Strani: 1

anon-58746 sporočil: 3.738
[#2545367] 02.09.15 13:20
Odgovori   +    16
pred dnevi sem govoril z nekim nemcem iz manjšega kraja kjer so jim namestili "kamp za begunce" prvo kar mi je omenil lažnivost medijev, ki kaže le uboge otroke, sam je trdil da je 80% moških, drugo da se šetkajo po kraju, vrtovih...tako da v kraju sedaj vse dvakrat zaklepajo- prej so bila vrata povsod odklenjena, ogovarjajo domačinke in jih nadlegujejo, vtikajo se tudi v otroke, ko hodijo po cesti jejo in odmetavajo smeti kjer pade....in na koncu dobijo še žepnino....ženske z otroci pa sploh prednostno dobijo stanovanje - namestitev..iz idile se je kraj spremenil v kaos...in sedaj se bojijo kdaj se bo izkazalo da je med temi ubogimi ljudmi kak radikalen blaznež in bo komu odrezal glavo...morda mediji čakajo na ta performance....če se ne bo zajezilo tega navala na začetku, so to plodna tla za razvoj ekstremnih gibanj ki si jih nihče več ne želi, a bodo nastala dokaj spontano v strahu pred ogroženostjo...varna cona je edina smiselna možnost ki bo preprečila naval beguncev na Evropo, preprečila kriminalce ki se okoriščajo na tuji nesreči...kaj pa politiki in ostali plačanci govorijo je pa itak zgodba zase, oni so plačani zato da govorijo kot govorijo...in verjetno se zavedajo da so sodelovali pri nastanku kriznih žarišč. Kar pa se tiče ljudi ki tihotapijo te begunce, bi morala biti le ena kazen - dosmrtni zapor.
bozga sporočil: 6.303
[#2545410] 02.09.15 14:56
Odgovori   +    1
To kar se dogaja zdaj je šele začetek in prvi milijon le izvidnica. V Evropo bo pridrlo na desetine milijonov ekonomskih beguncev, ker ZDA ne rabijo več arabske nafte in bodo z veseljem prepustile, da tam delajo red drugi kot so ISIS ali pa totalno nesposobni Evropejci, ki so vedno zakuhali vse vojne in "rodili" nacizem, fašizem, komunizem, socializem, potem pa na pomoč klicali ZDA, da jih rešujejo pred klavnico in lakoto. Jasno, da to vedo tudi "tam doli", da nimajo nobene perspektive več in da bodo njihove države zdrsnile v državljanske vojne in totalno bedo v kateri še trave ne bodo mogli jesti, ker je ni. Mogoče gre ta trenutek res za vojne begunce, ampak vse skupaj bo kasneje eskaliralo v ekonomsko migracijo, pravzaprav se to dogaja že tudi sedaj, ko v Nemčijo množično migrirajo tudi Albanci, Albanci s Kosova in drugi kjer ni nobene vojne. Če se to ne bo začelo pravočasno reševati bo Evropa po mojem lahko zdrsnila v kaos, tak in drugačen.
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2545438] 02.09.15 16:02
Odgovori   +    0
Meni se zdi, da bodo severno Evropo poselili, nas tule na jugu pa pripojili.

Strani: 1