Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lakoto Slovencev bo dobro tešila

Strani: 1

igor1976 sporočil: 482
[#2524311] 02.06.15 10:17
Odgovori   +    1
Lahko bi dali kakšen manj kubičen bencinski motor noter, z isto močjo, kot je zdaj že pri večini drugih znamk.
milos9 sporočil: 1.044
[#2524315] 02.06.15 10:32 · odgovor na: igor1976 (#2524311)
Odgovori   +    3
Mazda ima nekoliko drugačno strategijo, ni napačna, kažejo številke:

avto.finance.si/8818...voji-smeri
simonagruden sporočil: 630
[#2524317] 02.06.15 10:43
Odgovori   +    1
Hmm ... v najožjem izboru za nov avto sem imela pred tem člankom novo
Mazdo 2 ... zdaj sem pa malce v precepu ... :)
milos9 sporočil: 1.044
[#2524319] 02.06.15 10:44 · odgovor na: simonagruden (#2524317)
Odgovori   +    1
Mislim, da niste edini :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524320] 02.06.15 10:47 · odgovor na: simonagruden (#2524317)
Odgovori   +    2
To je isto kot z moškimi: če se med dvema ne moreš odločiti, nobeden ni zares pravi.
milos9 sporočil: 1.044
[#2524321] 02.06.15 10:49 · odgovor na: anon-154083 (#2524320)
Odgovori   +    1
Je tale misel iz glave?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524337] 02.06.15 11:57 · odgovor na: milos9 (#2524321)
Odgovori   +    1
Presenečen?
simonagruden sporočil: 630
[#2524364] 02.06.15 13:51 · odgovor na: anon-154083 (#2524320)
Odgovori   +    1
[jani1974]
To je isto kot z moškimi: če se med dvema ne moreš odločiti, nobeden ni zares pravi.
Verjetno imate na nek način prav, ampak tudi "pravih" moških ni. :) Ampak gre le za avtomobil. Svojega prvega sem kupovala pred 14 leti in takrat sem ga kupila na horuk. Všeč mi je bil tolk, da me ni zanimal popolnoma nič drugega kot to, da ga hočem imet in ko sem si ga lahko prvoščla, sem ga šla kupit brez da bi ga prej sploh peljala.
No, v 14 letih sem mal odrasla, se o avtomobilih tudi nekaj več naučila, moj avto pa je počasi za v pokoj. In ker trenutno na trgu v tem razredu ni nobenega takega, da bi dol padla sam ko ga pogledam (no ok, je, v drugem razredu,ampak si ga ne morem privoščit), tokrat kupujem s pametjo in sem zvozila ene 12 avtomobilov v tem razredu. Na koncu je ostala Mazda. :) Tole zdaj je v bistvu samo lahka variacija ... X3 je dejansko malce večja dvojka. :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524527] 03.06.15 07:52 · odgovor na: simonagruden (#2524364)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Verjetno imate na nek način prav...
Za moške oziroma iz mojega zornega kota ženske imam zagotovo prav. Pobrano od drugih strokovnjakov in potem še nekajkrat preverjeno na lastni koži.
ampak tudi "pravih" moških ni. :)
To pa je pesimističen pogled na svet. Jaz sem ravnokar enega videl v ogledalu :)
Ampak gre le za avtomobil. Svojega prvega sem kupovala pred 14 leti in >takrat sem ga kupila na horuk. Všeč mi je bil tolk, da me ni zanimal >popolnoma nič drugega kot to, da ga hočem imet in ko sem si ga lahko >prvoščla, sem ga šla kupit brez da bi ga prej sploh peljala.
To je bil pa kak Peugeot 206?
No, v 14 letih sem mal odrasla, se o avtomobilih tudi nekaj več naučila, moj avto pa je počasi za v pokoj. In ker trenutno na trgu v tem razredu ni nobenega takega, da bi dol padla sam ko ga pogledam (no ok, je, v drugem razredu,ampak si ga ne morem privoščit), tokrat kupujem s pametjo in sem zvozila ene 12 avtomobilov v tem razredu. Na koncu je ostala Mazda. :) Tole zdaj je v bistvu samo lahka variacija ... X3 je dejansko malce večja dvojka. :)
Pri tej velikosti je trenutno res malo problem, ampak kaj pa Citroën C3?
simonagruden sporočil: 630
[#2524548] 03.06.15 08:55 · odgovor na: anon-154083 (#2524527)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [simonagruden]
> Verjetno imate na nek način prav...

