5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
5 ur
Najbolj brani članki danes
6 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
9 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
9 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
9 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
9 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
10 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1

tasilo sporočil: 9.830
[#2492293] 18.01.15 12:10
Odgovori   +    14
"Miran Stanovnik, župan občine Log-Dragomer, je reli tokrat končal na 28. mestu."


Že ves cajt govorim, da imamo čisto preveč občin ...
153 sporočil: 9.333
[#2492367] 18.01.15 18:22
Odgovori   +    0
Ta naš župan pa res
ni po žup' prplavou;
Miranu S. voščim, da
bi se še dostikrat v
takih tekmah sprobou !

Sodražan
bigl sporočil: 18.363
[#2492480] 19.01.15 08:35 · odgovor na: tasilo (#2492293)
Odgovori   +    0
[tasilo]
"Miran Stanovnik, župan občine Log-Dragomer, je reli tokrat končal na 28. mestu."


Že ves cajt govorim, da imamo čisto preveč občin ...
Misliš reči, če ne bi bilo toliko občin ne bi bil župan:-). "28. pa bi bil v tej etapi vseeno. Lep dan.
igor1976 sporočil: 482
[#2492493] 19.01.15 09:06
Odgovori   +    0
A tovornjakarjev pa letos ni bilo?
tasilo sporočil: 9.830
[#2492524] 19.01.15 10:23 · odgovor na: bigl (#2492480)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: tasilo 19.01.2015 10:27
[bigl]
> [tasilo]
> "Miran Stanovnik, župan občine Log-Dragomer, je reli tokrat končal na 28. mestu."
>
>
> Že ves cajt govorim, da imamo čisto preveč občin ...

Misliš reči, če ne bi bilo toliko občin ne bi bil župan:-). "28. pa bi bil v tej etapi vseeno. Lep dan.
Med drugim hočem reči, da je veliko "stanovnikov" (avanturistov vseh sort) na državi joški. Njihove osebne/sebične avanture in egotrip nas ogromno stanejo.

* Zdaj pa počakajva na brihte, ki bodo začele zdrizasto pametovati, da imajo sponzorje in da morata recimo tudi vojska in policija dajati sinekurco športnikom od a do žnj lige in podobne nacionalnosentimentalne nebuloze.
"28. pa bi bil v tej etapi vseeno. Lep dan.
Vprašanje ... ali bi z denarjem, ki bi ga za to reč potegnil iz lastnega žepa(!), sploh prišel na dirko.
chef sporočil: 2.986
[#2492532] 19.01.15 10:48 · odgovor na: tasilo (#2492524)
Odgovori   +    1
Med drugim hočem reči, da je veliko "stanovnikov" (avanturistov vseh sort) na državi joški. Njihove osebne/sebične avanture in egotrip nas ogromno stanejo.
Če te že zanima, Stanovniku občina za Dakar ni dala nič, nastop tam so mu (znova) omogočili številni sponzorji. Za druge ne vem, koliko jih stanejo avanture.
Vprašanje ... ali bi z denarjem, ki bi ga za to reč potegnil iz lastnega žepa(!), sploh prišel na dirko.
Odvisno, ni ravno revež, najbrž pa boš sedaj dejal, da ni revež, ker ima sponzorje. Nihče ne da denarja na lepe oči, ta njegova sposobnost pridobit sponzorje pa je za občino prej plus kot minus. Veze in poznanstva, lahko rečeš tudi prepoznavnost, namreč odpirajo marsikatera vrata.
tasilo sporočil: 9.830
[#2492567] 19.01.15 11:57 · odgovor na: chef (#2492532)
Odgovori   +    2
[chef]
>Med drugim hočem reči, da je veliko "stanovnikov" (avanturistov vseh sort) na državi joški. Njihove osebne/sebične avanture in egotrip nas ogromno stanejo.

Če te že zanima, Stanovniku občina za Dakar ni dala nič, nastop tam so mu (znova) omogočili številni sponzorji. Za druge ne vem, koliko jih stanejo avanture.
Nisem govoril le o Stanovniku, temveč "stanovnikih". Prav tako nisem nikjer dejal, da mu je občina kaj dala. Govoril sem o drugih rečeh, ki so večje od samega Stanovnika. Ze big pikča pa to.

