18 min
Najbolj brani članki danes
2 uri
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec! 1
2 uri
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
3 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
4 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
4 ure
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
5 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
6 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
6 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
6 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
6 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
6 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
7 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
7 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
7 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
8 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
8 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 6
9 ur
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bodite pozorni: Prehlad ali gripa!

Strani: 1

anon-202284 sporočil: 1.115
[#684948] 18.01.10 13:49
Odgovori   +    2
pa kaj je s temi farmacevti, kamor pogledam same arcnije, uf so nasilni, zoprni, škodljivi za zdravje človeka !
anon-107943 sporočil: 1
[#685453] 19.01.10 05:11
Odgovori   +    0
Lekadol je res zakon.Kaj nam pomaga kihati v pregib roke...nazadnje sem pri zobzdravniku doživel popoln absurd, namreč zobozdravnik je bil prehlajen in v času mojega obiska kašljal in kihal v dlan, kaj mu pomagajo rokavice, zaščititi sebe??Edina sreča, da je imel prevezo čez usta...Hočem reči, vsi taki nasveti so dobrodošli, skrbi pa me to, kako lahko ljudje iz stroke, ne upoštevajo praktičnih nasvetov???
anon-180031 sporočil: 1
[#685614] 19.01.10 09:10 · odgovor na: anon-202284 (#684948)
Odgovori   +    0
[0610KRIZA]
pa kaj je s temi farmacevti, kamor pogledam same arcnije, uf so nasilni, zoprni, škodljivi za zdravje človeka !
Se povsem strinjam s tabo. Namesto, da bi ljudi naučili zdravo se prehranjevati in živeti (telesna aktivnost, veliko sadja in zelenjave + nekaj mesa, škrobnih OH in zdravih maščob), pa na veliko oglašujejo tablete in zdravila. Aja sej res, v prvem primeru ne bi nič zaslužili. Zdaj mi pa naj še kdo reče, da je komu od vodilnih mar za ljudi. Fučka se jim za nas. Samo, da nas čim bolj ožamejo pri denarju.
anon-182124 sporočil: 1
[#686188] 19.01.10 16:10
Odgovori   +    0
Boli vas k. za naše zdravje

Strani: 1