Za moške oziroma iz mojega zornega kota ženske imam zagotovo prav. Pobrano od drugih strokovnjakov in potem še nekajkrat preverjeno na lastni koži.

> ampak tudi "pravih" moških ni. :)

To pa je pesimističen pogled na svet. Jaz sem ravnokar enega videl v ogledalu :)

>Ampak gre le za avtomobil. Svojega prvega sem kupovala pred 14 leti in >takrat sem ga kupila na horuk. Všeč mi je bil tolk, da me ni zanimal >popolnoma nič drugega kot to, da ga hočem imet in ko sem si ga lahko >prvoščla, sem ga šla kupit brez da bi ga prej sploh peljala.

To je bil pa kak Peugeot 206?

> No, v 14 letih sem mal odrasla, se o avtomobilih tudi nekaj več naučila, moj avto pa je počasi za v pokoj. In ker trenutno na trgu v tem razredu ni nobenega takega, da bi dol padla sam ko ga pogledam (no ok, je, v drugem razredu,ampak si ga ne morem privoščit), tokrat kupujem s pametjo in sem zvozila ene 12 avtomobilov v tem razredu. Na koncu je ostala Mazda. :) Tole zdaj je v bistvu samo lahka variacija ... X3 je dejansko malce večja dvojka. :)

Pri tej velikosti je trenutno res malo problem, ampak kaj pa Citroën C3?
Bravo, uganili ste, res je bil 206. :)

Kar se pa C3 tiče ... sem šla peljat, kljub temu, da mi je grd za pogledat ... ima dobre sedeže (kar je bil pri nekaterih drugih problem, neudobno sedenje za znoret) ... lega na cesti mi ni bila všeč, preveč se je ujčkal, menjalnik slab, premalo navora, tudi plastika v notranjosti mi je bila slaba, tudi izolacija ne glih najboljša ... skratka za ceno ki je postavljena, dobiš premalo v primerjavi s kakim drugim avtom. Mi je všeč C4 ... ampak ker sem majhna, so problem sedeži (predolga sedalna površina). In glede na to, da sem bila 14 let lastnica Francoza, vem njihove pomanjkljivosti. :)
Mitjek sporočil: 638
[#2524551] 03.06.15 09:09 · odgovor na: simonagruden (#2524364)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: Mitjek 03.06.2015 09:10
Ne veš se odločit ? Poglej večino uporabe, ali pač Image !

"Tole zdaj je v bistvu samo lahka variacija ... X3 je dejansko malce večja dvojka. :)"

To JE pa NI res. Nekaj za primerjavo:
enaka samo medosna razdalja ! ostalo?
najprej cena : 11300 napram 15500 (za razliko se voziš koliko časa?)
motor 1,5 ali 2,0 v osnovi, a rabiš 2,0 ? (dizl pa je 19000!), cestnina!
teža vozil (poraba), (zračni upor CX3 napram dvojki na avtocesti)
... (se mi ne da več)!

Osebno: Ma, rajši se odločim za Macdo 2, kot pa za ta jajc od CX-3 !
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524552] 03.06.15 09:29 · odgovor na: simonagruden (#2524548)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Bravo, uganili ste, res je bil 206. :)
Ženske ste včasih prav enostavne za prečitat ;)
Kar se pa C3 tiče ... sem šla peljat, kljub temu, da mi je grd za pogledat ... ima dobre sedeže (kar je bil pri nekaterih drugih problem, neudobno sedenje za znoret) ... lega na cesti mi ni bila všeč, preveč se je ujčkal, menjalnik slab, premalo navora, tudi plastika v notranjosti mi je bila slaba, tudi izolacija ne glih najboljša ... skratka za ceno ki je postavljena, dobiš premalo v primerjavi s kakim drugim avtom. Mi je všeč C4 ... ampak ker sem majhna, so problem sedeži (predolga sedalna površina). In glede na to, da sem bila 14 let lastnica Francoza, vem njihove pomanjkljivosti. :)
Ne more biti C3 grd?!? Tole: www.avto.net/_AVTO/o...0Selection ?
14 let je dolga doba tudi za PSA in 206-tka je bila tehnično ekstra zanič, tako da je C3 definitivno druga zgodba.

