Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Fatamorgana ali Janšev medijski imperij

Strani: 1 2

anon-77997 sporočil: 110
[#311588] 08.09.08 09:09
Odgovori   +    1
Pa človek ne more verjeti, tako rekoč vse več ali manj znane cajtenge in revije v SLO obvladuje levica, ko pa se pred nekaj meseci pojavita dva obskurna brezplačna tednika, pa vsi levičarski novinarji s Financami vred zaženejo cel vik in krik. Pa kje teli rdeči novinarji skrivajo svoj obraz?
anon-149748 sporočil: 2
[#311642] 08.09.08 10:05
Odgovori   +    1
Obskurni brezplačni mediji, ki so tedensko masovno dostavljeni v slovenske nabiralnike. Financirajo se pa očitno iz dobre volje, saj oglasov (razen tistih za Demokracijo!?) v njih ni. Je pa res, da lahko članke v njih štejemo za oglas. Vemo čigav. Očitno B. Šrot ni edini, ki ima po potrebi intimno razmerje z nabiralniki.
kzupanc sporočil: 10.519
[#311644] 08.09.08 10:06
Odgovori   +    0
Kakorkoli že. Lahko vas boli, da je povprečna pismenost novinarjev na Reporteju za tri razrede nad povprečjem Financ, pri Ekspresu in Slovenskem tedniku pa vsaj za razred nad Financami.
anon-123897 sporočil: 506
[#311656] 08.09.08 10:17 · odgovor na: anon-77997 (#311588)
Odgovori   +    2

timijan je napisal(a):
Pa človek ne more verjeti, tako rekoč vse več ali manj znane cajtenge in revije v SLO obvladuje levica, ko pa se pred nekaj meseci pojavita dva obskurna brezplačna tednika, pa vsi levičarski novinarji s Financami vred zaženejo cel vik in krik. Pa kje teli rdeči novinarji skrivajo svoj obraz?
 
Res je. Šrot in Petan kontrolirata 95% papirnatih medijev in ko sta se pojavila 2 nova "toaletna" brezplačnika, poleg Žurnala in Dobrega jutra, pa razne FDV mumije alla Milosavljević in točno določen krog okoli Zares in LDS-a vzdigne tak halo da ni res.

Nekateri levaki jasno šele sedaj (tudi prvič) ugotavljajo, kaj pomeni čisto enosmerno pisanje, ki piše še o drugi plati medalje, kar je bilo do nedavna čista utopija.
anon-22303 sporočil: 897
[#311660] 08.09.08 10:19 · odgovor na: kzupanc (#311644)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):
Kakorkoli že. Lahko vas boli, da je povprečna pismenost novinarjev na Reporteju za tri razrede nad povprečjem Financ, pri Ekspresu in Slovenskem tedniku pa vsaj za razred nad Financami.
 
To še ni nič. Bolj jih lahko boli, da je njihova pismenost izpod nivoja "novinarjev", ki pišejo v tovarniška glasila.
alfa55 sporočil: 2.730
[#311672] 08.09.08 10:29
Odgovori   +    1
Mogoče bi bilo pa dobro pogledati od kje prihaja denar za pokrivanje stroškov izhajanja teh brezplačnikov.

Mogoče bi bili začudeni, ko bi se nekje v verigi pojavilo kakšno ime kot Wolf, Riedl, Viitakorpi ali kaj podobnega.

Mogoče pa ne...
anon-128962 sporočil: 1.072
[#311673] 08.09.08 10:31
Odgovori   +    1
Rdeči novinarji! Večino vas čaka usoda J.Markeša. Ko vas rdeči lobi in tajkuni ne bodo več potrebovali, vas bodo izpljunili kot star žvečilni gumi.
anon-123897 sporočil: 506
[#311682] 08.09.08 10:37 · odgovor na: kzupanc (#311644)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):
Kakorkoli že. Lahko vas boli, da je povprečna pismenost novinarjev na Reporteju za tri razrede nad povprečjem Financ, pri Ekspresu in Slovenskem tedniku pa vsaj za razred nad Financami.
 
