Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tri četrtine Ircev proti ponovitvi referenduma

Strani: 1 2 3

anon-76887 sporočil: 18.121
[#287782] 26.07.08 19:41
Odgovori   +    0
Ja potem pa naj izstopijo iz EU, če se ne vidijo v tej pogodbi.
anon-6796 sporočil: 804
[#287785] 26.07.08 20:00
Odgovori   +    0
Irci so EU izbrancem povedali, da morajo popraviti pogodbo na nacin, da se bodo clani Komisije volili neposredno na volitvah in ne , da bodo izbranci sami sebe volili in rotirali po sistemu Rupel v zaprtem krogu! Vse drzavljane v drzavah, kjer glasovali v parlamentu, so elitnezi nategnili. Le zakaj nocejo dati vsi v EU na referendum Lisbonske pogodbe?
anon-9013 sporočil: 5.146
[#287788] 26.07.08 20:05 · odgovor na: anon-76887 (#287782)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):
Ja potem pa naj izstopijo iz EU, če se ne vidijo v tej pogodbi.
 
Zakaj bi delovali tako drastično? Meni so velikokrat rekli, zakaj pa ne greš v Ameriko, če je tukaj vse narobe, jaz pa sem vedno odgovoril, da je treba Ameriko pripeljati sem. In potem so začeli govoriti o polpismenih revežih, o tem, koliko jih v Ameriki nima zdravstvenega zavarovanja, izkoriščanju delavcev in podobnih jajcih... O čem drugem ameriškem sploh niso imeli pojma, recimo to, da računalniki tudi Američanom niso padli z neba, je bilo svetsko čudo , itd. Tako, da ne vidim problema v tem, ker so Irci proti sedanji EU. Povsem pravilno, da so Irci proti in EU je tista, ki se bo morala zgledovati po Irski in ne obratno. Sploh pa je to problem Francije in Nemčije in ne Irske. Irska lahko lagodno preživi sama zase, Evropa pa brez posnemanja Irske ne more preživeti. Sarkozy je zato samo smešna karikatura na parketu Evrope.

Enfrice.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#287809] 26.07.08 21:21 · odgovor na: anon-9013 (#287788)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):


Zakaj bi delovali tako drastično? Meni so velikokrat rekli, zakaj pa ne greš v Ameriko, če je tukaj vse narobe, jaz pa sem vedno odgovoril, da je treba Ameriko pripeljati sem. In potem so začeli govoriti o polpismenih revežih, o tem, koliko jih v Ameriki nima zdravstvenega zavarovanja, izkoriščanju delavcev in podobnih jajcih... O čem drugem ameriškem sploh niso imeli pojma, recimo to, da računalniki tudi Američanom niso padli z neba, je bilo svetsko čudo , itd. Tako, da ne vidim problema v tem, ker so Irci proti sedanji EU. Povsem pravilno, da so Irci proti in EU je tista, ki se bo morala zgledovati po Irski in ne obratno. Sploh pa je to problem Francije in Nemčije in ne Irske. Irska lahko lagodno preživi sama zase, Evropa pa brez posnemanja Irske ne more preživeti. Sarkozy je zato samo smešna karikatura na parketu Evrope.

Enfrice.

EU pač ne bo postala Irska.
Ali bo Irska v EU pa jaz ne vem, to je njihova stvar.
odam sporočil: 368
[#287811] 26.07.08 22:00
Odgovori   +    0
Glup EU, če so rekl ne so rekl ne, kaj jim ni jasno, ne morjo prsilt naroda v nekaj kar nočejo, to je demokracije to ni komunizem da se je delal vse s pomočjo pušk!
anon-130185 sporočil: 144
[#287816] 26.07.08 22:29
Odgovori   +    0
a mi se pa vidimo ali ne?
anon-3306 sporočil: 720
[#287831] 27.07.08 01:30
Odgovori   +    0
Irci so heroji!

Slovenci so hlapci!

e-Marsovec
tstih sporočil: 5.199
[#287838] 27.07.08 07:03 · odgovor na: anon-76887 (#287782)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Ja potem pa naj izstopijo iz EU, če se ne vidijo v tej pogodbi.

Ni se jih vprašalo, ali se vidijo v EU kot gospodarski uniji odprtih meja in prostega trga (Irska za razliko od nekaterih podpisnic pogodbe niam moratorija na prosto gibanje Slovenk in Slovencev), ampak se vidijo v EU kot nekakšni politični tvorbi.

