Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Miro Cerar

Strani: 1 2

anon-268539 sporočil: 2.339
[#2460464] 02.10.14 06:02
Odgovori   +    21
Lepo, da sta se politik in predsednik v isti osebi tako hitro zmenila, v kateri fazi je postopek, kje smo...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2460467] 02.10.14 06:27
Odgovori   +    21
Cerar se je zbudil, prebujen je postal, stopil je na sledi Bude, ko je v »Mojih financah« na 18 strani videl tabelo »Kaj bi nastalo iz 5.000 evrov, če bi jih pred petmi leti vložili v različne naložbe?« in s presenečanjem ugotovil, da bi od 5 tisočakov vloženih v Telekom Slovenije danes imeli le 3.968 evrov.
anon-159194 sporočil: 275
[#2460473] 02.10.14 07:23
Odgovori   +    24
Odločitev o nadaljevanju privatizacije je seveda pravilna, v tem ni težave.

Težava je v tem, da je Cerar spremenil stališče o tej temi iz predvolilnega obdobja v manj kot mesecu dni od kar je predsednik vlade.

In človek brez trdnih stališč ne more biti dober politik in državnik.
turkda sporočil: 1.906
[#2460475] 02.10.14 07:28
Odgovori   +    27
Dvolični bednik.
7175S sporočil: 2.561
[#2460477] 02.10.14 07:33
Odgovori   +    30
Miro Cerar je že po dveh mesecih pokazal, da je človek, ki je za potrebe KPS in seveda njihovega predsednika Milana Kučana zamenjal vlogo, ki sta jo v prejšnji vladi imela Bratuškova in Virant, kar pomeni da se virantovanje nadaljuje. V času vladavine tovariša Cerarja bomo drugorazredni državljani torej poslušali še več nakladanja in bomo deležni še več laži, ker murgelska kamarila potrebuje še več časa, da nas opleni do obisti, potem nas pa tako ali tako čaka bankrot in evropska prisilna uprava ali pa bog ne daj državljanska vojna, saj od komunistov lahko pričakujemo tudi najbolj krute scenarije, kar so v zgodovini že enkrat dokazali.
pklada sporočil: 585
[#2460485] 02.10.14 08:00 · odgovor na: anon-317028 (#2460467)
Odgovori   +    12
[FIN-311684]
Cerar se je zbudil, prebujen je postal, stopil je na sledi Bude, ko je v »Mojih financah« na 18 strani videl tabelo »Kaj bi nastalo iz 5.000 evrov, če bi jih pred petmi leti vložili v različne naložbe?« in s presenečanjem ugotovil, da bi od 5 tisočakov vloženih v Telekom Slovenije danes imeli le 3.968 evrov.
Ta tvoj izračun velja za normalne države. Pri nas je pa tako, da tistih 5.000 evrov ne bi vložili v naložbe, ampak bi jih požrli rekreacijski dodatki za upokojence, Senica & Co bi namolzli svoje pavšale, ob avtocestah bi postavili neke bio zvočne ograje, ki razpadejo po 5-ih letih... In sedaj bi imeli 0.0 EUR.

Sedaj imamo pa vsaj 3.968EUR.
macon sporočil: 12.861
[#2460496] 02.10.14 08:30
Odgovori   +    18
Zadnja sprememba: macon 02.10.2014 08:31
Cerar je omleden lažniv in škodljiv brezveznik brez voditeljskih sposobnosti za katerega se še nisem odločil ali naj ga zaničujem ali pomilujem.
anon-206466 sporočil: 942
[#2460497] 02.10.14 08:39 · odgovor na: macon (#2460496)
Odgovori   +    10
voda od hrenovk
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2460500] 02.10.14 08:46
Odgovori   +    7
Če že nima programa naj vsaj spoštuje dane zaveze EU. To niti ne bi bilo tako slabo pa še priročno opravičilo volilcem bi bilo vedno pri roki. To smo obljubili in zdaj to moramo narediti. Ker smo kredibilni, moralni in etični.
153 sporočil: 9.333
[#2460514] 02.10.14 09:14
Odgovori   +    2
..."Ne vemo, kaj je Slovenija obljubila tujini."

Slovenija ni nič tujini obljubila, obljubili pa so
ji neki ljudje, ki so politično zavozili stoje; mar
še rovarijo razdiralno, da bi v korist tujine šlo
še hitreje navzdol, poslej in odslej nemoralno ?

