21 min
Ko se upokoji vodja gradnje
51 min
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier 2
1 ura
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
2 uri
DZU vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
2 uri
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
3 ure
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
3 ure
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
4 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
4 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
7 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
7 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
8 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)

Strani: 1

anon-76818 sporočil: 4.031
[#2095627] 24.04.13 09:21
Odgovori   +    19
Rusi mi gredo malo čez kapo, ampak dokler nosijo keš, OK.

We let them in.

Naj zapravijo kolikor jim srce poželi, naj se imajo dobro, naj se namakajo v zdraviliških vrelcih in blejskem jezeru, potem pa naj spokajo nazaj čez Karpate. Spasiba Oleg, spasiba Nadežda, cmak cmak, zdravstvujte, se vidimo naslednje leto spet. Oni srečni, mi zadovoljni - laughing all the way to the bank.

Pa ne gre samo za zdraviliški in letni turizem; že dolgo trdim, da bi lahko Slovenija v zimskem in smučarskem turizmu (ob ustrezni osvoboditvi zasebne iniciative na tem področju) za slovanske države postala tisto, kar sta Švica in Avstrija za germanske.
anon-184784 sporočil: 1.151
[#2095642] 24.04.13 09:35
Odgovori   +    9
Če bi se npr. Američani obnašali tako kot se tile Azijati, si komaj predstavljam, kako bi jih naši novinarji popljuvali. In to upravičeno. Smonameravali preživeti par dni v nekih štajerskih termah. Ko sem tole prebral, sem se premislil.
Gustl sporočil: 13.628
[#2095647] 24.04.13 09:37 · odgovor na: anon-76818 (#2095627)
Odgovori   +    22
Zadnja sprememba: Gustl 24.04.2013 09:37
[Miran77]
Rusi mi gredo malo čez kapo, ampak dokler nosijo keš, OK.

We let them in.

Naj zapravijo kolikor jim srce poželi, naj se imajo dobro, naj se namakajo v zdraviliških vrelcih in blejskem jezeru, potem pa naj spokajo nazaj čez Karpate. Spasiba Oleg, spasiba Nadežda, cmak cmak, zdravstvujte, se vidimo naslednje leto spet. Oni srečni, mi zadovoljni - laughing all the way to the bank.

Pa ne gre samo za zdraviliški in letni turizem; že dolgo trdim, da bi lahko Slovenija v zimskem in smučarskem turizmu (ob ustrezni osvoboditvi zasebne iniciative na tem področju) za slovanske države postala tisto, kar sta Švica in Avstrija za germanske.
Približno tak odnos jih že odvrača od nekaterih drugih, bolj mondenih turističnih središč. Ko ga bodo začutili pi nas, se lahko poslovimo tudi od teh evrov.
bc123a sporočil: 48.253
[#2095659] 24.04.13 09:48 · odgovor na: Gustl (#2095647)
Odgovori   +    11
[Gustl]
Približno tak odnos jih že odvrača od nekaterih drugih, bolj mondenih turističnih središč. Ko ga bodo začutili pi nas, se lahko poslovimo tudi od teh evrov.
Tocno. Njih privlacijo destinacije, kjer ni rusov :)