Za tak "osebni projekt" človek lahko porabi ves dopust že za samo dirko, v resnici gre pa časa še veliko veliko več, za nekaj letnih dopustov.
>Vprašanje ... ali bi z denarjem, ki bi ga za to reč potegnil iz lastnega žepa(!), sploh prišel na dirko.

Odvisno, ni ravno revež, najbrž pa boš sedaj dejal, da ni revež, ker ima sponzorje. Nihče ne da denarja na lepe oči,
Kakšnega svetovno odmevnega uspeha še ni ravno dosegel. Nekaj prejšnjih sezon je celo odstopil. Ampak v Sloveniji je pa najbrž "ful faca". Zgodba o lepih očeh?
ta njegova sposobnost pridobit sponzorje pa je za občino prej plus kot minus.
Sponzorje pridobiva zase, ne za občino. Kakšen merljiv in konkreten plus je torej za občino(!) ta "njegova sposobnost pridobit sponzorje"?
Veze in poznanstva, lahko rečeš tudi prepoznavnost, namreč odpirajo marsikatera vrata.
Jep ... med sponzorji pa Petrol, Adria, Telekom, Aerodrom ... Je zaradi tega Petrol prodal kaj več goriva, Adria več avtodomov in prikolic, ima zato Telekom kaj več naročnikov, je imel Aerodrom (pred prodajo) zato kaj več prometa, so imela zato vsa ta podjetja kaj več dobička ...?
chef sporočil: 2.986
[#2492568] 19.01.15 12:04 · odgovor na: tasilo (#2492567)
Odgovori   +    0
Ne zelis razumeti, vem pa da zmores. Lp
tasilo sporočil: 9.830
[#2492573] 19.01.15 12:28 · odgovor na: chef (#2492568)
Odgovori   +    0
Lepo prosim, in z vsem spoštovanjem, brez kančka cinizma bi lahko odvrnil Hvala, enako. Prav imava oba. Vse, kar bi pisala več, bi odneslo debato predaleč od osnovne misli. -- Tudi tebi lep dan.
chef sporočil: 2.986
[#2492574] 19.01.15 12:45 · odgovor na: tasilo (#2492573)
Odgovori   +    0
Nobenega cinizma ni, samo zašel si. Sprašuješ se glede stvari, ki naj bi ti bile jasne, zakaj potekajo tako, kot potekajo. Govora je seveda o sponzorstvih, kjer ima vsak svojo računico. Tudi Petrol, Aerodrom in vsi, ki jih omenjaš. Za občino pa je pomoje bolje, da ji županuje nekdo preskrbljen in ki pozna ljudi, kot kaka pokvarjena rit s praznimi žepi. Tudi to ti je pomoje jasno. Torej?
gt001 sporočil: 786
[#2492584] 19.01.15 13:31 · odgovor na: igor1976 (#2492493)
Odgovori   +    0
[igor1976]
A tovornjakarjev pa letos ni bilo?
tovornjaki so seveda tudi tekmovali. v generalni razvrstitvi stirje kamazi na prvih petih mestih.
tasilo sporočil: 9.830
[#2492599] 19.01.15 14:18 · odgovor na: chef (#2492574)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: tasilo 19.01.2015 14:25
Razumem, da ima sponzorsko računico denimo Akrapovič in drugi zasebni pokrovitelji. Pa mi lahko odgovoriš glede državnega Petrola? Prav tako me recimo zanima, ali bo Aerodrom Ljubljana, ki je zdaj Fraportov, še tako velikodušno - oziroma ali sploh - še sponzoriral ZASEBNE avanture nekega "župana"? Res, objavi, če boš kdaj izvedel, da je/bo Aerodrom oz. Fraport Stanovnikov pokrovitelj in kaj da od tega pričakuje. -- Vedno gre za vložek in izplen, to pa menda tudi ti razumeš. Pametno sponzorstvo je ponavadi in predvsem ekonomsko pogojeno, ne zgolj prijateljsko, zaradi zvez in poznanstev.

