Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moj slog: Alenka Košir

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[#2368307] 10.04.14 10:54 · odgovor na: (#2368298)
Odgovori   +    8
[rubec]
Blagovna znamka avta, ki ga vozite?

Renault espace.

Jaz tudi. Ti Alenka, kuj pa toj kej žre?
Tanka Košir.Ona samo na cagar gleda.
tasilo sporočil: 9.830
[#2368444] 10.04.14 13:26
Odgovori   +    6
Še ena teta, ki je stopila na isto mino, kot še vsi pred njo. Pa teh parvenijev, ki se gredo intelektualce, res ne bo nikoli niti izučilo niti zmanjkalo. :)

Alzo, definicija luksuza je samo ena, je tudi v SSKJ, in ta pravi: "kar presega zadovoljevanje potreb povprečnega človeka".

luksuz bos.zrc-sazu.si/cgi/...uksuz&hs=1
razkošje bos.zrc-sazu.si/cgi/...%A1je&hs=1

Za to špelco je torej nekaj, kar presega zadovoljevanje potreb povprečnega človeka, naslednje:

- čas - presega zadovoljevanje njenih osnovnih potreb (???);
- čas, ki ga preživi s svojimi najbližjimi - presega zadovoljevanje njenih osnovnih potreb (???);
- jutranje minute, ko se vsi otroci zbašejo k njima v posteljo - presega zadovoljevanje njenih osnovnih potreb (???);
- kava s prijateljico - presega zadovoljevanje njenih osnovnih potreb (???)
- druženja z ljudmi, ki so ji pri srcu - presega zadovoljevanje njenih osnovnih potreb (???);


Ali pa vsi ti parveniji niso "povprečni ljudje" in so - kaj??? Nadljudje? Podljudje? Marsovci? - Hmm, zna biti, zna biti ... Kakorkoli, mene prav zabavajo. :)
tasilo sporočil: 9.830
[#2368464] 10.04.14 13:51 · odgovor na: (#2368322)
Odgovori   +    3
[rubec]
> [rosom]
> > [rubec]
> > Blagovna znamka avta, ki ga vozite?
> >
> > Renault espace.
> >
> > Jaz tudi. Ti Alenka, kuj pa toj kej žre?
>
> Tanka Košir.Ona samo na cagar gleda.

A unga na rolexu ki se tko hitr premika? Poj pa rosom sploh ni čudno, da je punca skoz na pumpi.
Vedva se kr zajebavita, ejga! A vedva veta, kogá mata skp roleks pa ešpejs, a? Na veta, kenedi!

Ohtar!

Strani: 1