Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor začenja s kadrovanjem

Strani: 1

anon-241703 sporočil: 607
[#1942546] 02.01.13 17:00
Odgovori   +    20
Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
anon-123060 sporočil: 7.025
[#1942555] 02.01.13 17:06
Odgovori   +    18
Počakajmo, kaj bo Pahor povezovalnega izmislil.
anon-217833 sporočil: 1.036
[#1942562] 02.01.13 17:13
Odgovori   +    13
Pahor, varuj se "tet in stric iz ozadja in iz ospredja."Kader si boš sam izbral
in Ti nič več ne bo pomagalo tisto "zaupal sem jim," informacije iz predsedatva
pa bi nemoteno odhajale. Tudi o usodnih vprašanjih za državo.
anon-296544 sporočil: 515
[#1942565] 02.01.13 17:14
Odgovori   +    22
Vlačič je javil da je fraj,...če ga Pahor kje vidi... ;)
anon-220373 sporočil: 238
[#1942567] 02.01.13 17:15 · odgovor na: anon-241703 (#1942546)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: anon-220373 02.01.2013 17:16
[kepok]
Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
Vse para-državorne funkcije pri nas so rezervirane za levico. Problem je samo nebodi ga treba demokratičen volilni sistem, ki dovoljuje, da se v parlament kdaj pa kdaj uvrsti tudi kak levičar. Je pa na srečo na delu tudi mehanizem ki poskrbi, da če še tako okorel desničar vstopi v vlado, se najkasneje v enem letu tudi on prelevi v levičarja in poskrbi za nove in višje davke, prispevke in trošarina (glej spremembe na tem področju z izjemo treh), nove omejitve (npr. prepoved zbiranja starega papirja), varovanje privilegijev članov sindikatov (glej zvodeneli pokojninsko in reformo trga dela) in nacionalizacijo bank (namesto obljubljane privatizacije )-:
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1942569] 02.01.13 17:16
Odgovori   +    40
Med kandidati za varuha človekovih pravic, ki ga bo izbiral predsednik Borut Pahor, je tudi informacijska pooblaščenka Nataša Pirc Musar

Ja, Miss Piggy na motorju je treba v naslednjem mandatu pripraviti za prvo slovensko predsednico. Za vse državljane, ve se, kot že do zdaj. Ena glavnih murgelj favoritinj slovenske prihodnosti.
RTM sporočil: 4.799
[#1942579] 02.01.13 17:30 · odgovor na: anon-231230 (#1942569)
Odgovori   +    23
[vinopivec]
Med kandidati za varuha človekovih pravic, ki ga bo izbiral predsednik Borut Pahor, je tudi informacijska pooblaščenka Nataša Pirc Musar

Ja, Miss Piggy na motorju je treba v naslednjem mandatu pripraviti za prvo slovensko predsednico. Za vse državljane, ve se, kot že do zdaj. Ena glavnih murgelj favoritinj slovenske prihodnosti.

največji hec je, ko si info debeluška domišlja, da je brez nje konec sveta !

kaj konec sveta, konec vesolja !

anon-69279 sporočil: 2.669
[#1942597] 02.01.13 17:52 · odgovor na: RTM (#1942579)
Odgovori   +    25
[RTM]
> [vinopivec]
> Med kandidati za varuha človekovih pravic, ki ga bo izbiral predsednik Borut Pahor, je tudi informacijska pooblaščenka Nataša Pirc Musar
>
> Ja, Miss Piggy na motorju je treba v naslednjem mandatu pripraviti za prvo slovensko predsednico. Za vse državljane, ve se, kot že do zdaj. Ena glavnih murgelj favoritinj slovenske prihodnosti.


največji hec je, ko si info debeluška domišlja, da je brez nje konec sveta !

kaj konec sveta, konec vesolja !

jaz je ne morem videti.

njen urad bi nemudoma razpustil in jih vse poslal na sončno upravo.

zakon si interpertirajo vedno vsaj na dva načina. ko se gre zate je normalno, ta slabši način, popušiš po celi črti, ko se gre za njih, ali za koga iz javnega sektorja pa na boljši način.
anon-288303 sporočil: 5.457
[#1942608] 02.01.13 18:03
Odgovori   +    17
Zdajšnji varuhinji Zdenki Čebašek-Travnik poteče mandat konec februarja, kot kandidatko za nov mandat jo je prijavilo združenje Forum romskih svetnikov

Verjetno imajo dva foruma, ker je nekdo prijavil tudi informacijsko pomaščenko Natašo Pirec Musar,
anon-241150 sporočil: 1.245
[#1942636] 02.01.13 18:40
Odgovori   +    6
Mene najbolj zanima, koga bo predlagal za BS
ahafne sporočil: 2.363
[#1942652] 02.01.13 19:04 · odgovor na: anon-241703 (#1942546)
Odgovori   +    3
[kepok]
Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#1942653] 02.01.13 19:04 · odgovor na: anon-69279 (#1942597)
Odgovori   +    7
[jobaa]
zakon si interpertirajo vedno vsaj na dva načina. ko se gre zate je normalno, ta slabši način, popušiš po celi črti, ko se gre za njih, ali za koga iz javnega sektorja pa na boljši način.
Gospa je pač pravnica, a je kaj čudnega ?
shevchenko sporočil: 21.898
[#1942656] 02.01.13 19:05 · odgovor na: ahafne (#1942652)
Odgovori   +    4
[ahafne]
> [kepok]
> Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.

Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
pa jasno. ko je treba zjebat rajo, elita stopi skupaj in stisne riti.
ahafne sporočil: 2.363
[#1942659] 02.01.13 19:10 · odgovor na: shevchenko (#1942656)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
> [ahafne]
> > [kepok]
> > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
>
> Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...

pa jasno. ko je treba zjebat rajo, elita stopi skupaj in stisne riti.
Lepo oziroma resnično si tole napisu....
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1942678] 02.01.13 19:27 · odgovor na: ahafne (#1942652)
Odgovori   +    3
[ahafne]
> [kepok]
> Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.

Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.

No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.

No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.
anon-294564 sporočil: 819
[#1942685] 02.01.13 19:31
Odgovori   +    9
Zaslužne kadre bo potrebno spraviti na prava mesta. PS in SD bosta najbrž predlagali gospo zamaščenko.
anon-187438 sporočil: 54
[#1942695] 02.01.13 19:39
Odgovori   +    4
g. Frankla za ombudsmana - bo najboljši zaščitnik vseh ozkoriščanih kapitalistov
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1942720] 02.01.13 19:56 · odgovor na: ahafne (#1942652)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-24983 02.01.2013 19:58
[ahafne]
> [kepok]
> Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.

Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
E oprosti, sem jaz okrog obrnil, sem bral kot da so bili proti temu kar je bilo sprejeto, tako da so potem res bili proti referendumu.

E ampak ne bi opazil, samo se mi je čudno zdelo, zakaj si imel minus. :)
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1942753] 02.01.13 20:33 · odgovor na: shevchenko (#1942656)
Odgovori   +    1
[shevchenko]
> [ahafne]
> > [kepok]
pa jasno. ko je treba zjebat rajo, elita stopi skupaj in stisne riti.
+++++
furland sporočil: 902
[#1942761] 02.01.13 20:48 · odgovor na: anon-241703 (#1942546)
Odgovori   +    4
Nč bat, Janez in prijatelji so že na delu. Kar poglej, modro nebo in rumeno sonce v vseh nadzornih svetih in vodilnih funkcijah državnih podjetij, sodiščih, policiji in vojski.
anon-278831 sporočil: 3.253
[#1942852] 02.01.13 23:06
Odgovori   +    1
"Pahor začenja s kadrovanjem"

kaj unga psa od sarkića si je že navlekel...

kaj pa uno konkubino od dim(p)ičke, a uno si je navlekel...

kaj pa unga udbojebača od blentavega koširja, a na njega je pa pozabil...

ima tog ološa/govna - kok očeš...

zna se...
ahafne sporočil: 2.363
[#1942909] 03.01.13 00:45 · odgovor na: anon-24983 (#1942678)
Odgovori   +    0
[fiston]
> [ahafne]
> > [kepok]
> > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
>
> Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...

Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.

No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.

No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.
Vdihni, izdihni....8 jih je bilo proti referendumu, od teh jih je štiri imenoval Turk...sej vem, da ti matematika ne dela težav, ampak si produkt Kučan-Janša politike v zadnjih 20 letih. Na svojem bregu, pa boh ne daj razmišlat...žalostno.
abcd12345 sporočil: 182
[#1943020] 03.01.13 08:06
Odgovori   +    0
PAHOR,kdaj boš menjal LAJOVICA ?
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1943445] 03.01.13 12:07 · odgovor na: ahafne (#1942909)
Odgovori   +    0
[ahafne]
> [fiston]
> > [ahafne]
> > > [kepok]
> > > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
> >
> > Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
>
> Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.
>
> No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.
>
> No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.

Vdihni, izdihni....8 jih je bilo proti referendumu, od teh jih je štiri imenoval Turk...sej vem, da ti matematika ne dela težav, ampak si produkt Kučan-Janša politike v zadnjih 20 letih. Na svojem bregu, pa boh ne daj razmišlat...žalostno.
No ja sem se ti že prej opravičil, da sem narobe prebral, pa nisi videl, ali pa nisi hotel videti, je samo par postov naprej.

