Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jelinčič: Pet poslancev za 100 tisoč evrov

Strani: 1

anon-112411 sporočil: 144
[#323915] 22.09.08 19:01
Odgovori   +    0
Trikrat hura. Po nedeljskih volitvah spet optimistično gledam na našo državo. Borut Pahor polepšal si mi dan. Vso podporo imaš od nas Slovenk in Slovencev.
Jelinčič, prosim, da se zresniš, poglej malo okoli sebe in dovoli nam, da Živimo. Ne nakladaj mi, koliko si vložil v tvojo stranko. Rajši začni razmišljati o naši državi in enakopravnosti med nami.
Hvala bogu, da mi Dimitrija RUPLA ne bo treba več gledati in POSLUŠATI (sploh njegovo angleščino), bog se usmili, kje si se jo učil?.
Janša tebi pa svetujem, da se malo umakneš s scene, ker smo se nasitili tvojih žalostink in počakaj , da prideš na vrsto. Saj vemo, kakšna sodna pot te čaka, glede prejemanja podkupnine bomo prisiljeni o tebi poslušati še marsikaj. Katarina Kresal čestitke z moje strani in vso podporo pri uresničitvi vaših ciljev, kar bo naša skupna zmaga. Pravi srček si med vsemi političnimi facami. Drži se tako še naprej.
Gregor Golobič, od vseh mož v politiki, si najbolj pokončen, samozavesten , trden kot skala. Vsaka čast ti.
Karl ERJAVEC, ti pa boš mirno spal in lepo živel, če se boš usedel skupaj z Borutom PAHORJEM in ga lepo prosil, da te posluša, ker imaš nekaj pametnih idej, uresničil jih boš samo s tem, da se pridružiš trojki SD, Zares, LDS.

Strani: 1