1 ura
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec!
2 uri
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
3 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
3 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
4 ure
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
5 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
5 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
5 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
5 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
6 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
6 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
6 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
7 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
7 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
7 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
8 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 6
9 ur
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
10 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Krompir bo letos vlekel v Črno na Koroškem

Strani: 1

anon-163688 sporočil: 1.180
[#310662] 05.09.08 16:40
Odgovori   +    0
V Črni poznajo samo restano r´pico.
anon-68624 sporočil: 1.027
[#310684] 05.09.08 17:14
Odgovori   +    0
Tumast paver ma zmirm tovsto r´pico.
anon-100337 sporočil: 1.287
[#311080] 06.09.08 20:04
Odgovori   +    0
To je vajino mnenje!!!Sploh nimamo prepoznavne slovenske jed!!!Kar ponujamo so v glavnem kopije avstrijske in madžarske hrane.Kar vprašajte 10 turistov na Bledu ali v Portorožu pa boste videli,kako ste sami obremenjeni s pršutom,kranjsko,štrukli in potico.Dokler teh izdelkov ne bomo ponudili v mini varianti(finger food),kot obliko spominka na vseh sejmih in masovnih manifestacijah,si kar mislite,da so to najbolj prepoznavni elementi slovenske kulinarike.Pa še cviček bi moral biti zraven!!
anon-163688 sporočil: 1.180
[#311393] 07.09.08 20:06 · odgovor na: anon-100337 (#311080)
Odgovori   +    0
Po čem ocenjuješ, da je moje mnenje slabo? Preveč te restane r´pice sem tam gori pojedel in vem kako dobra je. Še danes mi je med krompirji na prvem mestu. Pa r´pičeva župa! Ampak okoli Črne so poznani tudi klocnovi knedli, če kaj veš o tem. pa še kup posebnosti, s katerimi so se knapi in olcarji hranili. Dober tek Koroška.

Strani: 1