Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mit o lepih Ukrajinkah

Strani: 1

anon-335034 sporočil: 1
[#2443407] 11.08.14 08:05
Odgovori   +    21
čas vnosa: 11.08.14 07:08
Zanimiv članek, čeprav se z nekaterimi deli napisanega ne morem strinjat ali pa nisem naletel na take ženske, ker me take sploh ne privlačijo (ki bi kimale in se izogibale konfliktom). Glede proračuna je pri njih nekoč veljalo, da je moški sicer služil denar, ga prinesel domov, od tam naprej pa ga je upravljala ženska. Tega pri meni v dveh daljših zvezah z njimi tudi ni bilo. Pri moških ste predvsem pozabili napisat, da imajo uporabni (teh ni ravno dosti, ker jih večina preveč pije ali so neresni) več žensk naenkrat (nekatere celo moškega vzdržujejo), to, da imajo poročeni ljubico je kar pravilo in ne neka izjema in ta mentaliteta je problem tudi pri ženskah, ki ne morejo razumet, da moški nima potrebe po ljubici oz. da je noče. Glede rož vsak teden - je res, baje se v RU in UA proda 10x več rož kot v zahodni Evropi, cvetličarne pa so odprte "kruglosutočno" (24/7). Se pa tudi vsak manjši spor rešuje s šopkom :D Nasplošno pa bi osebno odsvetoval iskanje ženske tam. Če pa že, pa se priporočam z nasveti (4-letne izkušnje, skoraj neskončno zmenkov (izbira je res velika, dosti večja kot pri nas in lažje najdeš)). Pa priporočam, da se naučite rusko, da ne boste zapravljali denarja za prevajalke. Ne malo je žensk, ki si s tem služijo denar in sploh nimajo namena resne zveze. Pomeni, da date prevajalki 15-25 dolarjev, od tega pa potem dobi še agencija nekaj denarja in pa tudi dekle. Pa denar za taksi, čeprav se na zmenek in iz njega pelje na maršrutki (mini avtobusu). Pa to, da je ena hkrati zaročena z več moškimi, ki jih vzdržujejo (velja predvsem za po mojem mnenju neumne tujce). Pa še kaj bi se našlo.
anon-296571 sporočil: 11
[#2443412] 11.08.14 08:20 · odgovor na: anon-335034 (#2443407)
Odgovori   +    3
Hm, namen tega članka je ... ?
anon-207862 sporočil: 1.476
[#2443421] 11.08.14 08:56
Odgovori   +    4
Pa še nekaj ni nepomembno...v Rusiji in Ukrajini pride na 100 žensk 86 moških. Ta podatek ni nepomemben. Pogosto stopajo v zakone tudi z muslimanskimi moškimi, saj je tam statistika obratna omenjeni. Sploh pa je zanimiv v to smer podatek o več sto miljonski armadi kitajskih moških brez družice...pritisk izven meja preko orjaških projektov garantiranih s strani države je ogromen. Omenim naj le Afriko, kjer so Kitajci sicer v vzponu, trenutno so investicije tam nekje: USA:CHN:EU = 1:2:5. Z Ukrajinkami pa nimam nobene izkušnje; zadostujejo gasilske veselice kjer se še vedno kaj lepega in našega najde.
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2443427] 11.08.14 09:17 · odgovor na: anon-296571 (#2443412)
Odgovori   +    12
[DrWee]
Hm, namen tega članka je ... ?
Poletno razvedrilo oz. širjenje obzorij.
tstih sporočil: 5.199
[#2443433] 11.08.14 09:39
Odgovori   +    28
Zadnja sprememba: tstih 11.08.2014 09:40
V naslednjem mandatu bodo vzhodni mediji pisali o Slovenkah.
najobj sporočil: 31.909
[#2443449] 11.08.14 10:07 · odgovor na: anon-49383 (#2443427)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: najobj 11.08.2014 10:10
[janeztomazic]
> [DrWee]
> Hm, namen tega članka je ... ?

Poletno razvedrilo oz. širjenje obzorij.
... evo, končno lahko enkrat tudi jaz pohvalim Finance, ker so meni definitivno razširili obzorje ...

P.S.: v naših krajih velja mit, da so vitke, dolgonoge in plavolase Ukrajinke eden izmed bolj prepoznavnih »izvoznih artiklov« Ukrajine predvsem zato, ker pač noben neoliberalni profitno usmerjeni lastnik podjetja s ponudbo umetniških performansov z erotičnimi plesi na drogu ne bi zaposlil debelih in kratkonogih Ukrajink, ki jih po Gaussovi normalni porazdelitvi enako kot kjerkoli drugje po svetu tudi v Ukrajini nedvomno ne manjka ... khmm, sploh če imajo podjetniki v svojih lokalih tudi profitne centre, kjer vitke, dolgonoge in plavolase Ukrajinke nudijo še ekstra umetniške presežke v sobah nad lokali ...
anon-181665 sporočil: 14
[#2443451] 11.08.14 10:16 · odgovor na: tstih (#2443433)
Odgovori   +    9
Bi bilo super, ampak zal ne bodo. Slovenk je premalo in ce ze kdo katero najde je lahko vesel. Se mi zdi, da so se Slovenke opustile, vcasih so bolj pazile na svoj izgled. Slovenski moski in slovenska zenska sta nekako srecnejsa ce si izbereta tuje partnerje. Slovenski moski se nekako ujamejo s Spankami in Franconzinjami, Kitajkami in Turkinjami, Slovenke pa s Skandinavci, Nemci, Francozi, Avstrijci in Americani. Imam veliko znancev ki imajo tuje partnerje in so srecnejsi.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2443511] 11.08.14 14:02 · odgovor na: najobj (#2443449)
Odgovori   +    4
... evo, končno lahko enkrat tudi jaz pohvalim Finance, ker so meni definitivno razširili obzorje <

