Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bojan nedotakljivi

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2510116] 25.03.15 22:41
Odgovori   +    44
Zadnja sprememba: anon-317028 25.03.2015 22:46
Večkrat smo napisali, da Slovenci težko priznamo, da politične stranke Slovenije ne obvladujejo. Odločajo dejanski odločevalci iz drugih vrst Petani, Rigelniki, Mramorji, Pirnati, Zidarji, Kučani...v povezavi s tistimi z delovnim razmerjem za neskončen - trajen čas in na vplivnih birokratskih položajih npr. upokojenskih, sodniških, tožilskih, policijskih, tudi v bankah in državnih podjetjih, povezanih z nevidnimi nitmi, levimi in desnimi in so to pravzaprav strici, ki vodijo Slovenijo. Politiki in politične stranke se menjavajo, oni vedno ostanejo, živijo v nekakšni sferi, krogli ali mehurju, obvladuje jih sferičen um, povezuje jih Sloterdijkova pena in politične stranke jih ne zanimajo prav veliko, Cerar še manj. Lahko smo prepričani, da Petan in podobni s Cerarjem niti govoriti ne želijo. Zakaj pa bi? Saj je na njihovi plačilni listi. Obvladujejo tudi DUTB in pravkar danes so kupili delež Petrola.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2510140] 26.03.15 06:50
Odgovori   +    43
Ali se vam to zdi tragično ali že počasi smešno, presodite sami.<
Presodil sem.Kriminal mafije v pravem pomenu besede.In tragično,ker je tak kriminal omogočen in zaščiten,slovenski volilci pa so v primeru jeze hranjeni z butasto floskulo ,ukradli so nam državo.
Noben slovenski medij (tim.vodilni tiskani,radio,tv) konkretno ne obvesti ljudi o takih svinjarijah,Finance,ki naj bi se vsebinsko izpostavile kot normalen evropski časopis, pa članek zaklenejo.
FIN-366791 sporočil: 1.267
[#2510169] 26.03.15 08:00
Odgovori   +    19
In nobeden ne odgovarja za nepravilne in neracionalne postopke v NLB .
Tako je povosod.
In ljudje, volilci ponovno volijo politike, ki to dopuščajo in mižijo, ko bi morali videti in reagirati.
TA1 sporočil: 246
[#2510189] 26.03.15 08:57
Odgovori   +    25
Če bi bil DZS tokrat na tapeti kot npr. Škofija in njrni Zvonovi, ga verjetno ne bi bilo več. Evo, to je prava mafija, profesionalci....
anon-15342 sporočil: 8.014
[#2510204] 26.03.15 09:22
Odgovori   +    16
Izgovori BS, da ne gre za njihovo uradno mnenje, so malce čudaški. Tušek je sporočilo poslal s svoje službene e-pošte, kaj torej ni jasno?
In v e-dopisu, ki ste ga objavili (beta3.finance.si//pi....600px.jpg ), tudi ni disclaimerja, da ne gre za uradno mnenje, to pa je obvezna vsebina dopisov uradne osebe na neki ustanovi, poslanih s te ustanove, če ta uradna oseba ne daje uradnega mnenja.

Da so odgovori BS večinoma izgovori in je njihova vsebina dejansko BS (v angleškem pomenu te besede: www.urbandictionary....hp?term=BS ), pa da tudi BS kot ustanova na žalost vedno bolj postaja BBS, je že itak precej jasno, ampak se ta ustanova očitno še naprej trudi, da bi to postalo vsem še bolj jasno.
anon-243516 sporočil: 3.391
[#2510211] 26.03.15 09:37
Odgovori   +    25
Ja, bo na varni strani radarja še toliko časa, dokler: ali bo Slovenec končno uvidel Kuačnove rabote; ali bodo mediji postali neodvisni. Dokler tega ne bo, se Kučan in Petan lahko režita na vsa pokvarjena usta. Kdo je to omogočil: MI! Z velikimi tiskanimi črkami napisano MI. Zakaj? Ker smo dovolili, da ni bilo LUSTRACIJE!
najobj sporočil: 31.918
[#2510218] 26.03.15 09:48
Odgovori   +    2
... Vse zgoraj naštete družbe, kopice drugih danes ne omenjamo, tako ali drugače sodijo v imperij Bojana Petana. ...

... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, so se Financarji leta 1991 odločili za kapitalizem brez kapitalistov ... khmm, ali pa Financarji za svoje sprejemajo samo tuje kapitaliste, ker ne vem, kaj bi sicer radi dosegli s propagando za privatizacijo vsega preostalega premoženja tujcem, ker razen totega Petana in mogoče še kakšnega Rigelnika ali Mermala domačih kapitalistov pač nimamo ...

P.S.: če Financarji mogoče ne vejo, so totemu www.youtube.com/watc...6vi528gseA stricu podobni strici bolj ali manj glavni dobavitelji finančnih sredstev finančnim investitorjem, ki bi jim Financarji z največjim veseljem prodali vse, samo da Slovenci ne bi imeli nič ...
novica sporočil: 5.397
[#2510221] 26.03.15 09:57 · odgovor na: najobj (#2510218)
Odgovori   +    14
[najobj]
... Vse zgoraj naštete družbe, kopice drugih danes ne omenjamo, tako ali drugače sodijo v imperij Bojana Petana. ...

... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, so se Financarji leta 1991 odločili za kapitalizem brez kapitalistov ... khmm, ali pa Financarji za svoje sprejemajo samo tuje kapitaliste, ker ne vem, kaj bi sicer radi dosegli s propagando za privatizacijo vsega preostalega premoženja tujcem, ker razen totega Petana in mogoče še kakšnega Rigelnika ali Mermala domačih kapitalistov pač nimamo ...

P.S.: če Financarji mogoče ne vejo, so totemu www.youtube.com/watc...6vi528gseA stricu podobni strici bolj ali manj glavni dobavitelji finančnih sredstev finančnim investitorjem, ki bi jim Financarji z največjim veseljem prodali vse, samo da Slovenci ne bi imeli nič ...
...to ni stališče Financ, ampak moje osebno stališče: dvomim, da bi petanu in drugim petanom kdorkoli lahko karkoli očital, če bi svoj imperij utemeljili na svojem trdem delu, inovativnosti in znanju.
upam si celo tvegat s trditvijo, da bi bil gotovo manj na tapeti, če bi ne bil zlizan z mojstri iz (nikoli povsem crknjene) lds in če bi se za odtenek manj posluževal svojih prelepih oči pri pridobivanju posojil in še zlasti pri podaljševanju ter reprogramiranju že pridobljenih posojil.
novica
najobj sporočil: 31.918
[#2510223] 26.03.15 09:59 · odgovor na: anon-149637 (#2510140)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2015 10:00
[rosom]
> Ali se vam to zdi tragično ali že počasi smešno, presodite sami.

Presodil sem.Kriminal mafije v pravem pomenu besede.In tragično,ker je tak kriminal omogočen in zaščiten,slovenski volilci pa so v primeru jeze hranjeni z butasto floskulo ,ukradli so nam državo.
Noben slovenski medij (tim.vodilni tiskani,radio,tv) konkretno ne obvesti ljudi o takih svinjarijah,Finance,ki naj bi se vsebinsko izpostavile kot normalen evropski časopis, pa članek zaklenejo.
... čuj, tukaj www.finance.si/digital klikni na "Naročam" in boš v zameno za 1 (eno) pico in 1 (en) pir manj na mesec na Financah do konca julija bral in komentiral, kolikor te bo volja ...

