Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek T-2 so zrušile banke

Strani: 1

ogo sporočil: 3.087
[#1163672] 06.04.11 07:28
Odgovori   +    4
Glede združevanja Telekoma in Mobitela, mu definitivno dajem prav.
anon-68796 sporočil: 1.216
[#1166540] 07.04.11 20:52
Odgovori   +    1
T-2 se je zrušila sama...za vsa ravnanja ...so odgovorni vodilni kadri ...ne banke...
najobj sporočil: 31.918
[#1166570] 07.04.11 21:32
Odgovori   +    4
... hahaha ... T-2 ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Miran Kramberger ... hahaha ...

... hahaha ... Istrabenz ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Igor Bavčar ... hahaha ...

... hahaha ... Laško ne bi imelo težav, če bi dobilo dodatno posojilo, je prepričan Boško Šrot ... hahaha ...

... hahaha ... Merkur ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Bine Kordež ... hahaha ...

... hahaha ... Vegrad ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričana Hilda Tovšak ... hahaha ...

... hahaha ... SCT ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Ivan Zidar ... hahaha ...

... hahaha ... eh, ne ljubi se mi več ...

... aja, da ne pozabim ... Slovenija ne bi imela težav, če bi dobila dodatno posojilo, je prepričan Borut Pahor ... hahaha ...



P.S.: pizda, kje jaz živim ...
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1166598] 07.04.11 22:01 · odgovor na: najobj (#1166570)
Odgovori   +    0
[najobj]
... hahaha ... T-2 ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Miran Kramberger ... hahaha ...

... hahaha ... Istrabenz ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Igor Bavčar ... hahaha ...

... hahaha ... Laško ne bi imelo težav, če bi dobilo dodatno posojilo, je prepričan Boško Šrot ... hahaha ...

... hahaha ... Merkur ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Bine Kordež ... hahaha ...

... hahaha ... Vegrad ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričana Hilda Tovšak ... hahaha ...

... hahaha ... SCT ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Ivan Zidar ... hahaha ...

... hahaha ... eh, ne ljubi se mi več ...

... aja, da ne pozabim ... Slovenija ne bi imela težav, če bi dobila dodatno posojilo, je prepričan Borut Pahor ... hahaha ...



P.S.: pizda, kje jaz živim ...
nacija compulsive overspenderjev
anon-186344 sporočil: 196
[#1166603] 07.04.11 22:06 · odgovor na: najobj (#1166570)
Odgovori   +    1
[najobj]
... hahaha ... T-2 ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Miran Kramberger ... hahaha ...

... hahaha ... Istrabenz ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Igor Bavčar ... hahaha ...

... hahaha ... Laško ne bi imelo težav, če bi dobilo dodatno posojilo, je prepričan Boško Šrot ... hahaha ...

... hahaha ... Merkur ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Bine Kordež ... hahaha ...

... hahaha ... Vegrad ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričana Hilda Tovšak ... hahaha ...

... hahaha ... SCT ne bi imel težav, če bi dobil dodatno posojilo, je prepričan Ivan Zidar ... hahaha ...

... hahaha ... eh, ne ljubi se mi več ...

... aja, da ne pozabim ... Slovenija ne bi imela težav, če bi dobila dodatno posojilo, je prepričan Borut Pahor ... hahaha ...



P.S.: pizda, kje jaz živim ...
Mi ne bi imeli težav, če bi posojila oni tudi res odplačali!!!

Strani: 1