Drugače pa so pri zanesljivosti gotovo argumenti na strani avtov Made in Japan, s tem da morate pri Mazdi 2 biti previdni, ker se proizvaja tudi v Mehiki. In glede na volan na levi bi bilo čisto logično, da bi avtomobili za Evropo prihajali od tam.
simonagruden sporočil: 630
[#2524554] 03.06.15 09:42 · odgovor na: Mitjek (#2524551)
Odgovori   +    1
[Mitjek]
Ne veš se odločit ? Poglej večino uporabe, ali pač Image !

"Tole zdaj je v bistvu samo lahka variacija ... X3 je dejansko malce večja dvojka. :)"

To JE pa NI res. Nekaj za primerjavo:
enaka samo medosna razdalja ! ostalo?
najprej cena : 11300 napram 15500 (za razliko se voziš koliko časa?)
motor 1,5 ali 2,0 v osnovi, a rabiš 2,0 ? (dizl pa je 19000!), cestnina!
teža vozil (poraba), (zračni upor CX3 napram dvojki na avtocesti)
... (se mi ne da več)!

Osebno: Ma, rajši se odločim za Macdo 2, kot pa za ta jajc od CX-3 !
Sem ga šla včeraj pogledat v živo ... jap, je odpadel. :)
simonagruden sporočil: 630
[#2524556] 03.06.15 09:57 · odgovor na: anon-154083 (#2524552)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [simonagruden]
> Bravo, uganili ste, res je bil 206. :)

Ženske ste včasih prav enostavne za prečitat ;)

> Kar se pa C3 tiče ... sem šla peljat, kljub temu, da mi je grd za pogledat ... ima dobre sedeže (kar je bil pri nekaterih drugih problem, neudobno sedenje za znoret) ... lega na cesti mi ni bila všeč, preveč se je ujčkal, menjalnik slab, premalo navora, tudi plastika v notranjosti mi je bila slaba, tudi izolacija ne glih najboljša ... skratka za ceno ki je postavljena, dobiš premalo v primerjavi s kakim drugim avtom. Mi je všeč C4 ... ampak ker sem majhna, so problem sedeži (predolga sedalna površina). In glede na to, da sem bila 14 let lastnica Francoza, vem njihove pomanjkljivosti. :)

Ne more biti C3 grd?!? Tole: www.avto.net/_AVTO/o...0Selection ?
14 let je dolga doba tudi za PSA in 206-tka je bila tehnično ekstra zanič, tako da je C3 definitivno druga zgodba.

Drugače pa so pri zanesljivosti gotovo argumenti na strani avtov Made in Japan, s tem da morate pri Mazdi 2 biti previdni, ker se proizvaja tudi v Mehiki. In glede na volan na levi bi bilo čisto logično, da bi avtomobili za Evropo prihajali od tam.
V bistvu z 206-ko razen podvozja nisem imela večjih problemov. Motor me ni nikoli pustil na cedilu in še danes dela super. Kar se pa napredka tiče pri PSA ... šla sem peljat tudi Peugeot 208 in definitivno niso napredovali, bi skoraj rekla kak kiks več. :) Nisem proti PSA, ampak v rangu, ki si ga lahko privoščim, nimajo nič privlačnega.
Videz je pa seveda popolnoma subjektiven, tko da je o tem brez veze razpravljat. Tudi mazda 2 ni idealna kar se videza tiče, ampak sem šla pač na izločanje. Če bi gledala na videz mi je bil osebno najbolj všeč novi Hyundai i20 ali pa Škoda Fabia. Ampak tam so pa spet druge stvari, ki so jih izločile.
Vendar tako kot pri vseh stvareh, vedno vsak zagovarja svoje ... že ko greš v 12 različnih salonov in se ukvarjaš s prodajalci, ki vsak zagovarja svoj izdelek ... ampak je bila definitivno zelo poučna izkušnja. :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524763] 04.06.15 08:56 · odgovor na: simonagruden (#2524556)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Videz je pa seveda popolnoma subjektiven, tko da je o tem brez veze razpravljat. Tudi mazda 2 ni idealna kar se videza tiče, ampak sem šla pač na izločanje. Če bi gledala na videz mi je bil osebno najbolj všeč novi Hyundai i20 ali pa Škoda Fabia. Ampak tam so pa spet druge stvari, ki so jih izločile.
Joj, to me pa je presenetilo in začelo zanimat: če je Škoda Fabia dovolj lepa, kaj pa bi ji lahko drugega manjkalo?
simonagruden sporočil: 630
[#2524774] 04.06.15 09:33 · odgovor na: anon-154083 (#2524763)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: simonagruden 04.06.2015 09:35
[jani1974]
> [simonagruden]
> Videz je pa seveda popolnoma subjektiven, tko da je o tem brez veze razpravljat. Tudi mazda 2 ni idealna kar se videza tiče, ampak sem šla pač na izločanje. Če bi gledala na videz mi je bil osebno najbolj všeč novi Hyundai i20 ali pa Škoda Fabia. Ampak tam so pa spet druge stvari, ki so jih izločile.