Ko sem slučajno prišel do Expresa (ne vem kdo ga dobi v nabiralnik) in prebral kolumno na zadnji strani by dr. Senegačnik, sem se vprašal, kako da takih in podobnih odličnih ocen stanja in komentarjev ni moč videti v "normalnem" dnevnem časopisju.
anon-48472 sporočil: 994
[#311693] 08.09.08 10:46 · odgovor na: anon-77997 (#311588)
Odgovori   +    1

timijan je napisal(a):
Pa človek ne more verjeti, tako rekoč vse več ali manj znane cajtenge in revije v SLO obvladuje levica, ko pa se pred nekaj meseci pojavita dva obskurna brezplačna tednika, pa vsi levičarski novinarji s Financami vred zaženejo cel vik in krik. Pa kje teli rdeči novinarji skrivajo svoj obraz?
 
Verjamem, da nekatere stvari presegajo tvojo kapaciteto pa ti bom malo poenostavljeno razložil zadevo. Delo, večer, Mladina ali pa Jana in Lady lahko zaradi mene pišejo kar hočejo saj jih bom jaz kupil oz. ne kupil če mi ni do njihovega branja. Brezplačnik, ki pa očitno podpira vladajočo koalicijo ali pa samo eno stranko in ima objavljene kvečjemu dve tri reklami podjetjih v državni lasti pa se torej financira iz davkoplačevalskega denarja brez, da bi me kdo vprašal za dovoljenje. Upam, da  ti je sedaj razlika jasna.
RTM sporočil: 4.799
[#311709] 08.09.08 10:56 · odgovor na: anon-48472 (#311693)
Odgovori   +    0

0126Marce je napisal(a):

 
Verjamem, da nekatere stvari presegajo tvojo kapaciteto pa ti bom malo poenostavljeno razložil zadevo. Delo, večer, Mladina ali pa Jana in Lady lahko zaradi mene pišejo kar hočejo saj jih bom jaz kupil oz. ne kupil če mi ni do njihovega branja. Brezplačnik, ki pa očitno podpira vladajočo koalicijo ali pa samo eno stranko in ima objavljene kvečjemu dve tri reklami podjetjih v državni lasti pa se torej financira iz davkoplačevalskega denarja brez, da bi me kdo vprašal za dovoljenje. Upam, da  ti je sedaj razlika jasna.
 
ti si pravi genialec !

v  "logičnem sklepanju" sta kos in sistemski direktor švajger (?) super duper vajenca !
anon-174851 sporočil: 251
[#311715] 08.09.08 11:03 · odgovor na: anon-128962 (#311673)
Odgovori   +    0
Janšev medijski imperij? Ta pojem je v našem primeru iluzija , saj v realnosti vidimo da je velika večina dnevnega časopisja in čanikov v posredni ali neposredni povezavi s pivovarno Laš ko in levim polomDelo, Večer, Slovenske novice, Dnevnik, Mag, Mladina ...

Sedaj, ko prideta ven dva pro-vladna brezplačnika Slovenski tednik in Express , že govorimo o Janševem medijskem imperiju?

Levica se seveda boji konkurence zato širi tako iluziorne trditve, brezplačnike pa želi označiti kot rumeni tisk in jim okrniti verodostojnost in ugled. Logična poteza levice v boju proti konkurenci, glede na to kako umazana njihova kampanja postaja.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#311720] 08.09.08 11:06 · odgovor na: anon-174851 (#311715)
Odgovori   +    0

Agent008 je napisal(a):
Janšev medijski imperij? Ta pojem je v našem primeru iluzija , saj v realnosti vidimo da je velika večina dnevnega časopisja in čanikov v posredni ali neposredni povezavi s pivovarno Laš ko in levim polom : Delo, Večer, Slovenske novice, Dnevnik, Mag, Mladina ...

Sedaj, ko prideta ven dva pro-vladna brezplačnika Slovenski tednik in Express , že govorimo o Janševem medijskem imperiju?

Levica se seveda boji konkurence zato širi tako iluziorne trditve, brezplačnike pa želi označiti kot rumeni tisk in jim okrniti verodostojnost in ugled. Logična poteza levice v boju proti konkurenci, glede na to kako umazana njihova kampanja postaja.