[Sposobne in javno odgovorne nestrankarske domoljube na zahtevna mesta - ne bojimo se nobenega pretresa !]

Sodražan
anon-202018 sporočil: 8.635
[#2460539] 02.10.14 10:12
Odgovori   +    11
Molk poslank in poslancev Stranke Mira Cerarja je začel motiti tudi Cerarja, zato je pred dnevi prišel v poslansko skupino ter naročil, da morajo razpravljati

Če izvršni odbor Stranke Mira Cerarja še nekako deluje, pa so poslanke in poslanci SMC še vedno praviloma "tiho". Ne samo, da strogo ne komunicirajo z mediji, člani največje poslanske skupine v zgodovini samostojne Slovenije v državnem zboru tako rekoč sploh ne razpravljajo.
Mimogrede, poslanski molk pred novinarji je bila sicer strategija odnosov z javnostmi, ki jo je uvedel zdaj že bivši tiskovni predstavnik SMC Gregor Jagodič. Ta - za politike sicer skrajno nenavaden molk - naj bi, kot je bilo sprva predvideno, trajal do oblikovanja Cerarjeve vlade. Toda potem so poslanci svoj molk enostavno podaljšali, po vsem sodeč pa se je razširil tudi na vsebinsko nerazpravljanje v državnem zboru. Ko se slučajno oglasijo, pa govorijo o "liku in delu" Mira Cerarja.
Kako kadrovsko "močna" je poslanska skupina SMC, priča tudi pripoved enega od znanih ljubljanskih direktorjev, izrečena v neki ožji družbi. Ko si je po julijskih parlamentarnih volitvah v časopisu Delu ogledal imena in portrete novih poslank in poslancev, je med poslanci SMC presenečeno opazil tudi tri svoje znance, ki pa so že nekaj let - brezposelni, in so tudi njega klicali, naj jim pomaga najti kakšno službo. No, zdaj so izvoljeni poslanci ...
Ta neverjeten molk poslanske skupine je očitno zmotil tudi predsednika vlade in stranke Mira Cerarja, ki je pred dnevi prišel v poslansko skupino in zbranim poslancem naročil, da "morajo razpravljati".
Poleg tega se po hodnikih državnega zbora govori, da naj bi bil "resnični vodja" poslanske skupine SMC pravzaprav izkušeni Jani Möderndorfer, vodja poslanske skupine Zavezništva Alenke Bratušek, ne pa Simona Kustec Lipicer, uradna vodja poslanske skupine SMC. Möderndorferja so v poslanski skupini SMC celo prosili, naj jim "zriše" organigram delovanja poslanske skupine, da bodo vedeli, kako in kaj ...
KUNEJA REŠUJE VESNA ARNŠEK
Sodeč po govoricah pa naj bi znotraj poslanske skupine SMC kadrovala tudi Vesna Arnšek, zasebna partnerka Mira Cerarja, sicer pa lastnica manjše turistične poslovalnice Kompas Krško. Vesna Arnšek naj bi zlobirala za službo tiskovnega predstavnika poslanske skupine SMC Roka Kuneja, ki ga Simona Kustec Lipicer menda želi zamenjati, pa ga zaradi Cerarjeve spremljevalke - ne more.