Joj, to me pa je presenetilo in začelo zanimat: če je Škoda Fabia dovolj lepa, kaj pa bi ji lahko drugega manjkalo?
Za mene izjemno neudobni sedeži. Sedalna površina predolga, tako da ne glede na to kako sem naštimala sedež ali volan, nikakor nisem sedela dovolj udobno, da me po pol ure testne vožnje ne bi bolela hrbtenica. Da bom pa dala za avto 14 tisoč in si morala potem kupit dodaten povšter, da se bom dostojno peljala, to ni za nikamor. Plastika sicer dobro izgleda in v notranjosti mi je bila dejansko všeč, ampak kvaliteta le te je bila pa slaba, kar pomeni da bi se zelo hitro pojavili črički. Da ne začenjam o ročki za smernike ... tudi najtišja ravno ni (izolacija šepa). Moram rečt, da je Škoda naredila zelo velik korak naprej in zelo pohvalno, ampak Volkswagen verjetno ne bo tako hitro dovolil, da bi po kvaliteti prehitela njihove paradne konje, kot je recimo Polo. Tudi pri ceni niso ravno skromni, osnovne so sicer nizke, ampak za karkoli več, pa cena hitro poskoči. Glede TSI so zadnja leta precej slabe kritike in sem bila tudi zaradi tega skeptična. Skratka ni vse v videzu. Tudi pri Cliotu mi je prodajalec na koncu, ko sem mu povedala vse slabosti rekel samo še:"Ampak lep pa je ane?" :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524784] 04.06.15 09:58 · odgovor na: simonagruden (#2524774)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Za mene izjemno neudobni sedeži. Sedalna površina predolga...
Ja, jaz pa včasih nisem razumel, zakaj imajo nekateri avtomobili sedalne površine sedežev tako kratke :-)
Tudi avtomobilistični novinarji tega ne razumejo (imajo same velike punce?), potem se proizvajalci pač prilagodijo njim.
Plastika sicer dobro izgleda in v notranjosti mi je bila dejansko všeč, ampak kvaliteta le te je bila pa slaba, kar pomeni da bi se zelo hitro pojavili črički.
To je sicer ugibanje.
Da ne začenjam o ročki za smernike ... tudi najtišja ravno ni (izolacija šepa). Moram rečt, da je Škoda naredila zelo velik korak naprej in zelo pohvalno, ampak Volkswagen verjetno ne bo tako hitro dovolil, da bi po kvaliteti prehitela njihove paradne konje, kot je recimo Polo. Tudi pri ceni niso ravno skromni, osnovne so sicer nizke, ampak za karkoli več, pa cena hitro poskoči.
Pri cenah je treba vedno biti previden. Z izbiranje dodatne opreme se hitro tudi zgodi, da si cenovno že v enem razredu višje, ki ima potem neke stvari že v osnovni opremi.
Glede TSI so zadnja leta precej slabe kritike in sem bila tudi zaradi tega skeptična.
1.4 TSI ni enako kot 1.2 TSI. Pri slednjem pa so bile težave samo z verigo in to na začetku proizvodnje. Tako da bi moralo biti sedaj vse vredu.
Skratka ni vse v videzu. Tudi pri Cliotu mi je prodajalec na koncu, ko sem mu povedala vse slabosti rekel samo še:"Ampak lep pa je ane?" :)
Se pravi je po vaših obiskih 11 prodajalcev vozil iskalo strokovno pomoč?
simonagruden sporočil: 630
[#2524843] 04.06.15 12:05 · odgovor na: anon-154083 (#2524784)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: simonagruden 04.06.2015 12:09
[jani1974]
> [simonagruden]
> Za mene izjemno neudobni sedeži. Sedalna površina predolga...

