Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Previdno, kaj oblečete za sprehod po Moskvi

Strani: 1

anon-216726 sporočil: 562
[#2462415] 08.10.14 13:42
Odgovori   +    15
Škoda ampak z ljudmi je lahko manipulirati. Prav tako se podobne akcije izvajajo tudi v Ukrajini, kjer so 'prepovedali' vse z ruskimi simboli ali zastavami. Ena od reakcij je bila tudi ta, da so nato nekateri izobešali slovenske zastave zaradi podobnosti :) Vsak se izobražuje iz medijev, vsebine pa na žalost premlevajo, kot osebni napad. Največja škoda pa je storjena mlajšim generacijam, ki v takem okolju odraščajo (v Rusiji in v Ukrajini) ker si jih bo velika večina na podlagi videnega ustvarila mnenje za prihodnje.
anon-166099 sporočil: 1.195
[#2462467] 08.10.14 15:08
Odgovori   +    6
Ma ne? Dva incidenta v Moskvi? noro, pazi ti to..
..., zadnjič pride en model v lepi boss obleki v vaško gostilno, petek zvečer je bil. Po nekaj izmenjanih besedah so živega udrli. Demokracija pravijo sodelujoči.
najobj sporočil: 31.920
[#2462569] 08.10.14 19:54
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2014 19:59
... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...

... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...

P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...
novica sporočil: 5.397
[#2462591] 08.10.14 20:30 · odgovor na: najobj (#2462569)
Odgovori   +    13
[najobj]
... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...

... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...

P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...
bbc zame ne sodi v ligo butastih medijev, rad ga berem in rad kaj njihovega povzamem za naše bralce. ker naše podalpsko pleme uživa globalni sloves ekspertov za balkan, sem menil, da so eksperti za balkan težko tudi eksperti za rusko-ukrajinsko vprašanje. zato sem skušal biti koristen naključnim potnikom izpod alp v moskvo, ki bi po nemarnem recimo oblekli majico izdelovalca levi's (ta ima neredko nekje na vidnem mestu narisano ameriško zastavo) ali kak drug oblačilni artikel nedvomno zahodnjaškega izvora.
skratka, skušal sem prispevati k temu, da ne bi bilo nepotrebnih pljunkov, tekanja po postajah podzemne, pa kake brce in podobnega. če so tebi tovrstni napotki odveč, sem vesel, morda pa komu prav pride in bo pustil leder jakno z našitim snoopyjem tokrat doma. :)
lep večer želim
novica
anon-330984 sporočil: 476
[#2462598] 08.10.14 20:43 · odgovor na: novica (#2462591)
Odgovori   +    2
[novica]
> [najobj]
> ... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...
>
> ... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...
>
> P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...

bbc zame ne sodi v ligo butastih medijev, rad ga berem in rad kaj njihovega povzamem za naše bralce. ker naše podalpsko pleme uživa globalni sloves ekspertov za balkan, sem menil, da so eksperti za balkan težko tudi eksperti za rusko-ukrajinsko vprašanje. zato sem skušal biti koristen naključnim potnikom izpod alp v moskvo, ki bi po nemarnem recimo oblekli majico izdelovalca levi's (ta ima neredko nekje na vidnem mestu narisano ameriško zastavo) ali kak drug oblačilni artikel nedvomno zahodnjaškega izvora.
skratka, skušal sem prispevati k temu, da ne bi bilo nepotrebnih pljunkov, tekanja po postajah podzemne, pa kake brce in podobnega. če so tebi tovrstni napotki odveč, sem vesel, morda pa komu prav pride in bo pustil leder jakno z našitim snoopyjem tokrat doma. :)
lep večer želim
novica

Ah Novica, saj vem, da moraš pisati po navodilih lastnikov Financ ampak tole je pa že čisto pretiravanje. Nekako ta prispevek spada v ljudsko pripovedništvo, se pravi pretiravanja, ponavljanja, ljudska števila... saj vem, da je od tega vaša plača odvisna ampak??? Tudi jaz kot gorenjec kakšnega "M...a" nakurim če prosto parkira na našem travniku, kot, da gre za javno površino...
najobj sporočil: 31.920
[#2462599] 08.10.14 20:45 · odgovor na: novica (#2462591)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2014 20:46
[novica]
> [najobj]
> ... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...
>
> ... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...
>
> P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...
bbc zame ne sodi v ligo butastih medijev, rad ga berem in rad kaj njihovega povzamem za naše bralce. ker naše podalpsko pleme uživa globalni sloves ekspertov za balkan, sem menil, da so eksperti za balkan težko tudi eksperti za rusko-ukrajinsko vprašanje. zato sem skušal biti koristen naključnim potnikom izpod alp v moskvo, ki bi po nemarnem recimo oblekli majico izdelovalca levi's (ta ima neredko nekje na vidnem mestu narisano ameriško zastavo) ali kak drug oblačilni artikel nedvomno zahodnjaškega izvora.
skratka, skušal sem prispevati k temu, da ne bi bilo nepotrebnih pljunkov, tekanja po postajah podzemne, pa kake brce in podobnega. če so tebi tovrstni napotki odveč, sem vesel, morda pa komu prav pride in bo pustil leder jakno z našitim snoopyjem tokrat doma. :)
lep večer želim
novica
... eh, saj sem rekel, da ne zameri ...