.................... zgornji tekst je vzet iz požar reporterja!in lepo klasificira rdečo banditsko stranko!amen
anon-154207 sporočil: 7.023
[#2460543] 02.10.14 10:28 · odgovor na: macon (#2460496)
Odgovori   +    9
[macon]
Cerar je omleden lažniv in škodljiv brezveznik brez voditeljskih sposobnosti za katerega se še nisem odločil ali naj ga zaničujem ali pomilujem.
Idealen model za vlogo slamnatega premierja, ki mu jo je namenil CK ZKS, pod vodstvom formalno zamrznjenega tovariška.
Instalirali so tudi novo varnostno službo, da bo vlogo slamnatega premierja lažje in dlje od oči in ušes javnosti, tudi izvajal.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2460561] 02.10.14 10:34
Odgovori   +    5
Zelo pozitivno mišljenje sem dobil o njem. Ampak kaj, ko smo zamrznjeni v komunistični kliki....
pobalin sporočil: 14.456
[#2460590] 02.10.14 11:58 · odgovor na: anon-317028 (#2460467)
Odgovori   +    4
[FIN-311684]
Cerar se je zbudil, prebujen je postal, stopil je na sledi Bude, ko je v »Mojih financah« na 18 strani videl tabelo »Kaj bi nastalo iz 5.000 evrov, če bi jih pred petmi leti vložili v različne naložbe?« in s presenečanjem ugotovil, da bi od 5 tisočakov vloženih v Telekom Slovenije danes imeli le 3.968 evrov.
Ta primerjava je malo krivična, se ti ne zdi? Primerjaj vrednosti delnic 1.10.2009 in danes - na boljši strani Krke in na slabši strani Gorenja. Obe firmi sta po mojem za slovenske razmere in v primerjavi s tajkunskim povprečjem zelo resni, predvsem pa mednarodni. Imata tudi rep raznih investicij in akvizicij v tujini, ki se vleče tudi za Telekomom.
V nasprotju s tistimi, ki so kupovali na višku, ali pa ne morejo pozabiti, da so imeli njihovi papirji v nekem obdobju tako ceno, čeprav ni bila realna, je Andrej s Štajerske danes lahko kar zadovoljen s tečajem Telekomove delnice, če jih še ima.
Alexbond007 sporočil: 969
[#2460593] 02.10.14 12:06
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: Alexbond007 02.10.2014 12:08
"Za to (ustavitev privatizacije Telekoma, op. a.) si bomo prizadevali, vendar bomo videli, v kateri fazi je postopek. Ne vemo, kaj je Slovenija obljubila tujini."


Narod pa zanima, kaj je novi kralj Miro Dobri I. obljubil tovarišu Plavemu (s katerim sta v Murglah praktično soseda) v zameno, da mu je preko svoje hobotnice zagotovil medijsko, finančno, kadrovsko, sodno in vso ostalo pomoč, ki mu je omogočila status "levega mesije" in zmago na volitvah.

Cmerarjev zahrbtni karakter poleg ostalega razodeva njegovo izmotavanje, da bi kot vrhunski pravnik (ki je v zadnjih letih s svetovanjem parlamentu in organom javne uprave spotoma poleg profesure zaslužil preko milion EUR) komentiral tisto skrpucalo od sodbe Janši za miselni delikt glede Patrije, češ da je nima časa preučiti (saj ima cele 3 strani).

Seveda ve, da bo sodba prej ali slej padla (če ne drugje, pa na Ustavnem sodišču RS ali na Sodišču za človekove pravice v Strassbourgu), vmesni čas pa hoče izkoristiti, da Janši ukrade legitimen poslanski mandat s pomočjo svojega biriča Milana Brgleza in skupine "neodvisnih pravnih strokovnjakov" (beri: levosučnih bivših politikov s pravniško izobrazbo) Ribičiča, Zalarja in Pirnata, ki jim je skupno to, da sovražijo Janšo in da so bili njegovi dolgoletni politični nasprotniki.
BojanRi sporočil: 5.518
[#2460617] 02.10.14 13:22
Odgovori   +    6
Cerar je tipični pravnik, mnenje je odvisno od tega iz katere smeri piha (tudi finančni). Tako, da od pravnika ni bilo nikoli nič za pričakovati in niti v prihodnosti ne bo, mnenje je odvisno od tega koga zastopa, drugače pa mi je sedaj jasno od kod je imel Milčinski toliko snovi za pisanje zgidb o Butalcih.
BojanRi sporočil: 5.518
[#2460626] 02.10.14 13:33
Odgovori   +    5
Glede na stanje v Sloveniji bo na žalost slej ko prej izbruhnila krvava državljanska vojna, ker le tako se lahko ta "gnila in sprevržena" družba očisti. Žal.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2460677] 02.10.14 15:04
Odgovori   +    8
Prvič slišim za tega tipa, me pa faca spominja na šefa Agencije za naključne mikrotranslacije mešanic parnih kondenzatov, pa naj mi kdo potrdi, če to drži.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460687] 02.10.14 15:23
Odgovori   +    5
Mogoče bi bilo treba ustaviti Cerarja. Doslej ni naredil še nič pametnega za državo. Še varnostnike in Jamnikarja je zamenjal zaradi lastne preračunljivosti.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460689] 02.10.14 15:27 · odgovor na: turkda (#2460475)
Odgovori   +    4
[turkda]
Dvolični bednik.
Se rima na dvolični predsednik, prisklednik, itd...po izbiri.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460691] 02.10.14 15:29 · odgovor na: macon (#2460496)
Odgovori   +    4
[macon]
Cerar je omleden lažniv in škodljiv brezveznik brez voditeljskih sposobnosti za katerega se še nisem odločil ali naj ga zaničujem ali pomilujem.
Odloči se za oboje. Če ne veš, katere čevlje bi kupil, ker sta ti oba para všeč, je pametno, da kupiš oboje.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460692] 02.10.14 15:30 · odgovor na: anon-206466 (#2460497)
Odgovori   +    3
[prdovan]
voda od hrenovk
Goveja klobasa s svinjskim ovojem.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460693] 02.10.14 15:31 · odgovor na: anon-322213 (#2460500)
Odgovori   +    2
[finigospod]
Če že nima programa naj vsaj spoštuje dane zaveze EU. To niti ne bi bilo tako slabo pa še priročno opravičilo volilcem bi bilo vedno pri roki. To smo obljubili in zdaj to moramo narediti. Ker smo kredibilni, moralni in etični.
Mi smo. On pa ni.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460698] 02.10.14 15:37 · odgovor na: Alexbond007 (#2460593)
Odgovori   +    2
[Alexbond007]
"Za to (ustavitev privatizacije Telekoma, op. a.) si bomo prizadevali, vendar bomo videli, v kateri fazi je postopek. Ne vemo, kaj je Slovenija obljubila tujini."


