Strani: 1

crt sporočil: 27.190
[#2451312] 01.09.14 23:16
Odgovori   +    0
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2451458] 02.09.14 12:46
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-226535 02.09.2014 12:49
Tytti Laakso je mlada ekonomistka iz Finske... Navdušuje jo to, da je v Sloveniji še veliko mogoče storiti. »Če kdo res želi, lahko postori veliko na številnih področjih. V primerjavi z zahodom je tu veliko mogoče narediti pri poslovni logiki, procesih in v cilj usmerjenem razmišljanju,« pravi Laaksova.
jaz sem imel izkusnje s finci. ne zdi se mi, da bi tam vladala kaksne posebna poslovna logika, usmerjeno razmisljanje blabla.. meni se zdijo precej balkanski. no, mogoce sem imel smolo....

kar pa se clanka tice: zgleda, da so v slo prisli sami rentasi in napol bluzaci, razen japonca, ki je itak panasonicova kvota v gorenju.(pa rusa, ki ga bodo doletele sankcije:)

pricakoval sem, da se bo trlo zgodb o inzenirjih ;)
novica sporočil: 5.397
[#2451479] 02.09.14 13:22 · odgovor na: anon-226535 (#2451458)
Odgovori   +    2
[prec]
>Tytti Laakso je mlada ekonomistka iz Finske... Navdušuje jo to, da je v Sloveniji še veliko mogoče storiti. »Če kdo res želi, lahko postori veliko na številnih področjih. V primerjavi z zahodom je tu veliko mogoče narediti pri poslovni logiki, procesih in v cilj usmerjenem razmišljanju,« pravi Laaksova.

jaz sem imel izkusnje s finci. ne zdi se mi, da bi tam vladala kaksne posebna poslovna logika, usmerjeno razmisljanje blabla.. meni se zdijo precej balkanski. no, mogoce sem imel smolo....

kar pa se clanka tice: zgleda, da so v slo prisli sami rentasi in napol bluzaci, razen japonca, ki je itak panasonicova kvota v gorenju.(pa rusa, ki ga bodo doletele sankcije:)

pricakoval sem, da se bo trlo zgodb o inzenirjih ;)
ej, kolega, ko sem jaz imel intervju s severino ali z naomi campbell, sem tudi marsikaj pričakoval. pa me noben ne vpraša, kaj jaz pričakujem. :(
noben od sogovornikov ni rentaš ali napol bluzač, pivovar je recimo dolga leta delal v več naftnih velikanih, tip je inženir. direktorica/lastnica gardenie tudi dela konkreten posel in ni od nikogar odvisna, skratka, vsi (morda z izjemo mlade finke) si za svoj kruh zaslužijo sami in tebe ne stanejo čisto nič.
lep dan želim,
novica

Strani: 1