Pri nas ni bilo referenduma, tako ne moremo z gotovostjo trditi, da narod ni proti.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#287858] 27.07.08 09:58 · odgovor na: tstih (#287838)
Odgovori   +    0

tstih je napisal(a):


Ni se jih vprašalo, ali se vidijo v EU kot gospodarski uniji odprtih meja in prostega trga (Irska za razliko od nekaterih podpisnic pogodbe niam moratorija na prosto gibanje Slovenk in Slovencev), ampak se vidijo v EU kot nekakšni politični tvorbi.

Pri nas ni bilo referenduma, tako ne moremo z gotovostjo trditi, da narod ni proti.

Če bi bil referendum takrat kot za nato, bi bil naroda za.
Če pa bi ga naredili danes, bi bil pa narod proti za inat proti vladi JJ.
Če bi referendum naredila Pahorjeva vlada pa bi bil narod seveda spet za.
(Vse je odvisno od tega, kaj ljudstvu zapovedo modre oke press ;-))
anon-45015 sporočil: 760
[#288020] 27.07.08 21:05 · odgovor na: anon-76887 (#287809)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


EU pač ne bo postala Irska.
Ali bo Irska v EU pa jaz ne vem, to je njihova stvar.
 
Irska je kot NAJBOLJŠA "evropska zgodba o uspehu" zadnjih 30 let danes lahko samo za zgled, kot SVETILNIK celotni Evropi.
Kot tradicionalna-konzervativna izrazito KATOLIŠKA (na Irskem v povprečju hodi kar 80 % ljudi vsaj enkrat tedensko redno v Cerkev-k maši) s čvrstim SISTEMOM krščanskih VREDNOT je kažipot NOVI 21.stoletjku primerni KONZERVATIVNI RENESANSI Evrope, ki se je znašla v slepi ulici. Med drugimi dejstvi je danes Irska edina v Evropi, ki ima zdrave pozitivne demografske trende s pozitivnim veseljem do življenja ob človeku (in "človekov") kot osrednjim dejavnikom "trajnostnega razvoja" ob sicer umirajoči Evropi, ki med vsemi ostalimi  zmedenimi blodnjami misli da bo evropski trajnostni razvoj temeljil na upokojencih in betežnih starcih in ne na mladih ljudeh.

Danes smo priča kako vsi tekmujejo o izražanju prihajajoče katastrofe ob domnevno segrevajoči Zemlji s klimatskimi spremebami, o čemer pa si znanstveniki v osnovi še niso na jasnem o vzrokih tega fenomena.
Ob slovenski 1,2 rojstev na žensko kot najnižji v Evropi, kjer tudi ni bistveno boljša, kjer vemo, da bi ta morala biti vsaj 2,2 samo za enostavno REprodukcijo, se ob IZUMIRAJOČI Sloveniji-Evropi sploh NE smemo javno o tem  niti  pogovarjati o tem našem temeljnem PROBLEMU, kaj šele, da bi se lotili raševanja tega osrednjega odločilnega dolgoročnega PROBLEMA.

Samo NOVA KONZERVATIVNA RENESANSA lahko potegne umirajočo Evropo iz blata. Sam pisarim na tem Forumu o tem že nekaj let in sem samo predmet posmeha. Sam sem že  mesec dni pred referendumom za sigurno vedel, da bo na Irskem referendum padel, in hvala Bogu je res. "Božja Previdnsot" je tokrat prek Irske dolgoročno REŠILA Evropo in nas Evropejce. Zanimive so prve reakcije "evropejcev" da kako bodo oni sedaj "polomili kosti" Ircem in da kako jih bodo "posilili" še z enim-popravnim referendumom. Lizbonska pogodba je MRTVA. Še ena potrditev delovanja izpriejne prevarantske SINISTER levice, ki je hotela s PREVARO nategniti Evropejce in jim v okviru te Pogodbe PODTAKNITI tudi SINISTER "listino o temeljnih pravicah" kot OBVEZNO za vse članice, vključno z OBVEZNO "človekovo pravico !" do splava (kar je višek naravnega absurda, saj je splav kvečjemu lahko tako ali drugače DOVOLJEN, ne pa "človekova apravica") ter ravno tako SINISTER "pravice" HOMOSEKSUALCEV tako, da so hoteli v Evropi vpeljati DIKTATURO "smrti" in DIKTATURO "homoseksualcev", kar je načrtno uničenje evropske civilizacije. To ni samodejni spontani projket iz zmedenosti in neznanja, ampak je to skrbno zastavljen PROJEKT peščice "izbranih".