PS: Še enkrat preberi, kako se je debata začela, pa hitro prideš do vseh mogočih športnikov vseh lig v vojski in policiji, takšnih in drugačnih športnih klubov, ki jih posredno ali neposredno "sponzorira" država, ker na trgu niso sposobni preživeti ... pa vse do Balinarske ali Bowling zveze slovenije, ki na leto dobi iz proračuna 500.000 evrov ...
najobj sporočil: 31.920
[#2492606] 19.01.15 14:38 · odgovor na: tasilo (#2492599)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.01.2015 14:40
[tasilo]
Razumem, da ima sponzorsko računico denimo Akrapovič in drugi zasebni pokrovitelji. Pa mi lahko odgovoriš glede državnega Petrola? Prav tako me recimo zanima, ali bo Aerodrom Ljubljana, ki je zdaj Fraportov, še tako velikodušno - oziroma ali sploh - še sponzoriral ZASEBNE avanture nekega "župana"? Res, objavi, če boš kdaj izvedel, da je/bo Aerodrom oz. Fraport Stanovnikov pokrovitelj in kaj da od tega pričakuje. -- Vedno gre za vložek in izplen, to pa menda tudi ti razumeš. Pametno sponzorstvo je ponavadi in predvsem ekonomsko pogojeno, ne zgolj prijateljsko, zaradi zvez in poznanstev.
... čuj, stavim gajbo pira, da je Stanovnik postal župan glih zaradi svojih motorističnih avantur, ki z nekim resnim tekmovanjem itak nimajo in zaradi njegovega amaterskega statusa pravzaprav nikoli niti niso imele pretirane zveze ... alzo, čista win-win situacija za njega, če mene kaj vprašaš ...
PS: Še enkrat preberi, kako se je debata začela, pa hitro prideš do vseh mogočih športnikov vseh lig v vojski in policiji, takšnih in drugačnih športnih klubov, ki jih posredno ali neposredno "sponzorira" država, ker na trgu niso sposobni preživeti ... pa vse do Balinarske ali Bowling zveze slovenije, ki na leto dobi iz proračuna 500.000 evrov ...
... evo, pa še malo sveže soli live.finance.si/5244...ega-franka na staro rano ...
chef sporočil: 2.986
[#2492611] 19.01.15 14:51 · odgovor na: najobj (#2492606)
Odgovori   +    0
Zupan je postal, ker ga je podprla mocnejsa struja, o njegovem glavnem protikandidatu pa tudi ne bi. Po tej plati res ni mel cesa zgubit. ;)
tasilo sporočil: 9.830
[#2492620] 19.01.15 15:15 · odgovor na: najobj (#2492606)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tasilo 19.01.2015 15:22
[najobj]
> [tasilo]
> Razumem, da ima sponzorsko računico denimo Akrapovič in drugi zasebni pokrovitelji. Pa mi lahko odgovoriš glede državnega Petrola? Prav tako me recimo zanima, ali bo Aerodrom Ljubljana, ki je zdaj Fraportov, še tako velikodušno - oziroma ali sploh - še sponzoriral ZASEBNE avanture nekega "župana"? Res, objavi, če boš kdaj izvedel, da je/bo Aerodrom oz. Fraport Stanovnikov pokrovitelj in kaj da od tega pričakuje. -- Vedno gre za vložek in izplen, to pa menda tudi ti razumeš. Pametno sponzorstvo je ponavadi in predvsem ekonomsko pogojeno, ne zgolj prijateljsko, zaradi zvez in poznanstev.

... čuj, stavim gajbo pira, da je Stanovnik postal župan glih zaradi svojih motorističnih avantur, ki z nekim resnim tekmovanjem itak nimajo in zaradi njegovega amaterskega statusa pravzaprav nikoli niti niso imele pretirane zveze ... alzo, čista win-win situacija za njega, če mene kaj vprašaš ...
A drugih mojih pomislekov pa ne boš komentiral ali kako? (Mimogrede, zakaj misliš, da sem dal "župana" v narekovaje, a?)

Kaj pa ti praviš: a bo Fraport tudi sponzoriral Stanovnika in "stanovnike"? Ja gvišn, ne? Ne??

> PS: Še enkrat preberi, kako se je debata začela, pa hitro prideš do vseh mogočih športnikov vseh lig v vojski in policiji, takšnih in drugačnih športnih klubov, ki jih posredno ali neposredno "sponzorira" država, ker na trgu niso sposobni preživeti ... pa vse do Balinarske ali Bowling zveze slovenije, ki na leto dobi iz proračuna 500.000 evrov ...

