Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Prodajalec mi je podtaknil tehnično pomanjkljiv avto! Kaj zdaj?

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Avto (7)

Strani: 1

anon-207862 sporočil: 1.476
[#2352432] 19.03.14 10:49
Odgovori   +    19
Zadnja sprememba: anon-207862 19.03.2014 10:53
Nedavno sem se zaradi menjave drugega vozila spet peljal okrog kar nekaj posrednikov rabljenih avtomobilov; najbolj žalostno pri tem je tole:
- avtohiše za rabljen in "kobajagi pregledan avto", zahtevajo do skoraj dvakratnika cene, ki jo lahko z malo sreče izposluješ pri fizični osebi
- avtohiše prodajajo "kobajagi pregledan avto" z izpušnimi lonci v drat tehniki privezanimi na podvozje obenem pa vsaj dvojno realno kilometrino
- rang nižje so nekateri parkplac dilerji, ki imajo avtomobile zavrtene nazaj do 3x kilometrine; popularen je uvoz iz Španije, Nizozemske, Belgije, Italije in drugih ciganarijskih destinacij
- obstajajo pa redki dokaj pošteni dilerji, ki vozijo avtomobile z realnimi km iz Nemčije iz raznih lizingov; ampak tudi tam velje biti previden
- hvalabogu sem svojo težavo (prodaja in nakup) rešil s preverjenim dilerjem za malo manj zadovoljivo vsoto in nato še 1 lastnikom, ki pa tudi zahteva "ceno";če kupiš za vozit - bo bolelo v tošlu zagotovo...
pa še tole - dober pleh zgine z avtoneta v največ 12 urah oz. čez noč

Strani: 1