Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Komu tone sonce

Strani: 1

anon-294977 sporočil: 132
[#1967904] 18.01.13 09:01
Odgovori   +    6
Eh, uredništvo, dajte honorar kakemu mlajšemu, prodornejšemu piscu, da bo lahko plačal vrtec za dete, g. Bauer pa naj roko umiri z ribiško vrvico. Enkrat je treba.
anon-293311 sporočil: 177
[#1968120] 18.01.13 10:13 · odgovor na: anon-294977 (#1967904)
Odgovori   +    10
[Brat Solidor]
Eh, uredništvo, dajte honorar kakemu mlajšemu, prodornejšemu piscu, da bo lahko plačal vrtec za dete, g. Bauer pa naj roko umiri z ribiško vrvico. Enkrat je treba.
Meni pa so njegove pisarije večinoma všeč. Prijeten premor med otožnimi gospodarskimi ali političnimi temami.
anon-237753 sporočil: 215
[#1968447] 18.01.13 12:13
Odgovori   +    0
Gornja Radgona mogoče le ni na Gorenjskem. Primer "našega fanta v avstrijski Radgoni" pa je več kot zanimiv: za levo, desno in obojestransko verujoče oblastnike - uradnike - pisarje - skrbnike javne morale
anon-274903 sporočil: 216
[#1968666] 18.01.13 13:42
Odgovori   +    4
bauer, maš prau
če si v sloviniji podjetnik si takoj označen za lopova, moraš jamrat, da ni službe, da je plača premajhna, da se ne splača delat, do je v sloveniji moderno
(če bom kdaj dočakal penzijo, adijo slovenija, grm v tople kraje gledat kako sonce zahaja,pa četudi je to afrika, dost vas mam)
153 sporočil: 9.333
[#1969473] 18.01.13 22:32
Odgovori   +    1
So piscu ljubi t.i.svinčeni časi,
ki jih ni bilo* ne v mestu ne na
vasi; če pa jih je res dal skozi,
naj jasno pove v čem jih je, kot
svinec težke, čutil, da bomo vsaj
vedeli in razlikovali pri čemu smo
sedaj, ko težavam, trdijo, ni kraj ?

Sodražan
___________

*Za posameznike, tudi v večjem
številu, so, kot vemo bili, vendar
jih posploševati ne gre, razen kot
modno posodabljanje besednega
orožja za današnja politična bojevanja.
anon-274621 sporočil: 664
[#1969541] 19.01.13 06:27
Odgovori   +    3
Tudi mene že pošteno skrbi, kam bodo odšli vsi stari, ki imajo 300-400 € penzije.Dvomim, da jih bodo Hrvaški ali Grški otoki sprejeli.
anon-306198 sporočil: 15
[#1969884] 19.01.13 13:22
Odgovori   +    0
Nova android aplikacija za podjetje iz Slovenije, ki se ukvarja z izdelavo okenj, vrat...Se vedno je Google play najbolj popularen v USA(28%) za oglasevanje storitev, proizvod. Sledijo Japonska, Juzna Koreja vsaka z delezom okoli 8%. V EU se najvec uporablja v Nemciji(3.7%).
Oglasevanje na Google Play je razdeljeno na stiri dele. Prvi del je stran, kjer programerji objavljamo svoje aplikacije(odpres na racunalniku). Drugi del je stran z opisom aplikacije, slikami in kontaktnimi informacijami. Tretji del je stran, ki se odpre na mobilni napravi preden se odlocimo prenesti aplikacijo na telefon. In zadnji del je sama nalozitev aplikacije na telefon.

Trenutno imam na svojem portalu 12 aplikacij. Cilj do konca leta je vec, kot 50 aplikacij. Poudarek na uporabnih aplikacijah za strojnistvu. Razni izracuni, fotografije izdelkov, nacrti in opis izdelave. Ker je nacin oglasevanja taksen, da so moje aplikacije povezane se mi bo z vecjim stevilom povecalo tudi stevilo uporabnikov.

V Sloveniji se premalo zavedamo prednosti, ki jih ima oglasevanje preko mobilnih naprav. Ne zavedamo priloznosti oglasevanja svojih izdelkov na trgu, kot je Afrika. ne zavedamo se tega, da imajo ti trgi veliko prostora za rast in kar je najslabse, da smo pozabili na to, da je bila Jugoslavija ze pred vec, kot 50 leti na tem trgu in da se nas ljudje se vedno spomnijo.

Pred dnevi sem prebral, da je bil v Veliki Britaniji industrijska panoga izdelava izdelkov iz plasticnih mas padla za 40%. Zadnjo neumnost, ki so si jo izmislili politiki za zagon serijske proizvodnje v VB je 17.000 funtov olajsav za namestitev solar panelov na hiso v drzavi, kjer sonce vidis le redko:)

play.google.com/stor...luZG93cyJd
Kanzon sporočil: 2.392
[#1970044] 19.01.13 15:35
Odgovori   +    2
Nihče me ne bo več prepričal, naj po tistem črnogorskem vicu kupim čedalje več ribiških ladij, ki bi ulovile veliko rib, da bi lahko kupil še več ribiških ladij, ki bi ulovile še bolj neznansko rib, da bi na koncu, bogat kot vampirska Avstralka Gina Reinhart, z lastovske rive namakal trnek in gledal, kako da bo večer, v morje tone sonce. To lahko počnem že zdaj.

To se pravi,da nisi neoliberalec,hehe.

Tista za 150 evrov mi fajn sede v uho.

Strani: 1