Zafrkavaš se,ciničen si. V resnici pa tako kot članek in komentarji nanj (tudi tvoj), marsikomu pomagajo usmeriti pogled za kakšen kilometer naprej.
Ko pa že teče beseda o Ukrajinkah se mi znova prikaže ena najboljših in najlepših tekmovalk v umetnostnem drsanju,Oksana Bajul.Nemški film,ki je prikazal v kakšnih pogojih je odraščala,trenirala,se šolala,vsakega normalnega pripelje na mejo solza.Ne vem za njeno usodo od tistega časa dalje,ko je odšla v USA in vse spremembe in domotožje pričela preganjati z vodko.
anon-292686 sporočil: 763
[#2443513] 11.08.14 14:14 · odgovor na: anon-335034 (#2443407)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-292686 11.08.2014 14:15
Zanimiv članek in prvi komentar nanj! (Tudi) slednji se mi sicer zdi popolnoma iskren! :-) Z Ukrajinkami doslej nisem imel kakšnih posebnih izkušenj, racimo tretje ali celo četrte vrste (t.j. ko nekdo nekoga ugrabi ;-) ), z izjemo tega, da sem še pred dvema ali tremi leti po Ljubljani niti ne tako redko srečeval Osypenkovo, samo, pogosto pa tudi v družbi z Bičkovo (če se ne motim), in moram, priznati, da sta punci bili vsaj v živo, vsaka zase in v tandemu, prava vizualna bonbončka (lahko bi rekel celo z vsaj nekaj opazne karizme!), pa omenil bi še Lifeclass receptorko v Portorožu, ki je tudi kar simpatična in jo morda letos jeseni povabim na kakšno pijačko in klepet. ;-) (Čeprav časi za Ukrajince sploh niso rožnati ...) No, sem pa pred nekaj leti že bil na pijači in debati v Ljubljani z Rusinjo, Sibirko pravzaprav, ki je imela prav posebno nesrečno zgodbo (kasneje jo je vzela pod okrilje - ne vem po kakšnih zvezah - Pirc Musarjeva ...).

Bi pa imel eno opombo na mitsko lepoto Ukrajink. Ta namreč po mojem niti ni upravičeno mitska! Rekel bi, da so Ukrajinke čisto nekje v povprečju Slovenk, ali pa na splošno kar vseh Slovank. Pred kakšnimi petimi (+-) leti sem bil precej navdušen nad portalom Anastasia International (ne da bi želel delati kakšno posebno reklamo) in tudi kar nekaj mesecev član, s precej kilometrine različnih spoznavnih korespondenc itd.. Zares lepo Ukrajinko je kot vsako lepoto, pa ne le fizično, zunanjo (obrazne poteze in postava), ampak v kombinaciji tudi z notranjo lepoto, vključno z inteligenco, v resnici vedno izredno težko najti! In ko ima človek tako že veliko (vsaj) virtualnih kilometrov in mnogih drugih različnih izkušenj, že po hitrem pregledu fotografij brez težav, a žal, ugotovi, da se skoraj vse osebe pravzaprav in kvečjemu skrivajo za eno zelo lepo - če zelo skrajšam - "natupirano in napudrano" fasado. :P

Se pa obenem z avtorico zelo strinjam glede njihovega karakterja, mislim zlasti na muhavost, ki je po mojih izkušnjah še celo bolj poudarjena, kot je morda kdo dobil občutek po prebiranju zgornjega članka. Torej - zelo morate paziti na besede!
anon-287718 sporočil: 17
[#2443515] 11.08.14 14:26
Odgovori   +    0
???

V današnjih časih pa je res "zanimivo" brati članek, ki tako opredeli določeno skupino ljudi na osnovi neke pripadnosti narodu/državi/veri/spolu/...

out of sync ???

???
anon-105064 sporočil: 235
[#2443520] 11.08.14 14:48
Odgovori   +    4
Da je moški "veli otrok s temu primernim velikim egom" ..tukaj se pa Slovenke ne dajo motit. Dokler je tujec je to dovoljeno, celo zaželjeno.
anon-365861 sporočil: 1
[#2508084] 18.03.15 00:13
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.03.15 23:24
hahah večje bedarije še nisem slisašal

Strani: 1