5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
6 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
9 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
9 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
9 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
9 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
11 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
12 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
13 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
13 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
13 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Pripeljali smo novega šefa - BMW X5

Strani: 1

anon-296884 sporočil: 15
[#2257335] 30.10.13 09:04
Odgovori   +    5
BMW je No*1,pravtako vsi njegovi modeli,predvsem avt. menjalniki,kolega pravi kaj pa Korejcu,Japoncu manjka za tisti denar,če ga ne voziš ne veš,ne občutiš,in nikoli ne razumeš...
klemenstp sporočil: 2.568
[#2257521] 30.10.13 11:05 · odgovor na: anon-296884 (#2257335)
Odgovori   +    10
[anna16]
BMW je No*1,pravtako vsi njegovi modeli,predvsem avt. menjalniki,kolega pravi kaj pa Korejcu,Japoncu manjka za tisti denar,če ga ne voziš ne veš,ne občutiš,in nikoli ne razumeš...
Mah, vozil kar nekaj zadnjih modelov, tudi X5, v redu avto, samo nič posebnega.

Je pa v ponedeljek tale novi X5, mislim da registriran na Cosmos, delal take prekrške in voznik je tako objestno vozil, da bi ga najraje skloftal. To je največji problem BMW-ja - naduti vozniki, ki večinoma zdravijo svoje manjvrednostne komplekse. Sem posplošil, ampak ti mečejo slabo luč na ostale lastnike.
chef sporočil: 2.986
[#2257536] 30.10.13 11:17 · odgovor na: klemenstp (#2257521)
Odgovori   +    4
Pomoje to nima direktne povezave z znamko, ampak z osebnostjo človeka. Poznam redke, ki so do denarja ali položaja prišli brez komolčenja ter takšnih in drugačnih trikov. Good guys drive prius ;)
klemenstp sporočil: 2.568
[#2257560] 30.10.13 11:44 · odgovor na: chef (#2257536)
Odgovori   +    7
[chef]
Pomoje to nima direktne povezave z znamko, ampak z osebnostjo človeka. Poznam redke, ki so do denarja ali položaja prišli brez komolčenja ter takšnih in drugačnih trikov. Good guys drive prius ;)
Tiste, ki jih jaz poznam in so na pošten način prišli do denarja, vozijo Hyundai, Volvo, Audi, japonce... BMW ima nek slab priokus, tudi kolegu, je fotr kupil novega X5 pa ni sinko (35 let) še nikoli v življenju zaslužil eura.
gade sporočil: 296
[#2257752] 30.10.13 14:12 · odgovor na: klemenstp (#2257560)
Odgovori   +    3
[klemenstp]
> [chef]
> Pomoje to nima direktne povezave z znamko, ampak z osebnostjo človeka. Poznam redke, ki so do denarja ali položaja prišli brez komolčenja ter takšnih in drugačnih trikov. Good guys drive prius ;)

Tiste, ki jih jaz poznam in so na pošten način prišli do denarja, vozijo Hyundai, Volvo, Audi, japonce... BMW ima nek slab priokus, tudi kolegu, je fotr kupil novega X5 pa ni sinko (35 let) še nikoli v življenju zaslužil eura.
Hočeš reči, da moj fotr, ki vozi 20let starega BMWja ni pošten? Prosim ne posplošuj!
anon-169504 sporočil: 2.361
[#2258526] 31.10.13 20:48
Odgovori   +    0
Bogati Čeh pa je priznal, da bi se zanj lahko odpovedal tudi svoji prestižni limuzini. Predvsem ker se v njem višje sedi, pri dostopu do hotela v domačih Tatrah pa je zdaj odvisen od volje zimske službe.
Domače Tatre? Najbrž ni bil Čeh, ampak Slovak ali Poljak.
anon-237381 sporočil: 924
[#2258888] 01.11.13 18:27 · odgovor na: chef (#2257536)
Odgovori   +    2
Prius je smugmobile. V njem se je dal prevažati Danilo Türk. To ti vse pove.
klemenstp sporočil: 2.568
[#2259189] 02.11.13 14:17 · odgovor na: gade (#2257752)
Odgovori   +    3
[gade]
> [klemenstp]
> > [chef]
> > Pomoje to nima direktne povezave z znamko, ampak z osebnostjo človeka. Poznam redke, ki so do denarja ali položaja prišli brez komolčenja ter takšnih in drugačnih trikov. Good guys drive prius ;)
>
> Tiste, ki jih jaz poznam in so na pošten način prišli do denarja, vozijo Hyundai, Volvo, Audi, japonce... BMW ima nek slab priokus, tudi kolegu, je fotr kupil novega X5 pa ni sinko (35 let) še nikoli v življenju zaslužil eura.

Hočeš reči, da moj fotr, ki vozi 20let starega BMWja ni pošten? Prosim ne posplošuj!
Bolj natančno beri poste, boš razumel kaj sem zapisal.

Strani: 1