Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Časnik Finance: Nasilje je nedopustno!

Strani: 1 2 3

anon-238182 sporočil: 26
[#932088] 22.09.10 15:22
Odgovori   +    12
Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
anon-155496 sporočil: 1.801
[#932099] 22.09.10 15:35
Odgovori   +    11
Strinja se z fUra, da so postale Finance časopis za stopnjevanje nestrpnosti (navadno do levo usmerjenih). Vendar nasilje ni rešitev. Je pa treba bit pri Ižancih na varnostni razdalji, ker so geni tam kar dobr' z'jeb...
novica sporočil: 5.397
[#932103] 22.09.10 15:38 · odgovor na: anon-238182 (#932088)
Odgovori   +    31
[fUra]
Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
novica
anon-9939 sporočil: 17.846
[#932106] 22.09.10 15:44 · odgovor na: novica (#932103)
Odgovori   +    9
[novica]
> [fUra]
> Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.

bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
novica
Lepo povedano.
anon-230038 sporočil: 2.499
[#932113] 22.09.10 15:54
Odgovori   +    0
zgledi vlečejo- če lahko hilda, zoran in podobni, zakaj pa ne bi en znerviran in obupan povprečnež v obrambi svojega imetja ukrepal tako kot je...da se razumemo, ne podpiram nasilja, ampak voda je pljusknila čez rob
anon-238182 sporočil: 26
[#932117] 22.09.10 15:58 · odgovor na: anon-230038 (#932113)
Odgovori   +    2
[trotter]
zgledi vlečejo- če lahko hilda, zoran in podobni, zakaj pa ne bi en znerviran in obupan povprečnež v obrambi svojega imetja ukrepal tako kot je...da se razumemo, ne podpiram nasilja, ampak voda je pljusknila čez rob

Točno tako. In Finance imajo svoj delež pri tem.
novica sporočil: 5.397
[#932119] 22.09.10 16:00 · odgovor na: anon-238182 (#932114)
Odgovori   +    21
[fUra]
> [novica]
> > [fUra]
> > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
>
> bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> novica

Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.

Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
novica
anon-238182 sporočil: 26
[#932123] 22.09.10 16:05 · odgovor na: novica (#932119)
Odgovori   +    0
[novica]

vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
novica
Haha, ok novica, kdo bi se hotel spoprijeti s pravim moškim, saj razumem.

Kar se tiče Bine, Zoran,... Streljaš. Navaden delavec, ki je pretekel že ene dva kroga in ima že mal poln kufer. ;-)
anon-202018 sporočil: 8.635
[#932124] 22.09.10 16:05
Odgovori   +    11
........kaj pa repovžev gregec - ali je že kakšen glas dal od sebe ali je glavo vtaknil v pesek in nič ne vidi nič ne sliši in nič ne ve(kot majmun)

ps
seveda pa to niso naši pravilno usmerjeni in rdečem idealom zavezani neoporečni pisuni in zato si tudi zaslužijo kar jih doleti - če pa bi naše kdo samo grdo pogledal pa bomo takoj aktivirali bando 571 in se vrešče razlezli po vsej evropi ter oznanjali kakšne hude krivice se nam godijo
shevchenko sporočil: 21.898
[#932126] 22.09.10 16:07
Odgovori   +    2
ključni problem je v tem stavku: "Vsaka vrsta nasilja je v civilizirani družbi nedopustna".

Finance so me (argumentirano) prepričale, da Slovenija še zdaleč ni civilizarana družba, zdaj pa namigujejo, da je civilizirana.