Ja, jaz pa včasih nisem razumel, zakaj imajo nekateri avtomobili sedalne površine sedežev tako kratke :-)
Tudi avtomobilistični novinarji tega ne razumejo (imajo same velike punce?), potem se proizvajalci pač prilagodijo njim.

> Plastika sicer dobro izgleda in v notranjosti mi je bila dejansko všeč, ampak kvaliteta le te je bila pa slaba, kar pomeni da bi se zelo hitro pojavili črički.

To je sicer ugibanje.

> Da ne začenjam o ročki za smernike ... tudi najtišja ravno ni (izolacija šepa). Moram rečt, da je Škoda naredila zelo velik korak naprej in zelo pohvalno, ampak Volkswagen verjetno ne bo tako hitro dovolil, da bi po kvaliteti prehitela njihove paradne konje, kot je recimo Polo. Tudi pri ceni niso ravno skromni, osnovne so sicer nizke, ampak za karkoli več, pa cena hitro poskoči.

Pri cenah je treba vedno biti previden. Z izbiranje dodatne opreme se hitro tudi zgodi, da si cenovno že v enem razredu višje, ki ima potem neke stvari že v osnovni opremi.

> Glede TSI so zadnja leta precej slabe kritike in sem bila tudi zaradi tega skeptična.

1.4 TSI ni enako kot 1.2 TSI. Pri slednjem pa so bile težave samo z verigo in to na začetku proizvodnje. Tako da bi moralo biti sedaj vse vredu.

> Skratka ni vse v videzu. Tudi pri Cliotu mi je prodajalec na koncu, ko sem mu povedala vse slabosti rekel samo še:"Ampak lep pa je ane?" :)

Se pravi je po vaših obiskih 11 prodajalcev vozil iskalo strokovno pomoč?
Ne, noben prodajalec ni rabil strokovne pomoči, sem čisto prijazno vsakemu pač povedala (če je hotel slišat namreč, nekaterih niti ne zanima) oboje ... kaj mi je všeč in kaj mi ni.
Mogoče nisem tipična punca, ki pride v trgovino po avto in o ničemer nič ne ve. Za vsak avtomobil sem se prej pozanimala, prebrala novinarske ocene, pogledala tuje predstavitve in ocene avtomobilov (ne samo slovenske), da sem vedela na kaj moram bit pozorna, predvsem sem pa imela nekaj kriterijev, ki so samo meni pomembni in nasvete svojega serviserja, ki mu že več let zaupam. Na koncu pa mi je izkušnja pri vožnji pomenila največ. Vsi so mi sicer govorili, da se vsakega avta navadiš, ampak če kupujem v razredu, kjer je na voljo za podobno ceno toliko različnih znamk, pač prevagajo malenkosti. Tudi Mazda ni idealna izbira, ampak kot sem že povedala, v tem razredu ni nobenega avtomobila zaradi katerega bi padla dol. Je pa avto v katerem sem bila najbolj sproščena, bilo mi je udobno, v dokaj nizkem razredu opreme ima že vse kar rabim (sem malce za časom, elektronika v smislu s čem vse se lahko v avtu povežem in katere priključke lahko obesim gor in kaj mi kaže digitalni ekran, me ne zanima preveč, ker imam avto za vožnjo in ne za preganjanje dolgčasa v avtu), cena je ugodna, na lestvicah zanesljivosti se je do zdaj izkazala dobro (motor je iz Mazde 3), na cesti se lepo pelje (nemški so mi pretrdi, francozi malce mehki, ta je ravno prav vmes). Dejstvo pa je, da bom na koncu, če bo z avtom sranje, pač lahko krivila samo sebe. :) Je pa res, da se je avtomobilska industrija v 14 letih tako spremenila, da sem doživela pravo razsvetljenje. :) Me pa recimo ekstremno moti, da izjemno malo proizvajalcev avtomobilov da v notranjost plastiko v sivi barvi. To je namreč izredno hvaležna barva notranjosti. Poleg fantastičnega sedeža v mojem 206 bom to najbolj pogrešala.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524876] 04.06.15 13:03 · odgovor na: simonagruden (#2524843)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Mogoče nisem tipična punca, ki pride v trgovino po avto in o ničemer nič ne ve.
To smo že ugotovili :-)
Za vsak avtomobil sem se prej pozanimala, prebrala novinarske ocene, pogledala tuje predstavitve in ocene avtomobilov (ne samo slovenske), da sem vedela na kaj moram bit pozorna, predvsem sem pa imela nekaj kriterijev, ki so samo meni pomembni in nasvete svojega serviserja, ki mu že več let zaupam.
Zaupanje v serviserja je nujno potrebno zaradi občutka varnosti v avtomobilu, za katerega skrbi, tako da ne bom preveč pametoval. Ampak vseeno previdno.
...ampak kot sem že povedala, v tem razredu ni nobenega avtomobila zaradi katerega bi padla dol.
To bodo pa sedaj celi oblikovalski in marketinški timi rabili strokovno pomoč :-)
na lestvicah zanesljivosti se je do zdaj izkazala dobro (motor je iz Mazde 3),
Motorji v Mazdah so sedaj vsi novi (Skyactiv), tako da se bo glede zanesljivosti še videlo. Je pa res, da ni takšnega strahu, kot kadar imajo nove motorje kakšni Evropejci.
Na cesti se lepo pelje (nemški so mi pretrdi, francozi malce mehki, ta je ravno prav vmes).
Marsikaj je odvisno tudi od dimenzij pnevmatik na določenem modelu. Pa če so se spomnili znižat tlak iz 3+ barov :-)
Me pa recimo ekstremno moti, da izjemno malo proizvajalcev avtomobilov da v notranjost plastiko v sivi barvi. To je namreč izredno hvaležna barva notranjosti.
Mene pa ekstremno moti siva barva, predvsem zgornjega dela armature, ker se v soncu blešči in odseva od vetrobranskega stekla. Se pa manj vidi prah, to pa drži :-P
simonagruden sporočil: 630
[#2524904] 04.06.15 14:33 · odgovor na: anon-154083 (#2524876)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: simonagruden 04.06.2015 14:35
[jani1974]
> [simonagruden]
> Mogoče nisem tipična punca, ki pride v trgovino po avto in o ničemer nič ne ve.

