Strani: 1

anon-168823 sporočil: 2.661
[#777731] 14.04.10 09:13
Odgovori   +    3
Stanje kakršno je kriva politika aktualne vlade, ki odganja kapital in investitorje s svojim cincanjem in nejasno gospodarsko politiko - o tem sem že pisal....

Sem pa vesel, da se je našel strokovnjak, ki si je drznil napisati tudi kritečn članek...

Nekaj let nazaj, smo lahko vsak dan prebirali, raznorazne komentarje ekonomistov, gospodarstvenikov, poslovnežev...Kje so sedaj vsi?? A je res vse tako slabo, da so raje tiho??? Tišina včasih pove več kot tisoč besed - to je pa tudi res!
Endimion sporočil: 10.306
[#778198] 14.04.10 13:50 · odgovor na: anon-168823 (#777731)
Odgovori   +    1
Napoleon... kje so vsi? Če moji viri držijo so naši vrli strokovnjaki v finančna nebesa pognali nekaj miljard eur z vlaganjem v balkanske zgodbe in azijske tigre, da forexa in ponzijevih shem niti ne omenjam....

Potem so tukaj še velikodušno talanje kreditov na lepe oči (Kordež), pa malo politika pomaga (Bavčar), malo pa kilava zakonodaja (Šrot) skupek kakih 5 in pol miljard eur... :)

In nenazadnje tudi prekomerno kreditiranje realnega sektorja... ki vračila v krizi ni zmogel.. mojega ex šefa je to pognalo v bankrot....


In vsi ti strokovnjaki, bankirji, ki so se tako nastavljali v časopisih in televiziji.... je res bolje da so tiho....
shevchenko sporočil: 21.898
[#778217] 14.04.10 13:56
Odgovori   +    0
ajoj...jah, kaj naj rečem, očitno si bralci zaslužimo to sveto preproščino.

Strani: 1