Da pa novinarka pri vsem skupaj nima nič, je pa seveda jasno. Ampak tako je pač z metki in medaljami.
novica sporočil: 5.397
[#932137] 22.09.10 16:25 · odgovor na: anon-111103 (#932129)
Odgovori   +    20
[xelle2000]
> [novica]
> > [fUra]
> > > [novica]
> > > > [fUra]
> > > > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
> > >
> > > bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> > > novica
> >
> > Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.
> >
> > Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
>
> vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
> to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
> smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
> novica


Lol, kakšno pomanjkanje samokritike s strani novinarja :). Vi samo ogledalo kažete, sploh nikoli ne izkrivljate resnic in vedno enakovredno pokažete več strani vsakega dogodka. Komedianti. Za en primer (ki mora biti kazensko preganjan!) greste odpirat posebno temo. Pa a se vam sanja, kolikokrat so nasilju na delovnem mestu izpostavljeni občinski redarji, policaji, medicinske sestre in tehniki, ki tudi samo svoje delo opravljajo, med njimi nekateri samo z namenom, da pomagajo soljudem, vendar jih ljudje v hudih stiskah tudi pretepejo, pa nikoli tega ne bomo brali po časopisih. Da pride do časopisov morajo nekoga zaklati (kot nesrečno zobozdravnico v zdrvstvenem domu). Ženski so pa samo razbili aparat lol. Pred leti je na psihiatrični kliniki noseči medicinski sestri na psihiatriji pacient zbrcal trebuh, da je splavila, jebatga, vendar otroka je ceneje naredit kot pa fotoaparat a ne (ok, tale zadnja je res bila podpasna in neprimerna, pač na nivoju Financ).
torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.
papa,
novica.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#932142] 22.09.10 16:32 · odgovor na: novica (#932137)
Odgovori   +    3
[novica]
> [xelle2000]
> > [novica]
> > > [fUra]
> > > > [novica]
> > > > > [fUra]
> > > > > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
> > > >
> > > > bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> > > > novica
> > >
> > > Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.
> > >
> > > Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
> >
> > vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
> > to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
> > smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
> > novica
>
>
> Lol, kakšno pomanjkanje samokritike s strani novinarja :). Vi samo ogledalo kažete, sploh nikoli ne izkrivljate resnic in vedno enakovredno pokažete več strani vsakega dogodka. Komedianti. Za en primer (ki mora biti kazensko preganjan!) greste odpirat posebno temo. Pa a se vam sanja, kolikokrat so nasilju na delovnem mestu izpostavljeni občinski redarji, policaji, medicinske sestre in tehniki, ki tudi samo svoje delo opravljajo, med njimi nekateri samo z namenom, da pomagajo soljudem, vendar jih ljudje v hudih stiskah tudi pretepejo, pa nikoli tega ne bomo brali po časopisih. Da pride do časopisov morajo nekoga zaklati (kot nesrečno zobozdravnico v zdrvstvenem domu). Ženski so pa samo razbili aparat lol. Pred leti je na psihiatrični kliniki noseči medicinski sestri na psihiatriji pacient zbrcal trebuh, da je splavila, jebatga, vendar otroka je ceneje naredit kot pa fotoaparat a ne (ok, tale zadnja je res bila podpasna in neprimerna, pač na nivoju Financ).

torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.
papa,
novica.
Jaz sem drugače razumel njegovo pisanje.