(mene privlacijo destinacije, kjer ni slovencev, vkljucno z delom dopusta, ki ga prezivim na letalu :)
1357 sporočil: 7.095
[#2095780] 24.04.13 11:17 · odgovor na: anon-184784 (#2095642)
Odgovori   +    7
[Hopcifizel]
Če bi se npr. Američani obnašali tako kot se tile Azijati, si komaj predstavljam, kako bi jih naši novinarji popljuvali. In to upravičeno. Smonameravali preživeti par dni v nekih štajerskih termah. Ko sem tole prebral, sem se premislil.
Vprašanje je samo koliko je kdo pripravlejn plačati. Dokler bodo plačevali v enormnih količinah svoje željene storitve naj kar galamijo, važno je da je po njihovi galami blagajna polna in da posel teče.
anon-293302 sporočil: 57
[#2095833] 24.04.13 11:49
Odgovori   +    6
Ja tako je bilo, sedaj pa tudi gledajo na EURO in ne zapravljajo vse povprek. Pa tudi v organiziranih skupinah ne potujejo, ampak so individualci!!! Podatki katere navajate so stari nekajn let.
anon-166099 sporočil: 1.195
[#2095903] 24.04.13 12:24 · odgovor na: anon-184784 (#2095642)
Odgovori   +    14
[Hopcifizel]
Smonameravali preživeti par dni v nekih štajerskih termah. Ko sem tole prebral, sem se premislil.
En članek te je odvrnil od tega oz. 3 % gostov? Čemu? Te motijo premožni ljudje?
anon-201778 sporočil: 3.914
[#2095977] 24.04.13 13:14
Odgovori   +    7
Nekaj je res tako bogatih ampak to lahko zapišeš tudi za ostale turiste toda realnost je malo drugačna imam možnost da te ruse včasih opazujem ko kupujejo spominke tam za 2do 10€ pa se včasih tudi za to ceno pogajajo tako je pač realno življenje niso vsi Rusi bogati-.
anon-293951 sporočil: 1.660
[#2095991] 24.04.13 13:30
Odgovori   +    8
V slo. pridejo prat denar, naše policije to ne zanima, glavno da se na veliko troši, pa če je ta dnar krvav nema veze. V AUT bi ji takoj previrli od kod jim dnar, tle jim pa dajamo občinska priznanja če kupijo vilo za 1000000000000000000000000000000 evrov postane takoj častni občan.
1357 sporočil: 7.095
[#2096159] 24.04.13 16:01 · odgovor na: anon-166099 (#2095903)
Odgovori   +    3
[Plavi]
> [Hopcifizel]
> Smonameravali preživeti par dni v nekih štajerskih termah. Ko sem tole prebral, sem se premislil.

