Strani: 1

anon-246681 sporočil: 285
[#1229446] 31.05.11 11:02
Odgovori   +    2
Mislim WTF se greste ... Najprej naj plača delavce in če ostane lahko da za sponzorska sredstva ...
novica sporočil: 5.397
[#1229474] 31.05.11 11:17 · odgovor na: anon-246681 (#1229446)
Odgovori   +    0
[sebaLatino1]
Mislim WTF se greste ... Najprej naj plača delavce in če ostane lahko da za sponzorska sredstva ...
naj izpolni svoje obveznosti. do vseh, do zaposlenih, do dobaviteljev, do države in do kluba, s katerim je sklenil sponzorsko pogodbo in v zameno za obljubljeno sponzorstvo nekaj dobil.
novica
anon-257890 sporočil: 108
[#1229659] 31.05.11 13:38 · odgovor na: novica (#1229474)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-257890 31.05.2011 13:41
[novica]
naj izpolni svoje obveznosti. do vseh, do zaposlenih, do dobaviteljev, do države in do kluba, s katerim je sklenil sponzorsko pogodbo in v zameno za obljubljeno sponzorstvo nekaj dobil.
novica
ma ja no gospod Novica. Me zanima kako bi vi poravnavali vse obveznosti če bi vodili trenutno največje podjetje v eni mali državici, ki deluje v panogi, ki beleži enega največjih procentualnih padcev dejavnosti v razvitem svetu, kjer vlada plačilna nedisciplina, kjer primanjkuje javnih, zasebnih investicij, kjer je nepremičninski trg dobesedno mrtev, kjer banke ne kreditirajo in vse to istočasno ko se spopadate z najvišjimi davki na svetu, pa najobsežnejšo birokracijo na svetu in enim najmanj fleksibilnih trgov delavne sile na svetu in se ne morete niti normalno kadrovsko prilagajat obsegu poslovanja brez visokih stroškov odpravnin. mislim, da jim ni glih tolk lahko poravnavat vse obveznosti, sploh če jih morate poravnavat za nazaj in dajat tudi po 100%avanse za naprej, če hočete pridet do materiala. Sicer se mi igralci smilijo...samo mislim, da je trenutna kriza v gradbeništvu res izredno huda in večje kot je podjetje...bolj jo občuti.

lp, franci
novica sporočil: 5.397
[#1229786] 31.05.11 14:27 · odgovor na: anon-257890 (#1229659)
Odgovori   +    0
[fr1775]
> [novica]

> naj izpolni svoje obveznosti. do vseh, do zaposlenih, do dobaviteljev, do države in do kluba, s katerim je sklenil sponzorsko pogodbo in v zameno za obljubljeno sponzorstvo nekaj dobil.
> novica

ma ja no gospod Novica. Me zanima kako bi vi poravnavali vse obveznosti če bi vodili trenutno največje podjetje v eni mali državici, ki deluje v panogi, ki beleži enega največjih procentualnih padcev dejavnosti v razvitem svetu, kjer vlada plačilna nedisciplina, kjer primanjkuje javnih, zasebnih investicij, kjer je nepremičninski trg dobesedno mrtev, kjer banke ne kreditirajo in vse to istočasno ko se spopadate z najvišjimi davki na svetu, pa najobsežnejšo birokracijo na svetu in enim najmanj fleksibilnih trgov delavne sile na svetu in se ne morete niti normalno kadrovsko prilagajat obsegu poslovanja brez visokih stroškov odpravnin. mislim, da jim ni glih tolk lahko poravnavat vse obveznosti, sploh če jih morate poravnavat za nazaj in dajat tudi po 100%avanse za naprej, če hočete pridet do materiala. Sicer se mi igralci smilijo...samo mislim, da je trenutna kriza v gradbeništvu res izredno huda in večje kot je podjetje...bolj jo občuti.

lp, franci
z vsem tem se strinjam. samo sprašujem se, zakaj morajo poravnavat obveznosti za nazaj? in za koliko nazaj morajo poravnavati obveznosti? če smo že prej imeli fajn čase in če je to podjetje tako vzorno pri poravnavanju svojih obveznosti, kot namigujete vi. naj vam prišepnem, da primorje ni nek angel pri poravnavanju svojih obveznosti, nogometaši pa so do zadnjega hipa čakali samo zato, ker so bili že leta vajeni, da primorje svoje sponzorske obveznosti plača vedno šele tik pred koncem sezone.
novica
anon-257890 sporočil: 108
[#1229861] 31.05.11 14:55 · odgovor na: novica (#1229786)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-257890 31.05.2011 14:56
Jaz nikoli nisem rekel, da so angel pri poravnavanju obveznosti...samo se mi zdi pomanjkanje oziroma že kar izpad sponzorskih sredstev na nek način razumljivo zaradi vsega kar sem zgoraj naštel, nisem pa nikoli rekel, da so neki angeli. Pa tudi od tega nogometnega kluba nimam slabega mnenja, glede na to iz koliko majhnega kraja prihajajo, so v preteklosti bili kar uspešni...samo jebi ga, ko je kriza se najprej in najbolj pozna pri sponzorstvih.

Sploh pa....koliko nogometnih klubov v sloveniji sploh ustvarja dobiček...razen Maribora? A niso večinoma v nekih izgubah, sicer ne takih, da ne bi imeli za plače, samo vseeno...koliko je sploh dobičkonosna slovenska nogometna liga?

Strani: 1