P.S.: če imaš mogoče preveč kilogramov, boš obenem lahko še shujšal, ker boš manj jedel in se več nerviral ... alzo, za tebe je to čista win-win situacija, če mene kaj vprašaš ...
najobj sporočil: 31.918
[#2510226] 26.03.15 10:06 · odgovor na: novica (#2510221)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2015 10:07
[novica]
> [najobj]
> ... Vse zgoraj naštete družbe, kopice drugih danes ne omenjamo, tako ali drugače sodijo v imperij Bojana Petana. ...
>
> ... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, so se Financarji leta 1991 odločili za kapitalizem brez kapitalistov ... khmm, ali pa Financarji za svoje sprejemajo samo tuje kapitaliste, ker ne vem, kaj bi sicer radi dosegli s propagando za privatizacijo vsega preostalega premoženja tujcem, ker razen totega Petana in mogoče še kakšnega Rigelnika ali Mermala domačih kapitalistov pač nimamo ...
>
> P.S.: če Financarji mogoče ne vejo, so totemu www.youtube.com/watc...6vi528gseA stricu podobni strici bolj ali manj glavni dobavitelji finančnih sredstev finančnim investitorjem, ki bi jim Financarji z največjim veseljem prodali vse, samo da Slovenci ne bi imeli nič ...
...to ni stališče Financ, ampak moje osebno stališče: dvomim, da bi petanu in drugim petanom kdorkoli lahko karkoli očital, če bi svoj imperij utemeljili na svojem trdem delu, inovativnosti in znanju.
upam si celo tvegat s trditvijo, da bi bil gotovo manj na tapeti, če bi ne bil zlizan z mojstri iz (nikoli povsem crknjene) lds in če bi se za odtenek manj posluževal svojih prelepih oči pri pridobivanju posojil in še zlasti pri podaljševanju ter reprogramiranju že pridobljenih posojil.
novica
... čuj, zdaj še boldano v P.S.-u tukaj zgoraj očitno nisi prebral ... khmm, razen če res verjameš, da tuji finančni investitorji svoja finančna sredstva dobijo s trdim delom, inovativnostjo in znanjem, ki bi bilo bistveno drugačno od Petanovega ...
anon-346706 sporočil: 167
[#2510228] 26.03.15 10:10 · odgovor na: anon-15342 (#2510204)
Odgovori   +    11
Še najbolj bi ustrezal naziv BNB -bed and breakfast. Glavno da imajo odlične plače, si delijo "uspešnost", razne nagrade in božičnico. Imajo svojo lastno kolektivno pogodbo, torej povsem "neodvisna" inštitucija.O vsem tem drugi lahko le sanjajo. Je pa to dober način, da preprečiš žvižgače.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2510234] 26.03.15 10:19 · odgovor na: najobj (#2510223)
Odgovori   +    5
[najobj]
> [rosom]
> > Ali se vam to zdi tragično ali že počasi smešno, presodite sami.
>
> Presodil sem.Kriminal mafije v pravem pomenu besede.In tragično,ker je tak kriminal omogočen in zaščiten,slovenski volilci pa so v primeru jeze hranjeni z butasto floskulo ,ukradli so nam državo.
> Noben slovenski medij (tim.vodilni tiskani,radio,tv) konkretno ne obvesti ljudi o takih svinjarijah,Finance,ki naj bi se vsebinsko izpostavile kot normalen evropski časopis, pa članek zaklenejo.

... čuj, tukaj www.finance.si/digital klikni na "Naročam" in boš v zameno za 1 (eno) pico in 1 (en) pir manj na mesec na Financah do konca julija bral in komentiral, kolikor te bo volja ...

P.S.: če imaš mogoče preveč kilogramov, boš obenem lahko še shujšal, ker boš manj jedel in se več nerviral ... alzo, za tebe je to čista win-win situacija, če mene kaj vprašaš ...
Hvala za nasvet.Do konca julija bom bral,komentiral,jedel in pil ne glede na tvoj zapozneli nasvet.

p.s.Če tebe kaj vprašam je tokrat vprašanje.......,Ali je tebi vseeno,da o teh svinjarijah izve tako malo ljudi? Po moje bi bilo treba pobrskati po črevesju mafije in ustvariti posebno tv oddajo,tiskane izvode pa deliti na ulici zastonj.

P a še moj nasvet.Dobro in večkrat preberi kaj ti je Novica odgovoril.
anon-346706 sporočil: 167
[#2510236] 26.03.15 10:22 · odgovor na: anon-149637 (#2510140)
Odgovori   +    13
Čista mafijska posla. Zato ni ne smešno, ne tragično, ampak je "poslovno". Dokler se policija in sodstvo ne ojunači in mafijce spravi v preiskovalni zapor, do takrat lahko samo čivkamo in se čudimo. Zakaj pa je bilo mogoče Lovšeta strpati v preiskovalni zapor. Jasno nekomu je to odgovarjalo, ampak policija in sodstvo se je takrat to "upalo" storiti, da ne bo pomote o tem, da je bil to rutinski postopek. Skratka v preiskavo, nato sodba, nato zapor. Saj to vedo in znajo, ampak nočejo, ne smejo, ne zmorejo....Ali se bo sploh kdaj začel boj z mafijo ?!?
Alexbond007 sporočil: 969
[#2510238] 26.03.15 10:26
Odgovori   +    23
"Glede na to, da je Petan tako rekoč edini »tajkun«, o katerem politika govori bolj malo ali pa celo nič (spomnite se, koliko so se ukvarjali s kom drugim), se vse bolj zdi, da je Petan »na varni strani radarja«. Da je nedotakljiv. Bo tako tudi ostalo?"