Narod pa zanima, kaj je novi kralj Miro Dobri I. obljubil tovarišu Plavemu (s katerim sta v Murglah praktično soseda) v zameno, da mu je preko svoje hobotnice zagotovil medijsko, finančno, kadrovsko, sodno in vso ostalo pomoč, ki mu je omogočila status "levega mesije" in zmago na volitvah.

Cmerarjev zahrbtni karakter poleg ostalega razodeva njegovo izmotavanje, da bi kot vrhunski pravnik (ki je v zadnjih letih s svetovanjem parlamentu in organom javne uprave spotoma poleg profesure zaslužil preko milion EUR) komentiral tisto skrpucalo od sodbe Janši za miselni delikt glede Patrije, češ da je nima časa preučiti (saj ima cele 3 strani).

Seveda ve, da bo sodba prej ali slej padla (če ne drugje, pa na Ustavnem sodišču RS ali na Sodišču za človekove pravice v Strassbourgu), vmesni čas pa hoče izkoristiti, da Janši ukrade legitimen poslanski mandat s pomočjo svojega biriča Milana Brgleza in skupine "neodvisnih pravnih strokovnjakov" (beri: levosučnih bivših politikov s pravniško izobrazbo) Ribičiča, Zalarja in Pirnata, ki jim je skupno to, da sovražijo Janšo in da so bili njegovi dolgoletni politični nasprotniki.
Sinko se je učil pri atiju, ati pa je znanje podedoval po svojem atiju.

Jabolko....

buchela.blogspot.com...ijade.html
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460700] 02.10.14 15:40 · odgovor na: (#2460696)
Odgovori   +    4
[valsidalado]
> [Aleister]
> > [prdovan]
> > voda od hrenovk
>
> Goveja klobasa s svinjskim ovojem.

Krvavica?

Enim se je, ko sem pomagal, kri strdila, ker je niso mešali in so predolgo čakali; potem so jo pa zmiksali. Jaz tistih klobas nisem jedel. ... Iz serije tvojih postov pa vidim (zmerljivke, v glavnem), da si si vzela 'tvojih pet minut' za nadvse pomembno delo (aluzija in nek spomin na nekoga, ki je to 'delal', ko si je vzel 'svojih pet minut').
Krvavica ima notri kašo in mehke svinjske organe, lahko tudi ušesa in glavo. Nikoli pa nima govedine.
anon-237417 sporočil: 2.617
[#2460741] 02.10.14 17:22
Odgovori   +    6
In to je izbrala tretjina volivcev. Sem mislil, da je otok Susak zgodovinski in geografski unikum.
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2460752] 02.10.14 18:06 · odgovor na: anon-16741 (#2460677)
Odgovori   +    4
[tekavec]
Prvič slišim za tega tipa, me pa faca spominja na šefa Agencije za naključne mikrotranslacije mešanic parnih kondenzatov, pa naj mi kdo potrdi, če to drži.