Še ena zanimiva o Zares iz rumenega tiska: www.pozareport.si/?I...icaID=9439
anon-123060 sporočil: 7.025
[#311723] 08.09.08 11:08
Odgovori   +    0
Zakaj nočete razumeti vpliva "DRAGI TONE in DRAGI BORUT".in zakaj mislite, da ste mediji profesionalni in neodvisni skupaj z Vašim predsednikom, srednješolsko izobraženim Repovžem.Že samo to pove veliko o vas.
anon-164633 sporočil: 2.356
[#311738] 08.09.08 11:16 · odgovor na: anon-48472 (#311693)
Odgovori   +    0

0126Marce je napisal(a):

 
Verjamem, da nekatere stvari presegajo tvojo kapaciteto pa ti bom malo poenostavljeno razložil zadevo. Delo, večer, Mladina ali pa Jana in Lady lahko zaradi mene pišejo kar hočejo saj jih bom jaz kupil oz. ne kupil če mi ni do njihovega branja. Brezplačnik, ki pa očitno podpira vladajočo koalicijo ali pa samo eno stranko in ima objavljene kvečjemu dve tri reklami podjetjih v državni lasti pa se torej financira iz davkoplačevalskega denarja brez, da bi me kdo vprašal za dovoljenje. Upam, da  ti je sedaj razlika jasna.
 A ja sedaj bodo pa tebe spraševali za dovoljenje? Kdo pa si ti? Drugače so pa reklame tudi v časopisih, ki jih omenjaš in to so tudi podjetja, ki so v državni lasti. Meni so pa brezplačniki v redu zadeva in to vsi tudi Žurnal, ki je časopis, ki ravno ni naklonjen vladi. Preberem kar mi paše pa še plačati mi ni potrebno.
anon-174851 sporočil: 251
[#311740] 08.09.08 11:17 · odgovor na: anon-76887 (#311720)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Še ena zanimiva o Zares iz rumenega tiska: http://www.pozareport.si/?Id=politika&View=novica& novicaID=9439
Požar je že na začetku zadel v bistvo. Gre za "novo" politiko, ki jo ponuja Zares in dejansko obeta nekaj takega. Člani in privrženci stranke bodo razvrščeni v upravne odbore, nadzorne svete, ministrstva, komisije... Po tej logiki "nove" politike, bi verjetno, v  primeru zmage Zaresa, Brolih postal veleposlanik v Črni Gori.
anon-104967 sporočil: 1.542
[#311741] 08.09.08 11:18
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-104967 08.09.2008 11:27
Bolj malo zaridam zadnje čase na tole stran anajud.eu/  pa je vedno zanimivo kadar grem. Tole je danes eden napisal (verjetno nepravi imperialist tudi): "Zanimivo na kaj sem naletel na enem tujem forumu, kjer se je pojavila tale tema o naših Patriah. Tole je napisal eden finski član foruma. Toliko o neverjetni nepristranskosti in profesionalnosti finskih novinarjev: YLE's MOT reports are well-known on handling issues in which they have their own mission. This is achieved with a simple method: don't tell all facts, just those that support your mission. Thus many of their reports have later proven incorrect or totally misleading. The only fact is that Finnish Central Criminal Police (KRP) is investigating Patria's actions and some of its highest bosses have been or are currently put under custody.

In ko ga je nekdo vprašal če lahko da kakšen primer:

Last year MOT had a sad story on an old couple that was driven away from their house because the city plan had changed. It was really hard to see how authorities started moving their furnitures out from the house with the assistance of the police.

It was although later noticed that the old couple had self caused the situation by suggesting the change of the city plane (their house was originally left out from the plan). They had tried to get much more money from their lands but eventually got what the current price on that area was. That was enough for a very small apartment. They had expected to get enough money to buy a completely new big house somewhere else... This story was red from a newspapers later.

Da nea bo kiri reku, da si zmišlujem:
forum.axishistory.co...&p=1246661
anon-123897 sporočil: 506
[#311746] 08.09.08 11:20 · odgovor na: anon-48472 (#311693)
Odgovori   +    0

0126Marce je napisal(a):

 
Verjamem, da nekatere stvari presegajo tvojo kapaciteto pa ti bom malo poenostavljeno razložil zadevo. Delo, večer, Mladina ali pa Jana in Lady lahko zaradi mene pišejo kar hočejo saj jih bom jaz kupil oz. ne kupil če mi ni do njihovega branja. Brezplačnik, ki pa očitno podpira vladajočo koalicijo ali pa samo eno stranko in ima objavljene kvečjemu dve tri reklami podjetjih v državni lasti pa se torej financira iz davkoplačevalskega denarja brez, da bi me kdo vprašal za dovoljenje. Upam, da  ti je sedaj razlika jasna.
 Če se lahko vmešam : in Dobro jutro ter Žurnal sta te pa vprašala za dovoljenje, si to odobril in lahko dokažeš ?
anon-48472 sporočil: 994
[#311749] 08.09.08 11:23 · odgovor na: anon-164633 (#311738)
Odgovori   +    0

k24 je napisal(a):