Ob tem je redkokdo zaznal še en detalj, ki izgleda nepomemben in obroben, je pa BISTVEN. Ob tem ko so mojstri hoteli vpeljati DIKTATURO "smrti" in DIKTATURO"homoseksualcev", ter na eni strani tudi poskušati centralizirati določene odločitve na nivoju EU, pa so tako "mimogrede" rekli, da skupna EU obstoječa ZASTAVA, ki izraža, simbolizira enotnost Evrope, pa da sploh NI potrebna in so jo ČRTALI iz Pogodbe. Gre namreč za obstoječo EU zastavo: venček 12 rumenih (zlatih) zvezd na plavi-sinji podlagi. To je namreč krščansko "Marijino znamenje", ki gre tem fantom, ki vodijo ta PROJEKT UNIČENJA Evrope hudo v nos. Gre za zeloooooooooooooooooooooooooooooo RESNE temeljne stvari, zato je BOG posegel vmes. Bog je v 20.stoletju Evropejcem "dopustil da so si okusili komunizem, fašizem, komunizem na lastni koži", potem je NOVA povojna Evropa začela vznikati v 50 leith na ruševinah nacifašizma ob nevarnosti komunizma na edino možnem KRŠČANSKEM hrepenju, ki pa ga je evropska SINISTER-levica vseskozi VOTLILA. Tudi naša Slovenija v začetku 90tih je lahko nastala samo na KRŠČANSKEM hrepenju, za kar nam je BOG dal
DEMOS in DVE leti časa, ob podpori takratne krščanske Evrope,potem pa so po letu 1992 KOMUNISTI spet zagrabili  stvari roke in jebali slovenceljne u mozak. Leta 2004 je bOG spet dal Slovencem eno besedo. "desnosredinsko" in ŠTIRI leta časa, in spet je Slovenija v teh štirih letih dosegla take gospodarske rezultate, kakšnih območje, ki mu danes pravimo Slovenija v zadnjih 1000 letih (od Brižinskih spomenikov) ni nikoli doseglo (na osnovo 2004 je za okoli 25 % realno povečala BDP, ob pozitivnem državnem proračunu, vseh nacionalnih blagajnah v plusu z le nekaj nad 20 % deležem javnega dolga v BDP, ob sicer nekoliko višji inflaciji kot svetovnem problemu ob sedanji ameriški in evropski iznad 4 % v Sloveniji med 6-7 %)

Tokrat se je BOG odločil resnično REŠITI Evropejce in Evropo !!!!! in NE bo dopusatil SINISTER-levici njihovega peklenskega uničujočega delovanja.
Lp, M.S.
anon-9013 sporočil: 5.146
[#288024] 27.07.08 21:15 · odgovor na: anon-45015 (#288020)
Odgovori   +    1

starmar6 je napisal(a):

 
Irska je kot NAJBOLJŠA "evropska zgodba o uspehu" zadnjih 30 let danes lahko samo za zgled, kot SVETILNIK celotni Evropi.
Kot tradicionalna-konzervativna izrazito KATOLIŠKA (na Irskem v povprečju hodi kar 80 % ljudi vsaj enkrat tedensko redno v Cerkev-k maši) s čvrstim SISTEMOM krščanskih VREDNOT je kažipot NOVI 21.stoletjku primerni KONZERVATIVNI RENESANSI Evrope, ki se je znašla v slepi ulici. Med drugimi dejstvi je danes Irska edina v Evropi, ki ima zdrave pozitivne demografske trende s pozitivnim veseljem do življenja ob človeku (in "človekov") kot osrednjim dejavnikom "trajnostnega razvoja" ob sicer umirajoči Evropi, ki med vsemi ostalimi  zmedenimi blodnjami misli da bo evropski trajnostni razvoj temeljil na upokojencih in betežnih starcih in ne na mladih ljudeh.