P.S.: kolikor sem rusko-ukrajinsko pizdarijo spremljal preko spleta, se BBC na področju rusko-ukrajinske pizdarije zelo slabo razlikuje od ekstremno butastih medijev, vem pa, da si imel dober namen, čeprav sem ziher, da edini globalni ekspert za Balkan naš draveljski borec za demokracijo NavadniNimda še nekaj cajta ne bo šel v Moskvo, tako da se ni za bat, da bi bil deležen zmerjanja in pljunkov med tekanjem po postajah moskovske podzemne železnice ...
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2462638] 08.10.14 21:54
Odgovori   +    9
čas vnosa: 08.10.14 15:51
Tako je v državi kjer vladajo debilni politiki-ob tem pa jih butast narod še podpira.
No da bi v Sloveniji tistim ki okrog letajo z simboli ,ki so povsem kompatibilni-po dejanjih -nacističnim in tem kdo plunil v obraz pa ni za pričakovati ,čeprav so Slovencem poleg nacifašističnih prinesli ogromno gorja.
mirkob sporočil: 405
[#2462692] 09.10.14 05:31 · odgovor na: najobj (#2462599)
Odgovori   +    2
P.S.: kolikor sem rusko-ukrajinsko pizdarijo spremljal preko spleta, se BBC na področju rusko-ukrajinske pizdarije zelo slabo razlikuje od ekstremno butastih medijev ..
prej nasprotno! BBC je vir za ostale medije v razpihovanju te pizdarije in daje ton v antiruski histeriji; če se kakšen dan ne pobijajo dovolj, že zbrskajo kakšen bizaren fakt kot je ta trač, da ohranjajo spin pri življenju in lakaji jim zvesto sledijo!
in dvomim v dobre namene ter Alenko in sedem palčkov...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2462716] 09.10.14 08:19
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-226535 09.10.2014 08:21
kak debilen clanek, na nivoju vaskega tabloida. vceraj sem se sprehajal po appalachi inbreeding mountains, ko me je domac hillbilly oklofutal, ker sem mahal z rusko zastavico. a bo?

nauk: pazite, da se ne sprehajate po bible beltu z rusko zastavico v rokah, ter nikakor z njo mahat!

(btw, kako to, da dovolite maloumne rasisticne izpade, ponavadi je za take rezervirana cakalnica. se posebej, ce se non stop ponavljajo. ali pa ste obcutljivi le takrat, ko kdo besedno oklofuta vasega novinarja?)
najobj sporočil: 31.920
[#2462735] 09.10.14 09:24 · odgovor na: mirkob (#2462692)
Odgovori   +    1
[mirkob]
> P.S.: kolikor sem rusko-ukrajinsko pizdarijo spremljal preko spleta, se BBC na področju rusko-ukrajinske pizdarije zelo slabo razlikuje od ekstremno butastih medijev ...
prej nasprotno! BBC je vir za ostale medije v razpihovanju te pizdarije in daje ton v antiruski histeriji; če se kakšen dan ne pobijajo dovolj, že zbrskajo kakšen bizaren fakt kot je ta trač, da ohranjajo spin pri življenju in lakaji jim zvesto sledijo!
in dvomim v dobre namene ter Alenko in sedem palčkov...
... ja, in ker sem jaz bolj fini človek, tega nisem hotel napisati tako direktno, ampak sem to napisal bolj diplomatsko, in sicer da se BBC zelo slabo razlikuje od ekstremno butastih medijev ...
novica sporočil: 5.397
[#2462738] 09.10.14 09:28 · odgovor na: najobj (#2462599)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...
> >
> > ... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...
> >
> > P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...

> bbc zame ne sodi v ligo butastih medijev, rad ga berem in rad kaj njihovega povzamem za naše bralce. ker naše podalpsko pleme uživa globalni sloves ekspertov za balkan, sem menil, da so eksperti za balkan težko tudi eksperti za rusko-ukrajinsko vprašanje. zato sem skušal biti koristen naključnim potnikom izpod alp v moskvo, ki bi po nemarnem recimo oblekli majico izdelovalca levi's (ta ima neredko nekje na vidnem mestu narisano ameriško zastavo) ali kak drug oblačilni artikel nedvomno zahodnjaškega izvora.
> skratka, skušal sem prispevati k temu, da ne bi bilo nepotrebnih pljunkov, tekanja po postajah podzemne, pa kake brce in podobnega. če so tebi tovrstni napotki odveč, sem vesel, morda pa komu prav pride in bo pustil leder jakno z našitim snoopyjem tokrat doma. :)
> lep večer želim
> novica

... eh, saj sem rekel, da ne zameri ...

