Strani: 1

anon-227871 sporočil: 839
[#2270631] 16.11.13 11:26
Odgovori   +    4
Takoj odvzeti pooblastila vsem sodelujočim ter odvzeti premožnje v vrednosti goljufivo pridobljenega denarja. Če je ugotovitev, da NS ni opravljal korektno svoje funkcije, se ga naj takoj razreši, sicer izpademo davkoplačevlalci kot največji bedaki, ker plačujemo vse bedarije in nepravilnosti, ki omogočajo stekanje našega denarja direkktno v privatne žepe!!!
pobalin sporočil: 14.456
[#2270757] 16.11.13 16:31
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: pobalin 16.11.2013 16:32
Uporabil sem patentirano metodo "vsega se ne da pojasniti s številkami" urada vlade RS za komuniciranje in iz besedila odmislil vse številke ter prebral še enkrat. Tudi brez številk gre še vedno za pravo grozljivko!
To pomeni, da ni nemogoče, da se da...

P.S.: Če ste odklenili ta članek, bi se spodobilo odkleniti tudi uradne odgovore nanj.
Rondo1 sporočil: 55
[#2270797] 16.11.13 18:38
Odgovori   +    0
"Mednarodna organizacija ICPE služi s prostori, ki ji jih država daje v brezplačni najem"

Spoštovani,

Zgoraj sem prepisal Vaš podnaslov članka, ki se ukvarja s problematiko delovanja MO ICPE.

Sedaj naj citiram naslov Vašega članka "Kako iz Zumba centra frli denar davkoplačevalcev" (sic!).

Menim, da je izraz "Zumba center" izjemno žaljiv in da njegova javna uporaba predstavlja znake kaznivega dejanja.

Prosim, da premislite Vašo brutalno uporabo jezika in se opravičite za rasističen ton Vašega naslova.

Če tega ne storite, bom o naslovu prisiljen obvestiti pristojno javno tožilstvo
anon-275354 sporočil: 601
[#2270861] 16.11.13 21:02
Odgovori   +    0
Kot svija z mehom !!!!!!!!
pobalin sporočil: 14.456
[#2270872] 16.11.13 21:39 · odgovor na: Rondo1 (#2270797)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: pobalin 16.11.2013 21:50
[Rondo1]
Menim, da je izraz "Zumba center" izjemno žaljiv in da njegova javna uporaba predstavlja znake kaznivega dejanja.
Prosim, da premislite Vašo brutalno uporabo jezika in se opravičite za rasističen ton Vašega naslova.
Če tega ne storite, bom o naslovu prisiljen obvestiti pristojno javno tožilstvo
Tudi jaz sem najprej pomislil, da je poimenovanje Zumba center če že ne žaljivo pa vsaj omalovažujoče. Dvomim pa, da bi kdo uspel z ovadbo ali celo zasebno tožbo zaradi žalitve.

V zbirkah ISJ ZRC SAZU se besedo zumba najde samo v Novi besedi in to večinoma v povezavi s plesno aerobiko.
bos.zrc-sazu.si/c/ne...&name=a_si
Eden od sedmih primerov rabe besede zumba je iz leta 2006 v Mladini objavljenega intervjuja s Francetom Arharjem, ki je dejal:
Sam sem ugotovil za nekaj deset tisoč kvadratnih metrov ob Šmartinski cesti, za Bežigradom so pri "Zumba centru" rezervirana zemljišča, pa pri stadionu.
www.mladina.si/93409...pomenik-od
BTW: Intervju z Arharjem se splača prebrati tudi ker je nastal pred lokalnimi volitvami, na katerih je kandidiral za ljubljanskega župana.

Tudi Wikipedija ne daje prav dobre osnove za tožbo zaradi žalitve:
en.wikipedia.org/wik...biguation)

Še najbližje domnevnemu slabšalnemu pomenu bi bil Ganga Zumba, čeprav bi na podlagi opisa sklepal, da je v tem primeru zumba prej kompliment kot žaljivka.
en.wikipedia.org/wik...anga_Zumba

Preden sklenem, da je "zumba center" (še ena) slaboumna izmišljotina snobističnih ksenofobnih nad-slovencljev, bi mogoče kdo lahko bolje pojasnil izvor tega poimenovanja, ki je staro skoraj toliko kot uspeh Radmile Karakljajić s prirejeno tujo pesmijo Andjelina zumba zumba.
anon-7020 sporočil: 1.410
[#2270963] 17.11.13 08:15
Odgovori   +    2
Joj, brata podobnik?
Kakšna asociacija na ''poštenje''?
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2271012] 17.11.13 10:20 · odgovor na: Rondo1 (#2270797)
Odgovori   +    1
[Rondo1]
"Mednarodna organizacija ICPE služi s prostori, ki ji jih država daje v brezplačni najem"

Spoštovani,

Zgoraj sem prepisal Vaš podnaslov članka, ki se ukvarja s problematiko delovanja MO ICPE.

Sedaj naj citiram naslov Vašega članka "Kako iz Zumba centra frli denar davkoplačevalcev" (sic!).

Menim, da je izraz "Zumba center" izjemno žaljiv in da njegova javna uporaba predstavlja znake kaznivega dejanja.

Prosim, da premislite Vašo brutalno uporabo jezika in se opravičite za rasističen ton Vašega naslova.

Če tega ne storite, bom o naslovu prisiljen obvestiti pristojno javno tožilstvo.
Obvesti jih čimprej,zraven pa jim pošlji še pogosto predvajani šlager...zumba,zumba,bakalar.
anon-260868 sporočil: 406
[#2283892] 02.12.13 18:06
Odgovori   +    0
Le še eno od zrnc, ki kažejo kaj hranimo s čedalje višjimi davki. Čas je za upor !

Strani: 1