Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bančni preračunljivci

Strani: 1

anon-259206 sporočil: 52
[#2253446] 25.10.13 07:02
Odgovori   +    6
Bravo avtorja!! Petra je do sedaj sodelovala na več konzorcijih bank upnic, jih uspešno vodila, predlagala kompromisne rešitve, prepričala lastnike, da je njihova vrednost delżev 0 ali raje debel minus za potrebna vlaganj. Nato je spisala več kompleksnih pogodb, ki urejajo razmerja med upniki, jih uskladila v rekordno kratkem času in rešila slovensko gospodartsvo.

Dragi novinarji Financ: Pojma nimate zato nehajte z zavajati in trositi nebuloze, da vam ne bo res še kdo verjel.

To me spominja na čase ko so slovenski športni novinarji s pisarniških foteljev pisarili kaj naj naredi selektor Katanec, koga naj da v ekipo ipd neumnosti, ne da bi kadarkoli bili na treningih, spremljali razvoje in potek dela ali vsaj poskušali razumeti kompleksnost vodenja heterogenih interesov...
anon-202357 sporočil: 1.374
[#2253478] 25.10.13 08:03 · odgovor na: anon-259206 (#2253446)
Odgovori   +    2
[FIN-286899]
Bravo avtorja!! Petra je do sedaj sodelovala na več konzorcijih bank upnic, jih uspešno vodila, predlagala kompromisne rešitve, prepričala lastnike, da je njihova vrednost delżev 0 ali raje debel minus za potrebna vlaganj. Nato je spisala več kompleksnih pogodb, ki urejajo razmerja med upniki, jih uskladila v rekordno kratkem času in rešila slovensko gospodartsvo.

Dragi novinarji Financ: Pojma nimate zato nehajte z zavajati in trositi nebuloze, da vam ne bo res še kdo verjel.

To me spominja na čase ko so slovenski športni novinarji s pisarniških foteljev pisarili kaj naj naredi selektor Katanec, koga naj da v ekipo ipd neumnosti, ne da bi kadarkoli bili na treningih, spremljali razvoje in potek dela ali vsaj poskušali razumeti kompleksnost vodenja heterogenih interesov...
Morda se upravičeno jeziš.MORDA!
Morda pa vidiš samo "drevesa" in potrebuješ "pogled od zunaj".Gozd deluje iz druge perspektive čisto drugačen.
Svetujem naslednji pristop.Vprašaj se: Zakaj za vraga drugi vidijo drugače kot "jaz"??
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2253486] 25.10.13 08:12 · odgovor na: anon-259206 (#2253446)
Odgovori   +    5
[FIN-286899]
Bravo avtorja!! Petra je do sedaj sodelovala na več konzorcijih bank upnic, jih uspešno vodila, predlagala kompromisne rešitve, prepričala lastnike, da je njihova vrednost delżev 0 ali raje debel minus za potrebna vlaganj. Nato je spisala več kompleksnih pogodb, ki urejajo razmerja med upniki, jih uskladila v rekordno kratkem času in rešila slovensko gospodartsvo.

Dragi novinarji Financ: Pojma nimate zato nehajte z zavajati in trositi nebuloze, da vam ne bo res še kdo verjel.

To me spominja na čase ko so slovenski športni novinarji s pisarniških foteljev pisarili kaj naj naredi selektor Katanec, koga naj da v ekipo ipd neumnosti, ne da bi kadarkoli bili na treningih, spremljali razvoje in potek dela ali vsaj poskušali razumeti kompleksnost vodenja heterogenih interesov...
Če prav razumem iz pisanja ste na strani banke ukvarjate s takimi zadevami. Od zmeraj me je zanimalo iz kje taka pogajalska moč direktorja (pogosto kot solastnika) podjetja, ki je zavozilo ali je na poti, da zavozi? Kaj mu daje moč, da njegov delež ni vreden nič?
PetraS sporočil: 2.368
[#2254237] 26.10.13 09:05 · odgovor na: anon-259206 (#2253446)
Odgovori   +    8
Dragi bralec, da se ne ponavljam blogi.finance.si/12/...a-Sovdatka

lep vikend, p

Strani: 1