Hehe drži, absolutno drži to kar praviš, boter tekavec.

Mene vse skupaj spominja tudi na tisti znani Holywoodski spektakelj z naslovom Brezoblična masa. Kjer je glavno vlogo igral znani Pero Deformero.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2460809] 02.10.14 22:28 · odgovor na: mimoidoci (#2460752)
Odgovori   +    5
[mimoidoci]
> [tekavec]
> Prvič slišim za tega tipa, me pa faca spominja na šefa Agencije za naključne mikrotranslacije mešanic parnih kondenzatov, pa naj mi kdo potrdi, če to drži.


Hehe drži, absolutno drži to kar praviš, boter tekavec.

Mene vse skupaj spominja tudi na tisti znani Holywoodski spektakelj z naslovom Brezoblična masa. Kjer je glavno vlogo igral znani Pero Deformero.
Kot pravega bioskopskega sladokusca, dragi mimoidoči, bi te spomnil na gate parajočo sceno iz tega svetogozdnega spektakeljna, ko hčerka Perove pramame ob pogledu na ikebanco, ki je nastala po komemoraciji projektila Škodinega fi 400 možnarja na zamašen hišni sekret, pomenljivo zamrmra sebi v brk: "vsak švajneraj še ni prometni prekršek" (grobo po spominu).
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2460826] 03.10.14 00:11 · odgovor na: anon-16741 (#2460809)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: mimoidoci 03.10.2014 00:15
[tekavec]
> [mimoidoci]
> > [tekavec]
> > Prvič slišim za tega tipa, me pa faca spominja na šefa Agencije za naključne mikrotranslacije mešanic parnih kondenzatov, pa naj mi kdo potrdi, če to drži.
>
>
> Hehe drži, absolutno drži to kar praviš, boter tekavec.
>
> Mene vse skupaj spominja tudi na tisti znani Holywoodski spektakelj z naslovom Brezoblična masa. Kjer je glavno vlogo igral znani Pero Deformero.

Kot pravega bioskopskega sladokusca, dragi mimoidoči, bi te spomnil na gate parajočo sceno iz tega svetogozdnega spektakeljna, ko hčerka Perove pramame ob pogledu na ikebanco, ki je nastala po komemoraciji projektila Škodinega fi 400 možnarja na zamašen hišni sekret, pomenljivo zamrmra sebi v brk: "vsak švajneraj še ni prometni prekršek" (grobo po spominu).

"Za zmago zla je dovolj že to, da dobri ljudje ne storijo ničesar", je dejal Miro Cerar in se prvič ločil.

Ko je v "To kill a mocking bird" porotnikom isto navrgel Gregory Peck, se je sredi Komune ekstatično slekla pesnica Svetlana.

Bojda še danes velja, da se s tako močnimi citati dobivajo volitve.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2460859] 03.10.14 07:55 · odgovor na: (#2460696)
Odgovori   +    5
[valsidalado]
> [Aleister]
> > [prdovan]
> > voda od hrenovk
>
> Goveja klobasa s svinjskim ovojem.

Krvavica?

Enim se je, ko sem pomagal, kri strdila, ker je niso mešali in so predolgo čakali; potem so jo pa zmiksali. Jaz tistih klobas nisem jedel. ... Iz serije tvojih postov pa vidim (zmerljivke, v glavnem), da si si vzela 'tvojih pet minut' za nadvse pomembno delo (aluzija in nek spomin na nekoga, ki je to 'delal', ko si je vzel 'svojih pet minut').
Ugotovila sem, da imaš ti tu na forumu delovno nalogo, da moriš forumaše in jim predavaš vedno ene in iste klobasarije, ki se končajo vedno z zahrbtnim pritlehnim verbalnim napadom na forumaša, kateremu se vsiljuješ s svojimi dolgoveznimi družbeno političnimi govorancami. V ozadju tvojega opletanja pa je vedno napad na opozicijo, ki jo imaš za glavnega krivca, da v naši državi levakarji uničujejo državo. Verjetno so ta tvoja sporočanja tvoja stalna zaposlitev.
Nisem opazila, da bi se v svojih z žaganjem nametanih postih izogibal žaljivkam. Navsezadnje so zmerljivke sestavni del jezika, ki so jih ljudje razvili iz potrebe, da si olajšajo življenje v diktaturah bednih barab na oblasti.

Strani: 1 2