Tako bo ostalo vse dotlej, dokler bodo Sloveniji vladali novi obrazi na čelu instant strank ("izumljenih" vsakič sproti 2 meseca pred volitvami), ki pa so le marionete v rokah rdečih stricev iz ozadja.

Eno pa je jasno: ko se bo v vlogi obtoženca na sodišču znašel Petan, se bo zelo kmalu tudi Janković, to pa ne bo prej, preden oblasti dejansko ne prevzamejo demokratične stranke slovenske pomladi in z lustracijo ne očistijo Avgijev hlev slovenskega sodstva in tožilstva...
anon-346706 sporočil: 167
[#2510239] 26.03.15 10:27 · odgovor na: FIN-366791 (#2510169)
Odgovori   +    3
Imaš prav, ampak sprašujem se, ali niso volilci postavljeni pred dejstvo, da volijo mafijo. Ker drugače pa res ne razumem, zakaj po vsakih volitvah ugotavljamo, da s(m)o izvolili politike, ki so del mafije ali v navezi z mafijo.
Bojkot volitev ? Naj se sami izvolijo z 10% udeležbo ?
najobj sporočil: 31.918
[#2510240] 26.03.15 10:28 · odgovor na: anon-149637 (#2510234)
Odgovori   +    2
[rosom]
> [najobj]
> > [rosom]
> > > Ali se vam to zdi tragično ali že počasi smešno, presodite sami.
> >
> > Presodil sem.Kriminal mafije v pravem pomenu besede.In tragično,ker je tak kriminal omogočen in zaščiten,slovenski volilci pa so v primeru jeze hranjeni z butasto floskulo ,ukradli so nam državo.
> > Noben slovenski medij (tim.vodilni tiskani,radio,tv) konkretno ne obvesti ljudi o takih svinjarijah,Finance,ki naj bi se vsebinsko izpostavile kot normalen evropski časopis, pa članek zaklenejo.
>
> ... čuj, tukaj www.finance.si/digital klikni na "Naročam" in boš v zameno za 1 (eno) pico in 1 (en) pir manj na mesec na Financah do konca julija bral in komentiral, kolikor te bo volja ...
>
> P.S.: če imaš mogoče preveč kilogramov, boš obenem lahko še shujšal, ker boš manj jedel in se več nerviral ... alzo, za tebe je to čista win-win situacija, če mene kaj vprašaš ...
Hvala za nasvet.Do konca julija bom bral,komentiral,jedel in pil ne glede na tvoj zapozneli nasvet.

p.s.Če tebe kaj vprašam je tokrat vprašanje.......,Ali je tebi vseeno,da o teh svinjarijah izve tako malo ljudi? Po moje bi bilo treba pobrskati po črevesju mafije in ustvariti posebno tv oddajo,tiskane izvode pa deliti na ulici zastonj.

P a še moj nasvet.Dobro in večkrat preberi kaj ti je Novica odgovoril.
... čuj, kaj ti mojega prvega posta nisi prebral ? ... khmm, ker tam je namreč napisan moj odgovor Novici ...

P.S.: svet se vrti in se bo vrtel, pa če si ti še tako želiš, da se ne bi ali pa da bi ga vrtel kdo drugi ...
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2510242] 26.03.15 10:29 · odgovor na: anon-346706 (#2510236)
Odgovori   +    5
....Ali se bo sploh kdaj začel boj z mafijo ?!?<
Ko bo čas dozorel,da se spoprimeta rdeča in modro-oranžna mafija
anon-346706 sporočil: 167
[#2510247] 26.03.15 10:38 · odgovor na: anon-149637 (#2510242)
Odgovori   +    11
Sem skeptična, glede tega, ali gre za več mafij oziroma frakcij ? Občutek imam , da je to enovita, trdno zasidrana, brezkompromisna mafijska združba, ki znotraj sebe perfektno krmari , tako da še zlepa ne bo prišlo do obračuna.

Strani: 1