Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[#2343900] 05.03.14 15:29
Odgovori   +    9
... EU zamrznila nezakonito pridobljena ukrajinska sredstva ...

... alzo, če kradejo naši (= Julija Timošenko) je to zakonito, če pa kradejo njihovi (= Viktor Janukovič) pa je to nezakonito ... pizda, zdaj pa jaz res ne vem, ali se tota EU uči v Sloveniji, ali pa se Slovenija uči v EU ...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2343941] 05.03.14 16:25 · odgovor na: najobj (#2343900)
Odgovori   +    0
[najobj]
... EU zamrznila nezakonito pridobljena ukrajinska sredstva ...

... alzo, če kradejo naši (= Julija Timošenko) je to zakonito, če pa kradejo njihovi (= Viktor Janukovič) pa je to nezakonito ... pizda, zdaj pa jaz res ne vem, ali se tota EU uči v Sloveniji, ali pa se Slovenija uči v EU ...
www.youtube.com/watc...o3OA8#t=27
fabiani sporočil: 4.454
[#2343946] 05.03.14 16:38
Odgovori   +    8
Vi nid tajm.
Mi lahko sami!
Vsaka podobnost z našimi rdečimi je zgolj naključna.

kaj pa England, Monako, Kanalski otoki?
A so pri nas kaj pogledal v ekspoziturah na Bledu, Portorožu, v Rogaški Slatini?
in privatni avioni, kje so?
Dajmo se zmigat Arjavc! pa šnoflo od notranjega ministra nisem nič slišal.
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2343951] 05.03.14 16:43
Odgovori   +    9
EU zamrznila nezakonito pridobljena ukrajinska sredstva"

Zakaj ne morejo narediti kaj takega tukaj? a je ta prokleta južnjaška srenja že tako zašla v vse pore naše države?
anon-293268 sporočil: 1.693
[#2344029] 05.03.14 19:28
Odgovori   +    1
Bančne račune odstavljenega ukrajinskega predsednika Viktorja Janukoviča in ljudi iz njegovega kroga so pred tem že zamrznili v Avstriji in Švici, ZDA pa so napovedale, da bodo v Ukrajino napotile skupino strokovnjakov, ki bodo pomagali odkriti in povrniti premoženje, ki so si ga nezakonito prilastili Janukovičevi sodelavci.

No, to pove vse o resnici večne resnice- denar je sveta vladar.

Seveda spisek držav, kjer je so ta gospod in njegove oprode teptale človeško dostojanstvo, poskril svoj denar je še dolg, mnoge države verjetno upajo, da nikoli ne bo ljudem poznano, da tudi pri njih.
Namreč, leta in leta so vsi zgoraj navedeni in še tisti, ki niso zgoraj navedeni in odkriti, z veseljem sprejemali to nakradeno premoženje, v poročilih v njihovih državah pa vedno po v sem svetu poročali in prikazovali o kršenju pravic in dostojanstva teh ljudi v Ukrajini in tudi drugod po po svetu
Za kozlat eno in drugo.
Tako kot premoženje naših tajkunov, mi pa jim še vedno pravimo oaze.

Strani: 1