoglosti, da po drugi strani lahko bluzatorjem meče ta zaplenjeni denar. Tak primer je pri onih političnih umetnikih vseh branž, ki na komando potem kričijo na drugače misleče, ker so zato plačani. Iz denarja zanplenjegega pridnim seveda.

Strani: 1