En članek te je odvrnil od tega oz. 3 % gostov? Čemu? Te motijo premožni ljudje?
Bolj verjetno da ga žge slovenska nacionalna strast številka 1: fovšija, ker sam ne more živeti na tako visoki finančni nogi tudi drugim ne privošči, hkrati pa pozablja, da vsaj posredno delno od teh istih gostov živi.
dominikr sporočil: 72
[#2096485] 25.04.13 01:42
Odgovori   +    20
Če bomo še naprej objavljali tako arogantne članke, kot je tale, ruskih gostov kmalu več ne bo. Tale članek pove več o Slovencih, kot o Rusih. Med vrsticami pove, da imamo Slovenci močno potrebo po tem, da gledamo druge narode od zgoraj navzdol. Z izjemo morda Nemcev, ki jih raje gledamo od spodaj navzgor. Med vrsticami članek subtilno sporoča, da so Rusi nekakšni nekulturni debili s preveč denarja. Goste je treba spoštovati. Samo tako bomo lahko dolgoročno računali nanje.
anon-123270 sporočil: 159
[#2096952] 25.04.13 11:25
Odgovori   +    4
Super reklama.Zakaj pa ne poveste zakaj se jih tako prekleto otepajo? Zato , ker so nesramni, otroci totalno nevzgojeni, kelnarca, šolana, plačana mizerno, mi osebna je povedala boljkone pojamrala kar lepo zgodbo o eni takih družin tam na Bledu: mularija totalno nevzgojena, pri zajtrku, so otroci polivali, se obmetavali s hrano, tulili, razgrajali, ponesnažili tudi druge mize s pripravljenimi pogrinjki, da so morali vse še enkrat hitro zamenjati, dati oprati z rokami pomazane prte, pripraviti na novo, pribor pometali po tleh, kot ,da so edini v hotelu na splošno zgražanje vseh ostalih kultiviranih gostov iz Evrope. Pomazali so vse kar se je dalo,prevrnili, vsi od kuharjev, kelnarjev do vodij in receptorja so komaj čakali , da spizdijo , da še več skode ne naredijo in da o svinjaku, ki so ga pustili za seboj, sploh ni besed. Pri Rusih je splošno znano , da so daleč najbolj osovraženi gostje povsod kamor pridejo zaradi svoje neizmerne arogance, vsem dajo vedeti, da bo vsak počepnil pred debelo denarnico pa četudi za drek na imenu, renomeju. Znano je obnašanje na kultiviranih obalah, po gostiščih, ženske razen prekrasne fasade in po zadnjih možnih trendih nimajo niti ž- ja od ženske s svojimi zvezdniškimi zahtevami pač krvosesi na debelih denarnicah nagravžno debelih dedcev ( Budva npr., pa mondena središča) , informacije so od ljudi, ki veliko potujejo kot turisti ali kot poslovneži in so bili takih pujsastih dogodkov deležni.Žal je tudi to ena od plati kulture ruskih novodobnih bogatinov.
anon-95683 sporočil: 158
[#2098007] 26.04.13 10:56 · odgovor na: anon-123270 (#2096952)
Odgovori   +    1
natakarice, kuharji, sobarice... so jih siti, lastniki hotelov pa ne...
Sem bil ravno prejšnji teden v mondenem Riminiju, in presenetilo me je to, da imajo Italijini kar naenkrat vse zapisano dvojezično - v italijansščini in ruskih grabljicah (o angleščini in nemščini se jim pa seveda še danes prav niče ne sanja). Enako je v San Marinu!
1357 sporočil: 7.095
[#2100038] 29.04.13 11:28 · odgovor na: anon-123270 (#2096952)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 1357 29.04.2013 11:38
[hafnerj]
Super reklama.Zakaj pa ne poveste zakaj se jih tako prekleto otepajo? Zato , ker so nesramni, otroci totalno nevzgojeni, kelnarca, šolana, plačana mizerno, mi osebna je povedala boljkone pojamrala kar lepo zgodbo o eni takih družin tam na Bledu: mularija totalno nevzgojena, pri zajtrku, so otroci polivali, se obmetavali s hrano, tulili, razgrajali, ponesnažili tudi druge mize s pripravljenimi pogrinjki, da so morali vse še enkrat hitro zamenjati, dati oprati z rokami pomazane prte, pripraviti na novo, pribor pometali po tleh, kot ,da so edini v hotelu na splošno zgražanje vseh ostalih kultiviranih gostov iz Evrope. Pomazali so vse kar se je dalo,prevrnili, vsi od kuharjev, kelnarjev do vodij in receptorja so komaj čakali , da spizdijo , da še več skode ne naredijo in da o svinjaku, ki so ga pustili za seboj, sploh ni besed. Pri Rusih je splošno znano , da so daleč najbolj osovraženi gostje povsod kamor pridejo zaradi svoje neizmerne arogance, vsem dajo vedeti, da bo vsak počepnil pred debelo denarnico pa četudi za drek na imenu, renomeju. Znano je obnašanje na kultiviranih obalah, po gostiščih, ženske razen prekrasne fasade in po zadnjih možnih trendih nimajo niti ž- ja od ženske s svojimi zvezdniškimi zahtevami pač krvosesi na debelih denarnicah nagravžno debelih dedcev ( Budva npr., pa mondena središča) , informacije so od ljudi, ki veliko potujejo kot turisti ali kot poslovneži in so bili takih pujsastih dogodkov deležni.Žal je tudi to ena od plati kulture ruskih novodobnih bogatinov.

Takšne in drugačne pizdarije se v tej branži dogajajo vedno in povsod, razlika je zgolj v tem ali od teh pizdarij lahko celo dobro zaslužiš( ker te pizdarije enormno zaračunaš in pokasiraš) ali pa moraš te pizdarije kriti iz lstnega žepa ( kot je običaj na sončni strani alp). Dokler so njihovi žepi polni in denar pada v hotelirske blagajne naj lar razbijajo in delajo štalo. od tega razbijanja in svinjanja vsi dobro služijo.
O otepanju pa še to, otepajo se jih tam kamor ti ruski tajkunčki ne sodijo ( rezorti za plemstvo in njihove svojce), povsod drugod so zaradi svoje kupne moći močno, močno zaželjeni gosti.

Strani: 1