Pomislil sem na to, da morda pogreša kakšen odziv javnosti (drugih medicinskih sester? tudi novinarjev, zakaj pa ne, saj predstavljajo javnost) na napad na medicinsko sestro ali gasilca ali policista, itn.
anon-160640 sporočil: 435
[#932143] 22.09.10 16:33
Odgovori   +    4
Ja strpnost je vrlina,novinarji pa bi morali upoštevati kodeks tolerance ,kar pa zadnje čase niti ne izgleda moralno in etično maltretirat ljudi kateri so izgubili mnogo več kot pa fotoaparat.
novica sporočil: 5.397
[#932147] 22.09.10 16:40 · odgovor na: anon-160640 (#932143)
Odgovori   +    17
[pecak2]
Ja strpnost je vrlina,novinarji pa bi morali upoštevati kodeks tolerance ,kar pa zadnje čase niti ne izgleda moralno in etično maltretirat ljudi kateri so izgubili mnogo več kot pa fotoaparat.
ne boš verjel, naša fotografinja je sinoči šla na teren potem, ko nas je tja poklical en izmed stanovalcev poplavljenih hiš. tja je odšla od doma (tudi sama živi na poplavljenem območju) potem, ko je cel dan delala na terenu. ireno dobro poznam in je zelo empatična, zato vem, da nikoli ne fotografira ljudi, ki ji kakorkoli dajo vedeti, da jih slikanje moti. in povrh vsega se ji napad ni zgodil med fotografiranjem, ampak med pošiljanjem fotk. to zgleda nekako tako, kot bi pisala sms...torej ni takrat lezla v nikogar, zagotovo ne.
novica
PetraS sporočil: 2.368
[#932154] 22.09.10 16:57 · odgovor na: anon-182910 (#932150)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: PetraS 22.09.2010 16:58
napad je bil prijavljen policiji.. po tem, ko sta dva, ki sta gledala, policajem rekla, da je bil storilec policaj..

res hrabri možje, bravo! EDIT: približno toliko kot anonimneži po forumih...
anon-163928 sporočil: 1.054
[#932156] 22.09.10 17:00
Odgovori   +    4
Saj vemo, da obstaja korelacija med objekti, ki jih je poplavilo in med objekti, ki so na črno zgrajeni. Vemo pa tudi, da obstaja korelacija med črnimi gradnjami in narodnostjo.

A še kaj napišem, al smo dojel?
anon-238182 sporočil: 26
[#932157] 22.09.10 17:01 · odgovor na: (#932132)
Odgovori   +    0
[minuteman]
in zato bo tvoja prva tarča novinar?
??
Če misliš fizično obračunavanje, niti pod razno. Se mi pa zdi čisto na mestu, da povem svoje mnenje in ga seveda ne bom nikomur vsiljeval.
anon-238182 sporočil: 26
[#932160] 22.09.10 17:06 · odgovor na: PetraS (#932154)
Odgovori   +    2
[PetraS]
napad je bil prijavljen policiji.. po tem, ko sta dva, ki sta gledala, policajem rekla, da je bil storilec policaj..

res hrabri možje, bravo! EDIT: približno toliko kot anonimneži po forumih...
:-) Ja kolk ste samo jajcasti vi Financarji... kje ste se vsi našli na kupu? A ti res misliš, da je neanonimnost nekakšen indikator hrabrosti al kaj? Prej neumnosti. Ali, kot je to v vašem primeru, nujnosti. Ok?
PetraS sporočil: 2.368
[#932161] 22.09.10 17:08 · odgovor na: anon-238182 (#932160)
Odgovori   +    10
no, pol pa se podpiši pod post, ne?
anon-238182 sporočil: 26
[#932165] 22.09.10 17:15 · odgovor na: PetraS (#932161)
Odgovori   +    5
[PetraS]
no, pol pa se podpiši pod post, ne?
A greva po korakih? Neanonimnost ni znak hrabrosti. Neanonimnost je prej znak neumnosti.

"no, pol pa se podpiši pod post, ne?"

Kaj ti ni jasno tukaj?
PetraS sporočil: 2.368
[#932167] 22.09.10 17:19 · odgovor na: anon-238182 (#932165)
Odgovori   +    12
če bi ti res napisala, kaj si mislim o tvojih postih, bi bil še bolj užaljen.. tega pa bralcem res ne smem delat.. :)

pa lep, suh in miren dan ti želim
anon-238182 sporočil: 26
[#932171] 22.09.10 17:27 · odgovor na: PetraS (#932167)
Odgovori   +    3
[PetraS]
če bi ti res napisala, kaj si mislim o tvojih postih, bi bil še bolj užaljen.. tega pa bralcem res ne smem delat.. :)

pa lep, suh in miren dan ti želim
Precej naduto, Petra, precej naduto... Misliš, da je tvoje mnenje res tako pomembno in cenjeno, da bi bil zaradi njega užaljen? In ja, lepo da tako skrbiš za bralce... ;-)