... evo, pa še malo sveže soli live.finance.si/5244...ega-franka na staro rano ...
Tina Maze je absolutno zmagovalka. Že zato, ker ji je ratalo nategniti vse delovne Slovence, da jo plačujejo za nič dela -- v policiji, da se razumemo. Alzo, kdor hoče nacionalno orgazmirati ob njenih osebnih uspehih -- ki ji jih seveda od srca privoščim -- naj jo plačuje sam, če se mu tako zahoče. Aja ... pa lila kravo in svizca naj kupuje še kar naprej ...
najobj sporočil: 31.920
[#2492627] 19.01.15 15:47 · odgovor na: chef (#2492611)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 19.01.2015 15:48
[chef]
Zupan je postal, ker ga je podprla mocnejsa struja, o njegovem glavnem protikandidatu pa tudi ne bi. Po tej plati res ni mel cesa zgubit. ;)
... čuj, jaz sem samo Stanovnikov "športni" del komentiral, o njegovi politični opredelitvi nimam pojma ...
najobj sporočil: 31.920
[#2492628] 19.01.15 15:56 · odgovor na: tasilo (#2492620)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.01.2015 16:01
[tasilo]
> [najobj]
> > [tasilo]
> > Razumem, da ima sponzorsko računico denimo Akrapovič in drugi zasebni pokrovitelji. Pa mi lahko odgovoriš glede državnega Petrola? Prav tako me recimo zanima, ali bo Aerodrom Ljubljana, ki je zdaj Fraportov, še tako velikodušno - oziroma ali sploh - še sponzoriral ZASEBNE avanture nekega "župana"? Res, objavi, če boš kdaj izvedel, da je/bo Aerodrom oz. Fraport Stanovnikov pokrovitelj in kaj da od tega pričakuje. -- Vedno gre za vložek in izplen, to pa menda tudi ti razumeš. Pametno sponzorstvo je ponavadi in predvsem ekonomsko pogojeno, ne zgolj prijateljsko, zaradi zvez in poznanstev.
>
> ... čuj, stavim gajbo pira, da je Stanovnik postal župan glih zaradi svojih motorističnih avantur, ki z nekim resnim tekmovanjem itak nimajo in zaradi njegovega amaterskega statusa pravzaprav nikoli niti niso imele pretirane zveze ... alzo, čista win-win situacija za njega, če mene kaj vprašaš ...
A drugih mojih pomislekov pa ne boš komentiral ali kako? (Mimogrede, zakaj misliš, da sem dal "župana" v narekovaje, a?)

Kaj pa ti praviš: a bo Fraport tudi sponzoriral Stanovnika in "stanovnike"? Ja gvišn, ne? Ne??
... eh, drugega nisem komentiral, ker nimam pripomb, narekovaje pri županu pa sem očitno narobe razumel ...
> > PS: Še enkrat preberi, kako se je debata začela, pa hitro prideš do vseh mogočih športnikov vseh lig v vojski in policiji, takšnih in drugačnih športnih klubov, ki jih posredno ali neposredno "sponzorira" država, ker na trgu niso sposobni preživeti ... pa vse do Balinarske ali Bowling zveze slovenije, ki na leto dobi iz proračuna 500.000 evrov ...
>
> ... evo, pa še malo sveže soli live.finance.si/5244...ega-franka na staro rano ...
Tina Maze je absolutno zmagovalka. Že zato, ker ji je ratalo nategniti vse delovne Slovence, da jo plačujejo za nič dela -- v policiji, da se razumemo. Alzo, kdor hoče nacionalno orgazmirati ob njenih osebnih uspehih -- ki ji jih seveda od srca privoščim -- naj jo plačuje sam, če se mu tako zahoče. Aja ... pa lila kravo in svizca naj kupuje še kar naprej ...
... evo, ko smo glih pri policiji, je zaslužni policaj Miran Stanovnik za razliko od zaslužne policajke Tine Maze lahko vsaj malo koristen, ker lahko navadne policaje uči uporabnih motorističnih veščin, medtem ko ob redkih policajih ob slabo zasnežnih zimah od Tine ni glih neke koristi, če bi ona v policiji sploh hotela biti koristna ...
tasilo sporočil: 9.830
[#2492634] 19.01.15 16:28 · odgovor na: najobj (#2492628)
Odgovori   +    0
Pa sva prišla malo ... eee ... skupajše, se pravi malo bolj skupaj.

Strani: 1