9 min
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
22 min
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem
33 min
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
36 min
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
1 ura
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
1 ura
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
2 uri
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 7
2 uri
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
2 uri
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ...
3 ure
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
3 ure
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 1
4 ure
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
5 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1
6 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
6 ur
24ur: hišne preiskave na Darsu 1
6 ur
Normiranci v grafih: najhitreje raste delež tistih, ki imajo večje prihodke 21
6 ur
Danes v živo: Kako brati bilance v 2024
7 ur
Orange Wine Festival – od ideje o manjši degustaciji do referenčnega evropskega festivala

Strani: 1

bozo666 sporočil: 3.026
[#1527936] 10.01.12 14:13
Odgovori   +    1
Bisolu bi svetoval odprtje obrata v Beli krajini, TRIS Kanižarica ima zelo poceni zemljišča.....najbrž najcenejša v SLO od 9 do 25 evr/m2.Od tam štarrtati na jug, saj so avtoceste na vse strani Hrvaške tik za mejo....ccca 8 km.....Bivši Danfoss, zdaj Secop pa se seli na Pljsko. Delovne sile dovolj, Hrvaška pred vrati EU, povezave in trgi, odprtost na JUG, kjer je SONCE doma.
najobj sporočil: 31.918
[#1527971] 10.01.12 14:27
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 10.01.2012 14:36
... kaj so že zgruntali, kako se bajte s tem čudom na strehi pogasi, ča slučajno zagorijo ? ...


... hahaha ... ja, zdaj pa me res zanima, kateri izmed dežurnih forumskih kretenov me s svojimi hecnimi minusi zasleduje po totem forumu ... evo, majmune glupi, tukaj www.novitednik.com/z...m=4&l=2011 si preberi, o čem sploh pišem ...
anon-11396 sporočil: 2.073
[#1528135] 10.01.12 15:34 · odgovor na: najobj (#1527971)
Odgovori   +    2
[najobj]
... kaj so že zgruntali, kako se bajte s tem čudom na strehi pogasi, ča slučajno zagorijo ? ...


... hahaha ... ja, zdaj pa me res zanima, kateri izmed dežurnih forumskih kretenov me s svojimi hecnimi minusi zasleduje po totem forumu ... evo, majmune glupi, tukaj www.novitednik.com/z...m=4&l=2011 si preberi, o čem sploh pišem ...
imaš rešitev kako boš gasil, po Lj. stolpnicah, ala WTC, v BTC, pa roške stolpnice,pa še po množici Lj. stolpnic , kjer je več tisoč stanovanj... pa po vsaj 10 ljubljanskih soseskah, kjer ne morejo gasilci v atrij, drugače kot peš...Solar centrale so plunek v morje napram tem. Ampak iz muhe delati konja...
jezst sporočil: 4.758
[#1529034] 10.01.12 23:34
Odgovori   +    0
Če imaš takole streho pokrito s paneli pod napetostjo, v primeru požara gasilci bežijo stran, ker zadeve ni možno učinkovito gasiti, sploh pa ne z vodo!
anon-47002 sporočil: 1.324
[#1529174] 11.01.12 06:29
Odgovori   +    0
A ogljikov dioksid je manjši strup kot vsebina plošč celic?

Link:
sl.wikipedia.org/wik...ov_dioksid
najobj sporočil: 31.918
[#1529418] 11.01.12 09:08 · odgovor na: anon-11396 (#1528135)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 11.01.2012 09:11
[tician]
> [najobj]
> ... kaj so že zgruntali, kako se bajte s tem čudom na strehi pogasi, ča slučajno zagorijo ? ...
>
>
> ... hahaha ... ja, zdaj pa me res zanima, kateri izmed dežurnih forumskih kretenov me s svojimi hecnimi minusi zasleduje po totem forumu ... evo, majmune glupi, tukaj www.novitednik.com/z...m=4&l=2011 si preberi, o čem sploh pišem ...
imaš rešitev kako boš gasil, po Lj. stolpnicah, ala WTC, v BTC, pa roške stolpnice,pa še po množici Lj. stolpnic , kjer je več tisoč stanovanj... pa po vsaj 10 ljubljanskih soseskah, kjer ne morejo gasilci v atrij, drugače kot peš...Solar centrale so plunek v morje napram tem. Ampak iz muhe delati konja...

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je po tvojem zato, ker tisti majstri, ki so gradili po Ljubljani, niso čisto na nič mislili, sploh pa ne na gašenje morebitnih požarov, čisto normalno in celo pametno, da si na svojo streho našraufaš sranje, zaradi katerega potem ne moreš pogasiti morebitnega požara v svoji lastni bajti ...


P.S.: to sranje seveda ni sranje za prizvajalca, ki za proizvodnjo te "ekološke" energije dobiva subvencije, ampak je sranje s tvojega vidika, ker ti od teh subvencij nimaš NIČ ... ja, imaš pa seveda zato bistveno večje tveganje v primeru požara, ki ga nekoliko nižja cena tvoje energije, s katero pravzaprav amortiziraš svoj vložek v nabavo šele po X letih, ne more nadomestiti niti pod razno ... khmm, razen če ti v tem tveganju ne uživaš, se razume ...

Strani: 1