 A ja sedaj bodo pa tebe spraševali za dovoljenje? Kdo pa si ti? Drugače so pa reklame tudi v časopisih, ki jih omenjaš in to so tudi podjetja, ki so v državni lasti. Meni so pa brezplačniki v redu zadeva in to vsi tudi Žurnal, ki je časopis, ki ravno ni naklonjen vladi. Preberem kar mi paše pa še plačati mi ni potrebno.
 
Za trošenje mojega denarja bi morali tudi mene vprašati (recimo v teoriji). Za trošenje privatnega denarja me pa ne zanima. Nisem govoril o brezplačnikih nasploh ampak o čistih propagandnih "reklamnih prospektov", ki jih moram jaz finacirati.
anon-77997 sporočil: 110
[#311752] 08.09.08 11:28 · odgovor na: anon-48472 (#311693)
Odgovori   +    0
Popolni udarec "mimo", (mimogrede; glede davkoplačevalskega denarja si napisal nekaj kar ne moreš dokazati) kajti brezplačnike ravno tako lahko Direktno ali Indirektno vržeš v smeti. Časopise, ki si jih navedel in pa poleg njih še cel kup ostalih, si ravno tako lahko brezplačno ogledaš na "vseh živih" internetnih naslovih, kjer so tudi njihovi spoznorji zelo očitni.
anon-164633 sporočil: 2.356
[#311754] 08.09.08 11:31 · odgovor na: anon-48472 (#311749)
Odgovori   +    0

0126Marce je napisal(a):

 
Za trošenje mojega denarja bi morali tudi mene vprašati (recimo v teoriji). Za trošenje privatnega denarja me pa ne zanima. Nisem govoril o brezplačnikih nasploh ampak o čistih propagandnih "reklamnih prospektov", ki jih moram jaz finacirati.
 
Naprimer katere moraš ti osebno financirat, no napiši.
anon-174851 sporočil: 251
[#311759] 08.09.08 11:34 · odgovor na: anon-48472 (#311749)
Odgovori   +    0

0126Marce je napisal(a):

 
Za trošenje mojega denarja bi morali tudi mene vprašati (recimo v teoriji). Za trošenje privatnega denarja me pa ne zanima. Nisem govoril o brezplačnikih nasploh ampak o čistih propagandnih "reklamnih prospektov", ki jih moram jaz finacirati.
 Levičarji so 12 let jemali iz tvoje denarnice pa te niso nič vprašali? Je res? Če si privžen levemu novinarstvu potem je to tvoj problem. Svetoval bi ti da prebereš kaj v omenjenih "reklamnih prospektih" in izveš nekaj resnice o tvojih političnih idolih. Zadeve želijo biti prikazane kot napihnjene in neresnične, so pa v  podprte z resničnimi in preverljivimi viri .
 
Zakaj pa levica ne izda nekega "rumenega" brezplačnika, ki bi kritiziral člane vlade? Zagotovo bi ji bilo to v interesu?Preprosto, ker nima dovolj verodostojnega gradiva za eno samcato številko, v skromnem obsegu Slovenskega tednika. Propadlih projektov pa ne financira noben sponzor. Niti člani Foruma 21.
anon-72895 sporočil: 1.580
[#311767] 08.09.08 11:41
Odgovori   +    0
Pili boste pivo po Putinovem zgledu-neodvisni?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#311772] 08.09.08 11:46 · odgovor na: anon-174851 (#311759)
Odgovori   +    1

Agent008 je napisal(a):

Levičarji so 12 let jemali iz tvoje denarnice pa te niso nič vprašali? Je res? Če si privžen levemu novinarstvu potem je to tvoj problem. Svetoval bi ti da prebereš kaj v omenjenih "reklamnih prospektih" in izveš nekaj resnice o tvojih političnih idolih. Zadeve želijo biti prikazane kot napihnjene in neresnične, so pa v podprte z resničnimi in preverljivimi viri .