Dan bo kar ok. Enako...
zoran13 sporočil: 2.420
[#932174] 22.09.10 17:32
Odgovori   +    11
Žalostno, da na tak način obračunavajo z novinarji, ki opravljajo svoje delo in naj bi informirali tudi vse tiste, ki jih sedaj napadajo, ravno zato, da bi bili informirani.
bc123a sporočil: 48.253
[#932177] 22.09.10 17:44 · odgovor na: anon-238182 (#932123)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: bc123a 22.09.2010 17:49
[fUra]
Kar se tiče Bine, Zoran,... Streljaš. Navaden delavec, ki je pretekel že ene dva kroga in ima že mal poln kufer. ;-)
In finance so pri tem krive kako?

Naslednji korak bodo molotovke v nakljucnega audija, ki se bo pripeljal mimo, ker ce ima nekdo audija je pa ziher prasec kapitalisticni izkoriscevalec in najmanj hildin bratranec?

Saj pravim, v naslednjih letih bo kriza. Razjarjena rulja, ki ji je nacionalni interes, ki ga je tako sveto podpirala, zarinil en debel dildo v rit, se bo znasala nad nic krivimi, ali celo najmanj krivimi.

A niso finance ravno najbolj kritizirale domacih menedzerjev, domacega modela lastninjenja, a niso najprej objavljale vseh pizdarij, ki se dogajajo okrog propada tajkunske zgodbe?

A ne bi rajsi tisti trije frajerji recimo napadli kaksnega novinarja Dela ali pa Dnevnika? Mogoce rajsi Mladine, ce jim ni vsec to, kar se je zgodilo v sloveniji?

Zakaj Finance?
bc123a sporočil: 48.253
[#932178] 22.09.10 17:48 · odgovor na: novica (#932137)
Odgovori   +    7
[novica]
torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.
da se jaz vmesam: ce hoces ti lahko posljem moje osebne podatke, se pa do neke mere strinjam: najvecji vik in krik je ob pretepenih novinarjih, ker imajo pac najvecji megafon (medij s katerim delajo). To niti slucajno ne pomeni, da bi morali novinarje kdaj pa kdaj prebutati sam zato ker jih dobi kdaj po trebuhu noseca medicinska sestra (vsi isti, vsi enakopravni), a definitivno je po moje xelle mislil na to, da mediji nesorazmerno malo porocate o nasilju nad drugimi poklici, v primerjavi z novinarji.
anon-111103 sporočil: 797
[#932187] 22.09.10 18:09 · odgovor na: bc123a (#932178)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-111103 22.09.2010 18:12
[bc123a]
> [novica]
> torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.