Danes smo priča kako vsi tekmujejo o izražanju prihajajoče katastrofe ob domnevno segrevajoči Zemlji s klimatskimi spremebami, o čemer pa si znanstveniki v osnovi še niso na jasnem o vzrokih tega fenomena.
Ob slovenski 1,2 rojstev na žensko kot najnižji v Evropi, kjer tudi ni bistveno boljša, kjer vemo, da bi ta morala biti vsaj 2,2 samo za enostavno REprodukcijo, se ob IZUMIRAJOČI Sloveniji-Evropi sploh NE smemo javno o tem  niti  pogovarjati o tem našem temeljnem PROBLEMU, kaj šele, da bi se lotili raševanja tega osrednjega odločilnega dolgoročnega PROBLEMA.

Samo NOVA KONZERVATIVNA RENESANSA lahko potegne umirajočo Evropo iz blata. Sam pisarim na tem Forumu o tem že nekaj let in sem samo predmet posmeha. Sam sem že  mesec dni pred referendumom za sigurno vedel, da bo na Irskem referendum padel, in hvala Bogu je res. "Božja Previdnsot" je tokrat prek Irske dolgoročno REŠILA Evropo in nas Evropejce. Zanimive so prve reakcije "evropejcev" da kako bodo oni sedaj "polomili kosti" Ircem in da kako jih bodo "posilili" še z enim-popravnim referendumom. Lizbonska pogodba je MRTVA. Še ena potrditev delovanja izpriejne prevarantske SINISTER levice, ki je hotela s PREVARO nategniti Evropejce in jim v okviru te Pogodbe PODTAKNITI tudi SINISTER "listino o temeljnih pravicah" kot OBVEZNO za vse članice, vključno z OBVEZNO "človekovo pravico !" do splava (kar je višek naravnega absurda, saj je splav kvečjemu lahko tako ali drugače DOVOLJEN, ne pa "človekova apravica") ter ravno tako SINISTER "pravice" HOMOSEKSUALCEV tako, da so hoteli v Evropi vpeljati DIKTATURO "smrti" in DIKTATURO "homoseksualcev", kar je načrtno uničenje evropske civilizacije. To ni samodejni spontani projket iz zmedenosti in neznanja, ampak je to skrbno zastavljen PROJEKT peščice "izbranih".

Ob tem je redkokdo zaznal še en detalj, ki izgleda nepomemben in obroben, je pa BISTVEN. Ob tem ko so mojstri hoteli vpeljati DIKTATURO "smrti" in DIKTATURO"homoseksualcev", ter na eni strani tudi poskušati centralizirati določene odločitve na nivoju EU, pa so tako "mimogrede" rekli, da skupna EU obstoječa ZASTAVA, ki izraža, simbolizira enotnost Evrope, pa da sploh NI potrebna in so jo ČRTALI iz Pogodbe. Gre namreč za obstoječo EU zastavo: venček 12 rumenih (zlatih) zvezd na plavi-sinji podlagi. To je namreč krščansko "Marijino znamenje", ki gre tem fantom, ki vodijo ta PROJEKT UNIČENJA Evrope hudo v nos. Gre za zeloooooooooooooooooooooooooooooo RESNE temeljne stvari, zato je BOG posegel vmes. Bog je v 20.stoletju Evropejcem "dopustil da so si okusili komunizem, fašizem, komunizem na lastni koži", potem je NOVA povojna Evropa začela vznikati v 50 leith na ruševinah nacifašizma ob nevarnosti komunizma na edino možnem KRŠČANSKEM hrepenju, ki pa ga je evropska SINISTER-levica vseskozi VOTLILA. Tudi naša Slovenija v začetku 90tih je lahko nastala samo na KRŠČANSKEM hrepenju, za kar nam je BOG dal
DEMOS in DVE leti časa, ob podpori takratne krščanske Evrope,potem pa so po letu 1992 KOMUNISTI spet zagrabili  stvari roke in jebali slovenceljne u mozak. Leta 2004 je bOG spet dal Slovencem eno besedo. "desnosredinsko" in ŠTIRI leta časa, in spet je Slovenija v teh štirih letih dosegla take gospodarske rezultate, kakšnih območje, ki mu danes pravimo Slovenija v zadnjih 1000 letih (od Brižinskih spomenikov) ni nikoli doseglo (na osnovo 2004 je za okoli 25 % realno povečala BDP, ob pozitivnem državnem proračunu, vseh nacionalnih blagajnah v plusu z le nekaj nad 20 % deležem javnega dolga v BDP, ob sicer nekoliko višji inflaciji kot svetovnem problemu ob sedanji ameriški in evropski iznad 4 % v Sloveniji med 6-7 %)

Tokrat se je BOG odločil resnično REŠITI Evropejce in Evropo !!!!! in NE bo dopusatil SINISTER-levici njihovega peklenskega uničujočega delovanja.
Lp, M.S.
 