Zakaj pa levica ne izda nekega "rumenega" brezplačnika, ki bi kritiziral člane vlade? Zagotovo bi ji bilo to v interesu?Preprosto, ker nima dovolj verodostojnega gradiva za eno samcato številko, v skromnem obsegu Slovenskega tednika. Propadlih projektov pa ne financira noben sponzor. Niti člani Foruma 21.

Zakaj pa bi levica potrebovala brezplačnik, če pa narod očitno z veseljem kupuje Šrotnik in podobne izdelke?
N572 pa tudi zagotavljajo dovolj materiala za vse protivladne medije.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#311782] 08.09.08 11:54 · odgovor na: anon-174851 (#311759)
Odgovori   +    0

Agent008 je napisal(a):

 Levičarji so 12 let jemali iz tvoje denarnice pa te niso nič vprašali? Je res? Če si privžen levemu novinarstvu potem je to tvoj problem. Svetoval bi ti da prebereš kaj v omenjenih "reklamnih prospektih" in izveš nekaj resnice o tvojih političnih idolih. Zadeve želijo biti prikazane kot napihnjene in neresnične, so pa v  podprte z resničnimi in preverljivimi viri .
 
Zakaj pa levica ne izda nekega "rumenega" brezplačnika, ki bi kritiziral člane vlade? Zagotovo bi ji bilo to v interesu?Preprosto, ker nima dovolj verodostojnega gradiva za eno samcato številko, v skromnem obsegu Slovenskega tednika. Propadlih projektov pa ne financira noben sponzor. Niti člani Foruma 21.
 Kaj si pa ti danes vzel?!?!?! Tednik in expres omenjati skupaj z "resničnimi in preverljivimi viri" in z "verodostojno gradivo", svašta....

(po mojem skromnem mnenju sta ta dva "časopisa" na tako nizkem nivoju, da so se avtorji malo ušteli in bo zadeva delovala kontraprodutivno...Saj je res, da vsi politiki v veliki meri nimajo visokega mnenja o svojih volilcih (pa še prav imajo), samo v teh dveh "časopisih" so pa šli malo predaleč...) 
anon-48472 sporočil: 994
[#311786] 08.09.08 11:56 · odgovor na: anon-174851 (#311759)
Odgovori   +    0

Agent008 je napisal(a):

 Levičarji so 12 let jemali iz tvoje denarnice pa te niso nič vprašali? Je res? Če si privžen levemu novinarstvu potem je to tvoj problem. Svetoval bi ti da prebereš kaj v omenjenih "reklamnih prospektih" in izveš nekaj resnice o tvojih političnih idolih. Zadeve želijo biti prikazane kot napihnjene in neresnične, so pa v  podprte z resničnimi in preverljivimi viri .
 
Zakaj pa levica ne izda nekega "rumenega" brezplačnika, ki bi kritiziral člane vlade? Zagotovo bi ji bilo to v interesu?Preprosto, ker nima dovolj verodostojnega gradiva za eno samcato številko, v skromnem obsegu Slovenskega tednika. Propadlih projektov pa ne financira noben sponzor. Niti člani Foruma 21.
 Butel, seveda me moti, če kdor koli jemlje iz mojega žepa (tebe očitne ne moti, če ti jemljejo tvoji idioli) in proti temu bom vedno. Še enkrat preberi na kaj sem odgovoarjal. Če ti misliš, da je resnica tisto kar je tebi všeč prav, meni resnice o"mojih" političnih idolih ni treba razkrivat iz enostavnega razloga, ker nimam političnih idolov in ker me boli za politiko in politike. Z resničnimi in preverljivimi viri mi pa ne nakladaj saj je to zadnje časa najbolj izrabljen in zlorabljen izgovor in ugovor. Priporočam, da manj bereš "reklamo" in več razmišljaš s svojo glavo (še vedno sem optimist).
anon-40964 sporočil: 2.087
[#311789] 08.09.08 11:57 · odgovor na: anon-164633 (#311754)
Odgovori   +    0

k24 je napisal(a):

 
Naprimer katere moraš ti osebno financirat, no napiši.
 
