Strani: 1

anon-42753 sporočil: 498
[#685496] 19.01.10 07:33 · odgovor na: (#685414)
Odgovori   +    2
[velikidrobizek]
> [s8t]
> Meni je dokument genialen za prezentacijo Einsteinove misli: "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
>
> Notri je nekaj stavkov, ki bi se morali zapisati v zgodovino. :)

Kol'k so samozavestni, kajne, ti "strokovnjaki".
Pahor je izjavil, da je dokument "kontroverzen" in bo sprožil val polemičnih diskusij v javnosti.

To me spominja na prejšnjo yugo; ne reševanje, reševanje, ampak potapljanje v stilu " Mi bismo morali, da učinimo.., to bi trebalo, da...".
Par vrhunskih:
- Trg je izbiral zmagovalce, ki naj bi bili potrebni za brezobzirno gospodarsko rast (whiners, kdo vam je kriv, da ste nesposobni pridelat dodano vrednost)
- ugrabljanje države (ugrabili so jo vaši, celih 59 + 12 let, he he)
- politikam fragmentacije pa razkrajanje socialnega tkiva (???)
- količina prevladovala nad kakovostjo: vedno več, namesto boljše ( kakovost odrejate vi, zapravljalci davkoplačevalskega denarja?; drugače pa, jaz vedno kupim Lindt čokolado in ne Gorenjko :P)

...

Res je, tekst je unterhund, prenehal na 4. strani...
macon sporočil: 12.861
[#685864] 19.01.10 12:20 · odgovor na: (#685771)
Odgovori   +    2
[velikidrobizek]
Jaz sem se tudi nataknila na zmagovalce.

Ena, intimna pa je ta:
" Sreča je kazalec socialnega zdravja družbe

Ugotavljamo jo z javnomnenjskimi anketami."

Halo ?!!!
-------------------------------

Jaz sem se tudi zataknil ob tem in potem nehal brati. V bistvu sem se ustavljal ob besedah kultura, socialni čut, vrednote in še par takih. ^^

V temi Kam iz krize.
macon sporočil: 12.861
[#685865] 19.01.10 12:21 · odgovor na: (#685408)
Odgovori   +    0
[s8t]

Meni je dokument genialen za prezentacijo Einsteinove misli: "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

Notri je nekaj stavkov, ki bi se morali zapisati v zgodovino. :)

Kateri, kateri? :P
anon-185494 sporočil: 781
[#686312] 19.01.10 18:17
Odgovori   +    0
""Evroskupina, ki zajema evrske finančne ministre, bi morala izvajati širši nadzor nad gospodarstvi na evrskem območju, saj bi tako lahko bolje prepoznala pereče težave"",,,zanimiva odločitev,brez super-kontrole očitno ne bo šlo.Očitno večina držav prikriva svoje težave.Vprašanje je -zakaj?Gre za krizo sporazumevanja,Evropo treh hitrosti,premočnem evru,,,?

Strani: 1