P.S.: kolikor sem rusko-ukrajinsko pizdarijo spremljal preko spleta, se BBC na področju rusko-ukrajinske pizdarije zelo slabo razlikuje od ekstremno butastih medijev, vem pa, da si imel dober namen, čeprav sem ziher, da edini globalni ekspert za Balkan naš draveljski borec za demokracijo NavadniNimda še nekaj cajta ne bo šel v Moskvo, tako da se ni za bat, da bi bil deležen zmerjanja in pljunkov med tekanjem po postajah moskovske podzemne železnice ...
nič ti nisem zameril. še manj pa sem želel s tem prispevkom kakorkoli žaliti slovanske brate ruse. jasno kot beli dan je, da se te dni ni zdravo sprehajat po kakem kijevu med slovanskimi brati ukrajinci, odet v barve slovanskih bratov rusov. gotovo je lahko bolj škodljivo, kot biti oblečen zgolj v snoopyja v moskvi ;-)
novica
anon-166099 sporočil: 1.195
[#2462751] 09.10.14 10:04 · odgovor na: novica (#2462738)
Odgovori   +    1
[novica]
.. še manj pa sem želel s tem prispevkom kakorkoli žaliti slovanske brate ruse. jasno kot beli dan je, da se te dni ni zdravo sprehajat po kakem kijevu med slovanskimi brati ukrajinci, odet v barve slovanskih bratov rusov. gotovo je lahko bolj škodljivo, kot biti oblečen zgolj v snoopyja v moskvi ;-)
novica
Preberi si svoj čalnek in preberi si kaj si napisal v komentarju. Večina bere samo članke in ne vseh komentarjev. To si zelo slabo izpeljal.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2462774] 09.10.14 11:19 · odgovor na: anon-216726 (#2462415)
Odgovori   +    4
[Severni]
Škoda ampak z ljudmi je lahko manipulirati. Prav tako se podobne akcije izvajajo tudi v Ukrajini, kjer so 'prepovedali' vse z ruskimi simboli ali zastavami.
Res jih je prav težko razumeti, zlasti Ukrajince. Potem ko so aneksirali Rostov in nadrukali svojo vojsko brez oznak skupaj s tanki, topovi in raketometalci v Belgorod in Kursk, da se skupaj s pro-ukrajinskimi separatisti borijo proti ruski armadi, povrh vsega še težijo folku v (samo pomisli!) lastni državi na osnovi nekih tekstilnih dodatkov. Kot da je Rusija napadla Ukrajino in ne obratno.
anon-216726 sporočil: 562
[#2462777] 09.10.14 11:34 · odgovor na: anon-16741 (#2462774)
Odgovori   +    1
[tekavec]
> [Severni]
> Škoda ampak z ljudmi je lahko manipulirati. Prav tako se podobne akcije izvajajo tudi v Ukrajini, kjer so 'prepovedali' vse z ruskimi simboli ali zastavami.

Res jih je prav težko razumeti, zlasti Ukrajince. Potem ko so aneksirali Rostov in nadrukali svojo vojsko brez oznak skupaj s tanki, topovi in raketometalci v Belgorod in Kursk, da se skupaj s pro-ukrajinskimi separatisti borijo proti ruski armadi, povrh vsega še težijo folku v (samo pomisli!) lastni državi na osnovi nekih tekstilnih dodatkov. Kot da je Rusija napadla Ukrajino in ne obratno.
In kje je povezava s svobodo človeka, da si obleče kar si sam zaželi? Če imaš svoj okus za garderobo, to še ne pomeni, da osebe, ki ne marajo neke države, dobijo pravico za napad. S svojim zapisom sem želel poudariti primitivizem posameznikov tako na eni, kot na drugi strani.
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2462780] 09.10.14 11:39 · odgovor na: anon-216726 (#2462415)
Odgovori   +    1
Podobno kot v Srbiji, ko jim stopis na zulj.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2462819] 09.10.14 14:11 · odgovor na: anon-216726 (#2462777)
Odgovori   +    0
[Severni]
> [tekavec]
> > [Severni]
> > Škoda ampak z ljudmi je lahko manipulirati. Prav tako se podobne akcije izvajajo tudi v Ukrajini, kjer so 'prepovedali' vse z ruskimi simboli ali zastavami.
>
> Res jih je prav težko razumeti, zlasti Ukrajince. Potem ko so aneksirali Rostov in nadrukali svojo vojsko brez oznak skupaj s tanki, topovi in raketometalci v Belgorod in Kursk, da se skupaj s pro-ukrajinskimi separatisti borijo proti ruski armadi, povrh vsega še težijo folku v (samo pomisli!) lastni državi na osnovi nekih tekstilnih dodatkov. Kot da je Rusija napadla Ukrajino in ne obratno.