To smo že ugotovili :-)

>Za vsak avtomobil sem se prej pozanimala, prebrala novinarske ocene, pogledala tuje predstavitve in ocene avtomobilov (ne samo slovenske), da sem vedela na kaj moram bit pozorna, predvsem sem pa imela nekaj kriterijev, ki so samo meni pomembni in nasvete svojega serviserja, ki mu že več let zaupam.

Zaupanje v serviserja je nujno potrebno zaradi občutka varnosti v avtomobilu, za katerega skrbi, tako da ne bom preveč pametoval. Ampak vseeno previdno.

>...ampak kot sem že povedala, v tem razredu ni nobenega avtomobila zaradi katerega bi padla dol.

To bodo pa sedaj celi oblikovalski in marketinški timi rabili strokovno pomoč :-)

> na lestvicah zanesljivosti se je do zdaj izkazala dobro (motor je iz Mazde 3),

Motorji v Mazdah so sedaj vsi novi (Skyactiv), tako da se bo glede zanesljivosti še videlo. Je pa res, da ni takšnega strahu, kot kadar imajo nove motorje kakšni Evropejci.

>Na cesti se lepo pelje (nemški so mi pretrdi, francozi malce mehki, ta je ravno prav vmes).

Marsikaj je odvisno tudi od dimenzij pnevmatik na določenem modelu. Pa če so se spomnili znižat tlak iz 3+ barov :-)

>Me pa recimo ekstremno moti, da izjemno malo proizvajalcev avtomobilov da v notranjost plastiko v sivi barvi. To je namreč izredno hvaležna barva notranjosti.

Mene pa ekstremno moti siva barva, predvsem zgornjega dela armature, ker se v soncu blešči in odseva od vetrobranskega stekla. Se pa manj vidi prah, to pa drži :-P
Ok, ker zdej me pa firbec ... a je skrivnost kaj vi vozite zaeno znamko avtomobila? :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2524936] 04.06.15 16:54 · odgovor na: simonagruden (#2524904)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Ok, ker zdej me pa firbec ... a je skrivnost kaj vi vozite zaeno znamko avtomobila? :)
Skrivnost najbrž ni, čisto vsi sosedje vedo. Tako da sprejmem povabilo na kavo tudi izven peš cone :)

Strani: 1