Tukaj v Sloveniji bo treba enkrat narediti eno resno analizo, in sicer, ali imajo Slovenke premalo otrok zaradi premalo fuka ali zaradi preveč fuka. Prav tako bo treba opredeliti, koliko sperme požre fafanje.

Enfrice. 
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288028] 27.07.08 21:20 · odgovor na: anon-76887 (#287782)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Ja potem pa naj izstopijo iz EU, če se ne vidijo v tej pogodbi.
zakaj bi morali izstopiti? ker niso za to, za kar si ti? in koji kurac si ti?
anon-9013 sporočil: 5.146
[#288030] 27.07.08 21:22 · odgovor na: anon-17372 (#288028)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):

zakaj bi morali izstopiti? ker niso za to, za kar si ti? in koji kurac si ti?
 
Če pogledamo natančno, je Evropa že zdavnaj izstopila iz Irske.

Enfrice.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288032] 27.07.08 21:24 · odgovor na: anon-17372 (#288028)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):

zakaj bi morali izstopiti? ker niso za to, za kar si ti? in koji kurac si ti?

Jaz nimam pojma, kaj je v tisti pogodbi sploh napisano in zakaj so Irci glasovali proti.
(In tudi ne vem, zakaj bi glasovali za.)
Moj komentar je bil čisto splošen - če je ta pogodba pogoj za delovanje EU, potem pač predvidevam, da jo podpišejo tisti, ki se z vsebino strinjajo. Tisti, ki se ne strinjajo, potem ne sodelujejo v delovanju EU.... as simple as that.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288036] 27.07.08 21:29 · odgovor na: anon-76887 (#288032)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Jaz nimam pojma

lepo.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288043] 27.07.08 21:42 · odgovor na: anon-17372 (#288036)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


lepo.

Me prav zanima, koliko vsebine ti poznaš?
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288044] 27.07.08 21:44 · odgovor na: anon-76887 (#288043)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Me prav zanima, koliko vsebine ti poznaš?
ustava je napisana na enem listu, ali pa je za rit obrisati.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288045] 27.07.08 21:48 · odgovor na: anon-17372 (#288044)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):

ustava je napisana na enem listu, ali pa je za rit obrisati.

Aha. Torej priznaš da o lizbonski pogodbi tudi ti nimaš pojma ;-)
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288049] 27.07.08 21:55 · odgovor na: anon-76887 (#288045)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Aha. Torej priznaš da o lizbonski pogodbi tudi ti nimaš pojma ;-)

odgovori: ali ti pogodbo, ki ima 3000 strani, podpises, ne da bi jo prebral?
anon-9013 sporočil: 5.146
[#288050] 27.07.08 21:57 · odgovor na: anon-17372 (#288049)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


odgovori: ali ti pogodbo, ki ima 3000 strani, podpises, ne da bi jo prebral?
 
Samo norci podpišejo 3000 strani debel shit.

Enfrice.
anon-45015 sporočil: 760
[#288055] 27.07.08 22:05 · odgovor na: anon-9013 (#288050)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):

 
Samo norci podpišejo 3000 strani debel shit.

Enfrice.
 
Tudi to je samo še en znak več, da je pri teh par milijonh Ircev nekaj V REDU, dočim pri preostalih skoraj 500 milijonskih evropskih norcih nekaj NE ŠTIMA.
Vidiš kako preproste so velike resnice.
Lp, M.S.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288056] 27.07.08 22:07 · odgovor na: anon-17372 (#288049)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


odgovori: ali ti pogodbo, ki ima 3000 strani, podpises, ne da bi jo prebral?

Kot prvo: pogodba nima 3000 strani, ampak 388.

Drugič: tako pomemben dokument pač morajo prebrati tisti, ki se jih tiče. In plačani za to delo so politiki.
Spraševati o takšni pogodbi na referendumu je podobno, kot glasovanje na delavskih svetih v časih komunizma.