Bom pa zdaj odgovoril tako kot je pravilno, glede na tvojo trditev. Ja oni štirje, ki jih je imenoval Turk so bili proti, samo bili pa so za prejšnje.
Zdaj ne vem, kaj tukaj prevlada, ali to da jih je imenoval Turk, ali da je Turk tačas že popušil, ko se je odločalo o zadnjih dveh.
Recimo da ti štirje izpadejo kot hlapci, prej so bili za ferendum tako kot predlagatelj, zdaj so proti tako kot novi predlagatelj.
Dejansko kdor bi zdaj glasoval za referendum bi bil brez možnosti, da bi bil še enkrat imenovan za ustavnega sodnika. Predlagatelj ne podpira referenduma, večina v parlamentu pa tudi ne.
No potem lahko razmišljaš, koliko je tudi ustavno sodišče neodvisno.
ahafne sporočil: 2.363
[#1943456] 03.01.13 12:12 · odgovor na: anon-24983 (#1943445)
Odgovori   +    0
[fiston]
> [ahafne]
> > [fiston]
> > > [ahafne]
> > > > [kepok]
> > > > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
> > >
> > > Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
> >
> > Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.
> >
> > No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.
> >
> > No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.
>
> Vdihni, izdihni....8 jih je bilo proti referendumu, od teh jih je štiri imenoval Turk...sej vem, da ti matematika ne dela težav, ampak si produkt Kučan-Janša politike v zadnjih 20 letih. Na svojem bregu, pa boh ne daj razmišlat...žalostno.

No ja sem se ti že prej opravičil, da sem narobe prebral, pa nisi videl, ali pa nisi hotel videti, je samo par postov naprej.

Bom pa zdaj odgovoril tako kot je pravilno, glede na tvojo trditev. Ja oni štirje, ki jih je imenoval Turk so bili proti, samo bili pa so za prejšnje.
Zdaj ne vem, kaj tukaj prevlada, ali to da jih je imenoval Turk, ali da je Turk tačas že popušil, ko se je odločalo o zadnjih dveh.
Recimo da ti štirje izpadejo kot hlapci, prej so bili za ferendum tako kot predlagatelj, zdaj so proti tako kot novi predlagatelj.
Dejansko kdor bi zdaj glasoval za referendum bi bil brez možnosti, da bi bil še enkrat imenovan za ustavnega sodnika. Predlagatelj ne podpira referenduma, večina v parlamentu pa tudi ne.
No potem lahko razmišljaš, koliko je tudi ustavno sodišče neodvisno.
Sorry spregledal opravičilo oziroma pojasnilo. Moj poast je bla zgolj cinična pripomba, da tudi t.i. levi kadri (ki jih je imenoval Turk) delajo za sedanjo vlado, tko da so vprašaljivo levi. Joke skratka...lp
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1944285] 04.01.13 00:49 · odgovor na: ahafne (#1943456)
Odgovori   +    0
[ahafne]
> [fiston]
> > [ahafne]
> > > [fiston]
> > > > [ahafne]
> > > > > [kepok]
> > > > > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
> > > >
> > > > Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
> > >
> > > Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.
> > >
> > > No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.
> > >
> > > No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.
> >
> > Vdihni, izdihni....8 jih je bilo proti referendumu, od teh jih je štiri imenoval Turk...sej vem, da ti matematika ne dela težav, ampak si produkt Kučan-Janša politike v zadnjih 20 letih. Na svojem bregu, pa boh ne daj razmišlat...žalostno.
>
> No ja sem se ti že prej opravičil, da sem narobe prebral, pa nisi videl, ali pa nisi hotel videti, je samo par postov naprej.
>
> Bom pa zdaj odgovoril tako kot je pravilno, glede na tvojo trditev. Ja oni štirje, ki jih je imenoval Turk so bili proti, samo bili pa so za prejšnje.
> Zdaj ne vem, kaj tukaj prevlada, ali to da jih je imenoval Turk, ali da je Turk tačas že popušil, ko se je odločalo o zadnjih dveh.
> Recimo da ti štirje izpadejo kot hlapci, prej so bili za ferendum tako kot predlagatelj, zdaj so proti tako kot novi predlagatelj.
> Dejansko kdor bi zdaj glasoval za referendum bi bil brez možnosti, da bi bil še enkrat imenovan za ustavnega sodnika. Predlagatelj ne podpira referenduma, večina v parlamentu pa tudi ne.
> No potem lahko razmišljaš, koliko je tudi ustavno sodišče neodvisno.

Sorry spregledal opravičilo oziroma pojasnilo. Moj poast je bla zgolj cinična pripomba, da tudi t.i. levi kadri (ki jih je imenoval Turk) delajo za sedanjo vlado, tko da so vprašaljivo levi. Joke skratka...lp
Ja saj jaz sem ti pa tukaj napisal, da je vprašanje ali delajo za desno vlado ali zase. Sigurno je vprašljivo ali so levi, če so bili prej za referendum, pa smo imeli levo vlado, zdaj so proti pa imamo desno vlado.
No sem napisal, da se da dvomiti ali delajo za vlado ali zase. Heh, recimo da je predsednik levi, pa nagnjen v desno, oziroma na sredino, vlada pa desna. Pa oboji so proti referendumu. Zdaj, da bi glasovali za referendum kot so prej, bi bili brez možnosti, da bi bili izvoljeni še za en mandat. Mogoče je to pravilnejša obrazložitev, kot pa ono pametovanje, ki so ga napisali. :)

Pri nas je pač tako, da nihče ne bo postavljal levo ali desno pred svoje interese. Ko je bil interes Mercator, tudi nihče ni postavljal tam levo, desno, so lepo družno vse uredili. :)

Strani: 1