Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Robert Časar po letu dni znova v Sloveniji

Strani: 1

anon-247964 sporočil: 6.948
[#2508221] 18.03.15 13:52
Odgovori   +    16
In to je za Finance novica, ki je za njih tako pomembna, da jo objavljajo?
Kriminalec gre pač za rešetke, da so ga prijeli in privedli vemo že nekaj časa. Zakaj postajate rumeni tisk? Čakam le še novice iz aktualnih resničnostnih šovov. Pokazala je ...
Zanimivo je, da ne objavljate vesti v zvezi z družinskim zakonom, ki je zamajal in bo še majal najbolj temeljne vrednote družbe. Če drugega ne bo izbruhnil "kulturni boj", ki bo imel posledice tako v politiki kot posledično v gospodarstvu in financah. o tem se vam ne zdi vredno pisati.
anon-281382 sporočil: 199
[#2508263] 18.03.15 17:09
Odgovori   +    13
Uspeh ni prihod na dob,za državo bo uspeh,ko bodo Dobovci vrnili nakradeno denar.dokler pa bo g.svetlik skrival podatke o zaslužkih,dokler bo Pirc Musarjeva to branila-njen mož je lastnik nekaj .....firm in dokler bo g.pirnat dajal take izjave,da nikogar nič ne briga(tako si je verjetno pred leti predstavljal svercanje lustrov) nam pa res ni več pomoči in tudi v bodoče bo prav zaradi take politike težko dobiti brezmadežne ministre saj so vsi povezani in to brez stricev iz ozadja!!!,kot se rado govori,gre pa v resnici za veliko mafijsko družino,kjer vsak gleda le svoje koristi.
anon-243516 sporočil: 3.391
[#2508298] 18.03.15 20:42
Odgovori   +    5
Prav je tako! A me zanima, če bodo vse TV postaje poročale takoj na začetku in potem še v samih poročilih (kar 10-12 min) še o kom, ki bo pripeljan v zapore na Dob, ki pa ne bo vidni član SDSa ali SLSa ali NSIja? Me prav zanima, če bodo poročali o zaslišanjih v Munchenu, kamor so vabljeni domnevni morilci? Boste poročali? Japajade, oni so pa tisti, ki jih strici krijejo riti. Še dolgo? Kaj pa krepka milijarda avtorskih honorarjev? Kar zginila je iz Poročil. Pa veste zakaj?
anon-167956 sporočil: 15
[#2508303] 18.03.15 20:59
Odgovori   +    0
Ne vem, zakaj ni kar tam v arestu ostal, pa mu bi mi tja poslali še kakšne naše modele, ki jim tukaj ni dobro. Bi potem videli all inclusive arest!!

Strani: 1