In kje je povezava s svobodo človeka, da si obleče kar si sam zaželi? Če imaš svoj okus za garderobo, to še ne pomeni, da osebe, ki ne marajo neke države, dobijo pravico za napad. S svojim zapisom sem želel poudariti primitivizem posameznikov tako na eni, kot na drugi strani.
Mislim, da je fora v tem, da ima svoboda države, da okupira tujo državo, prednost pred svobodo oblačenja v simbole pokvarjene okupirane države, njihove blagovne znamke in celo tudi blagovne znamke tretjih držav, ki samo - oh, kako cinično - tam nekaj moralno podpirajo zločinsko okupirano državo. Navsezadnje gre le za zaščito lastnih državljanov izven meja svoje domovine, ki se počutijo ogroženi.
anon-317711 sporočil: 662
[#2462894] 09.10.14 16:36 · odgovor na: najobj (#2462569)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 09.10.14 15:26
To sporočilo je izbrisal avtor (20.04.2016 17:48)
najobj sporočil: 31.920
[#2463154] 10.10.14 10:34 · odgovor na: anon-317711 (#2462894)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.10.2014 10:50
[FFeeBBoo]
> [najobj]
> ... Očitno zahodnjaški napisi in simboli na oblačilih vam v ruski prestolnici lahko nakopljejo resne težave ...
>
> ... čuj, Novica ... evo, zdaj pa mene zanima, če naj to razumem, da si se ti poleti leta 1991 po Ljubljani sprehajal v majici z jugoslovansko zastavo na prsih ? ...
>
> P.S.: ne zameri, ampak članek je res butast in ga samo draveljski borec za demokracijo NavadniNimda razume ...
čeprav boš to bral šele čez par dni pa vseeno:
pa kdo sploh hodi z zastavo, katerokoli, in drugimi simboli po kateremkoli mestu ?!? zakaj bi to naredil razen če je prav tisti dan kakšna tekma v tistem mestu in si navijač ali pa če si anglež. oni lahko svoj union jack nosijo 24/7. in le za njih je ta nasvet od novice edino aktualen, vsi ostali pa lahko rečemo le wtf

... evo, in ker so pazniki na Financah danes očitno še posebej milostni, sem tvoj post lahko prebral že kakšen dan prej ... čuj, kdor sam ni sposoben presoditi, da se sredi vojne s svojimi zastavami - ali prepoznavnimi simboli, isti ti je kurac - na svojih oblačilih ni glih najbolj pametno sprehajati sredi sovražnikove prestolnice, se pač ne sme čuditi, da ga tam - če ne kaj hujšega - vsaj dobro ozmerjajo in popljuvajo, ker si takšna budala kaj drugega niti ne zasluži ...

P.S.: ker vsi Slovenci in Švicarji dobro vemo, da je Slovenija že od nekdaj druga Švica, so se Švicarji v včerajšnjem soncu po Mariboru celi dan svobodno sprehajali in po gostinskih vrtovih brezskrbno popivali oblečeni v rdeče drese švicarske reprezentance v fuzbalu, ker jim je bilo jasno, da se jim v njihovi drugi domovini razen poraza njihove reprezentance ne more nič hudega zgoditi ... evo, in tudi sam sem zvečer na tekmi brez najmanjših problemov sedel sredi množice v rdeče drese oblečenih večinoma starejših švicarskih navijačev in navijal za Slovenijo ... OK, mogoče nisem imel problemov, ker sem bil kot vedno normalno oblečen in sem bolj slabo navijal, ker do samega konca niti nisem imel za kaj navijati ... jebiga, če bi se počutil vsaj malo ogroženega, potem kljub karti sredi nasprotnega tabora tja niti slučajno ne bi šel sedet, ampak bi pač stal kje drugje in jebal mater NZS, ki mi je prodala takšno karto ... aja, in ker Črta nočem več gnjavit, Gustlna pa že celo večnost ni bilo na totem forumu, nimam koga vprašati, koji kurac imajo tebe na Financah očitno doživljensko zaprtega v čakalnici, če pa imamo v Sloveniji tako izrazito blago kaznovalno politiko, če kakšen kriminalec čisto po naključju pri nas sploh gre v zapor ...

Strani: 1