da se jaz vmesam: ce hoces ti lahko posljem moje osebne podatke, se pa do neke mere strinjam: najvecji vik in krik je ob pretepenih novinarjih, ker imajo pac najvecji megafon (medij s katerim delajo). To niti slucajno ne pomeni, da bi morali novinarje kdaj pa kdaj prebutati sam zato ker jih dobi kdaj po trebuhu noseca medicinska sestra (vsi isti, vsi enakopravni), a definitivno je po moje xelle mislil na to, da mediji nesorazmerno malo porocate o nasilju nad drugimi poklici, v primerjavi z novinarji.
Hvala, ker si zapisal moje misli. To sem tudi želel sporočiti. Novinar pa je moje besede seveda obrnil skladno s svojim poklicem in me ni razočaral. Je pa na primeru odgovora na moje sporočilo povsem jasna logika nekaterih novinarjev. Najprej si vnaprej zamisli kaj bo napisal, nato poskuša iz konteksta vzeti besede nasprotnika, če pa še to ne gre, pa si enostavno izmisli kaj je nasprotna stranka v resnici "želela" povedati.
anon-111103 sporočil: 797
[#932189] 22.09.10 18:19 · odgovor na: novica (#932137)
Odgovori   +    3
[novica]
> [xelle2000]
> > [novica]
> > > [fUra]
> > > > [novica]
> > > > > [fUra]
> > > > > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
> > > >
> > > > bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> > > > novica
> > >
> > > Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.
> > >
> > > Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
> >
> > vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
> > to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
> > smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
> > novica
>
>
> Lol, kakšno pomanjkanje samokritike s strani novinarja :). Vi samo ogledalo kažete, sploh nikoli ne izkrivljate resnic in vedno enakovredno pokažete več strani vsakega dogodka. Komedianti. Za en primer (ki mora biti kazensko preganjan!) greste odpirat posebno temo. Pa a se vam sanja, kolikokrat so nasilju na delovnem mestu izpostavljeni občinski redarji, policaji, medicinske sestre in tehniki, ki tudi samo svoje delo opravljajo, med njimi nekateri samo z namenom, da pomagajo soljudem, vendar jih ljudje v hudih stiskah tudi pretepejo, pa nikoli tega ne bomo brali po časopisih. Da pride do časopisov morajo nekoga zaklati (kot nesrečno zobozdravnico v zdrvstvenem domu). Ženski so pa samo razbili aparat lol. Pred leti je na psihiatrični kliniki noseči medicinski sestri na psihiatriji pacient zbrcal trebuh, da je splavila, jebatga, vendar otroka je ceneje naredit kot pa fotoaparat a ne (ok, tale zadnja je res bila podpasna in neprimerna, pač na nivoju Financ).

torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.
papa,
novica.
Sem prav še enkrat šel prebrati tvoje besede. Dejansko ti je iz mojega teksta uspelo izluščiti, da je prav, da pretepejo kako fotografinjo, ker tepejo medicinske sestre? Fuck model! Bog ne daj, da bi poznal tvoje osebne podatke, s tabo res ne želim v življenju imet opravka, ker imam občutek, da bi ti bil sposoben objavit kako sliko, kjer poljubim svojo hčerko na lička z mastnim pripisom pod fotografijo - pedofil preganja otroke po Sloveniji (sem prepričan, da se ti bo ta moj nivo pisanja zdel primitiven, ker nimaš nobenega uvida v svoj nivo pisanja. Vidiš tudi sam ti skušam nastaviti ogledalo, a ga ti poskusiš le razbiti, zajeban ne?)
anon-119197 sporočil: 9.214
[#932194] 22.09.10 18:28
Odgovori   +    6
Je bilo ocitno, da je ta novinarka sodelavka Finance.si? Napadalec je poznan, slikan?
anon-119197 sporočil: 9.214
[#932197] 22.09.10 18:34 · odgovor na: anon-155496 (#932099)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-119197 22.09.2010 18:37
V kaksnem primeru nestrpnosti do levo usmerjenih? A mislis, da je plutokratska vladajoca oligarhija, ki bailota svoje nasedle prijatelje z davkoplacevalskim denarjem, LEVO usmerjena? Think again!
tstih sporočil: 5.199
[#932205] 22.09.10 18:51
Odgovori   +    16
Zadnja sprememba: tstih 22.09.2010 18:53
Financam najprej čestitke za najboljše novinarstvo v državi. Kar se tiče nasilja nad novinarji pa bi morala novinarska društva poskrbeti, da ta zgodba -če obstaja sum političnega motiva- postane velika. V teh burnih časih si namreč nikakor ne smemo dovoliti oviranja novinarskega dela. Če to toleriramo, bo jutri svet poln uporabnikov "fUra", ki bodo relativizirali nasilje nad svojimi političnimi in ideološkimi nasprotniki s tistim, kar so govorili (tako kot so to počeli prav vsi nasilneži in agresorji v zgodovini). To je nesprejemljivo.

Strani: 1 2 3