Strani: 1

anon-151429 sporočil: 473
[#294616] 10.08.08 18:01
Odgovori   +    0
Škoda časa in papirja za takšne nepridiprave. Z njim bi morali postopati tako kot je on z prebivalcih Bosne. Gladovni štajk tega se pa res bojimo, saj lahko revček celo shujša. Če pa resno komentiram je moje mnenje, da se z vojnimi zločinci dela čisto preveč humano. Primer: Žena rodi, dobiva otroka z kolegi eno pivo preveč še besedo ali dve preveč policajem pa bom prespal za v te zadeve odrejenem prostoru. Če bom še nesramen pa brez fizike, pa bo padla še kakšna batina. Zločinec odredi ali tudi osebno spravi na drugi svet večje število ljudi pa dobi apartma v Hagu, internetni priključek, da je bolje kot jaz je sigurno in še in še. Če povzamem z dvemi besedami. Hitro sodišče pred steno pa booom. Povedal sem tisto, kar noče nihče izreči mislijo in želijo pa si vsi.
anon-104699 sporočil: 163
[#294618] 10.08.08 18:19
Odgovori   +    0
on ja vsaj v zaporu,medtem ko nekateri,ki so odgovorni za smrt stotisočev nedolžnih,še vedno slobodno hodijo po planetu in grozijo z napadom na določene države
anon-167430 sporočil: 5
[#294768] 11.08.08 09:33 · odgovor na: anon-151429 (#294616)
Odgovori   +    0
Dragi Rafaelus. Ti se lahko napiješ in se grdo vedeš do policajev oni pa te seveda ne smejo kaznovati... WATH A BEAUTIFUL MIND :S Se pa strinjam da vsi onkraj zakona ne bi smeli uživati udobja samo dr. Šešelju še niso dokazali pravnomočne krivde zato le mirno kri. Sploh pa poglejte ljudje kolik časa potrebujejo tožilci, kaj ni že čas, da ga obsodijo če je kriv ali to mogoče prikazuje nasprotno? Koliko let so potrebovali za Miloševića pa na koncu smrt v čudnih pogojih? Dvoumno? Zakaj se jaz še spomnem ko se je sojenje javno predvajalo danes pa ne več?
anon-173958 sporočil: 8
[#294975] 11.08.08 16:56
Odgovori   +    0
Smešen je način poštenega sodišča v Haggu, ki hoče na vsak način doseči nekaj kar celo sami vedno, da ne morejo doseči...in to je, da dokažejo, da so krivi! Zakaj nima pravice, da se brani sam, jah z odvetnikom bodo lahko lažje manipulirali, saj bodo imeli dostop do njega tudi po obravnavi. Zakaj je Milošević umrl pod še vedno nejasnimi pogoji, ali je to bila naravna smrt ali umor, ker so videli, da ga ne morejo obsoditi?

Strani: 1