Demokracija, Nova revija, Ognjišče, Družina...Hočeš še več? Če ne verjameš preberi članek o tem kam Simoniti meče moj in tvoj denar (predpostavljam, da si davkoplačevalec)...
anon-164633 sporočil: 2.356
[#311796] 08.09.08 12:05 · odgovor na: anon-40964 (#311789)
Odgovori   +    1

0917Metro je napisal(a):

 
Demokracija, Nova revija, Ognjišče, Družina...Hočeš še več? Če ne verjameš preberi članek o tem kam Simoniti meče moj in tvoj denar (predpostavljam, da si davkoplačevalec)...
 
Ja pa kaj ti misliš, da bo šel denar samo za tisto kar je tebi všeč. Pa obstajajo ljudje, ki radi berejo te časopise. Res te je težko razumeti, ne vem a si tako tumpast ali pa čisto nor. Pa daj pusti še drugim ljudem, ki drugač mislijo in pišejo, da svobodno izbirajo kaj bodo brali.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#311806] 08.09.08 12:15 · odgovor na: anon-164633 (#311796)
Odgovori   +    1

k24 je napisal(a):

 
Ja pa kaj ti misliš, da bo šel denar samo za tisto kar je tebi všeč. Pa obstajajo ljudje, ki radi berejo te časopise. Res te je težko razumeti, ne vem a si tako tumpast ali pa čisto nor. Pa daj pusti še drugim ljudem, ki drugač mislijo in pišejo, da svobodno izbirajo kaj bodo brali.
 
?!?!?!? Zakaj pa tisti ljudje, ki radi berejo te časopise ne odprejo denarnice in plačajo izvod po takšni ceni, da bi bil s tem zadovoljen tudi izdajatelj? Zakaj moramo to plačevati tudi ljudje, ki jim ti časopisi dol visijo? Zakaj bi morali za katere koli dnevne politične, finančne, rumene, kakšnekoli časopise, katere koli opcije plačevati davkoplačevalci? Je to v državnem interesu? Kako si janezek in k24 predstavljata pluralizacijo medijev...
 
(Mnenje Kdo je tu tumpast ali pa čisto nor naj si pa vsak bralec tegale veleumnega sestavka k24 ustvari sam...)   
anon-76887 sporočil: 18.121
[#311812] 08.09.08 12:18 · odgovor na: anon-40964 (#311806)
Odgovori   +    0

0917Metro je napisal(a):


?!?!?!? Zakaj pa tisti ljudje, ki radi berejo te časopise ne odprejo denarnice in plačajo izvod po takšni ceni, da bi bil s tem zadovoljen tudi izdajatelj? Zakaj moramo to plačevati tudi ljudje, ki jim ti časopisi dol visijo? Zakaj bi morali za katere koli dnevne politične, finančne, rumene, kakšnekoli časopise, katere koli opcije plačevati davkoplačevalci? Je to v državnem interesu? Kako si janezek in k24 predstavljata pluralizacijo medijev...

(Mnenje Kdo je tu tumpast ali pa čisto nor naj si pa vsak bralec tegale veleumnega sestavka k24 ustvari sam...)

Saj se čisto strinjam s teboj, vendar pomisli na to, da se tudi Šrotnik (da o RTV sploh ne govorimo) financira iz davkoplačevalskega denarja.
Kako?
Preprosto.
Z reklamami. Telekom, Mobitel, NLB, Petrol in tako dalje. Vse to so prikrite oblike financiranja.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#311822] 08.09.08 12:27 · odgovor na: anon-76887 (#311812)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Saj se čisto strinjam s teboj, vendar pomisli na to, da se tudi Šrotnik (da o RTV sploh ne govorimo) financira iz davkoplačevalskega denarja.
Kako?
Preprosto.
Z reklamami. Telekom, Mobitel, NLB, Petrol in tako dalje. Vse to so prikrite oblike financiranja.
?!? Naredi marketiško raziskavo kako reklame v Šrotniku nimajo nobenega pozitivnega učinka na prodajo produktov državnih podjetij, ko boš to ugotovil, pa predlagaj svojemu poslancu, da predlaga zamenjavo vodstva Kada in Soda (zdajšnje je izrazito pro Šrotnikovo seveda), novo vodstvo naj zamenja nadzornike v NS dotičnih družb, novi NS pa naj zamenjajo upravo.... 

(o čem ti tu sploh...)

Strani: 1 2