Tretjič: jaz poskušam pozitivistično gledati na EU, upajoč, da vodeče glave vedo, kaj delajo. Dokler bo EU vsaj po mojem mnenju še ne bo potrebno zbežati iz Slovenije. Sem prestar in prelen za selitev, zato se sebično zanašam na EU, da bo zagotovljen vsaj minimalni "law & order" dokler bom še tlačil zemljo.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288057] 27.07.08 22:08 · odgovor na: anon-9013 (#288050)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):

Samo norci podpišejo 3000 strani debel shit.

moja prognoza za UE je, da se bo slejkoprej razpadla.

ce norci, ki so zaprmej za nekaj, cesar sploh niso prebrali in cesar sploh ne morejo prebrati/razumeti, izzenejo ljudi, ki iz zdravorazumskega principa ne bodo sli podpisovati necesa, cesar niti ne morejo prebrati/rezumeti, je to pravzaprav dober zacetek. go sxdx, go!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288059] 27.07.08 22:09 · odgovor na: anon-9013 (#288050)
Odgovori   +    2

enfrice je napisal(a):


Samo norci podpišejo 3000 strani debel shit.

Enfrice.

Vidva z gregor666 očitno niti tega ne vesta, da nima 3000 strani.
Ampak to vaju ne ovira, da nabijata o tem, kako so vsi norci, samo vidva sta pa briliantneža, kajne?
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288060] 27.07.08 22:10 · odgovor na: anon-76887 (#288056)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
jaz poskušam pozitivistično gledati na EU, upajoč, da vodeče glave vedo, kaj delajo

ti kot prvo nimas intelektualnih sposobnosti, da bi sploh dajal kaksna mnenja o cemerkoli, to smo ze nemalokrat dokazali. tole zgoraj je se en primer.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288062] 27.07.08 22:15 · odgovor na: anon-17372 (#288057)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):

moja prognoza za UE je, da se bo slejkoprej razpadla.

ce norci, ki so zaprmej za nekaj, cesar sploh niso prebrali in cesar sploh ne morejo prebrati/razumeti, izzenejo ljudi, ki iz zdravorazumskega principa ne bodo sli podpisovati necesa, cesar niti ne morejo prebrati/rezumeti, je to pravzaprav dober zacetek. go sxdx, go!

To je pa tudi moja napoved, čeprav ne bi znal napovedati kakšen je rok trajanja. Vse umetne tvorbe pa itak razpadejo, zato je vedno samo vprašanje časa.
Ključni problem je vedno ekonomski (beri: večni spopad revni-bogati zavit in ali spodbujen še z verskimi čustvi), kdaj in zakaj bo prišlo do kulminacije pa si res ne znam predstavljati.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288063] 27.07.08 22:16 · odgovor na: anon-76887 (#288059)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Vidva z gregor666 očitno niti tega ne vesta, da nima 3000 strani.
Ampak to vaju ne ovira, da nabijata o tem, kako so vsi norci, samo vidva sta pa briliantneža, kajne?

odgovori: kako si lahko ZA nekaj, cesar vsebine ne poznas?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288066] 27.07.08 22:17 · odgovor na: anon-17372 (#288060)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


ti kot prvo nimas intelektualnih sposobnosti, da bi sploh dajal kaksna mnenja o cemerkoli, to smo ze nemalokrat dokazali. tole zgoraj je se en primer.

Ja dokazoval na tvoj način vsevedneža. Uživaj.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#288067] 27.07.08 22:19 · odgovor na: anon-76887 (#288066)
Odgovori   +    0


0902ISXdX je napisal(a):


Ja dokazoval na tvoj način vsevedneža. Uživaj.


ajde ne bodi spet taka smrdljiva picka in odgovori na vprasanja!

btw- viri za 3000 strani: www.google.si/search...0+pages%22
anon-76887 sporočil: 18.121
[#288068] 27.07.08 22:23 · odgovor na: anon-17372 (#288067)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-76887 27.07.2008 22:25

gregor666 je napisal(a):



ajde ne bodi spet taka smrdljiva picka in odgovori na vprasanja!

btw- viri za 3000 strani: http://www.google.si/search?q=lisbon+treaty+%22300 0+pages%22
Seveda.
Moj vir (388 strani) je kar lizbonska pogodba.
http://eur-lex.europa.eu/JOHtml.do?uri=OJ:C:2008 :115:SOM:SL:HTML

Hvala, opravičilo sprejeto ;-)

Strani: 1 2 3